POSLOVNE INFORMACIJE 1 06.01.1993 Zakon o izbornim jedinicama za izbor članova predstavničkih tijela jedinica lokalne samouprave i uprave
   
POSLOVNI PORTAL TVRTKE POSLOVNI FORUM d.o.o. - Internet i poslovne usluge za poduzetnike
Poslovni Forum d.o.o. pokrenut je od strane stručnjaka na području ekonomije, financija, prava i informatike, a nakon sveobuhvatne analize tržišta i poslovanja poslovnih subjekata, kako bi se uz korištenje suvremenih metoda i visoke tehnologije cjelovito pristupilo unapređenju poslovanja svih poslovnih subjekata na jednostavan i učinkovit način.
Poslovni Forum omogućava prikupljanje informacija o stanju na tržištu, analizu tržišta, pregled cijena i asortimana konkurencije, kvalitetnu izradu poslovnih planova i investicijskih projekata, te financiranje novih ulaganja, savjete i konzultacije u svezi trgovačkog, građanskog, radnog i upravnog prava, poreza i drugih oblasti. Kada netko putem Interneta traži tko nudi određene proizvode ili usluge, neka nađe Vas i Vašu detaljnu i ažuriranu ponudu! Zašto tisuće posjetitelja prepuštati konkurenciji!

Naručite CMS - Predstavite svoju tvrtku, obrt ili udrugu!
 
 
  LINK NA PREGLED SVIH ZAKONA I DRUGIH PROPISA - LINK NA PREGLED POSLOVNIH INFORMACIJA  

Neslužbeni pregled iz Narodnih novina:

ZASTUPNIČKI DOM SABORA REPUBLIKE HRVATSKE

Na temelju članka 89. Ustava Republike Hrvatske, donosim

UKAZ

o proglašenju Zakona o izbornim jedinicama za izbor članova predstavničkih tijela jedinica lokalne samouprave i uprave

Proglašavam zakon o izbornim jedinicama za izbor članova predstavničkih tijela jedinica lokalne samouprave i uprave koji je donio Zastupnički dom Sabora Republike Hrvatske na sjednici 5. siječnja 1993.

Zagreb, 6. siječnja 1993.

Predsjednik Republike Hrvatske

dr. Franjo Tuđman, v. r.


ZAKON

o izbornim jedinicama za izbor članova predstavničkih tijela jedinica lokalne samouprave i uprave

Članak 1.

U županijama područje izbornih jedinica za izbor članova županijskih skupština utvrđuje se na način da se područje županije dijeli na dvadeset izbornih jedinica sa približno jednakim brojem birača.

U Gradu Zagrebu područje izbornih jedinica za izbor članova gradske skupštine utvrđuje se na način da se područje Grada Zagreba dijeli na trideset izbornih jedinica sa približno jednakim brojem birača.

U kotarevima sa posebnim samoupravnim položajem područje izbornih jedinica za izbor članova kotarske skupštine utvrđuje se na način da se područje kotara sa posebnim samoupravnim položajem dijeli na sedamnaest izbornih jedinica sa približno jednakim brojem birača.

U gradovima područje izbornih jedinica za izbor vijećnika gradskog vijeća utvrđuje se na način da se područje grada dijeli na trinaest izbornih jedinica sa približno jednakim brojem birača.

U općinama područje izbornih jedinica za izbor vijećnika općinskog vijeća utvrđuje se na način da se područje općine dijeli na osam izbornih jedinica sa približno jednakim brojem birača.

Vlada Republike Hrvatske donijet će po potrebi odgovarajuće odluke (akte) radi provedbe ovog Zakona.

ŽUPANIJA ZAGREBAČKA

a) Županijska skupština

Članak 2.

U Županiji Zagrebačkoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Dubravica, Hruševac, Kupljanski, Pušćanski, Kraj Donji, Kraj Gornji, Kupljenovo, Luka Zaprešić, Marija Gorica, Pojatno, Pušča, Pušča Donja, Bregovljana, Pušćanska Dubrava, Marija Magdalena, Pušćanski Žlebec, Hrebine, Žeinci, Vadina, Oplaznik, Celine, Žlebec Goričji, Hrastina, Donji Čemehovec, Prosinec, Sutlanski Lukavec, Vučilčevo, Lugarski Breg, Rozganski Bobovec, Rozga, Bela Gorica, Pologi, Pluska, Krajska Ves, Merenje

II izborna jedinica:

Brdovec, Drenje, Javorje, Ključ, Laduč, Prigorje, Prudnica, Šenkovec, Zdenci, Trstenik, Harmica, Vukovo selo, Križ Brdovečki

III izborna jedinica:

Hrastina, Domaslovec, Farkaševac, Gradina, dio MZ Samobor sjeverno i istočno od Fočanske ulice

IV izborna jedinica:

Samobor izuzev područja sjeverno i istočno od Fočanske ulice

V izborna jedinica:

MZ Lj. Šmidhen, Bregana, Budinjak, Grdanjci, Lug I Bistrac, Mala Jazbina, Noršić Selo, Otroševec, Podvrh, Stojdraga, Klokočevac, Samoborski Otok

VI izborna jedinica:

MZ Rude, Braslovje, Manja Vas, Kotari, Bukovje, Cerje Samoborsko, Klake Konščica, Velika Rakovica, Mala Rakovica, Klađe, Molvice, Falaščak, Martin pod Okićem, Podgrađe, Smerovišče, Slani dol, Veliki Lipovec, naselja: Mala Gorica, Srebrnjak

VII izborna jedinica:

naselja: Kalinovica, Kerestinec, Nedjeljski Breg, Sveta Nedjelja, Brezje Samoborsko, Novaki Samoborski, MZ Drežnik, Galgovo, Pavučnjak, Petkov Breg, Rakov Potok

VIII izborna jedinica:

naselja: Bestovje, Jagnjić Dol, Orešje, Rakitje, Strmec, MZ Medsave, Celine

IX izborna jedinica:

dio nekadašnje općine Ozalj uključen u Zagrebačku županiju (25 naselja), MZ Sošice, Kalje, Oštrc, Kostanjevac, Prekrižje, Pribić, Slavetić, Krašić, Gorica Svetojanska

X izborna jedinica:

MZ Donja Reka, Plešivica, Gornji Desinec, Stankovo, Beter, Donji Desinec, Klinča Sela, Repišće, naselja: Gornja Zdenčina, Donja Zdenčina

XI izborna jedinica:

MZ Jastrebarsko, Volavje, Petrovina, Gornja Kupčina, Vukšin Šipak, Malunje

XII izborna jedinica:

MZ Novaki Petrovinski, Cvetković, Kupinec, Bratina, Bregana Pisarovinska, Pisarovina, Lučelnica, Lijevo Sredičko, Donja Kupčina, Domagovići, Izimlje, Čeglje, Guci Draganički, naselje Crna Mlaka

XIII izborna jedinica:

MZ Bedenica, Žitomir, Omahno, Gornje Orešje, Zadrkovec, Komin, Tomaševec Bisaški, Hrastje, Pretoki, Sv. Ivan Zelina, Beloslavec, Biškupec, Bosna, Keleminovec, Kalinje, Donje Orešje, Turkovčina

XIV izborna jedinica:

MZ Gornja Drenova, Donja Drenova, Hrnjanec, Blaškovec, Blaževdol, Donja Zelina, Helena, Paukovec, Majkovec, Banja Selo, Bukevje, Laktec, Nespeš, Marinovec, Krečaves, Donje Psarjevo, Gornje Psarjevo, Selnica, Novo Mjesto, Salnik, Polonje, Zrinščina, Radoišče

XV izborna jedinica:

MZ Gaj, Mlaha, Rakovec, Preseka, Srednja Velika, Talec, Banovo, Pogančec, Lovrečka Varoš, Gradec, Repinec, Cugovec

XVI izborna jedinica:

MZ Vrbovec, Savska cesta, Poljana, Martinska Ves, Brčevac

XVII izborna jedinica:

MZ Bolč, Brezine, Farkaševac, Ivančani, Haganj, Nova Kapela, Dubrava

XVIII izborna jedinica:

MZ Božjakovina, Lukarišče, Kusanovec, Prikraj, Kozinščak, Hrebinec, Donje Dvorišče, Brckovljani, Gračec, Stančić-Štakorovec, Lonjica, Peskovec, Luka, Negovec, Dulepska

XIX izborna jedinica:

MZ Dugo Selo, Prozorje

XX izborna jedinica:

MZ Sop Hruščica, Svibovski Otok, Nart Jalševec, Rugvica, Črnec Rugvički, Črnec Dugoselski, Novaki Oborovski, Preseka, Oborovo, Ježevo, Prevlaka, Donja Greda, Leprovica, Obedišče Ježevsko, Prečec, Tedrovec, Velika Ostrna, Mala Ostrna, Andrilovec, Lupoglav, Gornja Greda.

b) Gradsko vijeće

Članak 3.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Zagrebačke su:

Grad Samobor

I izborna jedinica:

Trg kralja Tomislava, Trg Matice hrvatske, te ulice: M. Klešćića, Stražnička, A. Šenoe, V. Kirina, M. Strozzi, S. Vraza, Odv. S. Vraza,Obrtnička, F. Livadića, M. Vukasovića, Sv. Ane, Jurjevska, F. Liszta, Lešće, Odv. Lešće, A. Stepinca, Tepec, V. Noršića, Odv. M. Bogdanovića, J. Herovića, Odv. J. Herovića, I. Kukuljevića, I. Hojića, Radnička, I odv. radničke, Okićka, Lijevi odv. Okičke, Desni odv. Okičke, J. Turkovića, E. Kvaternika, Odv. španjolskih dobrovoljaca, A. Mihanovića, I i II odv. A. Mihanovića, Ulica pod lipom, Ulica pod brezom, Odv. ul pod brezom, Ulica pod jelom

II izborna jedinica:

Ul M. Langa, F. Hrčića, B. Tonija, G. Viteza, Ljubičin prolaz, Grič, Odv. Grič, Giznik, I i II giznički odv, V. Nazora, Samostanska, Odv. D. Jurkošeka, D. Prešerna, V. Vidrića, M. Šnidaršića, D. Domjanića, S. Oreškovića,V. Kullmer, Pušina, T. Ujevića, Odv. T. Ujevića, Šavrićeva, I. Rendića, V. Klaića, J. Draškovića, Odv. V. Klaića, I. Velikanovića, Mirnovečka cesta od I. Velikanovića do I. Perkovca, N. Tesle, I. Benkovića, J. J. Strossmayera, Odv. J. J. Strossmayera, I. Trnskog, M. Bahovca, Šoićeve stube, R. Busine

III izborna jedinica:

Cvjetno naselje I, Cvjetno naselje II, Cvjetno naselje III, Cvjetno naselje IV, Cvjetno naselje V, Cvjetno naselje VI, Dežmanova, Hegedušićeva, J. Jelačića od kbr.117 - 205, i od 40-176, Jezerska ulica Mažuranićeva, Mažuranićeva odv. I, Mažuranićeva odv. II, Mažuranićev odv. III, Mišićeva odv. II, Ružđakova, Stančićeva od 7 - 27 i od 2 - 98, Stančićeva odv, Štosova odv, V. Babukića, A. Starčevića, A. Nemčića, J. Draškovića, M. Bogovića

IV izborna jedinica:

Vukovarska, Zagorska, Lj. Gaja, Odv. Lj. Gaja, J. Milakovića, Đ. Đakovića, M. Šilobada, J. Koparea, V. Lisinskog, F. Ivanšćaka, A. G. Matoša, M. Krleže, P. Preradovića, G. Krkleca, I. Zajca, Lijevi odv. I. Zajca, Desni odv. I. Zajca, M. Reisera, Žumberačka, Trg A. Mihanovića, B. Adžije, Hercegovačka, Zagrebačka, Samoborskih bratovština, Mlinska, Pri mostu, Hrvatske bratske zajednice

V izborna jedinica:

Betonska cesta, Kralja Krešimira IV do Betonske ceste, Uskočka, Samoborčekov prilaz, Senjska, N. Š. Zrinskog, Mesnička, P. Svačića, V. Bukovca, Zrinjsko-Frankopanska, M. Gupca, Kolodvorska, Kneza Borne, Kralja Zvonimira, Hrastinska cesta, Odv. hrastinske ceste, T. Čakanića, Odv. T. Čakanića, S. Držislava, Kralja Tvrtka, J. Dalmatinca, I. Meštrovića, K. Racina, J. Bužina, P. Popovića, Grgura Ninskog, Dubrovačka, Bele IV, Ćirilo Metodska, Bašćanske ploče, Kerestinačka, A. P. Praunspergera, 29. studenog, D. Cesarića od Betonske ceste prema sajmištu, Odv. B. Kreigera

VI izborna jedinica:

Veliki Lipovec i Mali Lipovec, Jarušje, Dragonoš, Sipočki Breg, Slapnica, Slani Dol, Smerovišče, Draganje Selo, Vratnik Samoborski, Gregurič Breg, Višnjevac Podvrški, Beder, Javorek, Breganica, Kostanjevec Podvrški, Vrhovčak, Samobor I, (Starogradska, Mije Juratovića, Vugrinšćak, Šetalište vuz Gradnu, Suhodol, Gornji Kraj, Hamor, Gračec, Antuna Angera, Zaprešićka, Zeiprešićki odvojak, Ludvić, Rudarska Draga, Taborec, Skendera Fabkovića, Čudomeršćak, Gradišće i Palačnik).

VII izborna jedinica:

Slava Gora, Velika Rakovica, Mala Rakovica, Samobor II, (Milana Langa, Frana Hrčića, Bogumila Tonija, Odvojak Bogumila Tonija, Grigora Viteza., Ljubičin prolaz, Grič, Odvojak Grič, Giznik, Dragutina Jambrešćaka, Milana Zjalića, Gornji Giznik, Vladimira Nazora, Samostanska, Odvojak Dragutina Jurkošeka, Dragutina Prešerna, Vladimira Vidrića, Martin Žnidarčić, Dragutina Domjanića, Stjepana

Oreškovića, Vilhelmine Kulmer, Pušina, Tina Ujevića, Odvojak Tina Ujevića, Šavrićeva, Ivana Rendića, Vjekoslava Klajića, Odvojak Vjekoslava Klajića, Janka Draškovića, Ise Velikanovića, Mirnovečka cesta od Ise Velikanovića do Ivana Perkovca, Nikole Tesle, Ivana Benkovića, Josipa J. Strossmayera, Odvojak J. J. Strossmayera, Ivana Trnskog, Marka Bahovca, Šoićeve stube i Ratka Busine).

VIII izborna jedinica:

Podvrh, Mala Jazbina, Otruševec, Samobor III, (Cvjetno naselje, I, II, III, IV, V i VI, Dežmanova, Hegedušićeva, Josipa Jelačića od 117 do 205 i od 40 do 176, Jezerska ulica, Mažuranićeva I, II i III odvojak Mažuranićeve, II odvojak Mišićeve, Ružđakova, Staničićeva od 7 do 27 i od 2 do 99, Odvojak Stančićeve, Štoosova, Odvojak Štoosove, Vjekoslava Babukića, Ante Starčevića, Antuna Nemčića, Janka Draškovića i Mirka Bogovića).

IX izborna jedinica:

Klokočevec, Samobor IV (Vukovarska, Zagorska, Ljudevita Gaja, Odvojak Ljudevita Gaja, Josipa Milakovića, Ilirskog pokreta, Milana Šiloboda, Josipa Komparea, Vatroslava Lisinskog, Ferde Ivanšćaka, A.G. Matoša, Miroslava Krleže, Petra Preradovića, Gustava Krkleca, Ivana Zajca, Lijevi odvojak Ivana Zajca, Desni odvojak Ivana Zajca, Milana Reisera, Žumberačka, Trg Antuna Mihanovića, Božidara Adžije, Banijska, Baranjska, Hercegovačka, Zagrebačka, Samoborskih Bratovština, Mlinska, Pri mostu, Hrvatske bratske zajednice, Jakova Gotovca i Borisa Papandopula).

X izborna jedinica:

Lug, Domaslovec, Hrastina, Samobor V, (Betonska cesta, Kralja Krešimira IV do Betonske ceste, Uskočka, Samoborčekov prilaz, Senjska ulica, Nikole Šubića Zrinskog, Mesnička, Petra Svačića, Vlahe Bukovca, Zrinsko-Frankopanska, Matije Gupca, Kolodvorska, Kneza Borne, Kralja Zvonimira, Hrastinska cesta, Odvojak Hrastinske ceste, Tome Čahanića, Odvojak Tome Čakanića, Stjepana Držislava, Kralja Tvrtka, Jurja Dalmatinca, Ivana Meštrovića, Koste Racina, Josipa Bužina, Pere Popovića, Grgura Ninskog, Dubrovačka ulica, Bele IV, Ćirilo-Metodska, Bašćanske ploče, Kerestinečka, Antuna Petra Praunspergera, 29. studenog, Dobriše Cesarića do Betonske ceste prema Sajmištu, Odvojak Borisa Krajgera, Katarine Zrinske, Prigorska, Cvetkovićeva, Kolumbova II odvojak, Hrvoja Vukčića Hrvatinića i Frana Kršinića).

XI izborna jedinica:

Samobor VI, (9. svibnja, lijeva strana Svetonedjeljske ceste, Kralja Krešimira IV, Dalmatinska, Lička, Slavonska i Matijaša Korvina).

XII izborna jedinica:

Samobor VII, (Ivana Perkovca, Josipa Vanjeka, Matije Petra Katančića, Mirnovečka cesta do Svetonedjeljske, Ivana Veroneka, Josipa Terputeca, Milana Bišćana, desna strana Svetonedjeljske ceste, Pekarska, Vatrogasna, odvojak Vatrogasne, Marka Oreškovića, Otokara Keršovanija, Malinska i Adalberta Georgijevića).

XIII izborna jedinica:

Samobor VIII (Trg kralja Tomislava, Trg Matice hrvatske, Mirka Kleščića, Stražnička, Augusta Šenoe, Vladimira Kirina, Maje Strozzi, Stanka Vraza, odvojak Stanka Vraza, Obrtnička, Ferde Livadića, Marka Vukasovića, Svete Ane, Jurjevska, Franca Liszta, Lešće, Odvojak Lešće, Alojzija Stepinca, Tepec, Vjekoslava Noršića, Odvojak Milana Bogdanovića, Josipa Herovića, Odvojak Josipa Herovića, Ivana Kukuljevića, I. Hoića, Radnička, I odvojak Radničke, Okićka, lijevi i desni odvojak Okićke, Josipa Turkovića, Eugena Kvaternika, odvojak Španjolskih dobrovoljaca, Antuna Mihanovića, I i II odvojak Antuna Mihanovića, Pod lipom, Pod brezom, odvojak ulice Pod brezom, Pod jelom, Jurja Kocijanića, Ljudevita Šimithena, Josipa Jelačića od 1 do 115 i od 2 do 38, Mokrička, Andrije Hebranga, Halaburšćak, Andrije Bijankinija, Pape Ivana XXIII, Franje Šukleja, Milivoja Presečkog, Ivana Gundulića, Gradišćanskih Hrvata, Matice iseljenika, Milke Trnine, Tatjane Marinić, Janka Stančića, Stjepana Radića, Augusta Cesarca, Franje Bučara, Brdovečka, Jagodica, Jelenšćak, Gaj, Pod Gaj, Bistrac, Bukovečka, Ciglarska, Milana Dvoržaka, Voćarska, Odvojak Voćarske, Mihalja Šilobada i Vukasovićev odvojak).

c) Općinsko vijeće

Članak 4.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Zagrebačke su:

Općina Sveti Ivan Zelina

I izborna jedinica:

Sveti Ivan Zelina

II izborna jedinica:

Bukovec Zelinski, Goričica, Paukovec, Banja Selo, Laktec, Bukevje, Križevčec, Majkovec, Sv. Helena, Brezovec Zelinski, Goričanec, Vukovje Zelinsko, Donja Zelina

III izborna jedinica:

Bunjak, Suhodol Zelinski, Hrnjanec, Gornja Drenova, Donja Drenova, Blaškovec, Nespeš

IV izborna jedinica:

Velika Gora, Psarjevo Gornje, Psarjevo Donje, Blažev dol, Selnica Psarjevačka, Biškupec Zelinski, Kladešćica, Curkovec

V izborna jedinica:

Kalinje, Črečan, Orešje Gornje, Orešje Donje, Šalovec, Hrastje, Pretoki, Berislavec

VI izborna jedinica:

Bedenica, Turkovčina, Beloslavec, Bosna, Omamno, Otrčkovec, Žitomir, Prepolno

VII izborna jedinica:

Obrež Zelinski, Marinovec Zelinski, Šulinec, Krečaves, Novo Mjesto, Polonje, Tomaševečko Polonje, Topličica Donja, Mokrički Brijeg, Keleminovec, Topličica Gornja

VIII izborna jedinica:

Komin, Dubovec, Bisaški, Tomaševec Bisaški, Radoišće, Zrinšćina, Salnik, Gornji Vinkovec, Mokrica Tomaševečka, Novakovec Bisaški, Filipovići, Zadrkovec, Šurdovec.

Općina Krašić

I izborna jedinica:

Brlenić - naselje Brlenić i Mirkopolje

II izborna jedinica:

Brezarić - naselje Brezarić

III izborna jedinica:

Krašić I - naselje Krašić od kbr.1 do 85 te kbr.159 i selo Krupače

IV izborna jedinica:

Krašić II - naselje Krašić dio mjesta od kbr. 86 do posljednjeg broja

V izborna jedinica:

Pribić Crkveni - naselja Pribić Crkveni, Hutin, Strmac Pribićki, Medven Draga i Čunkova Draga

VI izborna jedinica:

Pribić - naselja Pribić, Hrženik, Krnežići i Kućer

VII izborna jedinica:

Rude Pribičke - naselja Koste Pribićki, Dol, Svrževo, Puškarov Jarak, Rude Pribićke, Vranjak Žumberački, Pećno, Čučići, Durići, Staničići, Goljak Žumberački, Posinki, Grubači i Stići

VIII izborna jedinica:

Prekrižje - naselje Donje Prekrižje, Gornje Prekrižje, Begovo Brdo, Bukovica, Prekriška, Jezerine, Careva Draga, Kurpezova Gorica, Radina Gorica, Barovka, Konjarić Vrh i Prvinci.

Općina Sošice

I izborna jedinica:

Kostanjevac - naselja Kostanjevac, Žamarija i Jurkovo Selo

II izborna jedinica:

Kupčina Žumberačka - naselja Kupčina Žumberačka, Stupe, Žumberak, Željezno Žumberačko, Drašći Vrh,Vukovo Brdo, Markušići, Veliki Vrh i Vlašić Brdo

III izborna jedinica:

Oštrc - naselja Gornji Oštrc, Donji Oštrc, Tupčina, Radinovo Brdo

IV izborna jedinica:

Sošice - naselja Sošice, Jezernice, Sopot, Stari Grad Žumberački, Cernik, Reštovo Žumberačko, Višoče, Plavci i Kordići Žumberački

V izborna jedinica:

Kalje - naselja Hartje, Grgetići, Tomaševci, Grič, Kalje, Petričko Selo, Višći Vrh, Javor, Mrzlo Polje i Glušinja

VI izborna jedinica:

Radatović-Kašt-Dragoševci - naselja Radatovići, Dučići, Doljani, Goleši, Kuljaji, Bulići, Sekulići, Gudelji, Pilatovci, Brezovica, Liješće, Dragoševci, Keseri, Komenci, Šiljki, Kunčani, Malinci, Cvjetiše, Badovinci, Kašt i Brašljevica

VII izborna jedinica:

Stojdraga - naselja Kravljak, Poklek, Selce Žumberačko i Stojdraga

VIII izborna jedinica:

Budinjak - naselja Bratelji, Brezovac Žumberački, Budinjak, Cerovac, Dane, Golubići, Gornja Vas, Novo Selo Žumberačko, Osredak Žumberački, Osunja, Sječevac, Šimraki, Tisovac Žumberački.

Općina Sveta Nedelja

I izborna jedinica:

Bestovje I - (Kolodvorska, Novačko Polje, Krapinska, Kratska, Kumrovečka, Nazorova, Plješivička, Primorska, Pružna, Samoborska ulica od broja 2 od 100, Savska, Slovenska, Stara cesta od 1 do 11 i od 2 do 100, Stubička, Vinodolska, Zagorska, Zagrebačka od 2 do 98, Zdenci, Zlatarska, Bosanska, Braće Ribara, Gacka, Omladinska, Podreber, Poljski put, Prigorska, Samoborska od 1 do 45, Učka, Prudnjaci, Voćarska, Zagrebačka od 1 do 99, Zelinska, Žumberačka i Dugi Put)

II izborna jedinica:

Bestovje II - ulice: Grojanska, Kalnička, Končareva, Osječka, Susedgradska, Vukovarska, Orešje, Topolovec

Strmec Samoborski - ulice: Mihanovitćva, Nazorova od br. 1-50, Prečna, Stara cesta od br. 1-18, Filipovićeva od br.1-18, Prešna ulica.

III izborna jedinica:

Strmec II - (Gajeva, Kate Dumbović, Kozarčeva, Oreškoga, Pionirska, Samoborska od 1 do 199, Selska cesta od 2 do 160,

Selska cesta - I odvojak, Selska cesta - II odvojak, Slavonska, Strmec, Samoborska, Trnska, Stanka Vraza, Cvetković Jure i Nikole, Čuvela, Kresišće, Savska, Selska cesta, Trg Lazina, Francetićeva, Slavka Galica, Harambašićeva, I.G. Kovačića, Lovasićeva, Mlinska, Nazorova od 67 do 199 i od 68 do 200, Prelčeva, Samoborska od broja 0 do 98, Stari vrti, Vrbovečka, Zlodijeva).

IV izborna jedinica:

Strmec III - ulice: Gupčeva, Kipišće, Mišićeva, Obrtnička Pružna, Šenoina, Teslina, Ujevićeva, Videkovićeva, Zagorska, Zagrebačka

Novaki I - ulice: Betonska cesta, Cvjetna cesta, Cvjetna ulica I, Cvjetna ulica II, Cvjetna ulica III, Cvjetna ulica IV, Drenčica, Javorska, Kerestinačka, Lička, Markovićeva, Novaki samoborski, Obrtnička, Pentekova, Prvomajska, Rakitska, Samoborski odvojak, Školska, Teslina, Videkovićeva, Videkovićev odv. I, Videkovićev odv. II, Videkovićev odv. III, Videkovićki ogranak, Videkovićev odv. V, Vodovodna, Vojvodića, Zagorska, Zagrebačka, Z. Kobac, Žugčeva, Mala Gorica I od br. 1-69 i Mala Gorica II od br. 70-111, Ulica Sv. Andrije, Žugci.

V izborna jedinica

Novaki II - ulice: Čakanićeva, Čakanićeva odv, Nazorova, Novačka cesta od br. 25-61, Omladinska, Rakajska, Siget, 9. svibnja, V. Blaža, F. Vojvodića, Brezje, Mala Gorica I od br.1-69, Čakanići, Topolje, Nazorova, Novačka cesta od 25-61, Športska, Rakajka, Vladimira Nazora, Sigetski odvojak, Jakšina, Celinska, Habdelići, Tuđani.

VI izborna jedinica:

Mala Gorica II. od 70-111, Sv. Nedelja, Nedeljski breg, Srebrnjak

VII izborna jedinica:

Kerestinec, Kalinovica, Žitarka

VIII izborna jedinica:

Rakitje

Općina Dugo Selo

I izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: Oborovačka, Šaškovečka, A Starčevića, Bencek, Rimski put, Puhovo, Puhovska ulica, I puhovski odvojak, Vrbovečka, Laznice, II puhovski odvojak

II izborna jedinica:

I. Meštrovića, B, Huzanića, Klanička, Gorička, 30. svibnja, T. Ujevića, P. Zrinjskog, Jezerska, Puhovo, Kopčevec

III izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: D. Domjanića, J. Zorića Ferenčakova, E. Kumičića, A. Mihanovića, A. G. Matoša, I. G. Kovačića, Vatrogasna, Jantolov breg, Martin breg, J. Dalmatinca, P. Berislavića, Sportska

IV izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: Starjak, M. Jurić Zagorke, M. Držića, S. Kolara, S. Ostarijaša, Perivoj I. B. Mažuranić, Osječka, V. Nazora, A. Kačića Miošića, M. Marulića, Kozinšćak

V izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: Kolodvorska, J. Predavca, Trnovšćica, Sajmišna, Savska, Biskupa A. Kažutića

VI izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: M. Gupca, Rugvićka, I savski odvojak, II savski odvojak, Štefanovićeva

VII izborna jedinica:

Dugo Selo - ulice: Zagrebačka, Braće Radić, Brinjska Hercegovačka, Domobranska, Čret, Kopčevačka, Kumrovečka, K Zrinjski, Radnička, Stražara, V. Lisinskog, Zrinjska, Slunjska, Perivoj grofa Draškovića, Kopčevec

VIII izborna jedinica:

Andrilovec, Lukarišće, Velika Ostrna

Općina Rugvica

I izborna jedinica:

Sop, Hruščica, Otok Svibovski, Novaki Nartski, Otok Nartski

II izborna jedinica:

Svibje, Trstenik, Nart Savski, Struga Nartska, Novaki Nartski

III izborna jedinica:

Čista Mlaka

IV izborna jedinica:

Jalševac Nartski, Okunščak, Dragošička, Dugoselski Crnec

V izborna jedinica:

Rugvica, Rugvički Črnec

VI izborna jedinica:

Novaki Oborovski, Preseka Oborovska, Leprovica

VII izborna jedinica:

Oborovo, Prevlaka

VIII izborna jedinica:

Donja Greda, Obedišće Ježevsko, Ježevo.

Općina Brckovljani

I izborna jedinica:

Brckovljani I

II izborna jedinica:

Brckovljani II, Hrebinec, Gornje Dvorišće

III izborna jedinica:

Gračec I

IV izborna jedinica:

Gračeć II, Stančić, Štakorovec

V izborna jedinica:

Lupoglav

VI izborna jedinica:

Lupoglav, Prečec, Tedrovec

VII izborna jedinica:

Prikraj, Kusanovec, Gornja Greda I

VIII izborna jedinica:

Božjakovina, Donje Dvorišće.

Općina Vrbovec

I izborna jedinica:

Naselje Vrbovec - JUG - ulice: A. Hebranga, Štefe Iskre Kršnjavi, Ivana Mažuranića, Buban, Vodovodna, Zleninska, Valentinova, Pavleka Miškine, Ivana Draškovića, Tita Brezovačkog, Vukotinovićeva, Ivana Kukuljevića, Ladislava Kiša, Baltazara Patačića, Matije Uradina i Kralja Tomislava.

Naselje Centar - ulice: 7. svibnja, Mate Kvešteka, Trg Petra Zrinskog, Krste Frankopana, Nazorova, Stjepana Radića

II izborna jedinica:

Cerje, Vrbovečki Pavlovec - ulice: Gradečka, Selska, Vinogradska, Nikole Tesle, Lole Ribara, Ljudevita Gaja, Bjelovarska, Matije Gupca, Križevačka, Župana Junka, Krunoslava Kutena, Marije Jurić Zagorke, Augusta Šenoe

III izborna jedinica:

ulice - Livadarska, Kolodvorska, Ivana Karlovića, Perinova, Franje Gažija, Braće Radić, Ivana Gorana Kovačića, Antuna Mihanovića, Petra Preradovića, Brčevac

IV izborna jedinica:

ulice: Zagrebačka, Ranička, Đure Predovića, 1. svibnja, Eugena Depiennesa, Celine, Topolovec

V izborna jedinica:

Poljana, Poljanski Lug, Savska cesta i Naselje Stjepana Radića, Prilesje, Konak

VI izborna jedinica:

Gornji Tkalec, Donji Tkalec, Graberščak, Žunci, Lovrečka Velika, Gostović, Banovo, Kućari i Podolec, Đivan, Varoš Lovrećka, Hruškovica, Cerih i Marenić

VII izborna jedinica:

Gaj, Dijaneš, Krkač, Dulepska, Pirakovec, Luka, Novo Selo

VIII izborna jedinica:

Lonjica, Greda, Peskovec, Samoborec, Negovec, Vrhovec.

Općina Dubrava

I izborna jedinica:

ulice: Svete Margarete, Braće Radić, Ante Starčevića, Sajmišna, Kralja Tomislava, Augusta Šenoe, Zetkan, Graberec

II izborna jedinica:

Radnička ulica, Vladimira Nazora, Trg slobode, Zagrebačka, Kalnička, Svetog Martina, Frankopanska, Ivana Zapolje, Branimirova, Trpimirova, Zvonimirova, Žukovec

III izborna jedinica:

Gornji Vukšinec, Donji Vukšinec, Novaki, Kunđevac

IV izborna jedinica:

Bađinec, Svinjarec, Podlužan, Kostanj, Zgališće

V izborna jedinica:

Strossmayerova ulica, Brezje, Radulec, Paruževac

VI izborna jedinica:

Gornji Markinovac, Donji Markinovac, Zvekovac, Mostari, Pehardovac

VII izborna jedinica:

Ladina, Koritna, Dubravski Markovac

VIII izborna jedinica:

Nova Kapela, Stara Kapela, Habijanovac.

Općina Gradec

I izborna jedinica:

Gradec

II izborna jedinica:

Gradečki Pavlovec, Potočec

III izborna jedinica:

Veliki Brezovec, Mali Brezovec

IV izborna jedinica:

Repinec, Festinec, Podjales, Pokasin

V izborna jedinica:

Cugovec, Stari Glog

VI izborna jedinica:

Zabrđe, Fuka Grabrić

VII izborna jedinica:

Tučenik, Salajci, Remetinec, Lubena, Buzadovac

VIII izborna jedinica:

Haganj.

Općina Farkaševac

I izborna jedinica:

Farkaševac

II izborna jedinica:

Brezine

III izborna jedinica:

Mački, Majur

IV izborna jedinica:

Praščevac, Zvonik

V izborna jedinica:

Bolč

VI izborna jedinica:

Donji Markovac, Kabal

VII izborna jedinica:

Ivančani

VIII izborna jedinica:

Žabnica

Općina Preseka

I izborna jedinica:

Preseka, Kraljev Vrh

II izborna jedinica:

Ledina

III izborna jedinica:

Šelovec

IV izborna jedinica:

Vinkovec

V izborna jedinica:

Gornja Velika, Donja Velika, Srednja Velika

VI izborna jedinica:

Pogančec, Slatina

VII izborna jedinica:

Kamenica, Strmec, Žabnjak

VIII izborna jedinica:

Gornjaki, Krušljevac.

Općina Rakovec

I izborna jedinica:

Rakovec

II izborna jedinica:

Baničevec

III izborna jedinica:

Brezani, Goli Vrh

IV izborna jedinica:

Dvorišće

V izborna jedinica:

Hudovo, Kolenica, Lipnica

VI izborna jedinica:

Mlaka, Dropčevac

VII izborna jedinica:

Valetić

VIII izborna jedinica:

Hruškovec.

Općina Jastrebarsko

I izborna jedinica:

Desinec - Donji Desinec, Gornji Desinec, Vlaškovec, Prhoč, Breznik Plešivički i Lokošin dol

II izborna jedinica:

Plešivica - Donja Reka, Gornja Reka, Zdihovo, Pavlovčani, Plešivica, Prekrižje Plešivičko, Prilipje, Vranov Dol i Jurjevčani

III izborna jedinica:

Jastrebarsko I - ulice: Cvetkovačka, Trešnjevka, Franje Brezara od kbr. 58 do 106, Josipa Rasteka sa odvojkom, Bana Tome Erdodija, Bakača od 32 do 75, Nikole Tesle, Kolodvorska, Antuna Vancaša, V. Holjevca, Vila Velebita, Kamila Tompe, Arnolda Štrausa, Petra Skoka, Vatroslava Rožića, Janka Matka, Marije Jurić - Zagorke i Cvetković

IV izborna jedinica:

Jastrebarsko II - ulice: Cvjetno naselje, Dr. Mile Kneževića, Rakitovica, Črnilovečka cesta, Ivane Brlić - Mažuranić, Franje Brezara od 1 do 57, Ante i Davida Starčevića, Bana Tome Erdodija Bakača od 1 do 31, Braće Radić, Okićko naselje, Matije Gupca, Prigorska, Dr. Daville, Tadije Smičiklasa, Zrinski-Frankopanska, Braće Kazić, Štrosmajerov trg, Dragutina Domjanića, Trg Ljube Babića, Kralja Tomislava, Mihanovića, Čabdin i Crna Mlaka

V izborna jedinica:

Jastrebarsko III - ulice: Vladimira Nazora, Vlaisavljevićeva, V. Vidrića, Mirni put, Augusta Šenoe, Petra Svačića, Vladka Mačeka, Tome Mikloušića, Zagrebačka, Bana Josipa Jelačića s odvojcima Ante Kovačića, Mladinska, T/Desinečka, Gustava Matoša, Plešivička, Eugena Kumičića, Podgaj - lijeva strana, Josipa Torbara, Zdihovačka, Zeleni Gaj, Pavlovčanska cesta, Radnička cesta, Klinčaselska, Zelena ulica (desna strana) i Črnilovec

VI izborna jedinica:

Petrovina - Novaki Petrovinski, Domagović, Volavje, Petrovina, Brezari, Rastoki, Slavetić Okrug Slavetič/ćki, Gračac Slavetički, Tihočaj, Dragovanjšćak, Goljak, Brebrovac i Hrlić

VII izborna jedinica:

Guci Draganički - Čeglje, Izimje, Guci Draganički, Gornja Kupčina, Vukšin Šipak i Pesak

VIII izborna jedinica:

Sv. Ana - Malunje, Hrastje Plešivičko, Kupeč-Dol, Prodin Dol, Ivančići, Draga Svetojanska, Lanišće, Gorica Svetojanska, Redovje, Grabarak, Miladini, Dolanjski Jarak, Srednjak, Belčići, Celine, Toplice, Bukovac Svetojanski, Hrašće i Paljugi.

Općina Klinča Sela

I izborna jedinica:

Kupinec, Naselje Gorenjci, Maretići, Tupčevići, Bistrice, Lukačići, Kuševići, Šoški, Mikuševići i Gradsko selo

II izborna jedinica:

Zdenčina I - Zdenčina od kbr. 24 do 128 i Kupinec - naselja Dečina, Cupari, Horvatići i Jambrešići

III izborna jedinica:

Zdenčina II - Gornja Zdenčina i Donja Zdenčina izmedu željezničke pruge Zagreb - Rijeka i auto-ceste Zagreb - Karlovac

IV izborna jedinica:

Klinča Sela I - Klina Sela I

V izborna jedinica:

Klinča Sela II - Klinča Sela II i Goli Vrh

VI izborna jedinica:

Beter, Donja Purgarija, Gornja Purgarija, Novo Selo Okićko, Poljanica Okićka i Gonjeva

VII izborna jedinica:

Repišće, Kozlikovo i Tržić

VIII izborna jedinica:

Stankovo i Orešje Okićko.

Općina Pisarovina

I izborna jedinica:

Donja Kupčina - ulice: Donja Kupčina od br. 1 -150 i od br. 416-472

II izborna jedinica:

Donja Kupčina - ulice: Donja Kupčina od br. 151-415

III izborna jedinica:

Pisarovina - ulice: Zagrebačka, Trnjanska, I. G. Kovačića, Prve partizanske gimnazije, Podgorje, Jamničko, Jamnica Pisarovinska, Velika Jamnička

IV izborna jedinica:

Pisarovina - ulice: Trg B. Bakrača, Karlovačka, V. Nazora, Vrtna, Topolovec, Pisarovinski i Goranski put, Kupska, Dvoranci

V izborna jedinica:

Bratina od br. 1-203

VI izborna jedinica:

Lučelnica

VII izborna jedinica:

Bregana Pisarovinska, Gračec, Gorica Jamnička

VIII izborna jedinica:

Lijevo Sredičko, Gradec Pokupski, Selsko Brdo.

Općina Jakovlje

I izborna jedinica:

Jakovlje I

II izborna jedinica:

Jakovlje II

III izborna jedinica:

Jakovlje III

IV izborna jedinica:

Jakovlje IV

V izborna jedinica:

Jakovlje V

VI izborna jedinica:

Jakovlje VI

VII izborna jedinica:

Jakovlje VII

VIII izborna jedinica:

Jakovlje VIII

Općina Hruševec Kupljenski

I izborna jedinica:

Donji Čemehovec, Prosinec, Sutlanski Lukavec, Vučilćevo, Lugarski Breg

II izborna jedinica:

Dubravica, Rozganski Bobovec, Rozga

III izborna jedinica:

Bela Gorica, Pologi, Kraj Gornji

IV izborna jedinica:

Pluska, Krajska Ves, Merenje

V izborna jedinica:

Hruševec Kupjenski, Hruševec Pušćanski

VI izborna jedinica:

Kupljenovo I (sve ulice osim M. Gupca od broja 61 do 115 i od 50 do 100)

VII izborna jedinica:

Kupljenovo II (Ulica M. Gupca od broja 61 do 115 i od broja 50 do 100) i Luka

VIII izborna jedinica:

Žejinci i Vladina

Općina Donja Pušća

I izborna jedinica:

Kraj Donji

II izborna jedinica:

Oplaznik, Celine, Marija Gorica, Žlebec Goričji, Hrastina

III izborna jedinica:

Križ Brdovečki, Trstenik Puščanski

IV izborna jedinica:

Marija Magdalena, Puščanski Žlebec i Hrebine

V izborna jedinica:

Gornja Pušća, Bregovljana

VI izborna jedinica:

Donja Pušća

VII izborna jedinica:

Pojatno I (ulica M. Gupca od 1 do 99 i od 2 do 98) i Pušćanska Dubrava

VIII izborna jedinica:

Pojatno II (sve ulice osim M. Gupca od 1 do 99 i od 2 do 98)

Općina Brdovec

I izborna jedinica:

Vukovo Selo, Harmica i Šenkovec

II izborna jedinica:

Zdenci Brdovečki

III izborna jedinica:

Prigorje Brdovečko

IV izborna jedinica:

Donji Laduč i Ključ Brdovečki

V izborna jedinica:

Drenje Brdovečko i Prudnice

VI izborna jedinica:

Gornji Laduč

VII izborna jedinica:

Brdovec I (sve ulice osim Ilije Gregorića od 1 do 125 i od 2 do 162)

VIII izborna jedinica:

Brdovec II (ulica Ilije Gregurića od 1 do 15 i od 2 do 162) i Javorje

ŽUPANIJA KRAPINSKO-ZAGORSKA

a) Županijska skupština

Članak 5.

U Županiji Krapinsko-Zagorskoj izborne jedinice za izbor članova Županijske skupštine su :

I izborna jedinica:

Hum na Sutli

II izborna jedinica:

Pregrada

III izborna jedinica:

Desinić - Zagorska sela - Tuhelj

IV izborna jedinca:

Radoboj - Mihovljan

V izborna jedinica:

Petrovsko - Djurmanec

VI izborna jedinica:

Krapina I

VII izborna jedinica:

Krapina II

VII izborna jedinica:

Klanjec - Kraljevac na Sutli

IX izborna jedinica:

Oroslavje

X izborna jedinica:

Bedekovčina

XI izborna jedinica:

Sveti Križ Začretje

XII izborna jedinica:

Zabok

XIII izborna jedinica:

Krapinske Toplice

XIV izborna jedinica:

Veliko Trgovišće

XV izborna jedinica:

Stubičke Toplice - Donja Stubica

XVI izborna jedinica:

Gornja Stubica

XVII izborna jedinica:

Marija Bistrica - Zlatar Bistrica

XVIII izborna jedinica:

Zlatar

XIX izborna jedimca:

Lobor - Mače

XX izborna jedinica:

Hrašćina - Budinšćina - Konjšćina

b) Gradsko vijeće

Članak 6.

Izborne jedinice za izbor viječnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Krapinsko - Zagorske su:

Grad Krapina

I izborna jedinica:

Trg Ljudevita Gaja, Magistratska ulica, Uskla ulica, Starogradska ulica, Perivoj Gustava Krkleca, Ulica Augusta Cesarca, Ulica Dr. Ljudevita Gaja, Šetalište Hrvatskog narodnog preporoda, Ulica Ksavera Šandora Đalskog, Ulica Vladimira Nazora, Štrosmajerova ulica, Ulica Mihovila P. Miškine, Ulica Miroslava Krleže, Ulica kardinala Stepinca, Ulica Ilirskog pokreta, Trg Stjepana Radića, Ulica Miška Pavića, Ulica Sidonije Košutić, Ulica Ivane Brlić Mažuranić, Ulica Tita Brezovačkog, Ulica Dubravka Ivančana, Ulica Mate Lovraka, Ulica Marije Jurić Zagorke, Ulica Grigora Viteza, Ulica Marije Jambrišek, Crkvena ulica

II izborna jedinica:

Samostanska ulica, Bregovita ulica, Ulica A. H. Brke, Ulica Stjepana Ortnera, Ulica Janka Leskovara, Ulica Augusta Šenoe, Ulica Rudolfa Lovrenca, Ulica Branka Samca, Ulica kralja Tomislava, Ulica kneza Trpimira, Ulica kneza Domagoja, Ulica kneza Branimira, Ulica kralja Stjepana Držislava, Ulica Petra Krešimira IV, Ulica kralja Zvonimira

III izborna jedinica:

Ulica Matije Gupca, Ulica bana Josipa Jelačića, Ulica prof. dr Krambergera, Ulica Petra Zrinskog i Krste Frankopana, Celjska cesta, Šetalište Vilibalda Sluge, Ulica Dolac, Ulica Ivice Gregurovića

IV izborna jedinica:

Zagrebačka cesta, Ulica dr. Mirka Crkvenca, Ulica Antuna Mihanovića, Ulica Vatroslava Lisinskog, Ulica Ante Kovačića, Ulica Ivana Gorana Kovačića, Ulica Đure Pejca, Ulica Dragutina Domjanića, Ulica Ante Starčevića, Ulica Frana Galovića, Ulica Ivana Rendića, Ulica žrtava rata, Ulica dr. Živka Vukasovića, Radobojska cesta, Ulica Ivazla Leva

V izborna jedinica:

Mihaljekov Jarek, Polje Krapinsko, Straža Krapinska

VI izborna jedinica:

Lazin Krapinski, Strahinje Krapinsko, Šušelj Breg, Žutnica, Trški vrh

VII izborna jedinica:

Cerje Jesenjsko, Donje Jesenje, Lužani Zagorski, Podgora Krapinska

VIII izborna jedinica:

Brdo Jesenjsko, Gornje Jesenje, Zagora, Podgora Krapinska

IX izborna jedinica:

Velika Ves, Lepajci

X izborna jedinica:

Gornja Pečetina, Vidovec Petrovski, Pristava Krapinska, Vidovec Krapinski, Pretkovec

XI izborna jedinica:

Bobovlje, Tkalci, Dolići (od kbr. 1-130)

XII izborna jedinica:

Donja Šemnica

XIII izborna jedinica:

Škarićevo.

Grad Zlatar

I izborna jedinica:

Donja Batina, Šćrbinc

II izborna jedinica:

Belec, Belećko Završje

III izborna jedinica:

Juranšćina, Repno

V izborna jedinica:

Petruševec, Vižanovec

V izborna jedinica:

Gornja Selnica, Donja Selnica

VI izborna jedinica:

Gornja Batina Znož, Borkovec

VII izborna jedinica:

Ratkovec, Zlatar (dio) i to ulice: Varaždinska od kbr. 44-81, Bregovita, Borkovečki put, F. H. Kiša, Batušićeva, Vinogradska od kbr. 28-44, L. Kutnjaka

VIII izborna jedinica:

Martinšćina

IX izborna jedinica:

Ervenik Zlatarski (dio), Zlatar (dio) i to ulice: D. Domjanića, M. Stanćića, Poljska, Vinogradska od kbr. 1-27, Zagrebačka od kbr. 74-103, Kaštelska, Park hrvatske mladeži, V. Holjevca, V. Nazora

X izborna jedinica:

Cetinovec, Ladislavec, Zlatar (dio) i to ulice: S. S. Kranjčevića, A. Starčevića, K. Hegedušića, Sajmišna od kbr. 36-79 i K Š. Đalskog

XI izborna jedinica:

Zlatar (dio) i to ulice: Martinečka, A G. Matoša, A. Kovačića, A. Mihanovića, Braće Radića, Martinečki gaj, Ribnjak, Šipronska, Vrhovčak, Zagorska i Gradec

XII izborna jedinica:

Zlatar (dio) i to ulice: M. Gupca, Zagrebaćka od kbr.1-73, P. K Krešimira, Trg slobode i Sajmišna od kbr. 1-35

XIII izborna jedinica:

Zlatar (dio) i to ulice: E. Kumičića, I. G. Kovačića, I. Mažuranića, A. Horvata, J. Žerjavića, Lj. Gaja, M. Tita, Riječka i Varaždinska od kbr. 1-43

Grad Zabok

I izborna jedinica:

Špičkovina

II izborna jedinica:

Dubrava - Bračak

III izborna jedinica:

Gađenci, Hum Zabočki 1 - od kbr. 1-50

IV izborna jedinica:

Lug Zabočki - Hum Zabočki 2 - od kbr. 51-96

V izborna jedinica:

Zabok 1 - Naselje Tršinski, Ul. A. Mihanovića, Zabočka cesta, Kaštelski put, M. Gupca od kbr. 1a-25, i od kbr. 2-38, Dački put, Trg D. Domjanića, Ul. V. Nazora, U1. A. Kovačića, Bregovita cesta, Ul. Tituša Brezovačkog

VI izborna jedinica:

Zabok 2 - Kumrovečka ulica, Ul. M. J. Zagorke, Ljubljanska ulica, Ulica I. i C. Hnis, Zagrebačka ulica, Strossmayerova ulica, Varaždinska ulica, Ulica Lj. Gaja, Ulica M. Gupca od kbr. 31-53 i od kbr. 40-64

VII izborna jedinica:

Zabok 3 - Ulica S. Radića, Ul. Tina Ujevića, Ul. M. Gupca od kbr. 66-188 i od kbr. 55-79, Naselje Borovčaki, Trg K Š. Đalskog, U1. A. Šenoe, Ul. N. Tesle, Radničko naselje i U1. K. Š. Đalskog

VIII izborna jedinica:

Zabok 4 - Ulica M. Gupca od kbr.120-248 i od kbr. 81-137, Zagorska ulica, Naselje Tomeki

IX izborna jedinica:

Tisanić Jarek, Bregi Zabočki Donji, Bregi Zabočki Gornji

X izborna jedinica:

Grabrovec

XI izborna jedinica:

Pavlovec, Gubaševo, Gredice

XII izborna jedinica:

Matinišće, Gubaševski Prosenik i Začretski Prosenik

XIII izborna jedinica:

Jakuševec, Repovec

c) Općinsko vijeće

Članak 7.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Krapinsko - Zagorske su:

Općina Bedekovčina

I izborna jedinica:

Poznanovec

II izborna jedinica:

Bedekovčina 1 - Križnjče, Židovinjak, Naselje Grbovec, Naselje Jalševec, Zagorska ulica, Ulica Špirance Brijeg

III izborna jedinica:

Bedekovčina 2 - Ulica A. Mihanovića, Naselje Sovinjak, Naselje Poljana, Naselje Petrovečki, Magdalenićeva ulica, Čajkovljansko naselje, Bregovita ulica, Naselje Glumpaki

IV izborna jedinica:

Bedekovčina 3 - Ulica S. Radića, Naselje Stamet, Naselje Komari, Radnička ulica, Aleja D. Donijanića, I odvojak A. D. Domjenića, II odvojak A. D. Domjanića, III odvojak A. D. Domjanića, IV odvojak A. D. Domjanića, Naselje Malekovec, Ul. Ljudevita Gaja, Zagrebačka ulica

V izborna jedinica:

Bedekovčina 4 - Kabel, Trg A. Starčevića, I. Jakovčića, H. Jankovčića, III Jankovčića, Ulica M. Gupca, Prilaz Jezerina, Orehovička cesta, Naselje Cerina

VI izborna jedinica:

Zadravec, Orehovica, Pustodol, Orehovački, Grabe Donje

VII izborna jedinica:

Martinec, Vojnić Breg, Brestovec, Orehovečki

VIII izborna jedinica:

Lug Orehovečki, Grabe Gornje, Belovan Zlatarski, Lug Poznanovečki

Općina Sveti Križ Začretje

I izborna jedinica:

Klupci od kbr. 55-95, Pustodol Začretski, Početina 1 od kbr. 1-105

II izborna jedinica:

Švaljkovec, Galovec, Vrankovec

III izborna jedinica:

Mirkovec, Brezova, Kotarice

IV izborna jedinica:

Sveti Križ Začrtje 1 - Ciglenica, Ul M. Gupca, Ribnjak, Aleja I. Vukelića, Školska ulica, Ul. Antuna Polanšćaka, Trg J. Lambergera

V izborna jedinica:

Sveti Križ Začrtje 2 - Zagorska ulica, Šetalište Oskara Wolfa, U1. obitelji Keglević, Ul. obitelji Fizir, Ul. Lj. Gaja, Labudovac, Kolodvorska ulica, Ul. K. Š. Đalskog, U1. I. Kukuljevića Sakcinskog, U1. Milke Kos, Ul. M. J. Zagorke, Ul. Ivana Krizmanića, Ul. Petra Đurkina, Ul. M. Muka Bakliže

VI izborna jedinica:

Kozajk, Komor, Sekirišće

VII izborna jedinica:

Đukovec, Pačetina 2 od kbr. 106-197 Završje

VIII izborna jedinica:

Temovec, Štrmeljevo, Zleć.

Općina Budinšćina

I izborna jedinica:

Gotalovec, Topličica

II izborna jedinica:

Pece, Pokojec

III izborna jedinica:

Marigulić, Pomperovec, Prepuštovec, Sv. Križ

IV izborna jedinica:

Grlovec

V izborna jedinica:

Zajezda od kbr. 34 do 171

VI izborna jedinica:

Zajezda od kbr. 1 do 30, Krapinica

VII izborna jedinica:

Pažurovec, Budinšćina od kbr. 1 do 23

VIII izborna jedinica:

Budinšćina od kbr. 24-121.

Općina Veliko Trgovišće

I izborna jedinica:

II izborna jedinica:

Veliko Trgovišće 1- Klanječko Jezero, U1. K Š. Đalskog, Borovičkog Brijeg, Horvatska ulica, Kardinala Stepinca, U1. K. Mance Franja, Trg Stjepana Tuđmana, Ul. M. Gupca, U1. Hrvatskih mučenika, Gajeva ulica, Bregovita ulica

III izborna jedinica:

Veliko Trgovišće 2 - Ul. Stjepana Radića, Ul. Vladimira Nazora, Ul. Antuna Mihanovića, Ulica Kralja Tomislava, Ul. 30. svibnja, Zvonimirova ulica, Ulica Andrije Hebranga, Ul. Nikole Tesle, Zagrebačka ulica, Kolodvorska ulica, Ulica dr. Stanka Pinjuha, Ul. Augusta Šenoe, Zelengaj

IV izborna jedinica:

Strmec, Domahovo, Klanječko Turnišce, Požankovec

V izborna jedinica:

Vižovje, Družilovec

VI izborna jedinica:

Jalše, Ravnice

VII izborna jedinica:

Dubrovčan 1 od kbr.1-109, Bezavina, Mrzlo Polje

VIII izborna jedinica:

Dubrovčan 2 od kbr. 110-214, Vilanci, Velika Erpenja.

Općina Krapinske Toplice

I izborna jedinica:

Vića Sela, Gregurivec, Maturove, Jankovec Začretski

II izborna jedinica:

Kulpci od kbr.1-54, Vrtnjakovec, Ul. A. Augustinčića, Slivonja Jarek

III izborna jedinica:

Krapinske Toplice 1 - Vinogradski put, Zagorski put, I Odvojak Vinogradskog puta, II odvojak Vinogradskog puta, Breg, Zagorski put, Toplička ulica, Ulica J. Badla, Ul. J. Badla I odvojak, Zagrebačka ulica, Ul. Zlatka Balokovića, Odvojak Antuna Augustinčića, Ul. A. Mihanovića, Vino Donje, Cvjetno naselje

IV izborna jedinica:

Krapinske Toplice 2 - Hršak Breg, I Odvojak, Ul. A. Mihanovića, Vinska cesta, Zelengaj, Ul. Žnidarići, Ribnjak, Mirna ulica, Ul. M. Gupca, Ul. K. Š. Đalskog, Ulica braće Radić, Bregovita ulica, Lovački put, Naselje Jakoplići, Ul. Nožaki, Ulica Škrnik, Gajeva ulica, I Odvojak Lj. Gaja, II Odvojak Lj. Gaja

V izborna jedinica:

Selno, Oratje

VI izborna jedinica:

Mala Erpenja

VII izborna jedinica:

Klokovce, Jasenovac Zagorski

VIII izborna jedinica:

Čret, Lovreća Sela.

Općina Radoboj

I izborna jedinica:

Naselje Gorjani Sutinski, Naselje dio Gornje Šemnice od kbr. 1-132

II izborna jedinica:

Naselje dio Gornje Šemnice hbr.133-193, Naselje Kraljevec Šemnički

III izborna jedinica:

Naselje Kraljevec Radobojski, Naselje dio Bregi Radobojski kbr. 38 -148

IV izborna jedinica:

Naselje dio Bregi Radobojski od kbr. 1 -37, Naselje dio Jazvina od kbr. 11-104

V izborna jedinica:

Naselje dio Jazvina od kbr. 1 -11, Naselje Orehovec Radobojski, Naselje dio Radoboja od kbr. 385 - 411

VI izborna jedinica:

Naselje dio Radoboja od kbr. 1-141

VII izborna jedinica:

Naselje dio Radoboja od kbr.142-274

VIII izborna jedinica:

Naselje dio Radoboj od kbr. 275 - 385, Naselje Strahinje Radobojsko.

Općina Đurmanec

I izborna jedinica:

Naselje Gornji Macelj, Naselje dio Donji Macelj 77 -128

II izborna jedinica:

Naselje dio Donji Macelj 1 -76, naselje dio Đurmanec od 142-232

III izborna jedinica:

Naselje dio Đurmanca od kbr. 1 -141, Naselje Dolići od kbr. 131-140

IV izborna jedinica:

Naselje Ravninsko, Naselje Koprivnica Zagorska

V izborna jedinica:

Naselje Podbrezovica, Naselje Goričanovec

VI izborna jedinica:

Naselje Prigorje, Naselje dio naselja Petkovec 1- 54

VII izborna jedinica:

Naselje dio Putkovca 55-82, Naselje Jezerišće, Naselje Hlevnice

VIII izborna jedinica:

Naselje dio Hromca, Naselje Lukovčak.

Općina Petrovsko

I izborna jedinica:

Naselje Petrovsko, Naselje Rovno

II izborna jedinica:

Naselje Podgaj Petrovski, Naselje Brezovica Petrovska

III izborna jedinica:

Naselje Benkovec Petrovski, Naselje Preseka Petrovska od kbr.1-56

IV izborna jedinica:

Naselje Stara Ves, Naselje Mala Pačetina, Naselje Štuparje od kbr. 1-21

V izborna jedinica:

Naselje Štuparje od br. 22-126

VI izborna jedinica:

Naselje Slatina od br. 1 -27 i od br. 61 -128, Naselje Preseka od br. 57-71

VII izborna jedinica:

Naselje Slatina od broja 28-60, Naselje Svedruža od br. 83 - 132 i od br. 1- 13

VIII izborna jedinica:

Naselje Svedruža od br.14 do 82, Naselje Gredence.

Općina Hrašćina

I izborna jedinica:

Domovec, Trgovišće

II izborna jedinica:

Gornjaki, Hrašćina

III izborna jedinica::

Maretić, Husinec

IV izborna jedinica:

Vrbovo (dio) od kbr. 1 -77

V izborna jedinica:

Vrbovo (dio) od kbr. 80-166

VI izborna jedinica:

Jerek Habekov, Donji Kraljevec (dio) od kbr. 1- 16

VII izborna jedinica:

Donji Kraljevec (dio) od kbr.18-43, Gornji Kraljevec (dio) od kbr. 78 -127

VIII izborna jedinica:

Gornji Kraljevec (dio) od kbr. 1 -74.

Općina Konjšćina

I izborna jedinica:

Brlekovo, Turnišće, Bočaki (dio) od kbr. 31-59

II izborna jedinica:

Bočaki (dio) od kbr.1- 30, Donja Konjščina, Gornja Konjščina, Kosovečko

III izborna jedinica:

Konjščina (dio) i to ulice Cvjetna, D. Rožića, Krapinska, I. Gluhaka, Vukovarska i Kolodvorska, Pešćeno

IV izborna jedinica:

Konjščina (dio) i to ulice: Kuržna, Odvojak M. Gupca, Bistrička, Ribička, M. Gupca, Rudnička, Sportska, Varaždinska, Voćarska, Zagorska, Zagrebačka i Pionirska

V izborna jedinica:

Donja Batina (dio), Klimar, Bočadir

VI izborna jedinica:

Jelovec, Galovec, Krapina selo

VII izborna jedinica:

Donji Sušobreg (dio) od kbr.1-96, Jertovec (dio) od kbr. 153-215

VIII izborna jedinica:

Jertovec (dio) od kbr. 1-153.

Općina Mače

I izborna jedinica:

Mače (dio) od kbr. 1 - 31 i kbr. 91- 168

II izborna jedinica:

Mače (dio) od kbr. 32 - 84a, Vukanci (dio) od kbr. 30 - 91

III izborna jedinica:

Mače (dio) od kbr.169 -197, Mali Bukovec

IV izborna jedinica:

Mače (dio) od kbr. 84b-88, Veliki Bukovec (dio) od kbr. 1 - 106

V izborna jedinica:

Veliki Komor (dio) od kbr.1- 69, Mali Komor

VI izborna jedinica:

Veliki Kumor (dio) od kbr. 70-158. Veliki Bukovec (dio) od kbr. 108-148

VII izborna jedinica:

Peršaves (dio) od kbr. 3 -101, Frkuljevec Poršavoski

VIII izborna jedinica:

Delkovec, Vukanci (dio) od kbr. 1 - 29, Peršaves (dio) od kbr. 102-121.

Općina Lobor

I izborna jedinica:

Lobor (dio) i to ulice A. Šenoe, G. Krkleca, F. H. Kiša, Trg Sv. Ane, Zagrebačka, T. Martinuša, A. G. Matoša, Pećinska, Martinšćina loborska od kbr. 97 - 100, J. Vedrine, Riječka, D. Domjanića, M. J. Zagorke, A. Kovačića, Bregovita i Kostanjevečka

II izborna jedinica:

Završje Loborsko, Lobor (dio) i to ulica Zagrebačka od 41-59

III izborna jedinica:

Vinipotok

IV izborna jedinica:

Vojnovec (dio) od kbr. 122-161, Cebovec, Velika Petrovagorska (dio) od kbr. 1- 13, Petrova Gora (dio) od kbr. 149 -175

V izborna jedinica:

Stari Golubovec, Velika Petrovagorska (dio) od kbr. 14-47

VI izborna jedinica:

Vojnovec (dio) od kbr.1-120, Lobor (dio) i to Ulica M. Gupca

VII izborna jedinica:

Markušbrijeg, Šipki

VIII izborna jedinica:

Petrova Gora (dio) od kbr. 1- 148

Općina Mihovljan

I izborna jedinica:

Gregurovec

II izborna jedinica:

Novi Golubovec, Očura Gora (dio) od kbr 1- 42

III izborna jedinica:

Gorad (dio) od kbr. 43 - 94, Velika Veternička

IV izborna jedinica:

Veternica, Kuzminec (dio) od kbr.1-74

V izborna jedinica:

Kuzminec (dio) od kbr. 75-151, Mihovljan (dio) od kbr. 176-201

VI izborna jedinica:

Frkuljevec Mihovljanski, Mihovljan (dio) od kbr. 78 -126 i od kbr. 294 - 350

VII izborna jedinica:

Mihovljan (dio) od kbr. 1-77 i od kbr. 127 - 175

VIII izborna jedinica:

Mihovljan (dio) od kbr. 202-293 i od kbr. 351-390.

Općina Zlatar-Bistrica

I izborna jedinica:

Lipovec, Valeškovec (dio) od kbr. 56 - 92

II izborna jedinica:

Ervenik Zlatarski (dio), Opasanjek, Valeškovec (dio) od kbr. 41-55

III izborna jedinica:

Velškovec (dio) od kbr.1- 39, Zlatar-Bistrica (dio) i to ulice: Grančarska, 30. svibnja, A. Cesarca i A Šenoe

IV izborna jedinica:

Lovrečan (dio) od kbr. 1-88

V izborna jedinica:

Lovrečan (dio) od kbr. 89 -117, Zlatar-Bistrica (dio) i to ulice: Gornja Brestovečka i Donja Brestovečka

VI izborna jedinica:

Zlatar-Bistrica (dio) i to ulice: V. Nazora od kbr. 43 - 77, Kolodvorska, Zagrebačka, J. Kraša, M. Gupca, S. Radića, Krapinska i Bukovečki put

VII izborna jedinica:.

Zlatar-Bistrica (dio) i to ulice: V. Nazora od kbr. 1-41, Sportski prolaz, M. Buntaka, Selska, A Mihanovića

VIII izborna jedinica:

Zlatar-Bistrica (dio) i to ulice: Lj. Gaja, Zagorska, Lovreanska i S. S. Kranjčevića

Općina Marija Bistrica

I izborna jedinica:

Marija Bistrica - ulice: Trg Republike, Zagrebačka cesta, Nova cesta, Stubička cesta, Šopčev prolaz, Kolodvorska cesta od kbr. 1 -40, Podgorje Bistričko od kbr.1-90

II izborna jedinica:

Podgorje Bistričko od kbr. 91-287, Laz Bistrički od kbr. 1-62

III izborna jedinica:

Laz Bistrički od kbr. 65 - 284, Laz Stubički

IV izborna jedinica:

Globočec, Podgorje Bistričko od kbr. 292-390

V izborna jedinica:

Marija Bistrica - ulice: Gornjoselska ulica, Gajeva ulica, Poljanica Bistrička, Sušobreg Gornji

VI izborna jedinica:

Selnica

VII izborna jedinica:

Hum Bistrički, Podgrađe

VIII izborna jedinica:

Marija Bistrica - ulica: Kolodvorska ulica od kbr. 40-122,Tugonica

Općina Gornja Stubica

I izborna jedinica:

Gornja Stubica

II izborna jedinica:

Slani Potok, Brezje, Volavec

III izborna jedinica:

Sveti Matej od kbr.1 -44 i 60-22

IV izborna jedinica:

Jakšinec, Karivaroš, Sveti Matej od kbr. 45-59

V izborna jedinica:

Hum Stubički, Sehirevo Selo, Šagudovec od kbr. 59-86

VI izborna jedinica:

Gusakovec, Dobri Zdenci, Šagudovec od kbr. 1-58, Pasanska Gorica od kbr. 41-66

VII izborna jedinica:

Banščica, Dubovec, Pasanska Gorica od kbr. 1-39

VIII izborna jedinica:

Gornja Stubica - ulica: Zagrebačka kbr. 2, Orehova Gorica, Samci, Modrovec, Vinterovec

Općina Oroslavje

I izborna jedinica:

Mokrice

II izborna jedinica:

Slatina, Krušljevo Selo od kbr. 1-36

III izborna jedinica:

Oroslavje - ulice: Ljube Bavića, Zagrebačka, Krušljevo Selo od kbr. 37-238

IV izborna jedinica:

Andraševec - ulice: Andraševečka od kbr. 41-56, Grabušićeva, Kraljićeva, Barlovićeva, Kišureva, Kureljeva, Frinčićeva, Knezićeva, Kožuhova, Livadska, Babićeva, Šipkova, Kamenjačka, Brežina, Zimićeva, Dolinska, Gajeva, Leštekova, Hrčićeva, Mala, Vinogorska, Naselje Štefan Dol, Trsna, Gorička, Lipovečka, Verigovo naselje

V izborna jedinica:

Oroslavje - ulice: Milana Prpića, Stubička cesta od kbr. 1-53, Andraševečka ul. od 1-40

VI izborna jedinica:

Oroslavje - ulice: A Mihanovića, D. Domjanića, Gajeva, Oroslavska, Park Vranicany, A G. Matoša, Radnička cesta, M. Gupca, M. Račkog, Matice hrvatske, Mohrička, Slatinska, S. Radića, Park obitelji Prpis, I. Mažuranića, Obrtnička, A. Gredičaka, Zagorska, Zelengajska, S. Jožinca, Zelengajska, Strmec Stubički od kbr. 1-166

VII izborna jedinica:

Ul. Kralja Tomislava, Potičekova ul. Odvojak Potičeka, Orao Trg

VIII izborna jedinica:

Stubička cesta od kbr. 54 -160, Zagorsko naselje, ul MJ. Zagorke, Bregovita, Šukova, ul Svetog Roka

Općina Donja Stubica

I izborna jedinica:

Donja Stubica - ulice: Trg M. Gupca od kbr. 1-20, Župana Vratislava, Matenačka

od kbr.1-27, Ivana Peštaja, Dubrovačka od kbr. 1-25, Golubovečka, Jozefine Oršić, Ivana Znike, Katarine Patačić, Marčinkovo

II izborna jedinica:

Donja Stubica - ulice: Nova ulica od kbr. 1-16, Park M. Vrhovca, Obrtnička Podgorska od kbr. 1-20, Kolodvorska, Grobljanska, Toplička od kbr.1-55, Naselje Stubički Kamenjak, Starogradska, Trg M. Gupca od kbr. 21-30

III izborna jedinica:

Gornja Podgora, Hižakovec, Milekovo selo, Donja Stubica - ulica: Naselje Martinići

IV izborna jedinica:

Donja Stubica - ulice: Dubrovačka cesta od kbr. 26-40, Podgorska cesta od kbr. 21-89, Donja Podgora

V izborna jedinica:

Donja Stubica - ulice: Toplička cesta od kbr. 57-111a, Nova ulica od kbr.17-46, Pustodol

VI izborna jedinica:

Donja Stubica - Matenačka ulica od kbr. 28-39, Golubovečko naselje, Naselje Vukšinec, Lepa Ves od kbr. 138-146a, Matenci

VII izborna jedinica:

Vučak, Lepa Ves od kbr. 50-125

VIII izborna jedinica:

Hruševec, Lepa Ves od kbr. 1-89, od kbr. 125-137, od kbr. 153-178.

Općina Desinić

I izborna jedinica:

Desinić, Gornji Jalševec

II izborna jedinica:

Ivanić Desinički, Osredek, Turnišće Desiničko

III izborna jedinica:

Trnovec Desinički, Desinić Gora, Šimunci

IV izborna jedinica:

Jelenjak, Donji Jalšovec, Škalić Zagorski, Turnovo

V izborna jedinica:

Stara Ves Kočnička, Ivanić Košnički, Gora Košnička, Jazbina

VI izborna jedinica:

Gaber, Grohot, Dubravica Klanječko, Nebojse

VII izborna jedinica:

Zbilj Gornji, Gostenje, Zbilj Donji

VIII izborna jedinica:

Velika Horvatska, Ravnice

Općina Hum na Sutli

I izborna jedinica:

Gornje Brezno, Donje Brezno, Brazno Gora, Zaluga

II izborna jedinica:

Prišlin, Mali Tabor

III izborna jedinica:

Poređe, Grletinec, Lastine

IV izborna jedinica:

Druškovec, Humski, Druškovec Gora, Orešje

V izborna jedinica:

Vrbišnica, Gornji Hum

VI izborna jedinica:

Lupinjak, Strmec

VII izborna jedinica:

Klenovec, Rusnica

VIII izborna jedinica:

Donji Hum

Općina Pregrada

I izborna jedinica:

Marinec, Pavlovec, Stipernica, Višnjevac, Sopot

II izborna jedinica:

Gorjakovo, Cigrovec

III izborna jedinica:

Benkovo, Svetojurski Vrh, Valentinovo, Klenice

IV izborna jedinica:

Gornja Plemenšćina, Donja Plemenšćina, Vojsak, Bušin

V izborna jedinica:

Kostel, Kostelsko, Kostel Bregi

VI izborna jedinica:.

Pregrada Vrhi, Pregrada - ulice: Kolarija, Janka Leskovara, Dragutina Kunovića, Gorička

VII izborna jedinica:

Pregrada - preostale jedinice

VIII izborna jedinica:

Vinogorski Vrhi, Grabrovec, Vinagora, Martiša Ves, Mala gora, Velika Gora

Općina Klanjec

I izborna jedinica:

Bobovec, Police, Rakovec

II izborna jedinica:

Lučelnica, Tomaševec

III izborna jedinica:

Bratovski Vrh, Letovčan Tomaševečki, Letovčan Novodvorski, Goljak Klanječki, Gorkovec, Cesarska Ves, Florijan

IV izborna jedinica:

Dol Klanječki, Podgora, Klanjec - ulice: dr. Ive Brza, Antuna Augustinčića, Josipa Runjanina, Tuheljska, Trg Antuna Mihanovića, Cesargradska, Ružmarinska, Erdodijeva, Ul. Lijepe naše

V izborna jedinica:

Trsteno, Klanjec - sve ostale ulice, Lepoglavec - osim Lepoglavečke ulice

VI izborna jedinica:

Mihanović Dol, Lepoglavec - Lepoglavečka ulica, Gredice - od kbr. 1-48

VII izborna jedinica:

Gredice - od kbr. 49-145, Novt Dvori, Ledine - od kbr. 27 do kraja

VIII izborna jedinica:

Ledine - od kbr. 1-26, Kačkovec, Draše, Lukovec Klanječki.

Općina Kraljevec na Sutli

I izborna jedinica:

Strmec Sutlanski, Radakovo - od kbr. 1-19

II izborna jedinica:

Radakovo - od kbr. 19a do 71

III izborna jedinica:

Radakovo - od kbr. 72-142

IV izborna jedinica:

Pušave, Radakovo - od kbr. 143-200

V izborna jedinica:

Movrač

VI izborna jedinica:

Gornji Čemekovec, Kraljevec na Sutli - od kbr. 78 do 110

VII izborna jedinica:

Kapelski Vrh, Kraljevec na Sutli - od kbr. 111-150

VIII izborna jedinica:

Kraljevec na Sutli - od kbr.1-77

Općina Tuhelj

I izborna jedinica:

Velinci, D. Škrnik, Kladnik

II izborna jedinica:

Kumrovec, Razvor

III izborna jedinica:

Lenišće, Dugnjevec, Ravno Brezje

IV izborna jedinica:

Risvica, Razdrto, Tuheljsko

V izborna jedinica:

Prosenik, Pristava

VI izborna jedinica:

Glogovac Zagorski, Banska Gorica, Lipnica, Zagorska, Tuhelj

VII izborna jedinica:

Črešnjevec, Tuheljske Toplice

VIII izborna jedinica:

Sveti Križ

Općina Zagorska sela

I izborna jedinica:

Harina Zlaka, Bojačno, Luke Poljanske

II izborna jedinica:

Bratkovec, Poljana sutlanska

III izborna jedinica:

Miljana, Kuzminec Miljanski

IV izborna jedinica:

Pušća, Ivanić Miljanski

V izborna jedinica:

Zagorska Sela - od br.1-77 i od broja 107- 138

VI izborna jedinica:

Plavić

VII izborna jedinica:

Brezakovec - od br.1 do br. 32. i od br. 73 do 80, Zagorska Sela - od br. 78 do br.106

VIII izborna jedinica:

Gornji Škrnik, Brezakovec - od br. 33 do 72.

Općina Stubičke Toplice

I izborna jedinica:

Ul. Viktora Šipeka

II izborna jedinica:

Ul. Antuna Mihanovića, Zagorskih Brigada, Sljemenski put, Naselje Podgaj, Park M. Gupca, Vinogradska ulica

III izborna jedinica:

Ul. Đalskog, Zagrebačka ul, Zagorska ul, A. Šenoe, Lj. Gaja.

IV izborna jedinica:

Strmečka ul, Obrtnička ul, Mlinarska ul, Nova ul, Brezina

V izborna jedinica:

Ul. P. Preradovića, Topličko naselje, Ul. Žrtava Seljačke bune, I Strmečki odvojak, Gundulićeva ul, Cvjetna ulica, Ul. V. Nazora, Ul. S. Jozinca, Zelengajska ulica.

VI izborna jedinica:

Strmec Stubički od kbr. 1 - 166.

VII izborna jedinica:

Strnlec Stubički od kbr. 167-328.

VIII izborna jedinica:

Pila, Naselje Sljeme

Općina Budinšćina

I izborna jedinica:

Gotalovec, Topličica

II izborna jedinica:

Pece, Pokojec

III izborna jedinica:

Merigutić, Pomperovec, Prepuštovec, Sveti Križ

IV izborna jedinica:

Grtovec

V izborna jedinica:

Zajezda 34 -171

VI izborna jedinica:

Zajezda 1-30, Krapinica

VII izborna jedinica:

Pažurovec, Budinščina 1-23

VIII izborna jedinica:

Budinščina 24 - 121

ŽUPANIJA SISAČKO - MOSLAVAČKA

a) Županijska skupština

Članak 8.

U Županiji Sisačko - Moslavačkoj izborne jedinice za izbor članova županijske

skupštine su:

I izborna jedinica:

Brdo Utinjsko, Bukovica, Kestenovac, Krstinja, Utinja, Vrelo, Sumica Miholjsko, Klokoč, Ključar, Knežević, Kosa, Vojišnica, Kolarić, Radonja, Kuplensko, Vojnić, Široka Rijeka, Vrginmost, Blatuša, Podgorje, Crevavska Strana, Slavsko Polje, Brnjevac, Pješćanica, Kozarac, Mala Trepča, Malička, Perna, Čemernica

II izborna jedinica:

Lasinja, Novo Selo Lasinjsko, Desno Sredičko, Desni Štefanki, Crna Draga, Dugo Selo Lasinjsko, Trepča, Stipan, Šljivovac, Cremušnica, Golinja, Bović, Gornja Trstenica, Ostrožin, Kirin, Bukovica, Batinova Kosa, Gređani, Hrvatsko Selo, Topusko, Mala Vranovina, Velika Vranovina, Ponikvari, Pecka, Vorkapić Selo, Katinovac, Crni Potok, Staro Selo Topusko, Balinac, Šibine, Hajtić, Šašava, Borovita, Mali Obljaj, Veliki Obljaj, Bojna, Buzeta, Gornji Klasnić, Brubno, Brezovo Polje, Dabrina

III izborna jedinica:

Glina, Bišćanovo, Šatornja, Gornji Viduševac, Donji Viduševac, Glinsko Novo Selo, Prekopa, Dvorište, Hađer, Marindvor, Donji Selhkvac, Gornji Selkovac, Mala Solina, Velika Solina, Donje Jame, Gornje Jame, Stanhovac, Donja Trstenica, Gornje Taborište, Gračanica, Donja Bučica, Desni Degoj, Slatina, Zaloj, Ilovačak, Donje Selište, Gornja Bućica, Joševica, Dolnjaki, Skela, Maja, Prijeka

IV izborna jedinica:

Donji Klasnić, Brestik, Trnovac, Kozaperovica, Mali Gradac, Veliki Gradac, Martinovići, Dragotina, Bijele Vode, Drenovac, Majski Trtnik, Vlahović, Ravno Rašće, Trtnik Glinski, Roviška, Majske Poljane, Brnjeuška, Lušćani, Donja Bačuga, Gornja Bačuga, Veliki Šušnjar, Dodoši, Miočinovići, Mačkovo Selo, Čuntić, Deanovići, Donja Pastuša, Begovići, Tremušnjak, Kraljevčani, Jabukovac, Banijski Dragotinci, Donja Mlinoga, Gornja Mlinoga, Klinac, Jošavica, Prnjavor, Grabovac Banski, Donja Budičina, Blinja, Bijelnik, Letovana, Petkovac, Stražbenica, Madžari, Moštanica

V izborna jedinica:

Banski Brđani, Bujinja, Čavlovica, Ćove, Divuša, Donja Oraovica, Donja Stupnica, Dorlji Dobretin, Donji Javoranj, Donji Žirovac, Đamarićka Draga, Dabići, Draškovac, Dvor, Gage, Glančani, Golubovac, Gorićka, Gornja Oraovica, Gornja Stupnica, Gornji Dobretin, Gornji Javoranj, Gornji Žirovac, Grabovica, Grmušani, Gvozdanjsko, Hrtić, Jamica, Javornik, Jovac, Kepčije, Niševići, Kobiljak, Komova, Kosna, Kotarani, Kozibrod, Kuljani, Lotne, Ljeskovac, Ljubina, Majdan, Matijevići, Ostojići, Pakovac, Pedalj, Riječani Bujinski, Rogulje, Rudeži, Rujevac, Soćanica, Stanić Polje, Banska Struga, Kirišnica, Šakanlije, Šegetin, Šuvakovica, Trgovi, Udetin, Unčani, Vanići, Volinja, Zakopa, Bansko Vrpolje, Zamlaća, Zrin i Draga Zut

VI izborna jedinica:

Babina Rijeka, Baćin, Borojevići, Čukur, Donja Velešnja, Donji Bjelovac, Cerovljani, Donji Kukuruzari, Gornja Velešnja, Gornji Bjelovac, Gornji Hrastovac, Gornji Kukuruzari, Graboštani, Knezovljani, Komogovina, Kostajnica, Kostajnički Majur, Kostreši, Bjelovački, Lovča, Mečenčani, Mračaj, Panjani, Prevršac, Rausovac, Rosulje, Selište, Slabinja, Meminska, Stubalj, Svinica, Umetić, Utolica, Krčevo, Živaja, Dubica

VII izborna jedinica:

Petrinja I, Nebojan, Mala Gorica, Brest Pokupski, Novo Selište, Križ Hrastovački, Cepeliš, Hrastovica, Pecki, Graberje, Sibić, Strašnik, Gora, Glinska Poljana, Međurače, Slana, Vratečko, Novi Farkašić, Dumače, Srednje Mokrice, Gornje Mokrice, Donje Mokrice, Župić, Taborište, Donja Budičina

VIII izborna jedinica:

Petrinja II, Petrinja III, Petrinja IV, Petrinja V, Novo naselje, Mošćenica, Nova Drenčina, Hrvatski Čuntić, Klinac, Kraljevčani, Dragotinci, Prnjavor Čutinćki, Cipeliš

IX izborna jedinica:

Staro Selo, Velika Gradusa, Mala Gradusa, Radonja Luka, Petrinjci, Sunja, Drljače, Četvrtkavac, Vedro Polje, Čapljani, Papići, Timovci, Šaš, Slovinci, Kostreški Šaški, Jasenovčani, Donji Hrastovac, Crhveni Bok, Lonja, Bobovac, Mužilovčica, Krivaj Sunjski, Žreme, Greda, Sunjska Graduša, Posvska Krateško, Staza, Čigoč, Gornja Letina, Bestrmna, Blinjska Greda, Trebeš, Puska, Krapje, Drenov Bok, Sigetac Novski, Plesno

X izborna jedinica:

Galdovo, Budaševo, Brezovica, Prelošćica, Topolovac, Braća Bobetko, Mate Jerković, Capreške Poljane, Braća Haluza, Svinjićko, Gušće, Lukavec, Ivan Buić, Blinjski Kut, Klobućak, Komarevo

XI izborna jedinica:

Mahovo, Tišina Erdutska, Setuš, Palanjek, Hrastelnica, Zeleni Brijeg, Rukavina, Franjo Ogulinec - Seljo

XII izborna jedinica:

Vrbina, Dvadesetdrugi lipanj, Željezara

XIII izborna jedinica:

Nikola Demonja

XIV izborna jedinica:

Brkiševina, Šišinec, Stari Farkušić, Stari Brod, Lekenik, Donji Vukojevac, Brežane Lekeničke, Cerje Letovanićko, Palanjek, Pustike, Pešćenica, Lekenik, Poljana Lehenićka, Dužica, Dvadesetdeveti lipanj 1941, Žažina, Petrovec, Janko Čipor, Jazvenik, Stara Drenčina, Nova Drenčina, Odra Sisačka, Stupno, Staro Pračno, Tišina Kaptolska

XV izborna jedinica:

Kloštar-Ivanić, Ivanić-Grad, Opatinec, Trebovec, Greda Breška, Jalševec Breški, Posavski Bregi, Prečno, Prerovec, Lijevi Dubrovčak, Desni Dubrovčak, Jezero Posavsko, Desno Željezno, Desno Trebarjevo, Lijevo Trebarjevo, Lijeva Luka, Lijeva Martinska Ves, Desna Martinska Ves

XVI izborna jedinica:

Mustafina Klada, Razljev, Obedišće, Okoli, Grabrov Potok, Ludina, Mala Ludina, Vidrenjak, Katoličko Selišće, Kompator, Grabričina, Rečica Kriška, Vezišće, Okešinec, Novoselec, Konščani, Križ, Mala Hrastilnica, Veliha Hrastilnica, Johovec, Šivinec, Gornji Prnjavorec, Donji Prnjavorec, Šušnjari, Bunjani, Deanovec, Graberje Ivaničko, Šumećani, Caginec, Stara Marča, Donji Šarampov, Bešlinec, Krišci, Dobreska, Čemernica Lonjska, Lipovac Lonjski

XVII izborna jedinica:

Krajiška Kutinica, Paurska Kutinica, Srpsko Selište, Srpske Čaire, Ciglenica, Mikleuška, Kletište, Kutinske Čaire, Gornja Gračenka, Donja Gračenka, Repušnica, Osekovo, Voloder, Popovača, Pobrđe, Gornja Jelenska, Potok, Donja Jelenska, Stružec, Donja Vlahinička, Ludinsča, Moslavačka Slatina, Gornja Vlahinička

XVIII izborna jedinica:

Kutina

XIX izborna jedinica:

Janja Lipa, Jamarica, Međurić, Banova Jaruga, Zbjegovača, Gojlo, Ilova, Husain, Mišinka, Šartovac, Brinjani, Stupovača, Piljenice, Velika Kraljeva, Krivaj, Lipovljani, Sigetac Novski, Stara Subotska, Nova Subotska, Kozarica, Novi Grabovac, Lovska, Bair, Bročice, Jasenovac, Uštica, Višnjička, Uštica, Tanac, Košutarica

XX izborna jedinica:

Brestača, Novska, Stari Grabovac, Paklenica, Voćarica, Popovac, Kričke, Jazavica, Roždanik, Rajić, Rajčići, Rađenovci, Borovac, Mlaka, Brezovac

b) Gradsko vijeće

Članak 9.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Sisačko-Moslavačke su:

Grad Sisak

I izborna jedinica:

Galdovo - ulice: Galdovačka ulica od br. 1 i 2 do br. 74 i 75, Mile Budaka Savska, Poljska, Petra Preradovića, Brezovičkog odreda, Galdovačka ulica od br. 78 do 215 i 218, Plitvička, Velebitska, Kornatska, Skradinska, Brijunska, Mljetska, Lička, Risnjak, Paklenička, Braće Perković, Galdovaćka ulica od br. 217 i 218 do kraja, Hercegovačka, Braća Bobetko

II izborna jedinica:

Novo Selo, Capraške Poljane, Novo Praćno, Ivan Buić, Caprag - ulice: Braće Kavurića, Hrvatskog narodnog preporoda, Slovenski trg, Maksa Cajnera, Nine Marakovića, Otokara Keršovanija, Pavla Markovca, Vuje Banjanina, Ozrena Price i MZ "Braća Bobetko"

III izborna jedinica:

Galdovo Kaptolsko - ulice: Ive Rukavine Siđe, Matije Fintića, Mije Goričkog, Andrije Milčinovića, Vladimira Logomerca, Obala Tome Bakača Erdodija, Savskih žrtava Nikole Tesle, Ivana Fistrovića, Grge Tuškana, Josipa Pupačića, lvana Vončića, Andrije Palmotića, Dobriše Cesarića, Vjenceslava Novaka, Fabijana Kovača, Milana Cankara, Janka Dujaka, Mihovila Pavleka Miškine, Tomaša Goričanca; Hrastelnica Vrbina - ulice: Mihanovićeva obala, Marulića, Ulica lipa, Borisa Brnada, Olivera Potzla, Josipa Runjanina, Ulica kralja Tomislava, Šetalište Vladimira Nazora, Trg Josipa Broza, Ljudevita Gaja, Oktavijana Augusta

IV izborna jedinica:

Komarevo, Mađari, Letovanci, Bestrma, Blinjska Greda, Blinjski Kut, Brđani Cesta, Brdani Kosa, Kinjačka, Klobučak. Staro Selo, Preloščica

V izborna jedinica:

Zeleni brijeg - ulice: Vatroslava Lisinskog, Nikole Šipuša, Nikole Tesle, Davorina Trstenjaka, Jurice Kalca, Mihajla Pupina, Športska ulica, Nikole Mikca, Steve Čevapovića Čepe, Antuna Cuvaja, Barice Rapić, Quirinova ulica, Vatrostava Jagića,Kralja Zvonimira, Braće Čulig, Žuberačka, Kalnička, Ferde Hefelea, Marijana Celjaka od br. 77 i 78 do nasipa, Pokupljanska, Stjepana Bezuha, Istarska, Ivana Čeha, Primorska, Slavonska, Posavska, Podravska, Vlahe Bukovca, Turopoljska, Stanka Tintora - Brke, Ante Topića - Mimare, Ive Lasića, Splitska, Ive Mažara, Dragutina Radovića, Đure Čauševića, Mije Dobranića, Stjepana Rožankovića, Odvojak ulice Stjepana Rožankovića

VI izborna jedinica:

Zeleni brijeg - ulice: Zagrebačka Ulica, grada Vukovara, dr. Ive Brodarca, Odranska na desnoj strani od ulice Zeleni brijeg i na lijevoj strani do Celjske ulice, Ive Ogulinca, Matije Šipraka, Zagorska, Ulica grada Dubrovnika, Martina Filipića, Ferde Livadića, Štefa Klarića, Celjska, Odranska na desnoj strani od ul. Zeleni brijeg i na lijevoj strani do Celjske ulice do nasipa, Lavoslava Ružičke, Zeleni brijeg, Ive Bakrana, Frana Kršinića, Buzetska,Varaždinska, Trakošćanska, Bitoljska, Antuna Augustinčića, Slave Raškaj, Odra, Žabno

VII izborna jedinica:

Viktorovac - ulice: Josipa Severa, Ulica 1. maja, Ulica 5. maja, Obala Ruđera Boškovića, Lađarska, Nikole Pejnovića, Josipa Jurja Strossmayera, od broja 1 i 2 do broja 21 i 40, Žitna, Ivana Mažuranića, Stanka Vraza, Franje Ogulinca Selje od broja 37 i 52, Trg Kate Dumbović - Mati, Ivana Šnidaršića, Ivana Lapčevića, Steve Brkljačića, Franje Ogulinca Selje od br. 54 i 39 do kraja, Ive Lovrekovića, Ive Draženovića, Đure Đulaja, Branka Vuletića, Petra Steinburga, Žarka Mihaljevića, Josipa Prše, Antuna Ćavraka, Jože Rožnahovića, Nade Dimić, Ivana Gundulića, Stipe Kerepa, Augusta Cesarca od br. 1 i 2 do br. 83 i 100.

VIII izborna jedtnlca:

Viktorovac - ulice: Josipa Jurja Štrossmayera od br. 23 i 24 do br. 83 i 142, Perivoj Viktorovac, Vinogradska dr. Ive Pedišića, Jure Kaštelana do br. 73, Aleja narodnih heroja, Ante Kovačića (osim broja 14), Augusta Šenoe, Antuna Gustava Matoša, Antuna Grahovara, Augusta Cesarca od br. 85 do kraja, Ivane Brlić Mažuranić, Josipa Jurja Štrossmayera od br. 85 i 144 do kraja, Marijana Celjaka od br.1 i 2 do br. 75 i 76, Ljubice Pavićić, Lonjska Braće Baćan, Jandre Ćipora

IX izborna jedinica:

"22. lipanj. - ulica: Rimska od br 1 do br. 11, S. i A. Radića od br.1 i 4 do br.15 i 18, dr. Ante Starčevića od br.1 i 2 do br.19 i 24, Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Rimska ulica od br.12 do 18, S. i A. Radića od br. 21 i 22 do br. 33 i 36, Franje Lovrića od br.19 i 20 do br. 29 i 30, dr. Ante Starčevića od br. 21 i 22 do br. 43 i 44, Trg Ljudevita Posavskog, Matije Gupca, Rimska od br. 19 do kraja, S. i A. Radića od br. 35 i 38 do kraja, Franje Lovrića od br. 22 i 31 do kraja, dr. Ante Starčevića od br. 45 i 58 do kraja, Frankopanska, Trg Republike, Trg "22. lipnja" od 1- 4f, Jurja Križanića od br.1-13 i br. 2 -10, Ivana Meštrovića od br. 28 - 44, Trg Josipa Jelačića, Stanari Doma umirovljenika, Silvija Strahimira Kranjćevića

X izborna jedinica:

Greda, Jazvenik, Sela, Stara Drenčina, Staro Praćno, Stupno, Vurot

XI izborna jedinica:

Budaševo, Novo Selo - Palanječko, Topolovac

XII izborna jedinica:

Eugen Kvaternik - ulica: Maka Dizdara, Školska, Ante Kovačića br. 14, zgrada BS-18, Petrinjska, Vjekoslava Karasa, Ljube Babića, Ivana Zajca, Kupska, Milana Steinera, Krešimira Baranovića, Lasinjska, Ive Tijardovića, Josipa Račića, Vladimira Becića, Lijevi odvojak Petrinske ulice; Viktorovac - ulice: Đure Jakšića, Branka Radičevića, Miroslava Krleže osim zgrade BS-18, Ive Andrića, France Prešerna, Tina Ujevića, Vladimira Vidrića, Gustava Krkleca, Andrije Kačića-Miošića, Marina Držića, Antuna Branka Šimića

XIII izborna jedinica:

Caprag - ulice: Andrije Hebranga (i Toranj II), Kneza Trpimira-tornjevi I, III, IV, V, VI, VII i VIII, Kneza Domagoja, Ivana Gorana Kovačića, Capraška, Marijana Cvetkovića, Trg Hrvatske državnosti, Kneza Branimira.

Grad Novska

I izborna jedinica:

Borovac, dio naselja Rajić - ulice: Psunjskog odreda i Partizanska Rajčići, Rađenovci

II izborna jedinica:

dio naselja Rajić - ulice: Bratstva i jedinstva, Radnička, Lovačka, Kolodvorska i Trg slobode, Jazavica, Roždanik

III izborna jedinica:

Voćarica, Paklenica, Stari Grabovac

IV izborna jedinica:

Bročice

V izborna jedinica:

Brestača i Kozarice

VI izborna jedinica:

Plesmo, Sigetac, Stara Subocka, Nova Subocka

VII izborna jedinica:

Novi Grabovac, Lovska, Brezovac, Bair, Popovac, Kričke

VIII izborna jedinica:

Novska 1 - ulice: Osječka, Josipa Kozarca, Lovačka, Zelenička

IX izborna jedinica:

Novska 2 - ulice: kralja Zvonimira, Ivana Zajca, Ivane Brlić-Mažuranić, Stjepana Radića, Petra Preradovića, Antuna Gustava Matoša, Rudera Boškovića, Ante Kovačića, Matije Antuna Reljkovića, Nikole Tesle, Ivana Gundulića, Augusta Cesarca, Veljka Rađenovića, Ognjena Price, Kolodvorska

X izborna jedinica:

Novska 3 - ulice: Vladimira Nazora, Kralja Tomislava, Potočna, Tina Ujevića, Crkvena, Trg Đure Szabe

XI izborna jedinica:

Novska 4 - ulice: Bukovačka, Josipa Juraja Strossmayera, Gradinska, Vinogradska, Staroselska, Vlaićka

XII izborna jedinica:

Novska 5 - ulice: Radnička, Marina Dzžića, Vladimira Filipovića, Ilirska, Augusta Šenoe, Frana Krste Frankopana, Bana Josipa Jelačića, Trg Nikole Šubića Zrinskog, Zagorska, Uklade I i II, Ivana Meštrovića, Dalmatinska, Hercegovačka, Zagrebačka i Trg Luke Ilića Oriovčanina

XIII izborna jedinica:

Novska 6 - ulice: Adalberta Knoppa, Matije Gupca, Rade Končara, Dobriše Cesarića, Antuna Mihanovića, dr. Pavla Gregorića, Slavka Batušića, Josipa Broza Tita, Psunjska, Voćarska

Grad Ivanić-Grad

I izborna jedinica:

Jalševac Breški, Opatinec, Lepšić, Tarno, Trebovec

II izborna jedinica:

Posavski Bregi, Šemovec Breški, Breška Greda, Zelina Breška

III izborna jedinica:

Lijevi Dubrovčak, Prerovec, Prečno, Topolje, Zaklepnica

IV izborna jedinica:

Donji Šarampov, Prkos Ivanički, Derežani

V izborna jedinica:

Graberje Ivaničko, Šumećani

VI izborna jedinica:

Caginec, Deanovac

VII izborna jedinica:

G. Šarampov 2 - ulice: Milke Trnine, Belićeva, Ljudeviš Gaja, Predavčeva, Marovski put, Zvonarevo, Kloštaranska, Žeravinec, Ribnjaci, Gajevička, Cvjetna, S. Radića, A. Acingera, Vulinčeva od Spomen doma do Kloštar Ivanića

VIII izborna jedinica:

G. Šarampov 1 - ulice : F. Jurinca, M. Gupca, Žitna, Jahovečka, Graberska, Kriška, Caginečka, Petari, Mostarska, Šintrovi, Garićgradska, Dalmatinska, Naftaplinska, Cundićeva, Kopčička, Andigolska

IX izborna jedinica:

Centar I - ulice: A. G. Matoša, dio Vulinčeve do Spomen doma, Jelengradska, Kolodvorska, Opatinečka, Brencova, Ruža, Pokupska, Krešimira IV, Maznica, J. Badalića

X izborna jedinica:

Centar II - ulice: dio Ul. kralja Tomislava do Savske br. 45, Pilanski put, Šiftarova, Širinečka, Badalićeva, Moslavačka, Športska, Part S. Posezija, E. Babića, Školska, Vukovarska

XI izborna jedinica:

Poljana I - ulice: dio Savske - lijeva strana od mosta do auto-ceste, Majzecova, Ive Rasića, Donja Poljana, Senčićeva, Rajski kut, Bariševa, Borova

XII izborna jedinica:

Poljana II - ulice: Slobode, Omladinska do Lonje, dio k. Tomislava, Dubrovačka, Franje Moguša, Rudarska, Poljanska, Sajmišna, desna strana Savske od mosta do auto-ceste, Majdekova, Godrijanov put, Deželićeva, Kundekova, Basarićekova, Tvrđavska, Predgađe, Trg V. Nazora, Posavska, Svetličićeva, Gregceva, Popevačeva, Rajski odvojak

XIII izborna jedinica:

Dječja, Lonjska, Proljetna, S. Gregorka, Oborovska, Hercegovačka, Naftalanska, dio Omladinske od Lonje, Kutanec, Slavka Zalara, Krijesnica, Graničarska

Grad Petrinja

I izborna jedinica:

Sajeva, N. Vod, Rdićeva, Kačićeva, Đalskog, Trninića, Dr. Ive Ribara, Kozarca, Držića, Ćopića, Hanžekova, Beljkovićeva

II izborna jedinica:

Maja, Ujevićeva, Omladinska, Prešernova, Supilova, Runjaninova, Pionirska, Štrosmajerov trg, Preradovićev trg, Banovićev, Matije Gupca do mosta, Trg maršala Tita, Turkulinova, 28. SUD-e, Župančićeva, Mažuranićeva, Malinova do pruge, Turkova, Šenoina, Matkovićeva do pruge, Gundulićeva

III izborna jedinica:

Nazorova, Arhova, Bjelajca, Zmaja, Trg VIII BUD, Kučerina do pruge, Marakovića, Ul. 13. svibnja, Brinske, Vrtni put, R. Korača, Zeleni brijeg, Gupčeva od mosta, Odvojak 5. svibnja, Zokova

IV izborna jedinica:

1. svibnja, Knežića, Nemeca, Trnskog, Kolara, Cesarića s odvojcima, Matoševa, Kovačićeva, Sajmište, Novakova, Njegoševa, Makanca, Voćarska, Odv. Voćarske, Banijska, Kordunska, Kupska, Janeković s odvojcima, Vinogradska, Vinogradi, Odv. Vinogradske, Piljaka s odv. Kladari

V izborna jedinica:

Buhe s odvojcima, Radićeva od Sv. Kate, Pejakovićeva, Demonjina, Bajer, Lajcerova, Vlahovića, Karadžića, Šetalište Letinskog, Županijske proleterske čete, Kikića, Čipora, Odv. Čipora, Stahuljakova, Tiljka

VI izborna jedinica:

Meštrovića, Vojnovića, Kučerina preko pruge (odv. Kučerine I lijevi, odv. Kučerine II, odv. Kučerine III), Čipora preko pruge, Partizanska, Krunića, JNA odvojci, Ljubice Gerovac, Malinova preko pruge, Bratstva i jedinstva, Sisačka do Drenčke, Stojanovića, Miškovića

VII izborna jedinica:

Bronzića, Tesle, Pribičevića, Kovačevića, Price, 29. novembra, Šupljica, Kamarička, Delčeva, Oreškovića, Naselje BPO, Ratkovićeva preko pruge, Željeznička, Došena, Trnine, Dimić, Kljajića, Miškine, Prilaz Sisačkoj, Boškovićeva, Zlatinska

VIII izborna jedinica:

Sisačka od Drenačke, Slatina, Slatinski odvojak, Ante Staračića, Horvata, Kljajića, Vebera, Odvojak N. Vebera, Sisački odvojak N. Vebera, Drenačka, Stanićki put, Jurkovićeva, Selište, Nova Drenčina, Ive Andrića

IX izborna jedinica:

Brest, Gorica, Garekova, Turkova odvojak, Trg D. Trstenjaka, Gačeše, Zagrebačka, V. Subnja, Slatina do 39. odvojci, Ratkovićeva, Hercega

X izborna jedinica:

Mošćenica

XI izborna jedinica:

Hrastovica, Hrvatski Čuntić, Klinac, Kraljevčani, Dragotinci, Donja Budičina, Taborište, Prnjavor Čuntički

XII izborna jedinica:

Gora, Graberje, Cepeliš, Križ Hrastovački, Pecki, Sibić, Strašnik, Župić

XIII izborna jedinica:

Nebojan, Donja Mokrica, Dumače, Glinska Poljana, Gornja Mokrica, Međurače, Novi Farkašić, Slana, Srednja Mokrica, Vratečko.

Grad Kutina

I izborna jedinica:

MZ: Janja Lipa, Jamarice i Međurić

II izborna jedinica:

MZ: Ilova, Banova Jaruga i Zbjegovača

III izborna jedinica:

MZ: Kutinska Slatina, Katoličke Čaire, Kletište, Šartovac, Mišinka i Gojlo

IV izborna jedinica:

MZ: Stupovača, Brinjani, Kajiška Kutinica, Kutinica, Čaire, Selište i Mikleuška

V izborna jedinica:

MZ Repušnica

VI izborna jedinica:

MZ: Husain i Batina, te iz MZ Kutina ulice Podravska ulica i Ravnice

VII izborna jedinica:

Kutina, ulice: Kolodvorska ulica, Metanska ulica, Ulica Andrije Hebranga, ulica Kneza Višeslava, Ulica Kneza Domagoja, Ulica Petra Preradovića, Pakračka ulica, Novljanska ulica, Novogradiška ulica, Osiječka ulica, Ulica Kneza Ljudevita Posavskog i ulica Kneza Trpimira

VIII izborna jedinica:

Kutina, ulice: Ulica Stjepana Radića, Ulica Mate Lovraka, Centar I, Husainska ulica, Ulica 1. maja, Željeznička ulica, Radnička ulica, Ilovska ulica i Selska ulica

IX izborna jedinica:

Kutina, ulice: Ulica hrvatskih branitelja, Ulica Vatroslava Lisinskog, Ulica Ivana Gorana Kovačića, Josipa Badelića, Kutinska Ciglenica, Šartovačka ulica, Ulica Milke Trnine, Ulica Ljudevita Vukotinovića, Ulica Vlahe Bukovca, Ulica Ivana Zajca, Ulica Antuna Nemčića i Čukovec

X izborna jedinica:

Kutina, ulice: Ulica Vladimira Nazora, Ulica Laclava Ružičke, Ulica Dobriše Cesarića, Ulica Silvije Strahimira Kranjčevića, Ulice Đure Sudete, Ulica Slavka Kolara, Runjaninova ulica, Ulica Antuna Mihanovića, Ulica Mije Drvarića, Ulica Dragice Šutej, Ulica Rudolfa Donassyja, Goilska ulica, Gradine i Moslavačka ulica

XI izborna jedinica:

Kutina, ulice: Crkvena ulica, Trg Kralja Tomislava, Vinogradska ulica, Ulica Augusta Šenoe, Ulica Dragutina Pavčeca, Ulica grofova Erdodyja, Ulica Gustava Barona, Ulica Alojzija Stepinca, Voćarska ulica, Sokolovac, Iločka, Mali brijeg, Ulica Sv. Martina, Voloderska ulica, Kutjevačka ulica, Ulica Dragutina Domjanića, Ulica Kralja Zvonimira, Ulica Josipa Jurja Strossmayera, Ulica Augusta Cesarca, Ulica bana Josipa Jelačića, Ulica Josipa Kozarca, Ulica Ivana Gundulića i Ulica Miroslava Kraljevića

XII izborna jedinica:

Kutina, ulice: Ulica Matije Gupca, Ulica Ilije Gregorića, Bilogorska ulice, Garička ulica, Mramorska ulica, Ulica Ruđera Boškovića, Ulica Miroslava Krleže, Ulica Jure Kaštelana, Ulica Antuna Branka Šimića, Ulica Nikole Tesle, Brdovita ulica, Ulica Mije Stuparića, Kutinska Lipa, Zagorska ulica, Popovačka ulica i Ivanićgradska ulica

XIII izborna jedinica:

Kutina ulice: Zagrebačka ulica, Ulica Antuna Gustava Matoša, Lonjska ulica (ne

parni brojevi), Savska ulica, Glogovac, Lipa, Ludinska ulica, Čazmanska ulica, Jelengradska ulica, Ulica Eugena Kvaternika, Ulica Ante Starčevića, Ulica Ivana Mažuranića, Rudarska ulica, Dubrovačka ulica i Ulica Kralja Petra Krešimira IV.

c) Općinsko vijeće

Članak 10.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Sisačko - Moslavačke su:

Općina Jabukovac

I izborna jedinica:

Blinja, Deanovići, Jošavica, Donja Pastuša

II izborna jedinica:

Bijelnik, Madžari, Moštanica

III izborna jedinica:

Luščani, Petkovac

IV izborna jedinica:

Begovići, Dodoši, Donja Mlinoga, Tremušnjak

V izborna jedinica:

Gornja Mlinoga, Gornja Pstuša, Jabukovac, Srpski Čuntić

VI izborna jedinica:

Donja Bačuga, Mačkovo selo

VII izborna jedinica:

Banski Grabovac, Miočinovići, Stražbenica

VIII izborna jedinica:

Gornja Bačuga, Veliki Šušnjar.

Općina Kloštar Ivanić

I izborna jedinica:

Obreška D, Obreška G, Stara Marča, dio Bešlinca: Duga ul. - odvojak I, Duga ul. - odvojak II, Omladinska, Omladinski trg

II izborna jedinica:

Lipovec Lonjski, Ščapovec, dio Kloštar Ivanića: Zagrebačka ulica i Poljska

III izborna jedinica:

Čemernica Lonjska, Krišci, dio Kloštar Ivanića: Čemernička ulica

IV izborna jedinica:

Kloštar I - ulice: Vukovarska, J. Badalića, dio Ul. S. Radića od kbr. 75 i 88 prema Ivanić-Gradu

V izborna jedinica:

Kloštar II - ulice: Sv. Marije, dio S. Radića do kbr. 73 i 86, Duga, Duga odvojak I i II, Milke Trnine, Luke Baretina, S. Babonjića, Trg. Sv. Ivana, dio K. Tomislava do obilaznice

VI izborna jedinica:

Kloštar III - ulice: kralja Tomislava, Školska, Crveni kip, Mirni dol, Josipa Kozarca, Slavka Kolara, Caginečka, Kućni dol, Sveti duh, Šarampovska

VII izborna jedinica:

Kloštar IV - ulice: Cvjetna, Ivana Šveara, Križevačka, Relkovičeva, Naftaplinska, Augusta Šenoe, Ribnjak, Ščapovečka, Vinarska, Vinogradska, Vinogradski odvojci, Maja i Košutarica

VIII izborna jedinica:

Predavec, Sobočani, dio Bešlinca - Troička ulica.

Općina Križ

I izborna jedinica:

Bunjani, G. Prnjarovec

II izborna jedinica:

Rečica, Razljev, Konščani, D. Prnjarovec, Šušnjari

III izborna jedinica:

Johovec, Mala Hrastilnica, Velika Hrastilnica, Širinec

IV izborna jedinica:

Okešinec, Vezišće, dio Novoselca: dio Moslavačke od Kolodvorske do Okešinca-desna strana Kolodvorska i Kolodvorski odvojak

V izborna jedinica:

Obedišće, dio Novoselca: Česmanska, Školska, Selska ul. dio Moslavačke - lijeva strana od Česmanske do Obedišća

VI izborna jedinica:

Novoselec - ulice: Moslavačka lijeva strana do Česmanske, desna strana do Kolodvorske, Drvodjelska, Grsničarska, Park Hrvatskih mućenika, Radnička i Hrvatske mladeži

VII izborna jedinica:

Križ I - ulice: Zagrebačka, Lička, Zagorska, Prigorska, Čoporova, Maksimirska, Trg Sv. Križa, Milke Trnine, Jandrinec, Zdenka Tomićeka, J. Badalića, Lj. Gaja

VIII izborna jedinica:

Vinogradska, Školska, A. Šenoe, S. Matković, J. Tomca, Moslavačka, Braće Radić, Žutička, Kriške Republike, Cvjetna, Industrijska cesta, Mihanovićeva

Općina Jasenovac

I izborna jedinica:

Mlaka

II izborna jedinica:

Tanac, Višnjica

III izborna jedinica:

Uštica

IV izborna jedinica:

Drenov Bok, Krapje

V izborna jedinica:

Puska, Trebež

VI izborna jedinica:

Jasenovac 1 - ulice: Savska, Strossmayerova, Preradovićeva

VII izborna jedinica:

Jasenovac 2 - ulice: Vuka Karadžića, Vladimira Nazora, 1. maja i Košutarica

VIII izborna jedinica:

Jasenovac 3 - ulice: Žrtava fašizma, 22. travnja, Kolodvorska.

Općina Lipovljani

I izborna jedinica:

Krivaj

II izborna jedinica:

Kraljeva Velika

III izborna jedinica:

Lipovljani 1 - ulice: Zagrebačka, Torovi

IV izborna jedinica:

Lipovljani 2 - ulice: Josipa Kozarca, Alberta Nemeta

V izborna jedinica:

Lipovljani 3 - ulice: Balkan, Sajmišna, Brdašce

VI izborna jedinica:

Lipovljani 4 - ulice: Jasenovačkih žrtava, Braće Karvaš

VII izborna jedinica:

Lipovljani 5 - ulice: Kolodvorska, Željanska, 1. maja i Košutarica

VIII izborna jedinica:

Piljenice.

Općina Velika Ludina

I izborna jedinica:

MZ: Mustafina Klada, Kompator, Ruškovica

II izborna jedinica:

MZ: Okoli

III izborna jedinica:

MZ: Katoličko Selište, Mala Ludina

IV izborna jedinica:

MZ: Vidrenjak

V izborna jedinica:

MZ: Gornja Vlahinička, Ludinica

VI izborna jedinica:

MZ: Grabrov Potok, ulice: Lipovečka, Tome Pučka iz MZ Donja Vlahinička i ulice Moslavačkih brigada, Zagrebačka i Ulica 5. maja od br. 88-132, te broja 89-135 iz MZ Velika Ludina

VII izborna jedinica:

MZ: Donja Vlahinička, (osim ulica Lipovečka i Tome Pučka)

VIII izborna jedinica:

Velika Ludina (osim ulica: Moslavačkih brigada, Zagrebačka, 5. maja od br. 88-132, te 89-135).

Općina Popovača

I izborna jedinica:

MZ: Gornja Gračenica, Ciglenica

II izborna jedinica:

MZ: Voloder

III izborna jedinica:

MZ: Donja Gračenica, Osekovo

IV izborna jedinica:

MZ: Gornja Jelenska, Moslavačka, Slatina, Podbrđe

V izborna jedinica:

MZ: Popovača, ulice: Sisačka, Ulica braće Weiss, Ulica M. Lovraka, Ulice Nikole Tesle, Ulica Milke Trnine, Trg grofa Erdodyja, Ulica J. Banderiera, Moslavačka ulica, Omladinska ulica, Vinogradska ulica, Ulica Z. Sever, Ulica J. Čuka

VI izborna jedinica:

MZ: Popovača, ulice: Trnajec, Kolodvorska ulica, Ulica Bana Jelačića, Radnička ulica, Ulica Veliko Brdo, Ulica S. Šajnovića, Jelengradska ulica, Voćarska ulica, Ulica G. Pavlina, Trnovka, Mučakova ulica, Krmelovac

VII izborna jedinica:

MZ: Popovača, ulice: Zagrebačka, I. Pergošića, dr. Polaka, Kutinska, A. Nemčića, Rajčevac, Mikulanica, Ribnjača, Vinogradska, Mikulanica, Čupora Moslavačkih, T. Bakača, Lj. Vukotinovića, Sv. Huberta, M. Stuparića, Ulica Hrvatskog preporoda, Ratarska ulica kao i Sisačka ulica u MZ Potok

VIII izborna jedinica:

MZ: Stružec, Donja Jelenska, Potok (osim ulice Sisačke).

Općina Lekenik

I izborna jedinica:

Letovanić - ulica: Vrh letovanički

II izborna jedinica:

Brkiševina, Šišinec, Stari Brod, Stari Farkašić - Palanjek Pokupski, Pokupsko Vratečko

III izborna jedinica:

Dužica, Poljana Lekenička

N izborna jedinica:

Lekenik - ulice: Zagrebačka, Erdodska

V izborna jedinica:

Lekenik - ulice: Posavska, Kolodvorska, Turopoljska - I i II odvojak, Gajeva, Bana Josipa Jelačića

VI izborna jedinica:

Pešćenica

VII izborna jedinica:

Vukojevac - Gornji Vukojevac, Donji Vukojevac, Petrovac, Žažina

VIII izborna jedinica:

Brežane, Cerje, Pustike

Općina Martinska Ves

I izborna jedinica:

Tišina Kaptolska - Bok Palanječki, Strelečko

II izborna jedinica:

Tišina Kaptolska - Tišina Kaptolska, Žirčica

III izborna jedinica:

Tišina Erdodska, Palanjek

IV izborna jedinica:

Mahovo, Setuš

V izborna jedinica:

Martinska Ves Desna, Ljubljanica

VI izborna jedinica:

Lijeva Luka, Martinska Ves Lijeva

VII izborna jedinica:

Desno Trebarjevo, Lijevo Trebarjevo, Lijevo Željezno

VIII izborna jedinica:

Desno Željezno, Desni Dubrovčak, Jezero Posavsko, Petrovac i Žažina

Općina Sunja

I izborna jedinica:

Sunja

II izborna jedinica:

Crkveni Bok, Ivanjski Bok, Lonja Suvaj, Mužilovćica, Kratečko, Čigoč

III izborna jedinica:

Bobovac, Strmen, Kratečko - Bistrać, Sunjsko Selišće, Gornja Letina - Gornja Letina, Donja Letina

IV izborna jedinica:

Gušće, Lukavec Posavski, Svinjičko, Veliko Svinjičko, Gradusa Posavska, Petrinjci

V izborna jedinica:

Šaš, Slovinci, Kostreši Šaški, Papići

VI izborna jedinica:

Čapljani, Jasenovčani, Staza, Pobrđani, Vedro Polje, Novoselci, Krivaj Sunjski, Žreme, Greda Sunjska

VII izborna jedinica:

Timarci, Donji Hrastovac, Radonja Luka, Četvrtkovac

VIII izborna jedinica:

Drljače, Mala Paukova, Mala Gradusa, Velika Gradusa, Sjeverovac, Kladari.

Općina Glina

I izborna jedinica:

Glina - ulice: I. Gregurića, M. Despota, Mlinarska, N. Maraković, Trg I. L. Ribara, Žrtava fašizma, Runjaninova, A. Kovačića, Lička, R. Grmuše, J. Marjanovića, Saveza boraca, A. Blašića, M. Šurbata, A. Koraka, Toplička, A. Šanteka

II izborna jedinica:

Glina - ulice: N. Šakića, VII udarne divizije, Prvomajska, V. Vlahovića, 11. siječnja, Trg M. Tita, Majska, Boračko naselje, Glina 1, V. Gaćeše, S. Č. Komljenovića, Salaška, Radnička, Omladinska, P. Križanića, N. Demonje, P. Preradovića, Mihanovićeva, I. G. Kovačića, Trg I. Španovića

III izborna jedinica:

Glina - ulice: R. Mitića, P. Fratrovića, I kotarske part. konf., Željeznički put, Kozarica, Kate Opačić, Ć. Madžarca, M. Medveda, 29. novembra, Kordunska, Vinogradska, 8. marta, V. Nazora, P. Pogledića, Narodnog ustanka, I. Andrića, N. Vebera, Banijskog partizanskog odreda

IV izborna jedinica:

Maja, Svračica, Prijeka, Dolnjaki, Joševica, Ravno Rašće, Roviška

V izborna jedinica:

Gornji Viduševac, Donji Viduševac, Skela, Donje Selište

VI izborna jedinica:

Velika Solina, Bišćanovo, Boturi, Gornji Selkovac, Donji Setkovac, Donja Trstenica, Turčenica, Šatornja, Mala Solina

VII izborna jedinica:

Prekopa, Kihalac, Hader, Dvorište, Glinsko Novo Selo, Marinbrod, Gornje Jame, Donje Jame, Stankovac, Gračenica, Šišinečka, Zaloj

VIII izborna jedinica:

Gornja Bučica, Donja Bučica, Desni Degoj, Ilovačak, Slatina Pokupska, Gornje Taborište, Donje Taborište.

Općina Divuša

I izborna jedinica:

Zamlača

II izborna jedinica:

Struga

III izborna jedinica:

Unčani od kbr. 1 - 90

IV izborna jedinica:

Golubovac, Unčani od kbr. 91- 125

V izborna jedinica:

Divuša, Zrin

VI izborna jedinica:

Kuljani

VII izborna jedinica:

Kozibrod, Volinja od kbr. 1 -45

VIII izborna jedinica:

Čukur, Volinja od kbr. 46 - 68.

Općina Gvozdansko

I izborna jedinica:

Gvozdansko, Majdan

II izborna jedinica:

Rujevac od kbr, 1-91

III izborna jedinica:

Rujevac od kbr. 5-188

IV izborna jedinica:

Ljeskovac

V izborna jedinica:

Komora, Gornji Žirovac od kbr. 1-50

VI izborna jedinica:

Gornji Žirovac od kbr. 51-168

VII izborna jedinica:

Donji Žirovac, Čavlovica, Kobiljak od kbr 1-6

VIII izborna jedinica:

Ostojići, Kobiljak od kbr. 7 - 47.

Općina Dvor

I izborna jedinica:

Dvor (bez ulica V. Strineke, Mile Marića od kbr. 30 - 48 i ul. Prvog maja)

II izborna jedinica:

Dvor - ulice: Voje Strineke, Prvog maja, Mile Marića od kbr. 30-48, Grmušani, Zakopa

III izborna jedinica:

Donji Javoranj, Gornji Javoranj, Hrtić, Glavičani, Gorička

IV izborna jedinica:

Trgovi, Gage, Gor. Stupnica, Donja Stupnica, Pedalj, Ćore, Grabovica

V izborna jedinica:

Matijevići, Javornik, Zut, Gor. Dobretin, Donji Dobretin

VI izborna jedinica:

Udetin, Vrpolje Bansko, Šegestin, Šam Brđani, Rudeži, Daukovac, Švrakarica Đam. Draga, Dadići

VIII izborna jedinica:

Kepćije, Gor. Oraovica, Donja Oraovica, Draškovac, Šakanlije, Lotine i Buinjski Riječani

VIII izborna jedinica:

Kosna, Ljubina, Sočanica, Javnica, Kotarani.

Općina Vrginmost

I izborna jedinica:

Ostrižen - Stipan, Šljivovac, Ostrožin, Kirin

II izborna jedinica:

Trstenica, Bović, Batinova Kosa, Donja Čemernica

III izborna jedinica:

Pješčenica, Kozarac, Brnjavac

IV izborna jedinica:

Slavsko Polje, Crevarska Strana

V izborna jedinica:

Blatuša, Bukovica, Gornja Čemernica

VI izborna jedinica:

Perna, Podgorje, Pecka

VII izborna jedinica:

Katinovac, Malička, Vorkapić Selo, Crni Petek

VIII izborna jedinica:

Vrginmost.

Općina Topusko

I izborna jedinica:

Gređani I od kbr. 44 do 228

II izborna jedinica:

Gređani II od kbr. bb do kbr. 43, ulice 22. decembra - Topusko, VIII divizije - Topusko

III izborna jedinica:

Topusko I - ulice: 8. marta, VII divizije od br. bb do br. 19, Vladimira Nazora, Trg bratstva i jedinstva od br. bb do br. 33, ulica Babić brdo

IV izborna jedinica:

Topusko II - ulice: Trg bratstva i jedinstva od br. 34 do kraja, Kalanjevačka, Boračka, Kordunaška, Šumarijska, Đure Bajića, Banijska, Mirka Poštića od br. bb do 44, Pere Miljevića

V izborna jedinica:

Hrvatsko Selo, ulica VII divizije Topusko od broja 20 do br. 47

VI izborna jedinica:

Velika Vranovina - ulica Mirka Poštića Topusko od br. 45 do kraja, Staro Selo-Topusko od br. bb do broja 45, i od 133 do 146

VII izborna jedinica:

Ponikvari, ulica Vuka Karadžića

VIII izborna jedinica:

Staro Selo od br. 46 do 132 i 147 do kraja - Mala Vranovina.

Općina Lasinja

I izborna jedinica:

Lasinja od kbr. 38 nadalje

II izborna jedinica:

Novo Selo Lasinjsko, Lasinje od kbr.1 do kbr. 38, Desno Sredičko od kbr. bb kraj kbr. 1 do kbr: 25

III izborna jedinica:

Desno Sredičko od kbr. 25 pa nadalje, Desni Štefanki od kbr. bb kraj kbr.1 do kbr. 52

IV izborna jedinica:

Desni Štefanki od kbr. 53 nadalje, Trepča

V izborna jedinica:

Crna Draga, Dugo Selo Lasinjsko do kbr. 45

VI izborna jedinica:

Dugo Selo Lasinjsko od kbr. 46 pa nadalje

VII izborna jedinica:

Čremušnica od kbr. 23 pa nadalje

VIII izborna jedinica:

Golinja, Čremušnica od kbr.1 do kbr. 22.

Općina Gornji Klasnić

I izborna jedinica:

Majske Poljane, Brnjeuška, Glinski Trtnik

II izborna jedinica:

Vlahović, Majski Trtnik, Drenovac Banski

III izborna jedinica:

Dragotina, Dabrina, Bijele Vode

IV izborna jedinica:

Veliki Gradac, Momčilović Kosa, Martinovići

V izborna jedinica:

Mali Gradac, Kozaperovica, Trnovac Glinski, Brestik

VI izborna jedinica:

Gornji Klasnić, Brezovo Polje, Brubno, Donji Klasnić

VII izborna jedinica:

Gornje Selište, Balinac, Šibine, Hajtić, Šašava, Borovit

VIII izborna jedinica:

Veliki Obljaj, Mali Obljaj, Hrvatska Bojna, Buzeta.

Općina Vojnić

I izborna jedinica:

Vojnić

II izborna jedinica:

Bukovica Utinja, Brdo Utinjsko, Gaćeša Selo, Medadak Utinjski, Utinja Vrelo, Malešević Selo, Podselo

III izborna jedinica:

Mandić Selo, Kokirevo, Loskunja, Knežević Kosa, Kolarić

IV izborna jedinica:

Vojišnica, Kartalije, Ključar, Krivaja Vojnićka, Jurga

V izborna jedinica:

Kupljensko, Radonja, Radmanovac, Johovo, Selakova Poljana, Lisine

VI izborna jedinica:

Miholjsko, Rajić Brdo, Petrova Poljana, Dunjak, Klokoč

VII izborna jedinica:

Donja Brusovača, Kestenovac, Lipovac Krstinjski, Prisjeka, Husaja, Gornja Brusovača, Jargovac, Široka Rijeka

VIII izborna jedinica:

Džaperovac, Štakorovica, Mracelj, Gejkovac, Svinica, Krstinjska, Mračaj Krstinjski, Klupica.

Općina Hrvatska Kostajnica

I izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica I

II izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica II

III tzborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica III

IV izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica IV

V izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica V

VI izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica VI

VII izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica VII

VIII izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica VIII

Općina Mečenčani

I izborna jedinica:

Mečenčani I

II izborna jedinica:

Mečenčani II

III izborna jedinica:

Mečenčani III

IV izborna jedinica:

Mečenčani IV

V izborna jedinica:

Mečenčani V

VI izborna jedinica:

Mečenčani VI

VII izborna jedinica:

Mečenčani VII

VIII izborna jedinica:

Mečenčani VIII

Općina Donji Kukuruzari

I izborna jedinica:

Donji Kukuruzari I

II izborna jedinica:

Donji Kukuruzari II

III izborna jedinica:

Donji Kukuruzari III

IV izborna jedinica:

Donji Kukuruzari IV

V izborna jedinica:

Donji Kukuruzari V

VI izborna jedinica:

Donji Kukuruzari VI

VII izborna jedinica:

Donji Kukuruzari VII

VIII izborna jedinica:

Donji Kukuruzari VIII

Općina Utolica

I izborna jedinica:

Utolica I

II izborna jedinica:

Utolica II

III izborna jedinica:

Utolica III

IV izborna jedinica:

Utolica IV

V izborna jedinica:

Utolica V

VI izborna jedinica:

Utolica VI

VII izborna jedinica:

Utolica VII

VIII izborna jedinica:

Utolica VIII

Općina Hrvatska Dubica

I izborna jedinica:

Hrvatska Dubica I

II izborna jedinica:

Hrvatska Dubica II

III izborna jedinica:

Hrvatska Dubica III

IV izborna jedinica:

Hrvatska Dubica IV

V izborna jedinica:

Hrvatska Dubica V

VI izborna jedinica:

Hrvatska Dubica VI

VII izborna jedinica:

Hrvatska Dubica VII

VIII izborna jedinica:

Hrvatska Dubica VIII

d) Skupština kotara

Članak 11.

Izborne jedinice za izbor članova u skupštinu Glinskog kotara na području Županije Sisačko-Moslavačke su:

I izborna jedinica:

Slatina Pokupska, Zaloji, Gornja Bučica, Desni Degoj, Donja Bučica, Ilovačak, Donje Taborište, Gornje Taborište, Gračanica, Šišinečka, Donje Jame, Stankovac, Velika Solina, Mala Solina, Gornji Selkovac, Donji Selkovac, Bišćanovo, Turčenica, Donja Trstenica, Boturi, Gornji Viduševac, Šatornja, Donji Viduševac, Gornje Jame

II izborna jedinica:

Glina - sjeveroistočno od ul. N. Maraković, V udarne divizije, V. Gašeće, Banijske i ceste Glina - Dvor. Granica ide sredinom navedenih ulica Marinbrod, Hađer, Dvorište, Kihalac, Prekopa, Novo selo Glinsko

III izborna jedinica:

Glina - jugozapadno od ulica N. Maraković, VII udarne divizije, V. Gaćeše, Banijske i ceste Glina - Dvor, Donje Selište, Skela, Joševica, Dolnjaki, Prijeka, Maja, Svraćica

IV izborna jedinica:

Majske Poljane, Brnjeuška, Roviška, Trtnik Glinski, Vlahović, Ravno Rašće, Majski Trtnik, Drenovac Banski, Martinović, Bijele Vode, Dragotina, Veliki Gradac, Momčilovića Kosa, Kozaperovica

V izborna jedinica:

Gornje Selište, Balinac, Hajtić, Šibine, Šaševa, Borovita, Buzeta, Dabrina, Gornji Klasnić, Donji Klasnić, Brestik, Trnovac Glinski, Mali Gradac, Ljeskovac, Komora, Gvozdansko, Rujevac

VI izborna jedinica:

Lasinja, Novo Selo Lasinjsko, Desno Sredičko, Desni Štefanki, Crna Draga, Trepča, Dugo Selo Lasinjsko, Stipan, Šljivovac, Cremušnica, Bović, Golinja, Ostrožin, Ki rin, Gornja Trstenica

VII izborna jedinica:

Vrginmost, Podgorje, Pješćanica, Kozarac, Gornja Čemernica, Donja Čemernica, Bukovica, Batinova Kosa, Blatuša, Malička

VIII izborna jedinica:

Topusko, Gređani, Hrvatsko Selo, Ponikvari, Velika Vranovina, Mala Vranovina, Staro Selo Topusko, Vorkapić

IX izborna jedinica:

Slavsko Polje, Crevarska Strana, Brnjavac, Malešević Selo, Utinja, Vrelo, Međađak Utinjski, Gaćeša Selo, Brdo Utinjsko, Podsedlo, Kartalije, Mandić Selo, Bukovica Utinjska, Živković Kosa, Loskunja, Knežević Kosa, Kolarić, Vojnić

X izborna jedinica:

Vojišnica, Ključar, Krivaja Vojnička, Radonja, Jurga, Radmanovac, Kupljensko, Johovo, Miholjsko, Klupica, Lisine, Selakova Poljana, Rajić Brdo, Mračaj Krstinjski, Petrova Poljana, Dunjak, Kestenovac, Lipovac Krstinjski, Klokoč, Prisjeka, Krstinja, Džaperovac, Jusaja, Gornja Brusovača, Donja Brusovača, Jagrovac, Štakorovica, Široka Rijeka, Mracelj

XI izborna jedinica:

Gejkovac, Svinica Krstinjska, Crni Potok, Katinovac, Perna, Pecka, Mali Obljaj, Veliki Obljaj, Bojna, Brubno, Brezovo Polje, Kobiljak, Ostojići, Donji Žirovac, Gornji Žirovac, Čavlovica

XII izborna jedinica:

Matijevići, Javornik, Stanić Polje, Donji Dobretin, Gornji Dobretin, Kotarani, Zut, Javnica, Sočanica, Ljubina, Zakopa, Ćove, Hrtić, Vanići, Vrpolje Bansko, Grmušani, Gage, Trgovi, Kosna, Majdan, Donja Stupnica Gornja Stupnica

XIII izborna jedinica:

Dvor, Zamlaća, Struga Banska, Unćani, Golubovac Divuki, Divša, Kozibrod, Kuljani, Donji Javoranj, Gornji Javoranj

XIV izborna jedinica:

Jovac, Volinja, Draškovac, Donja Oraovica, Gornja Oraovica, Šakanlije, Bujinja, Riječani Bujinjski, Lotine, Zrin, Rogulje, Šegestin, Draga, Kepčije, Glavičani, Paukovac, Gorička, Udetin, Pedalj, Grabovica, Švrakarica, Rudeži, Lovča, Banski Brđani, Čukur, Panjani, Donja Velešnja

XV izborna jedinica:

Hrvatska Kostajnica, Kostajnički Majur, Selište Kostajničko, Kostrići, Stublja Mračaj, Graboštani

XVI izborna jedinica:

Dubica, Donji Cerovljani, Gornji Cerovljani, Baćin, Živaja, Slabinja, Utolica

XVII izborna jedinica:

Rosulje, Rausovac, Srednja Meminska, Gornja Meminska, Gornji Hrastovac, Malo Krčevo, Veliko Krčevo, Svinica, Kostreši Bjelovački, Gornji Bjelovac, Donji Bjelovac, Gornji Kukuruzari, Donji Kukuruzari, Gornja Velešnja, Donja Valešnja Babina Rijeka, Prevršac, Mečenčani, Umetić, Borojevići, Komogovina, Knezovljani, Lovča.

ŽUPANIJA KARLOVAČKA

a) Županijska skupština

Članak 12.

U Županiji Karlovačkoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Jesenak, Partiznska Drežnica, Potok Muslinski, Turkovići, Zagorje, Josipdol, Sveti Petar-Puškarić, Selopek.

II izborna jedinica:

Ogulin, Ribarići

III izborna jedinica:

Oštarije, Tounj, Gornje Dubrave, Donje Dubrave, Tvošmarija, Tržić Tounjski, Kamenica, Hreljin Ogulinski, Ponikve, Plaški

IV izborna jedinica:

Janja Gora, Plavča, Draga Saborsko, Lička Jasenica, Drežničko Selište, Rakovica, Drežnik Grad, Nova Kušlja, Kordunski Ljeskovac, Furjan, Broćanac, Laševac, Kruškovača

V izborna jedinica:

Slunj, Cvitović, Krenen, Tatar Varoš, Cetinski Varoš, Batroga Gojkovac, Maljevac, Cetin Grad, Ruševica, Popovac, Taborište

VI izborna jedinica:

Gornje Primišlje, Blagaj, Veljun, Cvijanović Brdo, Šljivnjak, Donji Polaj, Nikšić, Zagorje, Gornji Skrad, Trupinjak, Gornji Budački, Srednji Polaj, Kamensko Selo, Donja Perjasica, Perjasica, Donji Skrad, Budačka Rijeka, Donji Budački Krnjak, Tušilović

VII izborna jedinica:

Grabrik, Duga Gora, Lešče, Generalski Stol, Bosiljevo, Laslavići, Prikuplje, Erdelj, Vukova Gorica, Vodna Draga, Bres Mrežnički, Zvečaj, Barilovački Cerovac, Bukovlje, Lipa, Prilišće

VIII Izborna jedinica:

Barilović, Velemenić, Šćulac, Belavići, Bankovački Leskovac, Dvorjanci, Mračin, Dubravci, Jarče Polje, Petar Mrežnički, Novigrad, Varoš Mrežnički, Kučevice, Kunić, Ninski Vrh, Zagradci, Skupica

IX izborna jedinica:

Vivodina, Police, Kamanje, Jurovski Brod, Žakanje, Velika Paka, Ribnik, Griče, Pravutina, Zaborsko Selo, Završje Netretičko, Donje Stative, Brajak Brdo, Netretić, Hrašće, Tomašnica

X izborna jedinica:

Ozalj, Gornje Pokuplje, Jaškovo, Mekušje, Mali Erjavec, Podbrežje, Trg Vrhovac, Zorkovac, Lazina Draganići

XI izborna jedinica:

Duga Resa, Donje Mrzlo Polje, Petrakovo Brdo

XII izborna jedinica:

Zadobarje, Mahično-Tuškani, Mrzljaki-Goljak, Velika Jelsa, Mala Jelsa, Hrnetić-Novaki, Orlovac

XIII izborna jedinica:

Novi Centar

XIV izborna jedinica:

Stative, Dubovac, Drežnik

XV izborna jedinica:

Moša Pijade, Zvijezda

XVI izborna jedinica:

Gaza, Banija Gradac

XVII izborna jedinica:

Popović-Brdo, Korana, Kamensko, Gornje Mekušje, Pokupska Dolina

XVIII izborna jedinica:

Sajevac, Belajska Poljica, Ladvenjak, Belajska Vinica, Belaj, Logorište, Mostanje, Turanj, Vukmanički Cerovac,Selišće

XIX izborna jedinica:

Švarča, Mala Švarča, Donja Švarča - Luščić

XX izborna jedinica:

Gornji Sjeničak, Sjeničak, Utinja, Prkos-Bosanski Kovačevac, Skakavac, Slunjski Moravci, Brežani, Banska Selnica, Trebinja, Sišljavić, Banski Moravci, Brodani, Lipje, Ribari, Rečica, Vukmanić-Knez Gorica

b) Gradsko vijeće

Članak 13.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Karlovačke su:

Grad Karlovac

I izborna jedinica:

Kamensko-Lemić Brdo, Sajevac, Popović Brdo, Brođani, Brežani, Lipje, Ribari, Gornja Trebinja

II izborna jedinica:

Turanj, Ladvenjak, Selišče, Vukmanić-Knez Gorica, Vukmanički Cerovac (ranije Tušilovački Cerovac), Tušilović (Tušilović, Brezova Glava Mlakovac 1-16.), Donji Badački (Donji Budački, Pavković Selo, Mlakovac od kbr.17 do kraja), Donja Trebinja (od kbr. 2. do 31), Gornja Trebinja od kbr. 30 do 68

III izborna jedinica:

Gaza, Pokupska Dolina, Gradac, MZ "Korana" (Kurelčeva od 1 do 27, Korana od br. 2 do 3, Prilaz D. Trstenjaka br. 2, Prilaz Korani od 2 do 28, Vrbanićev perivoj od 1 do 12, Radićeva od 34 do kraja)

IV izborna jedinica:

MZ "Korane" (Tuškanova, Rakovac, Domobranska 16 i 21 do kraja, Aleksandra Majdera, Koransko šetalište, Smičiklasova od 1-11 i Izidora Kršnjavoga ranije L. Mušicki).

V izborna jedinica:

Švarča, Mala Švarča, Logorište, Dio MZ "Mostanja" (Baščine od kbr. 1 do 77, Baščinska cesta od 24 do 109), Kalnička, Vranska, Lošinjska, Triglavska, Velebitska, Gorička, Mostanje kbr. 48 do kbr. 58)

VI izborna jedinica:

Grabrik (ranije Moša Pijade), dio MZ "Mostanje" (Udbinja, Galović Brdo, Mašnjakova ul. V. Župančića, Mostanje od kbr. 1 do 48, te od kbr. 59 do kbr. 128)

VII izborna jedinica:

Donja Švarča - Luščić, Dio MZ "Novi Centar" (ul. M. Držića, ul. I. Meštrovića br. 1-1D, Senjska ul br. 12 do 70)

VIII izborna jedinica:

Velika Jelsa, Mala Jelsa, Stative, Zadobarje, Priselci, Vučjak, Borlinska od kbr. 37 do 138, Tičarnica dio MZ "Dubovac" (Žumberačka, Stjepana Seljana, Mirka Seljana, Omladinska, Danijela Grčića, Bruna Bušića, Vladimira Bogovića, Hržišče, Borlin Gaj)

IX izborna jedinica:

MZ " Dubovac" (Dubovac, Matija Jure Šporera, Pivovarska, Nemčićeva, Kupska, Ljubljanska, Marmontova aleja, Žorovica, Kumičićeva, Boškovićeva, Bulićeva, Supilova, Kvaternikova, Strmački dol, Zagrad, Luščić 59, Primorska, Tomićeva, M. Gubca, Petra Kružića, Herte Turze, Strmac, Jamadolska samo parni brojevi. Luščić 41, 43 i 51, Kalvarija), dio MZ "Novi Centar" (ulice: Alfreda Krupe, Vlatka Mačeka, Kranjčevićeva, Naselje Marka Marulića, Mažuranićeva obala od 11 do 36, ulica N. Tesle)

X izborna jedinica:

MZ "Novi Centar" (ulice: Tina Ujevića, Sarajevska, L Meštrovića 2 do 9, Ljudevita Šestića, M. Krleže, I. Meštrovića br.12, Senjska od 2 do 10, Smičiklasova 16 i 18)

XI izborna jedinica:

MZ "Zvijezda", dio MZ "Ivan Mažuranić" (ulice: Ljudevita Jonkea, Lopašićeva, Lisinskog, Domobranska 1-19 i 6 - 12a, Zajčeva, Kralja Tomislava 8 -10, 9 -27, Vladimira Nazora 1-7 i 2-22, Vlatka Mačeka 1 -11, 2, 4, 4a, 6,10,12, 16 i 18, Prilaz Vjećeslava Holjevca, Mažuranićeva obala 1, 2, 2a, 3-8, Trg Petra Zrinskog, Pavla Vitezovića, Trg Milana Šufflaya, Ambroza Vranicanija, Šipuševa, Trg Matije Gubca, Perivoj Slobode, Gundulićeva, Šebatićeva

XII izborna jedinica:

MZ "Banija"

XIII izborna jedinica:

MZ "Drežnik".

Grad Ogulin

I izborna jedinica:

Ogulin - ulice: J. B. Jelačića, J. J. Strossmayera, I. B. Mažuranića, I G. Kovačića

Trg hrvatskih rodoljuba, V. Nazora, A. Stepinca, Lj. Gaja, dijela ul J. B. Jelačića do početka ulice V. Nazora, A. Šenoe, P. Preradovića, Samoboršćanska i neparni brojevi ul B. Frankopana od Lomošćanske do ul. J. B. Jelačića, Proce

II izborna jedinica:

Ogulin - ulice: Zrinski trg, I. B. Mažuranić, parni brojevi ul B. Frankopana od Lomošćanske do ul. J. B. Jelačića, Struga Bolnička, Vijenac, T. Ujevića i vijenac I. Marinkovića

III izborna jedinica:

Ogulin - Prapuče - Zagrad - ulice : Nova cesta, Zulejkina, Zagrad, Zagradski odvojak, ulica Gorica, Krči, Mala cesta, Cvjetna i dio Stare ceste do benzinske stranice, Brod, Brodski odvojak, Bukovnička ulica, Voćarska, Vrtače, Vrtački odvojak, Grediščka ulica, Dobrina Klanck, Prapućanska, Draga Kopelska, Klečka, Bukovnički odvojak, ulica Bukotmik

IV izborna jedinica:

Ogulin - Žegar - Podvrk - ulice: Žega I-X, Podvrh I-VIII, ulica Drenovac

V izborna jedinica:

Ogulin, Sveti Jakov - ulice: Sveti Jakov, Krlenac, Šetalište Krlenac, put Škare, Vučić selo, Kalci, Gavani, Kostelići, D. Cesarića, Zečeva ulica, Humac

VI izborna jedinica:

Ogulin - Lomost - ulice: Lomošćanska, Kut, Radnički put, Škrile I, Škrile II, Bukovica, Jakovčić, Pešćenica, Sv. Roka Dugave (od broja 1 do broja 32), Dražice, Otok Oštarski

VII izborna jedinica:

Ogulin - Sveti Petar - Stara cesta do benzinske stanice, Sv. Peat, Marković selo, Puškarići, Turkovići, Vitunj

VIII izborna jedinica:

Gornji Zatezali, Donji Zatezali, Donje Dubrave, Vucelić, Gornje Dubrave, Višnić Brdo, Perići, Janjani, Mikašinovići, Mirići, Bartolovići, Gojak, Popovo selo, Munjasi, Trošmarija, Ponikve

IX izborna jedinica:

Krakar, Tomići, Vukelići, Radojčići, Trbovići, Part. Drežnica, Maravić Draga, Seočani, Brezno Drežničko, Zrnići, Nikolići, Vrućac, Podbitorij, Jasenak, Potok Musulinski

X izborna jedinica:

Donje Zagorje, Gornje Zagorje, Zagorje Modruško osim Ribarića, Paušića, Dujmića i Kaševara

XI izborna jedinica:

Desmerice, Zagorje Modruško - Ribarići, Paušići, Kaševari i Dujmići

XII izborna jedinica:

Ogulin - Salopek Selo, Bošt, Brezik, Dlakovac, Kučinić Selo, Sabljak Selo, Sujmić Selo

XIII izborna jedinica:

Ogulinski Hreljin, Okruglica Kučaj, Zečica, Mirić Selo, Brestovac, Oklinak

Grad Duga Resa

I izborna jedinica:

Ulice: Jozefinska cesta, Mrežnička obala, Samovojskina, Brodac, Đure Tomičića, Dr. Ivana Banjavčića, Vinička

II izborna jedinica:

Ulice: Bana Josipa Jelačića, Trg Svetog Jurja, Naselje Curak, Tina Ujevića, Šenoina, Naselje Brezovac, Vinogradska, Ljudevita Gaja, Nikole Tesle od kbr.13 nadalje

III izborna jedinica:

Ulice: Kasar, Josefa Jeruzalema, Šetalište Josefa Anningera, Inzl. Šetalište Tušmer, Naselje Tušmer

IV izborna jedinica:

Ulice: Stara Cesta od 1- 37 i 2 - 28., Juranovo Brdo, Antuna Mihanovića, Andrije Palmovića, Vladimira Nazora, Matije Gupca, Dobriše Cesarića, Varnica Svibnjska, Kolodvorška, trg Kralja Tomislava, Nikole Tesle do br.12., Tijesna

V izborna jedinica:

Ulice: Stara cesta od br: 30 nadalje, Stara cesta od br. 39 nadalje, Slavka Kolara, Zagrebačka, Brajska, Radoslava Lopašića. Mate Kulundžića, Sunčano Naselje, Trg Hrvatskih Mučenika, S. S. Kranjćevića

VI izborna jedinica:

Ulice: Frankopanska, Petra Bučara, Trg N. Š. Zrinskog, Naselje Roganac, Petra Preradovića, Karlovačka, Riječka, Petrakovo Brdo, Lišnica

VII izborna jedinica:

Belavići-Mrežničke Poljice, Mrežničko Dvorište, Mrežnički Galovići, Dvorjanci, Kozalj Vrh

VIII izborna jedinica.

Zvečaj - Donji Zvečaj, Novo Brdo, Grganjica, Mrežnički Venac

IX izborna jedinica:

Sveti Petar, Šeketino Brdo, Gorica, Grščaćaki

X izborna jedinica:

Mrežnički Varoš, Belajska Vinica, Pećurkovo Brdo

XI izborna jedinica:

Mrežnički Brig, Mrežnički Novaki, Cerovački Galovići, Bošt, Mihalić Selo

XII izborna jedinica:

Rečica, Šišljević, Pokupska Dolina, Brežani, Brođani, Lipje, Ribari, Popović Brdo, Trebinja

XIII izborna jedinica:

Gornje Stative, Zadobarje, Velika Jelsa, Mala Jelsa, Naselje Priselci,

Grad Slunj

I izborna jedinica:

Ulice: A. Šenoe, Mrežnička, E. Kvaternika, I. G. Kovačića, Kordunska, Lj. Gaja, Melnička, N. Tesle, Novo Selo, P. Svačića, Plitvička od broja 103, Rakovačka, S. Abrlića

II izborna jedinica:

Ulice: Belkovićeva, Blagajskih knezova, Frankopanska, I Hrv. brigade, I. Trnskog, Ivšić brdo, Koranska, Krajiška, Kralja Zvonimira, N. Zrinskog, Novo naselje I, Novo naselje II, S. Mrkalja

III izborna jedinica:

Ulice: Ogulinska, Plitvička do broja 91, R. Lopašića, Rastoke, Slušnička, Stara cesta, Trg braće Radić, Školska, Trg Zrinsko-Frankopanskih, V. Karasa

IV izborna jedinica:

Ulice: V. Nazora, Zagrebačka, Strmac, Zubac, N. Turkalja te naselja D. Taborište i

Cerovac

V izborna jedinica:

Naselja: D. Furjan, G. Furjan, Zapoljak, Sastavak, Kosa, Čamerovac, Salopek Luke

VI izborna jedinica:

Naselja: G. Lađevac, Arapovac, Dubrava, Lađ, Selište, D. Ladevac, Čamerovac Polje,Videkić Selo

VII izborna jedinica:

Naselja: G. Popovac, D. Popovac, Lumbardenir, Slušnica Podmelnica

VIII izborna jedinica:.

Naselja: Cvitović, D. Glina, Glinsko Vrelo, G. Taborište, Marindolsko Brdo

IX izborna jedinica:

Naselja: G. Kremen, D. Kremen, M. Vuković, G. Glina, Miljevac

X izborna jedinica:

Naselja: D. Nikšić, G. Nikšić, Hrv. Blagaj, Pavlovac, Crno Vrelo, Bandino Selo, Srp. Blagaj. Cvijanović brdo, Kosijer selo

XI izborna jedinica:

Naselja: Veljun, Lapovac, Točak Snos

XII izborna jedinica:

Naselja: Šlivnjak, Grobnik, Velj, Glina, Kutanja, Rabinja, Stojmerić, D. Poloj, Sparenjak, Ponorac, Klanac perjasički, Kuzma, Bukovac, D. Visočka, G. Visočka

XIII izborna jedinica:

Naselja: G. Primišlje, Primišlje, D. Primišlje, Tržić primišljanski.

e) Općinsko vijeće

Članak 14.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Karlovačke su:

Općina Draganići

I izborna jedinica:

Lazina od broja 70 do kraja

II izborna jedinica:

Franječići, Draganići od broja 58 do 95, Lazina od broja 1 do 69

III izborna jedinica:

Draganići od broja 1 do 57, Vrh Draganićki

IV izborna jedinica:

Križaničići, Barkovići, Jazvaci

V izborna jedinica:

Vrbanci, Budrovci od broja 37 do kraja

VI izborna jedinica:

Goljaki Draganički, Mrzljaki Draganički od broja 80 do kraja

VII izborna jedinica:

Mrzljaki Draganički od broja 1 do 79, Darići, Budrovci Draganički od broja 1 do 36

VIII izborna jedinica:

Bencetići, Zagraj, Lug Draganički, Šebreki

Općina Ozalj

I izborna jedinica:

Boševci, Donji Oštri, Vrh, Gornji Oštri Vrh, Goli Vrh, Fratrovci, Gorščaki, Ozaljski, Ozaljsko Dvorišče, Ilovac, Vini Vrh, Police, Bratovanjci, Durlinci, Lukunić Draga, Rujevo, Ozaljski Novaki, Sopot, Požun

II izborna jedinica:

Gornji Ozalj, Podgraj, Lukšić Selo, Soldatić, Slapno

III izborna jedinica:

Svetice, Belinsko Selo, Mali Erjavec, Grdun, Tomašnica, Veliki Erjavec, Breznik, Vrbanska Draga, Svetičko Hrašče

IV izborna jedinica:

Jaškovo, Vuksani, Gornje Pokupje, Levkušje, Zorkovac na Kupi

V izborna jedinica:

Zorkovac Lijevi, Polje, Treščerovac, Trg

VI izborna jedinica:

Vrhovac Ferenci, Grandić Breg, Škaljevica, Zaluha, Podbrežje

VII izborna jedinica:

Ozalj centar, Zaječko Selo

VIII izborna jedinica:

Vivodina, Varaštovac, Belošići, Hodinci, Zorkovac V., Brezje V., Budim V., Cerje V., Dojutrovica, Dvorište V., Donji Lović, Furjanići, Galin, Galez Draga, Gornji Lović, Gorniki V., Hrastovica V., Obrež V., Pečarići, Petruš Vrh, Sršići, Radina Vas, Stojavnice, Vrškovac, Vuketići, Lović Prekriški

Općina Žakanje

I izborna jedinica:

Kamanje, Veliki Vrh Kamanjski, Preseka, Mali Vrh Kamanjski

II izborna jedinica:

Orljakovo, Reštovo, Brlog Ozaljski

III izborna jedinica:

Bubnjarci, Gornji Bukovac, Donji Bukovac

IV izborna jedinica:

Jurovski Brod, Bubnjarski Brod, Jurovo, Mišinci

V izborna jedinica:

Zaluka Lipnička, Brikovo, Pravutina

VI izborna jedinica:

Žakanje, Žakanjska Sela, Jugovac, Breznik, Martinjski Vrh, Novaki Lipnički, Obrk, Jasenovica

VII izborna jedinica:

Griče, Gorica Lipnička, Gornja Stranica, Donja Stranica, Goli Vrh Lipnički, Lipnik, Skradsko Selo, Veselići, Ravnica Jarnjevići, Drenovica, Sopčić Vrh

VIII izborna jedinica:

Ribnik, Stankovci, Jadrići, Mošanci, Ertić, Sraćak, Kohanjac, Velika Paka, Mala Paka

Općina Josipdol

I izborna jedinica:

Ulice: Banova, Karlovačka, Kolodvorska,Ogulinska, Siča, Treskavac, Vrtlarska, Zaborska, Turkalji

II izborna jedinica:

Podveljun, Rasadnik, ulice: Senjska cesta, Stara cesta, Munjava

III izborna jedinica:

Zdenac, Tounj, Gerovo Tounjsko, Potok Tounjski

IV izborna jedinica:

Rebrovići, Kamenica Skradnićka, Tržić Tounjski

V izborna jedinica:

Oštarije

VI izborna jedinica:

Skradnik, Mihaljevići, Čakovec

VII izborna jedinica::

Modruš, Sabljaki Modruški, Salopeki Modruški, Munjava Modruška

VIII izborna jedinica:

Carevo Polje, Cerovnik, Vojnovac, Trojvrh, istočni Trojvrh, Vajin Vrh

Općina Saborsko

I izborna jedinica:

Saborsko - Kuselj

II izborna jedinica:

Saborsko, Čorkova uvala, Ravni Lug, Biljevina

III izborna jedinica:

Saborsko - Funtana

IV izborna jedinica:

Saborsko - Senj

V izborna jedinica:

Saborsko Centar

VI izborna jedinica:

Saborsko, Tuk, Varoš, Brdine, Skrada

VII izborna jedinica:

Blata Begovac, Plaščanski

VIII izborna jedinica:

Lička Jesenica.

Općina Plaški

I izborna jedinica:

Plaški I

II izborna jedinica:

Plaški II

III izborna jedinica:

Janja Gora

IV izborna jedinica:

Jezero I, Lapat

V izborna jedinica:

Latin

VI izborna jedinica:

Pothum Plaščanski, Kunić, Međeđak

VII izborna jedinica:

Vera, Zebići

VIII izborna jedinica:

Plaška Glava.

Općina Bosiljevo

I izborna jedinica:

Žubrinci, Glavica, Johi, Milani, Spahići, Jančani, Sela Bosiljevska

II izborna jedinica:

Pribanjci, Kasunj, Bosanci, Fratrovci

III izborna jedinica:

Bosiljevo, Biturajci, Fučkovac, Orišje, Novo Selo Bosiljevsko, Skoblić Brdo

IV izborna jedinica:

Otok na Dobri, Malik, Mateše

V izborna jedinica:

Beč, Vodena Draga, Korenić Brdo, Kraljevo Selo, Laslavići, Lisičina Gorica, Potok Bosiljevski, Vrhova Gorica

VI izborna jedinica:

Varoš Bosiljevska, Resnik Bosiljevski, Hrsina, Dugače

VII izborna jedinica:

Podrebar, Lipovšćaki, Rendulići, Krč Bosiljevski, Strgari

VIII izborna jedinica:

Grabrk, Danj, Podumol, Soline, Špehari, Umol

Općina Barilović

I izborna jedinica:

Belajske Poljice

II izborna jedinica:

Belaj, Banjsko Selo, Belajski Malinci, Gornji Velemerić

III izborna jedinica:

Donji Velemerić, Podvožić, Veliki Kozinac

IV izborna jedinica:

Barilović, Kosjersko Selo

V izborna jedinica:

Barilovački Leskovac, Križ Koranski, Carevo Selo, Koranski Brijeg, Mali Kozinac

VI izborna jedinica:

Šćulac, Žabljak, Perjasica, Miloševac, Marlovac, Maurovići, Donji Skrad

VII izborna jedinica:

Barilovatki Cerovac, Koransko Selo, Novo Selo Perjasičko, Svojić, Štirkovac, Barilovački Venac, Točak Perjasički, Zinajevac

VIII izborna jedinica:

Siča, Donja Perjašica, Gaćeško Selo, Gornji Poloj, Kestenak, Koranska Strana, Lučuca, Mala Koša, Mrežnica, Novi Dol, Orijevac, Ponorac Perjasički, Podlaninsko, Srednji Poloj

Općina Generalski Stol

I izborna jedinica:

Lipa, Brcković Draga, Crno Kamenje, Gorićice, Trnovo, Gradišče, Lipov Pesak, Sarovo, Protulipa

II izborna jedinica:

Lešće, Gorinci, Radoćaji, Skukani, Tomašići

III izborna jedinica:

Donje Bukovlje, Gornje Bukovlje

IV izborna jedinica:

Brest Mrežnički, Jankovo Selišće, Keići, Mateško Selo, Petrunići

V izborna jedinica:

Erdelj

VI izborna jedinica:

Generalski Stol (dio)

VII izborna jedinica:

Dobrenići, Generalski Stol (dio)

VIII izborna jedinica:

Duga Gora, Gornji Zvečaj.

Općina Netretić

I izborna jedinica:

Netretić, Kolenovac, Zaborsko Selo, Lončar Brdo, Baići, Bogovci, Culibrki, Jakovci Netretički, Kunić Ribnički, Lonjgari, Mali Modruš Potok, Mrzljaki, Pavlčići, Planina Kunička, Rošopajnik, Veliki Modruš Potok

II izborna jedinica:

Kućevice, Ladešići, Donje Prilišče, Srednje Prilišče, Gornje Prilišče, Vukova Gorica

III izborna jedinica:

Završje, Goli Vrh, Piščetke, Brajak Brdo, Donje Stative

IV izborna jedinica:

Novigrad na Dobri, Vinski Vrh, Maletić, Rešetarevo

V izborna jedinica:

Jarče Polje, Strara, Tončići

VI izborna jedinica:

Skupica, Zagradci, Netretičko Bukovje

VII izborna jedinica:

Dubravci, Dubravčani

VIII izborna jedinica:

Mračin, Frketić Selo.

Općina Krnjak

I izborna jedinica:

Vodević Brdo, Zagorje, Čatrnja, Dvorište

II izborna jedinica:

Gornji Skrad, Ponorac, Velika Crkvina, Burić Selo, Jasnić Brdo.

III izborna jedinica:

Mala Crkvina, Perić Selo, Trupninjak, Vojnić Brdo, Bijeli Klanac, Brebornica, Suhodol Budački

IV izborna jedinica:

Budačka Rijeka (1-85), Gornji Budački, Keserov potok

V izborna jedinica:

Budačka Rijeka (87 do kraja), Grabovac vojnički, Partizansko žarište, Poljana vojnička

VI izborna jedinica:

Dugi Dol, Rastovac Budački, Grabovac Krnjački

VII izborna jedinica:

Krnjak (bb do 70)

VIII izborna jedinica:

Krnjak (70 do kraja), Podgorje Krnjačko, Mlakovac.

Općina Skakavac

I izborna jedinica:

Klipino Brdo, Udbinja Utinska, Ivošević Selo, Kljajić Brdo, Manjerovići, Utinja

II izborna jedinica:

Kablari, Slunjska Selnica (bb do 21)

III izborna jedinica:

Banska Selnica, Banski Moravci, Blatnica Pokupska, Slunjska Selnica (22 do kraja)

IV izborna jedinica:

Skakavac

V izborna jedinica:

Gornji Sjeničak (bb do 247).

VI izborna jedinica:

Gornji Sjeničak (218 do kraja), Donji Sjeničak, Lasinjska Sjeničak (bb do 37)

VII izborna jedinica:

Lasinjski Sjenićak (38 do kraja)

VIII izborna jedinica:

Danski Kovačevac, Prkos.

Općina Cetingrad

I izborna jedinica:

Cetingrad, P. Potok od br. 1 - 170, Podcetin

II izborna jedinica:

Batrnoga, Detić Poljana, Kuk, Strmačka, Cet. Varoš, Bilo, Sadikovac

III izborna jedinica:

Grabarska, Šiljkovača, Đurin Potok, P. Potok od br. 170a do 202

IV izborna jedinica:

Kruškovača, Trnovi, Bogovolja

V izborna jedinica:

Komesarac, Kestenje, Srednje Selo, Luke, Kapljuh

VI izborna jedinica:

Tetar Varoš, Ponor, Gnojnice

VII izborna jedintca:

Gojkovac, B. Brdo, D. i G. Žrvnica Glinice, P. Varoš, Ruševica od br. 74 -87

VIII izborna jedinica:

Maljevac, Ruševica od br.1-73, Malj, Selište, Buhača.

Općina Rakovica

I izborna jedinica:

Drežnik Grad

II izborna jedinica:

Rakovica od br.1-28 i od br: 51-72, Klanac, Močila

III izborna jedinica:

Rakovačko Selište, Oštarski Stanovi, Drage, Rakovica,od br. 27-50

IV izborna jedinica:

Drežničko Selište, Korita, Čatrnja od br. 101- 105

V izborna jedinica:

Trinovac, Grabovac, Brajdić Selo, Čatrnja od br. 111-150

VI izborna jedinica:

Lipovača, Stari Grabovac, Sadilovac

VII izborna jedinica:

Nova Kršlja, Kordunski Ljeskovac

VIII izborna jedinica:

Bročanac, Mašvina, Koranski Lug.

ŽUPANIJA VARAŽDINSKA

a) Županijska skupština

Članak 15.

U Županiji Varaždinskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica koja obuhvaća birače I i II mjesne zajednice i mjesne zajednice Kučan u gradu Varaždinu;

II izborna jedinica koja obuhvaća birače III mjesne zajednice grada Varaždina,;

III izborna jedinica koja obuhvaća birače IV mjesne zajednice grada Varaždina;

IV izborna jedinica koja obuhvaća birače V mjesne zajednice grada Varaždina i mjesne zajednice Hraščica u gradu Varaždinu;

V izborna jedinica koja obuhvaća birače V mjesne zajednice grada Varaždina;

VI izborna jedinica koja obuhvaća birače VII mjesne zajednice grada Varaždina i mjesnih zajednica Črnec, Poljana, Jalkovec, Gojanec u gradu Varaždinu te birače u općini Vidovec;

VII izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Gornji Kneginec, Sveti Ilija i Beretinec;

VIII izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Jalžabet i Trnovec Bartolovečki;

IX izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Sračinec i Petrijanec;

X izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Vinica i Cestica;

XI izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Maruševec i Voća;

XII izborna jedinica koja obuhvaća birače općine Klenovnik, birače općine Lepoglava u slijedećim naseljima: Donja Višnjica, Gornja Višnjica, Zloganje, Bednjica, Jazbina Višnjička, Zalužje i Žamvnica, te birače iz općine Ivanec u slijedećim naseljima: Bedenec, Jerovec, Horvatsko, Ribić Breg, Lančić, Knapić, Kaniža, Gečkovec i Vuglovec;

XIII izborna jedinica koja obuhvaća slijedeće ulice u Ivancu: Dj. Arnolda, E. Kumičića, Gundulićeva, Trg hrvatskih Ivanovaca, Trakošćanska, V. Nazora, M. Hrga, Kolodvorska, I. G. Kovačića, B. Radića, L. Šabana, Lj. Gaja, Rudarska, Varaždinska, Bistrica, Vinogradska, Zavojna, R. Rajtera, A. G. Matoša. H. Fallera, Jamine, F. Pusta, Pahinsko, Hudak, I. Kukuljevića, Jezerski put, M. Gupca, V. Jagića, Zagorska, Zeleni dol, D. Domjanića, O. i P. Hrazdira, M. Maleza, A. Šenoe, S. Vukovića, Frankopanska, Kralja Tomislava, A. Mihanovića, A. Cesarca, Žrtava hrvat. domovinskih ratova, Kalnička, Kraševac, te slijedeća naselja: Ivanečko naselje, Punikve, Vitešinec, Prigorec, Ivanečki Vrhovec, Salinovec, Ivanečka željeznica, Stažnjevec, Gačice, Željeznica, Lukavec, Cerje Tužno, Lovrečan, Škriljevec, Radovab, Osečka, Margečan, Seljanec;

XIV izborna jedinica koja obuhvaća slijedeće ulice u Lepoglavi: Gorica, Hrvatskih pavlina od 1-45, A. Šenoe, L Belosteneca, A. Mihanovića, A. Stepinca, Trg kralja Tomislava, Trg prvog hrvatskog sveučilišta, Varaždinska, Sv. Ivana, Borje, Lj. Gaja, Jeles, Očura, Muričevec, A. i K. Patačić, Zagorska, Sestranec, A. Kovačića, Bana Jelačića, Čret, Budim, Gečkovec, B. Radića, Frankopanska, Radnička, Vinogradska, Ves, Hrvatskih pavlina 46-99, A. G. Matoša, I. Mažuranića, I. Rangera, Purga, E. Kvaternika, Trakošćanska, Vulišenec i Kamenički Vrhovec te naselja iz općine Lepoglava: Viletinec, Crkovec, Kamenica, Kameničko Podgorje kao i naselja iz općine Bednja i to: Bednja, Rinkovec, Benkovec, Vrhovec, Bednjanski, Prebukovje, Podgorje Bednjansko, Pleš, Šinkovica Bednjanska, Purga Bednjanska Veliki Gorenec, Mali Gorenec, Šaša, Šašnik, Vrbno, Ježovec, Jazbina Cvetlinska, Meljan, Cvetlin, Jamno, Trakošćan, Šinkovica Šaška, Osonja, Vranojelje, Brezova Gora;

XV izborna jedinica koja obuhvaća birače općine Ludbreg;

XVI izborna jedinica koja obuhvaća birače općina Mali Bukovec i Sv. Đurđ;

XVII izborna jedinica koja obuhvaća birače općine Donji Martijanec i birače iz slijedećih naselja općine Var. Toplice: Leskovec Toplički, Drenovec, Jalševec Svibovečki, Svibovec, Lovrentovec, Gornja Poljana, Donja Poljana, Rukljevina, Tuhovec, Grešćevina, Retkovec Svibovečki i Lukačevec Toplički;

XVIII izborna jedinica koja obuhvaća birače iz slijedećih naselja: Novi Marof, Remetinec, Strmec Remetinečki, Presečno, Podevčevo, Završje Podbelsko, Filipići, Bela, Moždjenec, Grana, Gornje Makojišće, Paka, Mađarevo, Topličica i Krč;

XIX izborna jedinica koja obuhvaća birače iz slijedećih naselja: Podrute, Donje Makoišće, Jelenščak i Kaknena Gorica te sva naselja u sastavu novoformiranih općina Hum Breznički, Breznica i Visoko;

XX izborna jedinica koja obuhvaća slijedeća naselja: Var. Toplice, Vrtlinovec, Škarnik, Piščanovec, Martinkovec, Jarki Horvatićevi, Petkovec Toplički, Črnile, Hrastovec Toplički, Borićevec Toplički, Čurilovec, Ljubeščica, Kapela Kalnička, Rakovec, Ljubelj, Ljubelj Kalnički, Ključ, Orehovec i Oštrice.

b) Gradsko vijeće

Članak 16.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Varaždinske su:

Grad Varaždin

I izborna jedinica:

I Mjesna zajednica Varaždin

II izborna jedinica:

II Mjesna zajednica Varaždin

III izborna jedinica:

Varaždin - ulice: K. Filića od broja 1 do 82 (svi brojevi) od broja 84 do 114c (samo parni brojevi) tj. do pruge Varaždin, Ivanec, Aleja Kralja Zvonimira br. 2, 4, 6 i 8. te Zrinskih i Frankopana od broja 1-13, te brojevi 15, 17, 19 i 21, Blažekoava, A. Mihanovića, Prešernova, Vidovski trg i Zagrebačka od broja 1-18 (svi parni i neparni brojevi)

IV izborna jedinica:

III Mjesna zajednica Varaždin

V izborna jedinica:

Varaždin - ulice: B. Radića od br. 16 do kraja, Ivanečka, R. Hercega, Težakova, Vodovodna, M. Posmodija, Lepoglavska, Jurkovićeva, Hebrangova, A. Kovačića, V. Rosenberg - Ružića i Trakošćanska ulica-zgrade broj 1-10 i broj 12

VI izborna jedinica:

Varaždin - ulice: Trakošćanska br. 14, 16, 18, 20, 22 i 24, B. Radića od 1-15, Z. i V. Milkovića, Režekova, I. G. Kovačića, F. Košćeca, F. Križanića, M. Laginje, L. Rangera, A. B. Šimića, M. Vidović Abesinke, Đ. Sudete, Vidovečka, J. Pupačića, I. Meštrovića i F. Galinca

VII izborna jedinica:

IV Mjesna zajednica Varaždin

VIII izborna jedinica:

Varaždin - ulice: Starčevićeva, Zavojna, Široke ledine, Hercegovačka, Trstenjakova, V. Sokola, F. Seljana, S. Raškaj, J. E. Tomića, V. Bukovca, Kumičićeva, Matošev trg, Vežićeva, Kvaternikova, Šterova, Bosanka, Dvoršćakova, Marulićeva, Zajčeva, Toplička, Harambašićeva, Fabijanska, V. Prelogi, Vinkovčak, Župančićeva, M. A. Reljkovića, B. Kašića, F. Horvata, Kišova, Lj. Filipeca, Đ. Kuhara, I. Belostenca, A. Vramca, Livadsko naselje i Dravska poljana

IX izborna jedinica:

Preostale ulice V Mjesna zajednica Varaiždin i Hrašćica

X izborna jedinica:

VI Mjesna zajednica - ulice: V. Konščaka, A. Jurinca, S. Glavača, K. Š. Đalskog, Kurelčeva od br. 10 do kraja O. Price br. 19 i 21, te od 23 do kraja tj. od Trenkove ulice do kraja Špinčićeva, Sajmište, N. Tesle, Zavrtnica, R. Boškovića, Međimurska i Koprivnička

XI izborna jedinica:

Preostale ulice VI Mjesne zajednice Varaždin

XII izborna jedinica:

VII Mjesna zajednica Varaždin i naselja Jalkovec, Poljana, Črnec i Gojanec

XIII izborna jedinica:

Kučan, Kučan Marof, Kučan Donji, Kučan Gornji i Zbelava.

c) Općinsko vijeće

Članak 17.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Varaždinske su:

Općina Cestica

I izborna jedinica:

Gornje Vratno I - ulice: Vinička, Lj. Gaja, Vrtna i Varažinska od broja 1 do 150

II izborna jedinica:

Gornje Vratno II - ulice: S. Radića, M. Gupca, Dravska i Varaždinska od broja 151 do kraja te Naselje Radovec

III izborna jedinica:

Virje - Virje, Virje Otok, Vratno Otok i Radovec polje

IV izborna jedinica:

Cestica - Naselja Cestica i Križovljan

V izborna jedinica:

Babinec - Naselja Babinec i Brezje Dravsko

VI izborna jedinica:

Veliki Lovrečan - Naselja Veliki Lovrečan i Dubrava

VII izborna jedinica:

Kolarovec - Naselja Kolarovec, Falinić breg, Mali Lovrećan, Selci i Jarki

VIII izborna jedinica:

Natkrižovljan - Naselja Natkrižovljan, Malo Gradišće i Križanće

Općina Gornji Kneginec

I izborna jedinica:

Donji Kneginec

II izborna jedinica:

Gornji Kneginec I - ulice: Toplička od broja 1 do 139 (parni i neparni), Kolodvorska, Breznička, A. Starčevića i Knegin-gradska do broja 14 (parni i neparni)

III izborna jedinica:

Gornji Kneginec II - ulice: Toplička od broja 140 do kraja (parni i neparni), B. Jelačića, Knegin-gradska od broja 15 do kraja (parni i neparni), Šmičkovec, Školska, Tina Ujevića i Gornji Kneginec bb

IV izborna jedinica:

Turčin I - Turčin bb, broj 2, 5, 32A, 50, 58 i 63, Dubravka, ulice: Zagrebačka od broja 1 do 42 (parni i neparni), Vukovarska i A. Šenoe

V izborna jedinica:

Turčin II - ulice: Zagrebačka od broja 43 do kraja Lug, Braće Ribara, Mali Vrh bb, Nova br. 6, Kolodvorska, Dugi vrh i V. Nazora

VI izborna jedinica:

Varaždin Breg I - Naselja Glavić, Dugi Vrh i Mali Vrh

VII izborna jedinica:

Varaždin Breg II - Naselja - Halić, Banjšćina, Mostečka, Melinec i Varaždin Breg bb, 2, 3 i 3A

VIII izborna jedinica:

Lužan Biškupečki

Općina Jalžabet

I izborna jedinica:

Jaližabet I - Jalžabet bb, broj 3, 15, 23, 84, 86, 88 i 92 - ulice: Kolodvorska, Prvomajska, Suhodolska, B. Radića, Varaždinska od broja 3 do 59, dom staraca i Novakovečka

II izborna jedinica:

Jalžabet II - ulice: Varaždinska od kbr. 61 do kraja, Vinogradska, Ludbreška, Zelengaj, Plitvička, Golo brdo i Zaselak

III izborna jedinica:

Imbriovec

IV izborna jedinica:

Leštakovec, Pihovec

V izborna jedinica:

Novakovec

VI izborna jedinica:

Kelemen

VII izborna jedinica:

Jakopovec

VIII izborna jedinica:

Kaštelanec.

Općina Vidovec

I izborna jedinica:

Vidovec

II izborna jedinica:

Domitrovec - Naselje Domitrovec, Budislavec i Krkanec

III izborna jedinica:

Crgovec - Naselja Crgovec, Šijanec i Papinec

IV izborna jedinica:

Zamlaća - Naselja Zamlaća i Prekno

V izborna jedinica:

Tužno I - Naselje Tužno broj 1, 18, 27, 51, 69, 91,113, 139, 142 i 155 - te ulice: S. Radića, Selska, Kratka, Belska i Varaždinska do broja 34

VI izborna jedinica:

Tužno II - ulice: Varaždinska od broja 35 do kraja, N. Tesle, Gorenec, Radnička, Risnjačka, Ivanečka, Vinogradska, Ribnička i Anke Butorac

VII izborna jedinica:

Nedeljanec I - Naselje Nedeljanec bb, 3, 16,18, 25, 32, 91, 92, 111, 112, 114, 115, 130, 136, 138, 178 i 189 te ulice: Varaždinska od broja 1 do 121, i od 122 do 140 (smo parni), Livadska i E. Kardelja

VIII izborna jedinica:

Nedeljanec II - Naselje Nedeljanec - ulice: Varaždinska od broja 123 do 139 (samo neparni) i od broja 142 do kraja (svi), Poljska i B. Radića.

Općina Petrijanec

I izborna jedinica:

Petrijanec I - ulice: Livadarska, Školska, I. G. Kovačića, Vrtna, M. Gupca, Dravska, A. Starčevića, B. Radića i V. Nazora od 1 do 107 i brojevi 109 i 111

II izborna jedinica:

Petrijanec II - ulice: Butina, Zrinskih i Frankopana, B. Jelačića, A. Hebranga, A. Stepinca, Trg Sv. Petra i V. Nazora od broja 108 do 130 (samo parni brojevi) i 113 do 201 (samo neparni brojevi)

III izborna jedinica:

Petrijanec III - ulice: Zelendvorska, M. Krleže, A. Augustinčića, V. Nazora od broja 134 do 190 (samo parni brojevi) i od 205 do 273 (samo neparni brojevi), Lj. Gaja, Korteš, Grofa Bombelesa, Športska i Nova ulica

IV izborna jedinica:

Nova Ves I - ulice: H. Krizmana, Vidovečka, R. Končara i F. Bobića od broja 1 do 55 i 57 do 75 (samo neparni brojevi)

V izborna jedinica:

Nova Ves II - ulice: Lj. Gaja i F. Bobića od broja 58 do 74 (samo parni brojevi) i od 76 do kraja

VI izborna jedinica:

Strmec

VII izborna jedinica:

Majerje

VIII izborna jedinica:

Družbinec.

Općina Beretinec

I izborna jedinica:

Beretinec I - ulice: B. Jelačića i Varaždinska

II izborna jedinica:

Beretinec II - ulice: Vinogradska, R. Končara, Belska

III izborna jedinica:

Beretinec III - ulice: A. Lisičaka, B. Radića, Trg slobode i Lj. Gaja

IV izborna jedinica:

Beretinec IV - ulice: V. Nazora, N. Tesle, R. Šanjeka, A. Šenoe i u Beretincu broj 3, 21, 29 i 73

V izborna jedinica:

Črešnjevo I - Naselje Črešnjevo - ulice: Školska, M. Gupca i A. Šenoe

VI izborna jedinica:

Črešnjevo II - Naselja Črešnjevo - ulice: Varaždinska, Poljska, Trg bratstva i jedinstva, Gajeva, Vinogradska i u Črešnjevu broj 18, 20, 34, 83, 85, 98, 108 i 109

VII izborna jedinica:

Črešnjevo III - ulice: Zagorska, Radnička, V. Nazora i Ribnička

VIII izborna jedinica:

Ledinec.

Općina Trnovec Bartolovečki

I izborna jedinica:

Trnovec I - ulice: Radnička, Nova Nazorova, Zbelska, N. Tesle, I. Cankara i I. Mažuranića

II izborna jedinica:

Trnovec II - ulice: Varaždinska, Kratka, Branimirova, G. Krkleca i Vrtna

III izborna jedinica:

Trnovec III - ulice: Lj. Gaja, Bartolovečka, Cvjetna, Male ledine, Široke ledine, B. Radić, R. Hoškovića, A. Šenoe, A. Kovačića, Zeleni put i M. Krleže

IV izborna jedinica:

Trnovec IV - ulice: Ludbreška, Dravska, K. Tomislava, S. Vraza i Trnovec Bartolovečki bb i br. 13

V izborna jedinica:

Bartolovec

VI izborna jedinica:

Štefanec i Žabnik

VII izborna jedinica:

Šemovec

VIII izborna jedinica:

Zamlaka.

Općina Vinica

I izborna jedinica:

Donje Vratno

II izborna jedinica:

Goruševnjak, Pešćenica

III izborna jedinica:

Vinica i Vinica Breg

IV izborna jedinica:

Marčan

V izborna jedinica:

Gornje Ladanje I - ulice: Bana Jelačića, V. Nazora, Zelendvorska i S. Radlića

VI izborna jedinica:

Gornje Ladanje II - ulice: Školska, M. Gupca, V. Lisinskog, Gospodarska, A. Augustinčića, I. G. Kovačića, Opečka, Zelena, G. Krkleca i Kralja Zvonimira

VII izborna jedinica:

Vinica I - ulice : Rupčićeva, V. Nazora, Petrijanečka, Svete Ane, Gajeva, Banov put i Vrtna

VIII izborna jedinica:

Vinica II - ulice: S. Radića, Gorička, Vinogradska, M. Dolanskog, Trg Matije Gupca, Gornja Opečka i Vinica br. 12, 35 i 65.

Općina Srčinec

I izborna jedinica:

Sračinec I - ulice: Vatroslava Jagića, M. Krleže, 8. svibnja, M. Melinčeka i Varaždinska od broj 48 do 132 (samo parni brojevi)

II izborna jedinica:

Sračinec II - ulice: Trg slobode, Cvjetna, Zelendvorska od broja 1 do broja 60, Đure Kuhara, Lj. Gaja od broja 1 do 57 i Varaždinska od broja 17 do 93 (samo neparni brojevi)

III izborna jedinica:

Sračinec III - ulice: Vukovarska, M. Stančića, A. Mihanovića, Dravska i Varaždinska od broja 134 do 188 (samo parni brojevi)

IV izborna jedinica:

Sračinec IV - ulice: Svetog Antuna, Lj. Gaja od broja 65 do kraja, V. Nazora i Varaždinska od broja 95 do 271 (samo neparni brojevi)

V izborna jedinica:

Sračinec V - ulice: G. Krkleca, A. Šenoe, Vrtna i Varaždinska od broja 194 do 302 (samo parni brojevi)

VI izborna jedinica:

Sračinec VI - ulice: M. Gupca, Kralja Tomislava, I. G. Kovačića, Zelendvorska od Nazorove do kraja, B. Radića, I. Kukuljevića i Varaždinska od 275 do 369 (samo neparni brojevi)

VII izborna jedinica:

Svibovec I - ulice: M. Gupca, Vrtna, Školska i Dravska od broja 1 do 35 te brojevi 37 do 71 (samo neparni brojevi)

VIII izborna jedinica:

Svibovec II - ulice: Svibovec Podravski, T. Blažeka, Poljska i Dravska od broja 38 do 72 (samo parni brojevi) te od broja 73 do kraja.

Općina Novi Marof

I izborna jedinica:

Naselje Novi Marof

II izborna jedinica:

Naselje Remetinec

III izborna jedinica:

Naselja: Strmec Remetinečki, Presečno

IVizborna jedinica:

Naselja: Podevčevo, Završje Podbelsko, Filipići, Bela

V izborna jedinica:

Naselja: Podrute, Kamena Gorica, Jelenščak, Donje Makojišće

VI izborna jedinica:

Naselja: Ključ, Oštrice, Orehovec

VII izborna jedinica:

Naselja: Moždenec, Grana, Gornje Makojišće, Paka

VIII izborna jedinica:

Naselja: Mađarevo, Topličica, Krč.

Općina Ljubeščica

I izborna jedinica:

Ljubeščica - ulice: Toplička ulica od kbr 1 do kbr. 31, Bednjanska ulica

II izborna jedinica:

Ljubeščica - ulica: Zagrebačka od kbr.1 do kbr. 75

III izborna jedinica:

Ljubeščica - ulice: Kalnička od kbr.1 do kbr. 93b, Vinogradska

IV izborna jedinica:

Ljubeščica - ulice: Zagrebačka od kbr. 76 do kraja, Braće Radića, Rudnička, Ivanovo Polje, Javorni Vrh od kbr. 1 do kbr. 19

V izborna jedinica:

Ljubeščica - ulice: Javorni Vrh od kbr. 20 do kraja, Peskovec, Žulinec, Zagorska ulica, Kalnička ulica od kbr. 94 do kraja, naselje Ljubelj od kbr. 1 do kbr 20

VI izborna jedinica:

Kapela Kalnička od kbr.1 do kbr.16, Rakovec, Toplička ulica (u naselju Ljubeščica) od kbr. 32 do kraja

VII izborna jedinica:

Kapela Kalnička od kbr. 17 do kraja

VIII izborna jedinica:

Ljubelj od kbr. 21 do kraja, Ljubelj Kalnički, ulica Križevačka (u naselju Ljubeščica).

Općina Ludbreg

I izborna jedinica:

Ludbreg I - ulice: Sajmišna, Bednjanska, Koprivnička, F. Galovića, P. Miškine, Lovački put, Vinogradska, Bana Jelačića, Kalnička, M. Krleže, T. Ujevića, M. Krinter, Prigorska, R. Fizira i Rapska

II izborna jedinica:

Ludbreg II - ulice: M. Marulića, P. Preradovića, Trg Svetog Trojstva, M. Gupca, P. Zrinskog, I. Gundulića, Trg slobode, Štrosmajerova, A. Nemčića, A. Starčevića, M. Kerstnera, V. Lisinskog, Lj. Gaja

III izborna jedinica:

Ludbreg III - ulice: P. Krešimira, Kačićeva, Zagorska, A. Mihanovića, A. Šenoe, Školska, Frankopanska, Kolodvorska, B. Radića, Zagrebačka, Preloška, V. Fizira, Varaždinska, A. G. Matoša

IV izborna jedinica:

Selnik

V izborna jedinica:

Hrastovsko, Kučan

VI izborna jedinica:

Sigetac

VII izborna jedinica:

Boljan, Čukovec

VIII izborna jedinica:

Slokovec, Apatija, Globočec.

Općina Donji Martijanec

I izborna jedinica:

Donji Martijanec

II izborna jedinica:

Vrbanovec

III izborna jedinica:

Sudovčina, Gornji Martijanec i Rivalno

IV izborna jedinica:

Križovljan

V izborna jedinica:

Poljanec

VI izborna jedinica:

Hrastovljan

VII izborna jedinica:

Čičkovina, Madaraševac

VIII izborna jedinica:

Slanje.

Općina Mali Bukovec

I izborna jedinica:

Mali Bukovec I - ulice: Dravska, Bednjanska, Braće Radića

II izborna jedinica:

Mali Bukovec II. - ulice: V. Nazora Prvomajska i Pavleka Miškine

III izborna jedinica:

Veliki Bukovec

IV izborna jedinica:

Županec, Novo Selo Podravsko

V izborna jedinica:

Dubovica

VI izborna jedinica:

Kapela Podravska

VII izborna jedinica:

Sveti Petar Ludbreški

VIII izborna jedinica:

Martinić, Lunjkovec.

Općina Sveti Đurd

I izborna jedinica:

Sveti Đurd

II izborna jedinica:

Luka, Komarnica

III izborna jedinica:

Priles, Obrankovec

IV izborna jedinica:

Karlovec

V izborna jedinica:

Sesvete

VI izborna jedinica:

Struga

VII izborna jedinica:

Hrženica I - ulice M. Krleže, Radnička, A. Mihanovića, Dravska, Međimurska, Kralja Tomislava, Braće Radića

VIII izborna jedinica:

Hrženica II - ulice: Ludbreška, Varaždinska, Mirni put, Vinogradska, M Gupca, V. Nazora, Lovački put, Kalnička i Preloška

Općina Varaždinske Toplice

I izborna jedinica:

Varaždinske Toplice - ulice: Trg Republike, Trg slobode, Trg A. Mihanovića, Maršala Tita, Kneza Branimira, Kneza Domagoja, Bana Jelačića, Prolaz Metela Ožegovića, Matije Gupca, K Vodopadu, I. Tkalčića, Prolaz dr. J. Locherta, Prolaz Z. Šufflay, Naselje Vrtlinovec

II izborna jedinica:

Varaždinske Toplice - ulice: Zagrebačka, Martina Pušteka, Toplićnjak, Vrtna, Selnička, Cvjetna, Kralja Zvonimira, Bregovita, Kralja Tomislava neparni kućni brojevi od 1 - 47 i parni kućni brojevi od 2 - 50, Perivoj M. Ružičke Strozzi, Kneza Trpimira, Naselje Škarnik, Naselje Pišćanovec

III izborna jedinica:

Varaždinske Toplice - ulice: Varaždinska, Tonimirska, Vinogradska, Nad zidom, Duga ulica, N. Šubića Zrinskog, Braće Radić, dr. I. Martinca A. i I. Kukuljevića, J. Čabrijana, I. Gundulića, A. G. Matoša, D. Domjanića, Vanjkovec, D. Horvata, V. Kirinića, Kralja Tomislava neparni kuć. brojevi od 49 - 53 i parni kbr. od 52 - 64. Vladimira Nazora, Miroslava Krleže, V. Jagića, 32. divizije, Ludbreška, Naselje Hrvatskog proljeća, dr. J. Šlosera, Naselje Martinkovec, Naselje jarki Horvatićevi

IV izborna jedinica:

Leskovec Toplički, Drenovec

V izborna jedinica:

Jalševec Svibovečki, Svibovec, Lovrentovec

VI izborna jedinica:

Gornja Poljana, Donja Poljana, Rukljevina

VII izborna jedinica:

Tuhovec, Grešćevina, Retkovec Svibovečki, Lukačevec Toplički

VIII izborna jedinica:

Petkovec Toplički, Črnile, Hrastovec Toplički, Boričevec Toplički, Čurilovec.

Općina Hum Breznički

I izborna jedinica:

Hum Breznički od kbr. 1 do kbr. 58

II izborna jedinica:

Hum Breznički od kbr. 59 do kbr. 133

III izborna jedinica:

Hum Breznički od kbr. 134 do kraja

IV izborna jedinica:

Butkovec

V izborna jedinica:

Krpčenovec

VI izborna jedinica:

Radešić

VII izborna jedinica:

Ščepanje od kbr. 1 do kbr. 98

VIII izborna jedinica:

Ščepanje od kbr. 99 do kraja.

Općina Bednja

I izborna jedinica:

Bednja

II izborna jedinica:

Rinkovec, Benkovec, Vrhovec Bednjanski

III izborna jedinica:

Prebukovje, Podgorje Bednjansko, Pleš

IV izborna jedinica:

Šinkovica Bednjanska, Pruga Bednjanska, Veliki Gorenec, Mali Gorenec, Šaša, Pašnik

V izborna jedinica:

Vrbno, Ježovec

VI izborna jedinica:

Jazbina Cvetlinska, Meljan

VII izborna jedinica:

Cvetlin, Jamno

VIII izborna jedinica:

Trakošćan, Šinkovica, Šaška, Osonjak, Vranojelje, Brezova Gora

Općina Lepoglava

I izborna jedinica:

Lepoglava - ulice: Gorica, Hrvatskih pavlina od 1- 45, A. Šenoe, I. Belostenca, A. Mihanovića, A. Stepinca, Trg kralja Tomislava, Trg prvog hrvatskog sveučilišta, Varaždinska, Sv. Ivana Borje, Lj. Gaja, Jeles

II izborna jedinica:

Lepoglava - ulice: Očura, Muričevec, A. i K Patačić, Zagorska, Sestranec, A. Kovačića, Bana Jelačića

III izborna jedinica:

Lepoglava - ulice: Čret, Budim, Gečkovec, S. Radića, Frankopanska, Radnička, Vinogradska, Ves, Hrvatskih pavlina od 48-99

IV izborna jedinica:

Lepoglava - ulice: A. G. Matoša, I. Mažuranića, I. Rangera, Purga, E. Kvaternika Trakošćanska, Vulišinec, Kamenički Vrhovec

V izborna jedinica:

Viletinec, Crkovec, Kamenica, Kameničko Podgorje

VI izborna jedinica:

Žarovnica

VII izborna jedinica:

Donja Višnjica, Zlogonje

VIII izborna jedinica:

Gornja Višnjica, Bednica, Jazbina Višnjička, Zalužje.

Općina Ivanec

I izborna jedinica:

Ivanec - ulice: Đ. Arnolda, E. Kumičića, Gundulićeva, Trg hrvatskih velikana Ivanovac, Trakošćanska, V. Nazora, M. Hrga, Kolodvorska, I. G.Kovačića, B. Radića, L. Šabana, Lj. Gaja, Rudarska, Varaždinska

II izborna jedinica:

Ivanec - ulice: Bistrica, Vinogradska, Zavojna, R. Rajtera, A. G. Matoša, H. Fallera, Jamine, F. Pusta, Pahinsko, Hudak, I. KukuIjevića, Jezerski put, M. Gupca, V. Jagića, Zagorska, Zeleni dol, D. Domjanića, O. i P. Hrazdira

III izborna jedinica:

Ivanec - ulice: M. Maleza, A. Šenoe, S. Vukovića, Frankopanska, Kralja Tomislava, A. Mihanovića, A. Cesarca, Žrtava hrvatskih domovinskih ratova Kalnička, Kraševec

IV izborna jedinica:

Kaniža, Lančić, Knapić, Gečkovec, Vuglovec

V izborna jedinica:

Bedenec, Jerovec, Ribić Breg, Horvatsko

VI izborna jedinica:

Ivanec - Ivanečko Naselje, Punikve, Vitešinec, Prigorec, Ivanečki Vrhovec

VII izborna jedinica:

Ivanec - Salinovec, Ivanečka Željeznica, Stažnjevec, Gačice, Željeznica, Lukavec, Cerje Tužno

VIII izborna jedinica:

Ivanec - Lovrečan, Šriljevec, Radovan, Osečka, Margečan, Seljanec, Pece

Općina Klenovnik

I izborna jedinica:

Klenovnik od 1- 81

II izborna jedinica:

Klenovnik od 83 -195

III izborna jedinica:

Klenovnik od 198 -296

IVizborna jedinica:

Klenovnik od 297 - 375

V izborna jedinica:

Lipovnik

VI izborna jedinica:

Vukovoj, Goranec

VII izborna jedinica:

Plemenšćina

VIII izborna jedinica:

Dubravec.

Općina Maruševec

I izborna jedinica:

Donji Ladanj - ulice: M. Gupca, Lj. Gaja, V. Nazora, Ladanjskih rudara, M. Smodeka

II izborna jedinica:

Koretinec i ulice dijela Donjeg Ladnja ul. G. Krkleca

III izborna jedinica:

Novaki, Druškovec

IV izborna jedinica:

Cerje Nebojse, Koškovec

V izborna jedinica:

Maruševec, Brodarevec, Korenjak

VI izborna jedinica:

Greda, Selnik

VII izborna jedinica:

Jurketinec, Bikovec

VIII izborna jedinica:

Čalinec, Kapelec, Biljevec.

Općina Donja Voća

I izborna jedinica:

Donja Voća od 1-130

II izborna jedinica:

Donja Voća od 131 - 227

III izborna jedinica:

Donja Voća od 228-355

IV izborna jedinica:

Gornja Voća od 1-163

V izborna jedinica:

Gornja Voća od 164 - 318

VI izborna jedinica:

Slivarsko, Fotez breg

VII izborna jedinica:

Rijeka Voćanska

VIII izborna jedinica:

Jelovec Voćanski, Budinščak.

Općina Breznica

I izborna jedinica:

Bisag, Borenec

II izborna jedinica:

Drašković

III izborna jedinica:

Jareh Bisaški, Jales Breznički

IV izborna jedinica:

Vinično, Čret Bisaški

V izborna jedinica:

Podvorec, Mirkovec Breznički, Tkalec Breznički

VI izborna jedinica:

Naselje Breznica od kbr. 1 do kbr. 40, od kbr.136 do kbr.151 i od kbr. 42 do kbr. 74

VII izborna jedinica:

Naselje Breznica od kbr. 76 do kbr.133 i od kbr. 152 do kbr. 253

VIII izborna jedinica:

Naselje Breznica od kbr. 254 do kbr. 288 i od kbr. 201 do kbr. 314.

Općina Visoko

I izborna jedinica:

Kračevec

II izborna jedinica:

Presečno Visočko

III izborna jedinica:

Đurinovec

IVizborna jedinica:

Naselje Visoko od kbr. 1 do kbr. 43

V izborna jedinica:

Naselje Visoko od kbr. 44 do kbr. 100

VI izborna jedinica:

Naselje Visoko od kbr. 101 do kraja

VII izborna jedinica:

Vrh Visočki, dio naselja Čanjevo od kbr. 1 do kbr. 13

VIII izborna jedinica:

Dio naselja Čanjevo od kbr. 14 do kraja.

Općina Sveti Ilija

I izborna jedinica:

Sveti Ilija

II izborna jedinica:

Beletinec i to kućni brojevi 3, 7, 18, 26, 33, 34, 57, 58, 64, 65, 84, 91, 92, 97, 111, 130, 136, 149,170, te ulice Stjepana Radića od kućnog broja 1 do 45. Krušljevačka, Kružna, Vinogradska, Kratka, Zavrtna, Kalnička i Krušljevec

III izborna jedinica:

Beletinec - ulice Stjepana Radića od kućnog broja 46 do kraja, Livadska, Radnička Belska i Vodovodna

IV izborna jedinica:

Doljan

V izborna jedinica:

Seketin

VI izborna jedinica:

Tomaševec Biškupečki

VII izborna jedinica:

Križanec

VIII izborna jedinica:

Žigrovec.

ŽUPANIJA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

a) Županijska skupština

Članak 18.

U Županiji Koprivničko - Križevačkoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Kozarevac, Kloštar Podravski, Progovac, Kalinovac, Suha Katalena

II izborna jedinica:

Budrovac, Sirova Katalena, Podravske Sesvete, Bradići, Batinjske, Ferdinandovec, Đurdevac - djelovi naselja Đurdevac: Grkira, Hladna Voda i Severavci

III izborna jedinica:

Čepelovac, Mićetinac, Ana, Hampovica, Virje, Miholjanec, Šemovci

IV izborna jedinica:

Đurđevac - dio naselja Đurđevac bez dijelova naselja: Grkira, Hladna Voda i Sev

V izborna jedinica:

Molve, Grede, Molve Crnec, Drenovica, Ždala, Repaš, Gola, Novačka

VI izborna jedinica:

Hlebine, Donje Zdjelice, Koprivnički Breci, Delovi, Novigrad Podravski, Plavšinec

VII izborna jedinica:

Vlaislav, Borovljani, Glogovac, Bakovčica, Štaglinec, Lenišće

VIII izborna jedinica:

Ledinska, Podolice

IX izborna jedinica:

Tavašćice

X izborna jedinica:

Vinica, Dubovec, Kunovec Breg

XI izborna jedinica:

Legrad, Veliki Otok, Mali Otok, Zablatje, Selnica Podravska, Kutnjak, Imbrovec, Đelekovec, Koledinec, Kuzminec, Tovčec

XII izborna jedinica:

Gabajeva Greda, Herešin, Otočac, Sigetić, Gotalovo, Drnje, Peteranec

XIII izborna jedinica:

Koprivnički Ivanec, Kunovec, Pustakovec, Batinovec, Cvetkovec, Subotica, Rasinja, Gorica, Vrhovac, Domaji, Velika Mučna, Reka

XIV izborna jedinica:

Jagnjedovac, Starigrad, Gornja i Donja Velika, Hudovljani, Mala Mučna, Donji Maslarec, Milićani, Brajinska Lepvina, Sokolovac, Grdak, Prnjarov, Veliki Botinovac

XV izborna jedinica:

Rijeka Koprivnečka, Veliki Poganac, Radeljevo Selo, Ribnjak, Duga Rijeka, Ivanćec, Ivanec, Prkos, Apatovac, Carevdar, Osijek Vojakovački, Glogovnica Vojakovac, Komešnica, Veliki Potočec, Mali Potočec, Majurec

XVI izborna jedinica:

Kloštar Vojakovečki, Križevci - Donji grad, Trema Đurdić, Večeslavec

XVII izborna jedinica:

Čvrstec, Cepidklak, Ladinec, Markovac, Cirkvena, Novi Glog, Žabno, Bukovje, Poljana Križevačka

XVIII izborna jedinica:

Miholec, Gregurevec, Dubovec, Zaistovec, Dijankovec, Velika Raven, Podgajec, Brckovčina, Gušćerovec, Mikolec, Martinec, Bočkovec, Helena, Križevci - Gornji Grad (dio) - zapadni dio, M. Z. Križevci - Gornji Grad

XIX izborna jedinica:

Sudovec, Gornja Rijeka, Kolavec, Fodorovec, Orehovec, Hižanovec, Kalnik

XX izborna jedinica:

Križevci Gornji Grad - istočni dio M. Z. Križevci - Gornji Grad, Križevci Centar.

b) Gradsko vijeće

Članak 19.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Koprivničko - Križevačke su:

Grad Križevci

I izborna jedinica:

Križevci - ulice: Kosovec, Sviličićev put, Helenski put, Lipovčica, Kalnička, Vara ždinska, Gornje Vine, Groberanec, Ivana Lepušića, Mladine i Mali Potočec

II izborna jedinica:

Križevci - ulice: I. Viteza, Račkoga, Markovićeva, Novakova, Potočka - sjeverna strana, Zagorska, F. Supila, J. Božičkovića, J. Drohobeczkya, Pušća - sjeverna strana Smičiklasova sj. strana, I. Vojnovića

III izborna jedinica:

Križevci - ulice: Veliki Potočec, M. Demerca, Ratarna, Nehajeva, Koprivnička, sj. strana Bana J. Jelačića, M. Dotonija, D.Ronarića, Lj. Vukotinovića, Gajeva, P. Zrinskog - sj. strana, Obrtnička, Potočka južna strana, Svetokriška i Baltićeva

IVizborna jedinica:

Križevci - ulice: Grdenićeva, Radnički dol, Pušća - južna str, Kramarovec, Smičiklasova - južna str, Prigorska, T. Ujevića, R. Končara, Paška, S. Kolara, A. Štrige, S. Mihaljića, Pesek, Zagrebačka - sj. strana, Koruška - sj. strana, Vrbovečka - sj. strana, A. G. Matoša, Trg Sv. Florijana - sj. strana, Glogovničke bune, G. Bohutinskoga, K Hauslera, M. Bogovića ,Starčevićeva, Mažuranićev trg, Križevčine

V izborna jedinica:

Križevci - ulice: I. Z. Dijankovečkog, Nemčićev trg, Trg B. Lackovića, J. J. Strossmayera, K. Heruca, Zvonimirova, Šenoina, Sermagijeva, Trg S. S. Kranjćevića, Đure Salaja, Frankopanska, A. Mihanovića, Preradovićeva, Istarska, Crni put, P. Krešimira

VI izborna jedinica:

Križevci - ulice: Koprivnička - južna str., Lj. Modeća, P. Zrinskog - južna str., B. Hanžeka, Tomislavova, F. Kerna, N. Tesle, Zagrebačka - južna str., F. Gundruma, F. Galovićeva, Koruška - južna str., Vrbovečka - južna str., Trg Sv. Florijana - južna str. Stjepana Radića

VII izborna jedinica:

Križevci - ulice: M. Gupca, Nine Vavre, S. Rubido, Bjelovarska cesta, A. Lenarčića, D. Lambla, V. Koroskenya, Kalnmičke punte, M. Kiepacha, Gundulićeva, Cvjetna

VIII izborna jedinica:

Apatovac, Osjek Vojakovački, Gornja Glogovnica, Marinovec, Jarčani, Sveta Helena, Žibrinovec

IX izborna jedinica:

Igneš Križevački, Majurec, Ivanec Križevači, Donja Glogovnica, Vojakovac, Čabraji, Vujići Vojakovački, Podbrdani Vojakovački, Kostadinovac, Mičijevac, Novi Bošnjani

X izborna jedinica:

Carevdar, Mali Carevdar, Stari Bošnjani, Kloštar Vojakovački, Velike Sesvete, Male Sesvete, Većeslavec, Povelić, Ruševac

XI izborna jedinica:

Donji Cubinec, Cubinec, Bukovje Križevačko, Gračina Poljana, Križevačka, Đurdic, Novi Đurdic

XII izborna jedinica:

Sveti Martin, Prikraj Križevački, Špiranec, Kundevec, Gornja Brckovčina, Donja Brckovčina, Karane, Podgajec, Dijankovec

XIII izborna jedinica:

Veliki Raven, Mali Raven, Bojnikovec, Novaki Ravenski, Stara Ves Ravonska, Lemeš, Gornji Dubovec, Kučari, Pavlovec Rvenski, Donji Dubovec, Srednji Dubovec, Lunec, Erdovec.

Grad Koprivnica

I izborna jedinica

KOPRIVNICA I, Trg Kralja Zvonimira, Križevačka ulica, Ul. Josipa Jurja Strossmayera, Ul. Dubovec, Ul. Grgura Karlovčana, Antuna Gustava Matoša, Ljudevita Posavskog

II izborna jedinica:

KOPRIVNICA II, Trg mladosti, Ul. Antuna Nemčića, Cvjetna ulica, Ul. Rudolfa Horvata, Ul. Antuna Mihanovića, U1. Stjepana Miklaužića, Ul. Milana Krmpotića, Ratarska ulica, Planinska ulica, Ulica Ciglana, Ulica Bajer, Ul. braće Malančec, Bilogorska ulica, Špoljarska ulica, Starogradska ulica od kbr. 2 do 158 i od 1 do 135, Ul. kraljice Jelene, Ivana Gorana Kovačića

III izborna jedinica

KOPRIVNICA III, Školska ulica, Ul. Matije Gupca, Mosna ulica, Ul. braće Radića, Ul. stari Brežanec, Ul. novi Brežanec, Sajmišna ulica, Rebrinska ulica, Ul. Ivana Mažuranića, Franjevačka ulica, Potočna ulica, Magdalenska ulica, Ul. Petra Svačića, Ul. Beč, Omladinska ulica, Ul. Ferde Rusana, Gorička ulica, Ul. lvana Trnskog, Bjelovarska cesta

IV izborna jedinica:

KOPRIVNICA IV, Trg dr. Leandera Brozovića, Ul. Đure Estera, Oružanska ulica, Sokolska ulica, Vijećnička ulica, Frankopanska ulica, Trg bana Josipa Jelačića, Zrinski trg, Florijanski trg, Trg dr. Tomislava Bardeka, Svilarska ulica, Dravska ulica, Ul. Frana Galovića, Ul. Mirka Viriusa, Ul. Maksima Gorkog, Marofska ulica, Ul. M. Pavleka Miškine, Čarda, Đelekovečka cesta

V izborna jedinica

KOPRIVNICA V, Preložna ulica, Ledinska ulica, Gibanićna ulica, Ul. Tome Blažeka, Ul. Tome Šestaka, Ul. Josipa Reša, Peteranska cesta, Herešin (izvan ulica), Ul. Matije Gupca, Ul. Darka Ozmeca, Koprivnička ulica, Marofska ulica, Ul. Hrvatske državnosti, Školska ulica, Zagorska ulica

VI izborna jedinica:

KOPRIVNICA VI, Herešinska ulica, Ul. Stjepana Kukeca, Ul. Kneza Domagoja, Ul. dr. Željka Selingera, Ul. Miroslava Krleže, Ul. Vinka Vošickog, Ul. Tome Čikovića, Ul. Mije Šimeka, Ul. Eugena Kumičića, Ul. Miklinovec, Ul. Ivana Sabolića, Ul. Franje Mraza, Ul. Fortunata Pintarića, Ul. Đure Sudete, Ul. Nikole Selaka, Ul. Milana Grafa, Ul. Ante Neimarevića

VII izborna jedinica

KOPRIVNICA VII, Trg kralja Tomislava, Trg podravskih heroja, Trg slobode, Kolodvorska ulica, Podravska ulica, Vinička ulica, Ul. Đure Salaja, Ul. Ivana Meštrovića

VIII izborna jedtnica

KOPRIVNICA VIII, Ul. Augusta Šenoe, Hercegovačka ulica, Ul. Nikole Tesle, Istarska ulica, Dalmatinska ulica, Ul. Josipa Kozarca, Trg kralja Krešimira, Ul. Ante Starčevića, Duga ulica, Ul. Franje Gatija, Ul. Severovec, Ul. donji Banovac, Ul. gornji Banovac, Pavelinska ulica, Ivanjska ulica, Ul. Đure Basarićeka, Ul. Krste Hegedušića, Opatička ulica, Ul. Hrvatske državnosti, Ul. Vladimira Nazora Ulica Tarašice

IX izborna jedinica

KOPRIVNICA XI, Varaždinska cesta (neparni kbr.), Zagrebačka ulica, Domelska ulica, Ul. Brune Bušića, Ul. Alekse Šantića, Čakovečka ulica, Križevačka ulica, Ul. Rudešinkin brijeg, Trakošćanska ulica, Zagorska ulica, Crnogorska ulica, Ul. Podolice

X izborna jedinica

KOPRIVNICA X, Vinogradska ulica, I. Vinogradski odvojak, II Vinogradski odvojak, III Vinogradski odvojak, IV. Vinogradski odvojak, V. Vinogradski odvojak, Ludbreška ulica, Ul. Andrije Hebranga, Kalnička ulica, Ul. Frana Supila, Ul. Tome Prosenjaka, Vinodolska ulica, I Vinodolski odvojak, II Vinodolski odvojak, Ul. Tina Ujevića, Ul. kneza Branimira, Ul. Kozarnjak, Ul. Vinički Dol, Ul. Vinica, Ul. Vinički odvojak I, Ul. Vinički odvojak II, Ul. Ivana Trubelje, Ul. Vinički put, Ul. Čomborov put, Ul. Dubovečki Breg, Ul. Josipa Sirutke, Ul. Dubovečki dol, Ul. Voćarski put

XI izborna jedinica:

KOPRIVNICA XI, Varaždinska cesta (parni kbr.), Ivanjska cesta, Ul. dr. Nikole Sertića, Ul. Zvirišće, Marijanska ulica, Ul. Močile, Ul. Močilski odvojak I, Ul. Močilski odvojak II, Kunovec Breg (izvan ulica), Ljetna ulica, Gorička ulica, Koprivnička ulica, Potočna ulica, Vinogradska ulica, Ul. Botinovečki jarak, Ulica dol, Ulica Dolanec, Ulica Leptan, Ulica Maklac

XII izborna jedinica

REKA, Reka (izvan ulica), Kolodvorska ulica, Ulica Logorište, Ul. prvog maja, Ul. kralja Zvonimira, Mažuranićev trg, Trg Ljudevita Gaja, Ul. Frana Galovića, Ul. Stjepana Radića, Starogradska ulica, Ul. Rečko Polje

XIII izborna jedinica:

STARIGRAD, Bakovčica, Jagnjedovec, Koprivnica, Starogradska ulica (od kbr. 160 do 312 i od 137 do 263), Ulica Širovice, Ul. pod lipama, Radnička cesta, Starigrad (izvan ulica), Bukovačka cesta, Ul. Teofila Hana, Ulica Draganovac, Krešimirova ulica, Kamengradska ulica, Kanalska ulica, Ul. Galovićev breg, Ul. mirni dol, Mlinarska ulica, Ul. vinogradski put, Lipanjska ulica, Ul. Nemčićev dol, Pionirska ulica, Ulica Prvomajska, Rudarska ulica, Ul. svetog Vida

c) Općinsko vijeće

Članak 20.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Koprivničko-Križevačke su:

Općina Sveti Petar Orehovec

I izborna jedinica:

Zaistovec, Rovci, Donji Fodrovec, Gornji Fodrovec, Mokrice Miholečke, Kusijevec, Brezje Miholečko, Podravec Riječki, Kolarce, Pofuki, Vukšinec, Koštanjevec, Donja Rijeke, Fajerovec

III izborna jedinica:

Sudovec, Gornja Rijeka, Dropkovec, Štrigovec, Deklešanec, Vukovec

IV izborna jedinica:

Hiženovec, Vojnovec Kalnički, Popovec Kalnički, Obret Kalnički, Vinarec, Finčevec, Borje, Bogaćevo, Bogaćevo Riječko, Nemčevec

V izborna jedinica:

Kalnik, Potok Kalnički, Kamešnica, Dedina

VI izborna jedinica:

Šoprun, Hrgovec, Črnčevec, Bočkovec, Piškovec, Zamladinec, Mikovec, Selanec, Brdo Orehovečko

VII izborna jedinica:

Sveti Petar Orehovec, Orehovec, Barlabaševec, Lukačevec, Voljavec Riječki, Podvinje Miholečko, Selnica Miholečka, Guščerovec, Šalamunovec, Meda

VIII izborna jedinica:

Miholec, Gorica Miholečka, Brežani, Ferežani, Gregurovec, Beketinec, Sela Ravenska, Kapela Ravenska.

Općina Sveti Ivan Žabno

I izborna jedinica:

Brezovljani, Predavec Križevački, Škrinjari, Šofići

II izborna jedinica:

Budilovo, Prkos, Grubiševo, Osudevo, Dvorište, Vražje oko, Gornje selo do kbr. 29

III izborna jedinica:

Trema - Gornje selo od kbr. 29A, Grabovec, Rašćani, Bušići, Balogi, Ferenčići, Plentaji, Pruga Jambrušići, Jakčini, Carevići, Ervišci, Čeredari, Škvorci, Šebi, Ištoki

IV izborna jedinica:

Cepidlak, Ladinec, Sv. P. Čvrstec, Kaniža, Štefanci, Damjani, Rumenjaki, Rađe, Kemenovići, Crlenjaki, Lalići, Bolteki, Vukoslav

V izborna jedinica:

Markovac Križevački, Hrsovo, Kendelovac, Kuštani

VI izborna jedinica:

Cirkvena, Brdo Cirkvensko

VII izborna jedinica:

Novi Glog, Sveti Ivan Žabno - ulice: Braće Radića, Kolodvorska, M. Budaka, Paromlinska

VIII izborna jedinica:

Sveti Ivan Žabno - ulice: Cvjetna, Zagrebačka, Kralja Tomislava, A. G. Matoša, Habijanci, Lanišće, Trg K Lukaša, Križevačka, Bjelovarska, Voćarska

Općina Gola

I izborna jedinlca

Gola (Dravska ul., P. Preradovića A Šenoe, Trg jedinstva)

II izborna jedinica:

Gola (S. Radića, P. Miškine)

III izborna jedinica:

Gotalovo (Dravska, Jadran, S. Radiš)

IV izborna jedinica:

Novačka

V izborna jedinica:

Otočka

VI izborna jedinica:

Repas

VII izborna jedinica:

Ždala

VIII izborna jedinica:

Ždala.

Općina Peteranec

I izborna jedinica:

Peteranec (F. Galovića, T. Blažeka)

II izborna jedinica:

Peteranec (Br. Radića)

III izborna jedinica:

Peteranec (M. Gupca)

IV izborna jedinica:

Peteranec (Kralja Tomislava)

V izborna jedinica:

Sigetec (I. Berute, Komatnica)

VI izborna jedinica:·

Sigetec (Dravska)

VII izborna jedinica:

Sigetec (Br. Radića, M. Gupca)

VIII izborna jedinica:

Sigetec (M Eršege, Starogradska).

Općina Legrad

I izborna jedinica:

Legrad (Trg Sv. Trojstva Mali Otok)

II izborna jedinica:

Legrad (I. L. Ribara, Soderica)

III izborna jedinica:

Legrad (M. P. Miškine)

IV izborna jedinica

Legrad (Kralja Tomislava parni kbr., P. Šandora parni kbr.)

V izborna jedinica

Legrad (Kralja Tomislava neparni kbr., P. Šandora neparni kbr.)

VI izborna jedinica:

Selnica Podravska

VII izborna jedinica:

Veliki Otok

VIII izborna jedinica:

Zablatje.

Općina Novigrad Podravski

I izborna jedinica:

BOROVLJANI, Borovljani

II izborna jedinica:

DELOVI, Delovi

III izborna jedinica:

NOVIGRAD PODRAVSKI - Ulica Trnovec, Komarnička ulica, Gornja ulica

IV izborna jedinica

NOVlGRAD PODRAVSKI - Trg Matije Gupca, Virovska ulica, Ul. viteza Trnskog, Ul. braće Radića

V izborna jedinica:

NOVIGRAD PODRAVSKI- Ul. Blaža Mađera

VI izborna jedinica:

NOVIGRAD PODRAVSKI - Koprivnička ulica.

VII izborna jedinica:

NOVIGRAD PODRAVSKI -Ul. Ljudevita Gaja, Sajmišna ulica, Javorovac

VIII izborna jedinica:

VLAISLAV - Plavišinac, Srdinac, Vlaislav.

Općina Rasinja

I izborna jedinica:

Cvetkovec (Trg Sv. Trojstva, Koprivnička, Varaždinska, Vinogradska, Gorica, Grbaševec)

II izborna jedinica

Duga Rijeka (Duga Rijeka, Ivančec, Ludbreški Ivanac, Mala Rasinjica, Mala Rijeka, Ribnjak, Segovina, Velika Rasinjica)

III izborna jedinica

Kutnjak (Antolovec, Kutnjak)

IV izborna jedinica:

Kuzminec (Kotedinec, Kuzminec, Vojvodinec)

V izborna jedinica:

Rasinja

VI izborna jedinica:

Rasinja (Belanovo Selo, Lukovec, Rasinja)

VII izborna jedinica

Subotica Podravska (Trg Mladosti, Koprivnlčka ul., Varaždinska, Kolodvorska, Vinogradska, Potočna, Ul. gornji kut)

VIII izborna jedinica

Veliki Poganac (Prkos, Radeljevo Selo, Veliki Grabićani, Veliki Poganac).

Općina Sokolovac

I izborna jedinica:

HUDOVIJANI - Donja Velika, Gornja Velika, Hudovljani, Rovištanci

II izborna jedinica:

LEPAVINA - Donjara, Lepavina, Mala Branjska, Miličani, Velika Branjska

III izborna jedinica:

MALA MUČNA - Brđani Sokolovački, Donji Maslarac, Gornji Maslarac, Kamenica, Mala Mučna, Pešćenik

IV izborna jedinica

MALI GRABIČANI - Mali Grabičani, Mali Poganac, Rijeka Koprivnička

V izborna jedinica

SOKOLOVAC - Trg. dr. Tomislava Bardeka, Koprivnička ulica, Križevačka ulica, Bilogorska ulica, Ulica Lještak, Ulica partizanski put, Ulica Dabrava

VI izborna jedinica

GRDAK - Grdak, Mali Botinovac, Prnjavor Lepavinski, Veliki Botinovac.

VII izborna jedinica

SRIJEM - Ladislav Sokolovački, Srijem, Široko Selo, Trnovac Sokolovački

VIII izborna jedinica:

VELIKA MUČNA - Domaji, Jankovac, Paunovac, Velika Mučna, Vrhovac Sokolovački

Općina Drnje

I izborna jedinica:

Botovo - izvan ulica (Braće Mesarića, Br. Radića, P. Miškine, Prvomajska, Kralja Zvonimira)

II izborna jedinica:

Drnje - izvan ulica (Dravska, Ločka)

III izborna jedinica:

Drnje (Crkvena, S. Pašice, Kolodvorska)

IV izborna jedinica:

Drnje (Ul. Pemija, Trg Kralja Tomislava)

V izborna jedinica:

Drnje (Ul. oslobođenja, Br. Radića)

VI izborna jedinica:

Torčec (Podravska ulica parni kbr.)

VII izborna jedinica:

Torčec (Podravska ulica neparni kbr.)

VIII izborna jedinica:

Toirčec (Ul. br. Radića, Koprivnička).

Općina Đelekovec

I izborna jedinica:

Đelekovec (Dravska ulica)

II izborna jedinica:

Đelekovec (Ulica palih boraca)

III izborna jedinica

Đelekovec (Ul. M. Viriusa)

IV izborna jedinica:

Đelekovec (Ul. M. P. Miškine parni kbr.)

V izborna jedinica:

Đelekovec (Ul. M. P. Miškine neparni kbr.)

VI izborna jedinica

Đelekovec (Ul. P. Kvakana)

VII izborna jedinica:

Imbriovec (parni kbr.)

VIII izborna jedinica:

Imbriovec (neparni kbr.).

Općina Hlebine

I izborna jedinica:

Hlebine (Ul. bana J. Jelačića parni kbr.)

II izborna jedinica:

Hlebine (Ul. bana J. Jelačića neparni kbr.)

III izborna jedinica:

Hlebine (Ul. M. Gupca parni kbr.)

IV izborna jedinica:

Hlebine (Ul. M. Gupca neparni kbr.)

V izborna jedinica

Hlebine (Ul. K. Hegedušića)

VI izborna jedinica:

Hlebine (Ul. Lj. Gaja)

VII izborna jedinica:

Hlebine (Ul. S. Radića)

VIII izborna jedinica:

Gajeva Greda.

Općina Koprivnički Bregi

I izborna jedinica:

Glogovac - ulice: Glogovac (izvan ulica), Voćarska, Rudarsko naselje, Bilogorska, Cvjetna

II izborna jedinica:

Glogovac - ulice: S. Radića, Vinogradska, Koprivnička, Radničko naselje

III izborna jedinica:

Jeduševac - ulice: Jeduševac, Koprivnički Bregi, V. Nazora

IV izborna jedinica:

Koprivnički Bregi - ulice: Vinogradska, Kolodvorska, Poljanec, Narodne omladine, Svetog Roka

V izborna jedinica:

Koprivnički Bregi - ulice: A. Šenoe, Kralja Tomislava

VI izborna jedinica:

Koprivnički Bregi - ulice: M Gupca, Lj. Gaja

VII izborna jedinica:

Koprivnički Bregi - ulice: M. P. Miškine, Braće Radića

VIII izborna jedinica:

Štaglinec.

Općina Koprivniki Ivanec

I izborna jedinica:

Botinovec Ivanečki, Pustakovec

II izborna jedinica:

Koprivnički Ivanec (Koprivnička ulica parni kbr.)

III izborna jedinica:

Koprivnički Ivanec (Koprivnička ulica neparni kbr.)

IV izborna jedinica:

Koprivnički Ivanec (Ul. M. Gupca parni kbr, Ul. Br. Radića parni kbr.)

V izborna jedinica:

Koprivnički Ivanec (Ul. M. Gupca neparni kbr, Ul. Br. Radića neparni kbr.)

VI izborna jedinica

Koprivnički Ivanec (Vinogradska ulica, Goričko)

VII izborna jedinica:

Kunovec - izvan ulica, (Jelačićeva ulica, Braće Radića)

VIII izborna jedinica:

Kunovec (Ul. kralja Tomislava, M. Gupca, Seljačke bune).

Općina Đurdevac

I izborna jedinica:

naselja: Grkina, Severovci, ulice: Grkinska Medašna, Kolodvorska

II izborna jedinica:

naselje Kalinovac bez Kolodvorske ulice

III izborna jedinica:

Đurđevac (ulice: M. Gupca, M. Krleže, Kudrinka, Severovačka, Ul. mladosti, A. Hebranga, P. Zrinskog, Š. Brauna, Pešćenica, Tratinska, Stiska, M. Matočec, P. Preradovića)

IV izborna jedinica:

Đurđevac (ulice: dio S. Radića od br. 45 do kraja i od br. 54 do kraja, Istarska, Malinov trg, Vinogradska, Ciglenska, Kolodvorska, V. Nazora, Dr. L. Kranjćev, I. G. Kovačića, I. Mažuranića, A. G. Matoša, T. Ujevića, R. Boškovića, Trg hrv. mladosti)

V izborna jedinica:

Đurđevac (ulice: dio Ulice Đ. Basaričeka od br. 2 do 34 i od br.1 do 31, A. Radića, Donji Brvci, Bjelovarska, Kralja Zvonimira, E. Kumičića, M. P. Miškine, F. Rusana, P. Radića, P. Drapšina)

VI izborna jedinica:

Đurđevac (ulice: B. Jelačića, Škurdijeva, P. Krešimira IV, naselja: Čepelova, Mičetinac, Sveta Ana)

VII izborna jedinica:

Đurđevac (ulice: I. Mažuranića, G. Karlovčana, Kralja Tomislava, A. Šenoe, I. Gundulića, Bregovita, Trg sv. Juraja, Lj. Gaja, S. Radića od 1 do 45 i od 2 do 54, 1. svibnja, Starogradska)

VIII izborna jedinica:

naselja: Burdovac, Sirova Katalena,Suha Katalena.

Općina Virje

I izborna jedinica:

naselja: Donje Zdjelice, Miholjanec, Rakitnica

II izborna jedinica:

naselja: Hampovica, Šemovci, osim Virovske ulice i Ulica S. Radića od br. 64 do kraja i broj 63 do kraja.

III izborna jedinica:

Virje (dio naselja Šemovci ul. Virovska i dio Ulice S. Radića od br. 2-64 i br. 1-63, ulice: Gorička, F. V. Šignjara, Vinogradska)

IV izborna jedinica:

Virje (ulice: Miholjanska, Novigradska, J. Kucala, Kralja Tomislava, Vrbas, A. Hebranga, Trg b. Jelačića, Trg M. Gupca)

V izborna jedinica:

Virje (ulice: V. Nazora, Brestova, Ciglenska, A. Šenoe, Istarska, Trnovac, Trg Prodavić, Gradišće, Trg S. Radića)

VI izborna jedinica:

Virje (ulice: Lj. Gaja, B. Radića, Hrvatskih domobrana, M. P. Miškine)

VII izborna jedinica:

Virje (ulice: F. Rusana, I. Gundulića, F. Lugarića, Kolodvorska, Paromlinska, Đ. Sudete, Šemovačka i dio Mitrovice od br. 2-36 i od 1-41)

VIII izborna jedinica:

Virje (ulice: A. Cesrca, P. Preradovića, A. Starčevića, F. Fanceva, E. Kvaternika).

Općina Molve

I izborna jedinica:

Molve Grede

II izborna jedinica:

Molve (ulice: Molve Ledine, Dravska, Braće Novakovića)

III izborna jedinica:

Molve (ulica Marijanska od br.1-61 i br. 2-60)

IV izborna jedinica:

Molve (ulica Marijanska od br. 62 do kraja i od br. 63 do kraja)

V izborna jedinica:

Molve (ulice: Virovska i dio ulice Medvrti od br. 2-24)

VI izborna jedinica:

Molve (ulica Đurđevačka i Medvrti od br. 26 do kraja)

VII izborna jedinica:

Molve (Ulica P. Preradovića, Ključeci i Trg kralja Tomislava)

VIII izborna jedinica:

Molve (Trg Br. Radića, ul. Konačka i M. P. Miškine)

Općina Ferdinanovac

I izborna jedinica:

dio naselja Novo Virje, ulica Drenovica, Dravska, M. Milaka, Širine

II izborna jedinica:

dio naselja Novo Virje, ulice: Crnec, Pavljanci, Kingovo, Karaš, Trepče

III izborna jedinica:

dio naselja Novo Virje, ulice: Medvedička i Trepčanska

IVizborna jedinica:

naselja: Brodić, Batinske i ul. Laz od kbr. 1-36

V izborna jedinica:

Ferdinanovac (ulice: Dravska, Hladna voda, Hrastova Greda, ulica Laz od kbr. 37-74)

VI izborna jedinica:

Ferdinanovac

VII izborna jedinica:

Ferdinanovac (ulice Mirogojska, Trg slobode, V. Nazora, A. Šenoe, M. Gupca, Lj. Gaja, L. Mekiš, Pavlanci)

VIII izborna jedinica:

Ferdinanovac (ulice: Kranjica, L. Greda, Orl, Tolnica, Trepče).

Općina Kloštar Podravski

I izborna jedinica:

naselje Prugovac

II izborna jedinica:

naselje Kozarevac

III izborna jedinica:

Kloštar Podravski (ulice: M. Gupca, Pridvorje, Kralja Tomislava i dio Ulice 1. svibnja od br. 1-45 i br. 2-50)

IV izborna jedinica:

Kloštar Podravski (ulice: P. Preradovića, Oderjan, Lj. Gaja, Veseli brijeg, Mirogojska, Trg Sv. obitelji)

V izborna jedinica:

naselja: Budančevica. Kloštar Podravski, dio ulica: 1. svibnja od br. 47 - 65 i 52 - 68, Ulička

VI izborna jedinica:

Sesvete Podravske (ulice: Mekiš, A Mihanovića, Draganci)

VII izborna jedinica:

Sesvete Podravske (ulice: Dubrovnik, E. Tomića, Preradovića, Trg b. J. Jelačića)

VIII Izborne jedinica:

Sesvete Podravske (ulice: B. Radića, Đ. Basaričeka, I. Gundulića, I. Mažuranića, Lj. Gaja, M. P. Miškine, Razlev, Trg kralja Tomislava i Trg V. Nazora).

ŽUPANIJA BJELOVARSKO-BILOGORSKA

a) Županijska skupština

Članak 21.

U Županiji Bjelovarsko-Bilogorskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Donji Mosti, Donje Sredice, Zrinski Topolovac, Gornji Križ, Jakopovac, Poljančani, Jabučeta, Gornje Zdelice, Pavlin Kloštar, Domankuš, Rovišće, Prgomelje, Gornji Mosti, Srednji Mosti, Babotok, Tvrda Reka,

Lipovćani, Prnjavor, Visovi, Reškovci, Kobasičari, Lalići, Kovačevac, Kraljevac, Draganić, Kakinac, Šiptari, Prekobrdo, Tuk, Žabljak, Stančić, Rajić, Breza, Diebali

II izborna jedinica:

Kapela, Lipovo Brdo, Curlovac, Nova Diklenica, Starčevljani, Višnjevac, Kupinovac, Letićani, Gornje Plavnice, Predavac, Zvijerci, Podgorci, Stanići, Botinac, Stari Škucani, Stara Diklenica, Srednja Diklenica, Novi Škucani

III izborna jedinica:

Petar Biškup-Veno, Križevačka cesta

IV izborna jedinica:

Stjepan Iveković, Stjepan Radić, Markovac Trojstveni, Purićani

V izborna jedinica:

Grga Jankes, Ždralovi, Novoseljani

VI izborna jedinica:

Tomo Vinković, Stevo Šabić, Hrgovljani

VII izborna jedinica:

Velike Sredice, Brezovac, Stare Plavnice, Klokočevac, Stari Pavljani, Gudovac, Veliko Korenovo, Tomaš, Prespa, Prokljuvani, Novi Pavljani, Malo Korenovo, Kašljevac, Drljanovac, Tociljevac, Slovinska Kovačica, Sasovac, Kozarevac, Nevenac, Obrovnica, Kokinac, Mala Ciglena, Gornji Tomaš

VIII izborna jedinica:

Veliko Trojstvo, Orovac, Severin, Ciglena, Galovac, Dautan, Patkovac, Lasovac, Meuđrača, Keglevac, Vrbica, Dominkovica, Malo Trojstvo, Paulovac, Jasenik,

Pupelica, Maglenča, Grginac, Martinac

IX izborna jedinica:

Bedenik, Šandrovac, Bulinac, Velika Pisanica, Nova Rača, Stara Rača, Orlovac, Ribnjačka, Bedenička, Nova Pisanica, Čađavac, Bačkovica, Polum, Babinac, Ravnaeš, Lasovac Brdo

X izborna jedinica:

Čazma, Dapci, Lipovčani, Cerina, Pobjednik, Vrtlinska, Miklouš, Dereza, Bosiljevo, Prokljuvani, Općevac, Suhaja, Marčani, Palančani, Sovari, Donji Lipovčani, Gornji Lipovčani, Prnjarovac, Komuševac, Milaševac, Donji Dragićevci, Gornji Dragićevci, Grabnik, Podbrđani, Grabovnica, Andigole, Pavlićani, Martinac, Novo Selo, Vučani

XI izborna jedinica:

Draganec, Štefanje, Ivanska Laminac, Narta, Đurđic, Utiskani, Samarica, Donja Petrička, Babinac, Gornja Petrička, Srijedska, Stara Ploščica, Križic, Rastovac, Daskatica, Staro Štefanje, Starine, Gornja Šušnjara, Blatnica, Paljevine, Kolarevo Selo, Siščanji, Zdenčec, Donja Šušnjara, Vagovina, Bojan, Gornji Draganac, Donji Draganac

XII izborna jedinica:

Stara Plošćica, Srijedska, Donja Pretička, Samarica, Berek, Krivaja, Potok, Šimljana, Nova Plašćica, Ruškovac, Šimljanica, Begovača, Oštri Zid, Šimljanik, Gornja Garešnica, Novo Selo, Podgarić, Veliki Prokop, Dišnik, Trnovitički Popovac, Kostanjevac, Velika Trnovitica, Velika Mlinska, Mali Pašijan, Veliki Pašijan, Velika Bršljanica, Kapelica

XIII izborna jedinica:

Garešnica, Malo Vukovje, Veliko Vukovje, Kaniška Iva, Ciglenica, Hratovac, Rogoža

XIV izborna jedinica:

Ladislav, Hercegovac, Palešnik, Zdenčac, Tomašica i Garešnićki Brestovac

XV izborna jedinica:

Cremušina, Donja Kovačica, Dražica, Gornja Kovačica, Mala Pisanica, Mali Grdevac, Pavlovac, Topolovica, Sibenik, Veliki Grdevac, Zrinjska

XVI izborna jedinica:

Brđani, Dapčevićki, Dijakovac, Donja Rašenica, Gornja Rašenica, Grbavac, Grubišno Polje, Ivanovo Selo, Lončarica, Mala Barna, Mala Dapčevica, Mala Jasenovača, Mala Peratovica, Mali Zdenci, Munije, Orlovac Zdenački, Poljani, Rastovac, Treglava, Turčević Polje, Velika Barna, Velika Dapčevica, Velika Peratovica, Veliki Zdenci, Velika Jasenovača

XVII izborna jedinica:

Daruvar- I blok, Daruvar - II blok, Daruvar - III/1 blok i Daruvarski Vinogradi,

Daruvar - II/2 blok, Daruvar - IV blok te Marhovac i Vrbovac, Daruvar - V blok

XVIII izborna jedinica:

Daruvar - VI blok, Daruvar - VII blok, Daruvar - VIII blok, Donji Daruvar, Gornji Daruvar, Doljani, Ljudevit Selo i Lipovac Majur

XIX izborna jedinica:

Sirać - I blok i Donji Borki, Sirać - II blok te Gornji i Srednji Borki i Zaile, Sirač

- III blok i Bijela, Sirać - IV blok i Kip, Sirać - V blok i Barica, Miljanovac, Šibovec, Pakrani, Dežanovac - I blok i Ivanovo Polje, Dežanovac - II blok, Sokolovac i Kreštelovac, Gornji Sređani i Goveđe Polje, Donji Sređani i Golubinjak, Uljenik i Duhovi, Trojeglava, Drlež i Kaštel Dežanovački, Gornji Uljanik, Uljanički Brijeg i Blagorodovac

XX izborna jedinica:

Končanica - I blok, Končanica - II blok, Končanica - III blok i Otkopi, Šuplja Lipa i Dioš, Stržanac i Boriš, Imsovac, Daruvarski Brestovac - I blok, Daruvarski Brestovac - II blok i Brestovačka Brda, Đulovac - I blok te Removac Mala i Velika Klisa i Kliški Kravljak, Đulovac - II blok te Stara i Nova Krivaja, Gornji i Donje Cjepidlake i Puklica, Đulovac - III blok te Mali i Veliki Bastaju, Katinac i Potočani, Mala i Velika Babina Gora, Velika i Mala Maslenjača, Vukovje, Batinjani, Batinska Rijeka i Dobra Kuća, Donja i Gornja Vrijeska, Borova Kosa i Škodinovac, Veliki i Mali Miletinac, Koreničani i Bastajski Brđani.

b) Gradsko vijeće

Članak 22.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Bjelovarsko-Bilogorske su:

Grad Bjelovar

I izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Matice hrvatske, I. Gundulića, P. Preradovića, V. Lisinskog, dr. A. Starčevića, Kačićev prolaz, T. G. Masaryka, 108. puka, F. Rusana, J. J. Strossmajera, A. Kovačića-Miošića, A. Medulića, Trg hrvatskog sokola, Braća Diviš, K. Špoljara, I. Kozarčanina, J. Jelačića, Trg E. Kvaternika, I. V. Trnskog, P. Zrinskog, I. Mažuranića, F. Supila

II izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Trg S. Radića (od broja 1 do 13 - neparni brojevi), A. Šenoe, V. Nazora, Lj. Gaja, A. B. Šimića, Šet. dr. I. Lebovića, L. Starčevića, N. Jurišića, A. Mihanovića, (od Ulice J. Jelačića do Franjevačke ulice i neparni brojevi od Franjevačke ulice do Ulice M. Bogovića), Franjevačka (od Šet dr. I. Lebovića do Mihanovićeve ulice), Ul. Sv. Antuna, Trumbićeva, J. Haulika, Slavonska cesta, Mlinovec, Raničko naselje - Prilaz I i II, Vidikovac, P. Zoranića, R. Wagnera, Izvorska, J. Matačića, Savska, Dravska, Drinska, Glogovaska, Lonjska, Unska, Ilovska, Braće Vusić, Bjelovarska

II izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Franjevačka (od P. Biškupa do Mihanovićeve): Mihanovićeva (od Franjevačke do M. Bogovića - parni brojevi), Trg S. Radića (od V. Nazora do M. Bogovića kbr. 28 - 50 - parni brojevi), V. Mačeka, A. Radića, H. Šuleka, M. Lovraka, V. Frajtića, Ž. Sabola, M. Gupca (od kbr.1-39), A. Stepinca, J. Šuteja, Banovine Hrvatske, A. Cesarca, Bokokotarska, P. Radića, S. Kolara, Prolaz P. Radića, F. Livadića, M Bogoća

IV izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Lj. Jonkea, Zagorska, I. Grande, Trakošćanska, M. Gupca (kbr, 40 do kraja), Naselje Kralja Zvonimira I, II, III, IV i V, S. Javora, M. Šufflaya, A. Hebranga, P. Biškupa, Međimurska, P. Hektorovića, Ilirska, Graničarska, Kokinačkih žrtava, Ivančanska, Š. Menčetića

V izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: K Frankopana, T. Bakača (od kbr.15 do 31), J. Kljakovića, V. Desnice, N. Sopa, D. Domjanića, J. Pupačića, I. Meštrovića, Lj. Babića, F. Prešerna, M. Drežića, C. Medovića, J. Tomića, 1. svibnja, M. Dizdara, J. Kaštelana, M. Laginje, K. Š. Đalskog, Trg A. G. Matoša, I. G. Kovačića, Trg S. Vraza, M. i N. Rojc, V. Vidrića, J. Palmotića, D. Demetra, J. Draškovića, G. Ninskog, Trg kralja Tomislava, Male Sredice, I. Gregurića

VI izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: A. Kovačića, V. Bukovca, F. Galovića, I. Česmičkog, J.Makanca, Dalmatinca, D. Grganića, B. Ivanković, Moslavačka, F. Vrančića, R. Boškovića, Dvoržaka, S. Hondla, N. Tesle, P. Miškine, Kuhača, O. Kućere, S. S. Kranjčevića, Trg Radića (od kbr. 2 do 24 i 17,19, 21), Ninska, T. Bakača (od kbr.1 do 14), V. Nazora (od kbr. 4. do 33), Zagrebačka, Don F. Bulića, M. Getaldića, I. Volodera, A. Oppitza, A. Mohrovičića,Ž. Markovića, B. Markovića

VII izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Naselje kralja P. Krešimira IV, V. Paljetka, Baranjska, Osječka, Prilaz A. Hebranga, Vinkovačka, Kalnička, V. Bubnja, B. Berse, Prilazi Berse I, II i III, Cvjetna, J. S. Bacha, A. T. Mimare, Đ. Baskričeka, B. Bušića, Istarska, Vukovarska, Bilogorska, Hlebinska, Jezerska, Podravska, Iločka, Srijemska, B. Papandopule, Šarengradska, V. Žganeca, M. J. Zagorke, Z. Lovrenčevića, L. Ružičke, R.Wimera

VIII izborna jedinica:

Zvijerci, Sv. L. Mandića, Sv. N. Tavelića, Kumičića, A. Gabrića, J. Zadranina, L. Matačića, M. Petković, J. Runjanina, A. Hebranga, Drinskih mučenica, Ćirila i Metda, E. Bulešića, D. Mandića, I. Zajca, Bl. G. Kotaskog, K. Kolba, V. Novaka, I. Merza, Gotovca, S. Šubića, A. Kažotića, M. Križečanina, M. Stanković, O. Kotarske, F. Adraševca, V. Vošnjaka, J. Langa, P. Barberića, T. Stančića, A. Antića, Jasminova, Gornje Plavnice, Kupinovac, Letičani, Puričani, Prokljuvani

IX izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: K. Odaka, J. Gotovca, Gostomila, O. Totha, F. Pintarića, A. Canjuge, J. Š. Slavenskoga, K. Kotromanić-Kosače, Đurđevačka cesta, Put žrtvama u Lugu, I. Pernara, F. Gossmana, G. Karlovčana, E. Kolonića, Trojstvena, F. Klvanje, Vijenac, K. Svobode, S. Šantalaba, A. Konca, L. Matačića, Novoseljanska, Crkvena, M. Trnine, Tomaš, Gornji Tomaš, Ciglena, Mala Cigle

X izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Križevačka cesta, Prilaz Sv. Ane, U1. Sv. Ane, T. Ujevića, I. Cankara, A. Harambašića, Đ. Sudete, M. Krleže, J. Filipovića, S. Borojevića, Ul. kralja P. Svačića, D. Šimunovića, R. Frangeša-Mihanovića, J. Kozarca, M. Divkovića, D. Cesarića, V. Holjevca, Brijunska, Ul. kralja Tvrtka, A. M. Reljkovića, Barutanska, Nove Plavnice, Stare Plavnice

XI izborna jedinica:

Bjelovar - ulice: Daruvarska, I. Dončevića, U1. kralja Tomislava, Crkvena, M. Trnine, Ždralovska, U1. kneza Višeslava, M. Bobetka, Prespa, Patkovac, Kokinac, Stari Pavljani, Obrovnica

XII izborna jedinica:

I. Tijardovića, Velike Sredice, M. Marulića, Prilaz M. Marulića, Gudovačka, Plavnička, Bosanska, Livadska, Brezovac, Novi Pavljani, Galovac, Malo Korenovo, Veliko Korenovo

XIII izborna jedinica:

Gudovac, Prgomelje, Klokočevac, Breza, Rajić, Stančić

Grad Daruvar

I izborna jedinica:

Daruvar I blok

II izborna jedinica:

Daruvar II blok

III izborna jedinica:

Daruvar III/1 blok i Daruvarski Vinogradi

IV izborna jedinica:

Daruvar III/2 blok

V izborna jedinica:

Daruvar IV blok te Markovac i Vrbovac

VI izborna jedinica:

Daruvar V blok

VII izborna jedinica:

Daruvar VI blok

VIII izborna jedinica:

Daruvar VII blok

IX izborna jedinica:

Daruvar VIII blok

X izborna jedinica:

Donji Daruvar

XI izborna jedinica:

Gornji Daruvar

XII izborna jedinica:

Doljani

XIII izborna jedinica:

Ljudevit, Selo i Lipovac Majur.

c) Općinsko vijeće

Članak 23.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Bjelovarsko - Bilogorske su:

Općina Veliko Trojstvo

I izborna jedinica:

Veliko Trojstvo - ulice: Vinogradska I, Vinogradska II, Kolodvorska, Braće Radić, Mišulinovac do kbr. 45

II izborna jedinica:

Veliko Trojstvo - Mišulinovac, od kbr. 48 do kraja, Radničko naselje, Bilogorsko naselje, Jovača, M. Gupca

III izborna jedinica:

Veliko Trojstvo - Bilogorska ulica, Maglenča

IV izborna jedinica:

Šandrovac sa ulicama (Bjelovarska, Zagrebačka, Jarak, Velebitska)

V izborna jedinica:

Šandrovac sa ulicama (Bilogorska, Vinogradska, Mali Šandrovac, Donji), Pupelica

VI izborna jedinica:

Grginac, Martinac, Vrbica

VII izborna jedinica:

Čurlovac, Višnjevac, Kegljevac

VIII izborna jedinica:

Dominkovica, Malo Trojstvo, Paulovac, Jesenik.

Općina Velika Pisanica

I izborna jedinica:

Velika Pisnica od kbr. 1-179 i 2 -258b

II izborna jedinica:

Velika Pisanica od kbr. 181-347 i od 280 - 430a

III izborna jedinica:

Velika Pisnica od kbr. 349 - 501 i od 432 do 586

IV izborna jedinica:

Lasovac od kbr. 59 -189 i od 38 - 264, Lasovac Brdo

V izborna jedinica:

Lasovac od kbr.1- 57 i 2 - 36, Babinac

VI izborna jedinica:

Bedenik

VII izborna jedinica:

Kašljavac, Ravneš, Bačkovica

VIII izborna jedinica:

Bedenička, Čađavac, Nova Pisanica, Polum, Ribnjačka.

Općina Nova Rača

I izborna jedinica:

Nova Rača

II izborna jedinica:

Severin od kbr. 1 do 247

III izborna jedinica:

Severin od kbr. 248 do 268, Orovac, Tociljevac

IV izborna jedinica:

Stara Rača, Nevinac

V izborna jedinica:

Dautan, Slovinska Kovačica

VI izborna jedinica:

Bulinac, Orlovac

VII izborna jedinica:

Međurača, Kozarevac Račanski

VIII izborna jedinica:

Drljanovac, Sasovac.

Općina Kapela

I izborna jedinica:

Kapela

II izborna jedinica:

Botinac, Lipovo Brdo, Nova Dilenica, Srednja Dilenica

III izborna jedinica:

Bobotok, Jabučeta, Gornje Zdelice,

IV izborna jedinica:

Gornji Mosti, Srednji Mosti, Donji Mosti

V izborna jedinica:

Sredice Gornje, Jakopovac, Tvrda Reka

VI izborna jedinica:

Poljančani, Pavlin Kloštar, Reškovci, Lalići, Prnjavor, Lipovčani

VII izborna jedinica:

Visovi, Kobasičari, Stanići, Novi Skucani

VIII izborna jedinica:

Stari Skucani, Starčevljani, Stara Diklenica.

Općina Rovišće

I izborna jedinica:

Rovišće - I (Gornjani)

II izborna jedinica:

Rovišće - II (Donjani), Draganić

III izborna jedinica:

Zrinski Topolovac, Gornji Križ

IV izborna jedinica:

Kraljevac, Kovačevac

V izborna jedinica:

Predavac do kbr:152

VI izborna jedinica:

Predavac od kbr.154 do kraja, Šiptari, Prekobrdo

VII izborna jedinica:

Tuk, Žabjak

VIII izborna jedinica:

Domankuš, Podgorci, Kakinac.

Općina Grubišno Polje

I izborna jedinica:

Grubišno Polje - ulice: Kralja Zvonimira, Stalovica, 77. samostalnog bataljona Zbora NG, Julije Klovića, Tina Ujevića, Vilka Nićea, Antuna Gustava Matoša, Mala Barna, Mala Jasenovača, Velika Peratovica, Mala Peratovica, Dapčevački Brđani, Velika Dapčevica, Mala Dapčevica, Lončarica

II izborna jedinica:

Grubišno Polje - ulice: Trg J. bana Jelačića, N. Šubića Zrinskog, Matije Gupca, Huge Badalića, Ivana Nepomuka Jemeršića, Ignjatička, M. A. Reljkovića, 4.studenoga 1991., Braće Radića do benzinske pumpe i kuće Pop Emila, Kolodvorska i Ilovska

III izborna jedinica:

Grubišno Polje - ulice: Braće Radića od benzinske pumpe i kuće Pop Emila do kraja kućnog niza, 30. svibnja 1990., Lipovac, Andrije Hebranga, Hrvatskih branitelja, Bartola Kašića, Mate Lovraka, Ljudevita Gaja, Petra Preradovića, Vjekoslava Klemena, Terezije B. Banje, Ivana Zajca, Josipa Kozarca, Praškog proljeća

IV izborna jedinica:

Veliki Zdenci

V izborna jedinica:

Ivanovo Selo, Treglava, Rastovac, Munije, Turč. Polje, Dijakovac

VI izborna jedinica:

Poljani, D. Rašenica, G. Rašenica

VII izborna jedinica:

M. Zdenci, Orlovac (Zdenački)

VIII izborna jedinica:

Vel. Barna, Vel. Jasenovača, Grbavac.

Općina Veliki Grđevac

I izborna jedinica:

Veliki Grđevac - ulice: Franciskovićeva, T. B. Banje

II izborna jedinica:

Bjelovarska, T. M. Lovraka, S. Radića, B. J. Jelačića, P. Preradovića, J. Kozarca, Dalmatinska ulica, K. Tomislava, Kralja Zvonimira, Matije Gupca

III izborna jedinica:

Veliki Grđevac - ulice: V. Nazora i Slavka Kolara, Pavlovac - ulice: Kolodvorska od broja 28 i 41 do kraja kućnog niza

IV izborna jedinica:

Pavlovac - ulice: M Gupca, Kralja Zvonimira, Ladislavska ulica, Stjepana Radića

V izborna jedinica:

Dražica

VI izborna jedinica:

Donja Kovačica

VII izborna jedinica:

Mala Pisanica

VIII izborna jedinica:

Gornja Kovačica, Sibenik, Cremušina, Zrinska, Topolovica, Mali Grđevac.

Općina Končanica

I izborna jedinica:

Končanica I blok

II izborna jedinica:

Končanica II blok

III izborna jedinica:

Končanica III blok i Otkopi

IV izborna jedinica:

Šuplja Lipa i Dioš

V izborna jedinica:

Stražanac i Boriš

VI izborna jedinica:

Imsovac

VII izborna jedinica:

Daruvarski Brestovac I blok

VIII izborna jedinica:

Daruvarski Brestovac II blok i Brestovačka Brda

Općina Dežanovac

I izborna jedinica:

Dežanovac I blok i Ivanovo polje

II izborna jedinica:

Dežanovac II blok

III izborna jedinica:

Sokolovac i Kreštelovac

IV izborna jedinica:

Gornji Sređani i Goveđe Polje

V izborna jedinica:

Donji Sređani i Golubinjak

VI izborna jedinica:

Uljanik i Duhovi

VII izborna jedinica:

Trojeglava, Drlež, Kaštel Dežanovski

VIII izborna jedinica:

Blagorodovac, Gornji Uljanik i Uljanički Brijeg.

Općina Sirač

I izborna jedinica:

Sirač I blok i Donji Borki

II izborna jedinica:

Sirač II blok, Gornji Borki, Srednji Borki i Zaile

III izborna jedinica:

Sirač III blok i Bijela

IV izborna jedinica:

Sirač IV blok i Kip

V izborna jedinica:

Sirač V blok i Barica

VI izborna jedinica:

Miljanovac

VII izborna jedinica:

Šibovac

VIII izborna jedinica:

Pakrani

Općina Đulovac

I izborna jedinica:

Đulovac I blok, Removac, Mala Klisa, Velika Klisa, Kliški Kravljak

II izborna jedinica:

Đulovac II blok, Stara Krivaja, Nova Krivaja, Gornje Cjepidlake, Donje Cjepidlake i Puklica

III izborna jedinica:

Đulovac III blok, Mali Bastaji, Velihi Bastaji, Katinac, Potočani

IV izborna jedinica:

Mala Babina Gora, Velika Babina Gora

V izborna jedinica:

Velika Maslenjača, Mala Maslenjača

VI izborna jedinica:

Vukovje, Batinjani, Batinjska Rijeka i Dobra Kuća

VII izborna jedinica:

Donja Vrijeska, Gornja Vrijeska, Borova Kosa i Škodinovac

VIII izborna jedinica:

Veliki Miletinac, Mali Miletinac, Koreničani i Bastajski Brđani

Općina Čazma

I izborna jedinica:

Dereza, Čazma - ulice: Česmanska, Omladinska, F. Vidovića, A. G. Matoša, 26. lipnja, Livadarska

II izborna jedinica:

Bosiljevo, Prokljuvani, Općevac, Čazma - ulice: A Vulinca, Trg Čazmanskog kaptola, Braće Radića, Kralja Tomislava

III izborna jedinica:

Čazma - ulice: Milana Novačića, Grge Jankosa, Kralja Zvonimira, Bana Jelačića, Ribarska

IV izborna jedinica:

Suhaja, Čazma - ulice: Sv. Andrije, Matije Gupca, Moslavačka, Voćarska

V izborna jedinica:

Dapci, Marčani, Palančani, Sovari, Donji Lipovčani, Gornji Lipovčani, Prnjarovac

VI izborna jedinica:

Komuševac, Donji Draganec, Gornji Dr ganec, Milaševac

VII izborna jedinica:

Cerina, Donji Dragičevci, Gornji Dragičevci, Grabnik, Pobjenik, Podbrđani, Grabovnica

VIII izborna jedinica:

Andigole, Pavličani, Vrtlinska, Martinac, Donji Miklouš, Gornji Miklouš, Novo Selo, Vučani

Općina Ivanska

I izborna jedinica:

Utiskani, Ivanska - Ulica Slavka Kolara, Mali Bjelovar, Josipa Kozarca, Petra Preradovića

II izborna jedinica:

Ivanska - Trg kralja Tomislava, Ivana Mažuranića, Đure Sudete, Valog

III izborna jedinica:

Samarica, Donja Petrička

IV izborna jedinica:

Babinac, Gornja Petrička

V izborna jedinica:

Đurđic

VI izborna jedinica:

Srijedska

VII izborna jedinica:

Stara Plošćica

VIII izborna jedinica:

Križic, Rastovac.

Općina Štefanje

I izborna jedinica:

Daskatica, Staro Štefanje

II izborna jedinica:

Laminac, Starine, Gornja Šušnjara

III izborna jedinica:

Narta (Donja) od kbr.1 do 223 i od kbr. 2 do 192

IV izborna jedinica:

Narta (Gornja) od kbr. 223 do 371 i kbr. 192 do 330, Blatnica

V izborna jedinica:

Paljevine, Kolarevo Selo

VI izborna jedinica:

Sišćani, Zdenčec

VII izborna jedinica:

Štefanje, Donja Šušnjara

VIII izborna jedinica:

Vagovina, Bojana

Općina Berek

I izborna jedinica:

Kostanjevec, Begovača

II izborna jedinica:

Šimljana, Šimljanik

III izborna jedinica:

Krivaja, Šimljanica

IV izborna jedinica:

Gornja Garešnica, Novo Selo

V izborna jedinica:

Oštri Zid, Podgarić

VI izborna jedinica:

Potok, Ruškovac

VII izborna jedinica:

Berek I, parna strana brojeva plus neparni od 1-29

VIII izborna jedinica:

Berek II, neparna strana brojeva od 31-241.

Općina Garešnica

I izborna jedinica:

Garešnički Brestovac, Zdenčac

II izborna jedinica:

Trnovitički Popovac, Mali Pašijan, Dišnik, Veliki Prokop, Hrastovčić, Odvojak M. Gupca

III izborna jedinica:

Veliko Vukovje, Velika Bršljanica, Mala Bršljanica, Rogoža, Malo Vukovje

IV izborna jedinica:

Tomašica, Kajgana, Hrastovac

V izborna jedinica:

Garešnica, ulice: Vukovarska, Varaždinska, Slavka Kolara, Milke Trnine, Kralja Tomislava, Moslavačka od pruge, Đurđice Rijetković, Dragana Bublića, Garička, Petra Krešimira IV

VI izborna jedinica:

Ciglenica, Kanjiška Iva, Garešnica, ulice: V. Nazora, Kolodvorska

VII izborna jedinica:

Kapelica, Garešnica ulice: Humljanova, Mate Lovraka, Petra Svačića, Radnička, Graničarska

VIII izborna jedinica:

Garešnica ulice: Trg hrvatskih branitelja, A. L. Dade, Moslavačka do pruge, M. Gupca, Bana Jelačića, Selište.

Općina Hercegovac

I izborna jedinica:

Nova Ploščica, Gornja Ploščica, Mala Trnovitica, Gornja Trnovitica

II izborna jedinica:

Ladislav

III izborna jedinica:

Velika Trnava, Hercegovac, ulice: Moslavačka od kbr. 307-221

IV izborna jedinica:

Ilovski Klokočevac, Hercegovac, ulice: Moslavačka od kbr. 1 -130

V izborna jedinica:

Hercegovac, ulice: Moslavačka od 131-220, Pepe Bukača, Omladinska, Dragutina Fuksa, Hrvatskih branitelja, Kralja Tomislava, Ante Starčevića, V. Nazora, S. Radića, Radnička, Braće Petr, Trg kralja Zvonimira, Zdenačka cesta

VI izborna jedinica:

Palešnik

VII izborna jedinica:

Velika Trnovitica

VIII izborna jedinica:

Ml. Vinogradi, Mala Mlinska, Velika Mlinska, Veliki Pašijan.

ŽUPANIJA PRIMORSKO-GORANSKA

a) Županijska skupština

Članak 24.

U Županiji Primorsko-Goranskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Banjol, Barbat, Kampor, Lopar, Mundanije, Palit, Rab, Supetarska Draga, Baška, Punat

II izborna jedinica:

Skrbčići-Pinezići, Poljica-Milohnići, Porat - Vantačići, Malinska, Sv. Vid -Miholjice, Dobrinj, Vrbnik, Njivice, Omišalj, Šilo - Polje, Krk

III izborna jedinica:

Crikvenica, Drivenik, Tribalj, Grižane - Belgrad, Bribir, Seke, Novi Vinodolski, Povile, Ledenice, Krmpote-Klenovica, Kraljevica, Šmrika, Jadranovo, Dramalj

IV izborna jedinica:

Delnice, Turke, Crni Lug, Lokve, Fužine, Lič, Tršće, Prezid, Gerovo, Čabar, Plešce, Zlobin, Hreljin - dio (Naselje Ružić Selo iz MZ Hreljin)

V izborna jedinica:

Vrbovsko, Srpske Moravice, Lukovdol, Gomirje, Severin na Kupi, Brod Moravice, Skrad, Ravna Gora, Kupjak, Mrkopalj, Brod na Kupi, Sunger

VI izborna jedinica:

Križišće, Hreljin - dio (naselja Hreljin i Meja - Gaj iz MZ Hreljin), Praputnjak, Krasica, Bakar, Sveti Kuzam, Škrljevo, Kukuljanovo, Cernik - Čavle, Kostrena, Draga

VII izborna jedinica:

Jelenje, Marinići, Viškovo, Grobnik, Pašac, Svilno, Orehovica

VIII izborna jedinica:

Jurdani, Mune, Kras, Žerjane, Bregi - Matulji-Rukavac - dio (naselja Rukavac, Kučeli i Matulji iz MZ Bregi - Matulji-Rukavac), Klana, Škalnica, Kastav

IX izborna jedinica:

Costabella, Srdoči, Grpci, Gornji Zamet

X izborna jedinica:

Zapadni Zamet, Zamet, Kantrica

XI izborna jedinica:

Sveti Nikola, Pehlin

XII izborna jedinica:

Turnić, Podmurvice, Banderovo

XIII izborna jedinica:

Drenova, Škurinje

XIV izborna jedinica:

Škurinjska Draga, Brašćine - Pulac, Kozala

XV izborna jedinica:

Mlaka, Nikola Tesla, Belveder, Rade Končar

XVI izborna jedinica:

Brajda, Školjić, Luka Centar - Sušak, Bulevard

XVII izborna jedinica:

Trsat, Pećine, Krimeja, Vojak

XVIII izborna jedinica:

Gornja Vežica, Donja Vežica

XIX izborna jedinica:

Ika, Ičići - Poljane, Lovran - dio (naselja Dobreč, Liganj i Lovranska Draga iz MZ Lovran), Veprinac-Učka, Opatija-Centar, Punta Kolova, Kosovo, Volosko, Pobri, Bregi - Matulji - Rukavac - dio (naselja Bregi i Mihotići iz MZ Bregi - Matulji - Rukavac) Lovran - dio (naselja Lovran, Medveja, Tuliševica iz MZ Lovran), Draga

XX izborna jedinica:

Beli, Cres, Dragozetići, Orlec, Lubenice, Martinšćica, Osor, Punta Križa, Nerezine, Valun, Unije, Ćunski, Susak, Mali Lošinj, Veli Lošinj, Ilovik.

b) Gradsko vijeće

Članak 25.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Primorsko - Goranske su:

Grad Rijeka

I izborna jedinica:

Costabella, Kantrida, Zamet

II izborna jedinica:

Srdoči, Zapadni Zamet

III izborna jedinica:

Grpci, Gornji Zamet, Pehlin

IV izborna jedinica:

Sveti Nikola

V izborna jedinica:

Turnić, Mlaka

VI izborna jedinica:

Škurinjska Draga, Podmurvice

VII izborna jedinica:

Banderovo, Brajkda, N. Tesla

VIII izborna jedinica:

Škurinje, Drenova

IX izborna jedinica:

Belveder, Rade Končar, Školjić, Luka

X izborna jedinica:

Kozala, Brašćine - Pulac, Orehovica, Pašac, Svilno

XI izborna jedinica:

Centar - Sušak, Bulevard, Krimeja, Trsat

XII izborna jedinica:

Pećine, Donja Vežica

XIII izborna jedinica:

Gornja Vežica, Draga, Kostrena, Sveti Kuzman, Vojak.

Grad Novi Vinodolski

I izborna jedinica:

Krmpote - Klenovica - Povile: Bile, Drinak, Jakov Polje, Javorje, Klenovica, Krmpotske Vodice, Luka Krmpotska, Podmelnik, Povile, Ruševo Krmpotsko, Smokvica Krmpotska, Sibinj Krmpotski, Zabukovac

II izborna jedinica:

Ledenice - Dom kulture: Bater, Breze, Crno, Donji Zagon, Gornji Zagon, Ledenice

III izborna jedinica:

Novi Vinodolski - I: Frankopanski trg, Stari Grad, Abranska, Vinodolska, Andrije Šermana, Matije Mažuranića, Stube I i II, Klančići, Sv. Trojice, Dr. Bogoslava Mažuranića, Braće Radić

IV izborna jedinica:

Novi Vinodolski - II: Krasica, Žrtava fašizma, Jurkovo, Trg Ivana Mažuranića, Nova Krasa, Vatrogsna, Bočak

V izborna jedinica:

Novi Vinodolski - III: Krasa, Bribirska cesta, Mikulja, Šija, Ivanjska

VI izborna jedinica:

Novi Vinodolski- IV: Ulica građanske škole, Antuna Mažuranića, Baroldino Selo, Josipa Mažuranića, Palih boraca

VII izborna jedinica:

Novi Vinodolski - V: Jamice, Posteni, Prilaz, Vodovodna, Šćedine, Ivana Vončine, Prilaz Jamice, Podosap, Pridolska, Žagonjska

VIII izborna jedinica:

Novi Vinodolski - VI: Panos, Zatrep, Primorska, Kalvarija, Goranska, Selačka, Obala Petra Krešimira IV, Frana Mažuranića, Riječka, Istarska, Pod sv. Mikulj, Taklo, TN Zagori, Obala kneza Branimira

IX izborna jedinica:

Novi Vinodolski - VII: Kralja Tomislava, Šetalište kneza Domagoja, Glavica, Lišanska, Ogulinska, Luka, Senjska, Grabrova, Sopot, Povilska

X izborna jedinica:

Novi Vinodolski - VIII: Zagrebačka, Korzo Vinodolskoga zakona

XI izborna jedinica:

Novi Vinodolski - IX: Rasadnik, Lokvica, Nova ulica, Stjepana Mažuranića, Ladislava Maričića, Šenoina

XII izborna jedinica:

Novi Vinodolski - X: Lukavice, Prilaz Merci Klement Crnčića, Kralja Zvonimira, 22. lipnja

XIII izborna jedinica:

Novi Vinodolski - XI : Osap, Krmpotska, Prisika, ZAVNOH-a, Ledenička.

Grad Opatija

I izborna jedinica:

Opatija - ulice: Andrije Štangera, Matuljska cesta, Pavlovac, Preluka, Riječka cesta kbr. 1-4, Rikarda Katalinića Jeretova, Stube Rikarda Katalinića Jeretova, Tošina, 25. maja, dr. Andrije Mohorovičića, dr. Ante Madnića i Črnikovica

II izborna jedinica:

Opatija - ulice: Brajdica, M. Tita 1- 31, 33 - 64, 66 - 70, 72, 73, 75 - 91 (neparni), Nova cesta kbr. 6, 9, 20-22, 24, 31, 48-56 (parni), 59-61, 85-89 (neparni), 91, 93 i 99, Obala Frana Supila, Put uz Dol, Skradinj, Stube Baredine, Vinka Palalića, Šetalište Lipovica

III izborna jedinica:

Opatija - ulice: Feliksa Peršića, M. Tita kbr. 74 - 122 (parni), 85 -135 (neparni), 137, 139, Mileve Sušanj, Nova cesta kbr. 111-115 (neparni), 117 -121 (neparni), Prolaz Matka Brašje, Stubište Lipovica, Ivana Brozine Slovana

IV izborna jedinica:

Opatija - ulice: Izaka Poščića, Davorina, Trinajstića kbr. 12, naselje Pobri

V izborna jedinica:

Opatija - ulice: Kosovska ulica, Nova cesta kbr. 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 74 i 80, Dušana Mavra, I. Istarske čete, Davorina Trinajstića bez kbr. 12

VI izborna jedinica:

Opatija - ulice: Borisa Želea kbr.1-6, 8, Emila Bošnjaka, Jelenkin put, Mušićevac, naselje Zora - Vrutki, Nova cesta kbr. 126 -144 (parni),143 -155 (neparni), Partizanske stube, Put u Bregi, Put Vrutki kbr. 11, 12, 13, 16, 19-21, 26 i 27, Put za Trbuhovac, Stube Borisa Želea, Stube Emila Bošnjaka, Stube Marušenac, Drage Gervaisa kbr. 2, Vrutki kbr. 1-31 (neparni), 2 - 22 (parni).

VII izborna jedinica:

Opatija - ulice: 9. rujna, Augusta Šenoe, Dražica, Križišće, Kumičićeva kbr.1-9, M. Tita kbr. 124 -166 (parni), 141-175 (neparni), Nova cesta kbr. 82 -124 (parni) 123 -141 (neparni), Radnička ulica, Stube 9. rujna, Stube Tomaševac, Viktora Cara Emina, Vjekošlava Spinčića, Zert

VIII izborna jedinica:

Opatija - ulice: Josipa Jurja Dobrile, Maršala Tita kbr.168 -198 (parni), 177 -197 (neparni), Nikole Tesle, Omladinska, Maksima Gorkog, Kumičićeva kbr. 10, 12, 11-17 (neparni), Park 1. maja, Park Ive Lole Ribara, Pionirski prolaz, Stube Rupa, Trg Vladimira Gortana kbr. 1-4 i 6, Nazorova, Ive Lole Ribara

IX izborna jedinica:

Opatija - ulice: Joakima Rakovca, Maršala Tita kbr. 200-204, 206-210 (parni), 209, 212-216, 218-252 (parni), Nova cesta kbr. 150-162 (parni), 157-169 (neparni), Put Slavići, Put Vrutki kbr.1- 7 (neparni), Trg Vladimira Gortana kbr. 5, 7 i 8, Ulica Vrutki kbr. 26, 28 i 33, Veprinečki put

X izborna jedinica:

Opatija - ulice: Maršala Tita kbr.199, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 219-253 (neparni), 254-294 (parni), 293, Nova cesta 164-196 (parni), 204, Antona Mikića, Antona Raspora, Stanka Jurdane, Baredi, dio naselja Ičići - Cesta Maršala Tita

XI izborna jedinica:

Naselje Ičići - bez Ceste Maršala Tita, te naselje Poljane

XII izborna jedinica:

Veprinac, Mala Učka, Vela Učka

XIII izborna jedinica:

Ika, Dobreć, Oprić.

Grad Crikvenica

I izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Dr. Ivana Kostrančića, Braće dr. Sobol, Milovana, Muževića, Viktora Findrlea, Miroslava Krleže, Marka Marulića, Tina Ujevića, Marije Styskalove, Vukovarska, Julija Klovića, Gajevo šetalište do kbr. 26, Prolaz Br. Urbanitz, Zvonka Cara, Drage Garvaisa, Ulice Braće Buchoffer

II izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Pavla Radića, Prćavac, Sad, Sopaljska, Matkovići, Franje Cara, Ante Starčevića, Put Sopaljske, Ivana Pahlića, Gromačine

III izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Trg Stjepana Radića, Strossmayerovo šetalište, Bana Jelačića, Ključecov prilaz, Kralja Tomislava, Ljube Stipanića, Prolaz Danijela Kneza, Stube Mate Dvorničića, Ivana Polića i Ede Lovrića, Prolaz Ivana Andreasa, Stube Johanessa Frischaufa, Put Dragutina Raljušića

IV izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Kala Sv. Antona, Dvorac, Kala Grgura Ninskog, Vrtna, Kralja Zvonimira, Kala Andrije Kačića, Kotarska, Petak, Petra Preradovića, Ivana Skomerže, Frankopanska, Braće Brozićević, Nike Veljačića

V izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Vinodolska, Školska, Jurišićeva, Basaričekova, Žimider, Tončićevo, Tončićev odvojak, Braće Car Uračić, Gorica Braće Cvetić, I. Gundulića, Stubište Ivana Paljage

VI izborna jedinica:

Crikvenica - ulice: Turistički put, Zagrebačka, Ulica Glagoljaša, Nikole Cara-Črnog, Dr. Antuna Barca, Dvorska, Ribarska, Šet. Vladimira Nazora, Čakavska, Vatroslava Lisinskog, Primorska, Goranska, Zidarska

VII izborna jedinica:

Hrusta

VIII izborna jedinica:

Ladvić, Kotor, Dolac, Zoričić, Gornja Draga, Šupera, Podšupera, Židine, Donja Draga, Studenci, Benići

IX izborna jedinica:

Dramaljsko Selce, Manestri, Lokvica, Kočjak, Dirakovica, Klanfari Dramalj

X izborna jedinica:

Dramalj - ulice: Gajevo šetalište od 26 do 78., Ulica Braće Car, Milovana Muževića od neparnog broja 11 i od parnog broja 30, Braće Košuljandić, Oktobarske revolucije do hotela "Ad Turres" i Zagrebačke ulice

XI izborna jedinica:

Jadrovo, Katun, Smokovo, Kloštar Šiljevički

XII izborna jedinica:

Selce - ulice: Emila Antića, Mihovila Jeličića, I. Lole Ribara, Prilaz I. L. Ribara, Knežina, Španskih boraca, Partizanska, Prilaz Partizanskoj, Trg palih boraca, I Prilaz trgu palih boraca, II Prilaz Trgu palih boraca, Dvorac, Omladinska, XIII divizije, Maršala Tita do parnog br. 70 i do neparnog 117, R. Končara, Stjepana Brozovića i Drače

XIII izborna jedinica:

Selce - ulice: Maršala Tita od parnog broja 70 i od neparnog broja 117, Slavka Jeličića, Prilaz Slavka Jeličića, V. Lončarića, Andrije Antića, Ivana Jeličića, Andrije Kršula, Brdo, Metkino i Jesenova

Grad Čabar

I izborna jedinica:

Plešće, naselja koja ulaze u sastav: Donji Žagari, Kamenski Hrib, Mandli, Okrivje i Plešce (ul. J. Gašparca i Ul. M. Antuna od kbr. 1- 20)

II izborna jedinica:

Plešće, naselja koja ulaze u sastav: Fažonci, Plešce (Ul. M. Antuna od br. 21-52), Podstene, Požarnica, Smrekari i Zamost

III izborna jedinica:

Parg, naselja koja ulaze u sastav: Parg i Gorači

IV izborna jedinica:

Čabar, naselja koja ulaze u sastav: Tropeti, Čabar (Ul. narodnog oslobođenja, Ul. N. Zrinskoga, Trg kralja Tomislava, Ul. Žrtava fašizma i Ul. I. G. Kovačića)

V izborna jedinica:

Čabar, naselja koja ulaze u sastav: Čabar, (Zaobilaznica, Ul. F. O. Velikoga, Vatrogasna ul.), i Gornji Žagari

VI izborna jedinica:

Prezid, naselja koja ulaze u sastav: Bazli, Kozji Vrh, Lautari, Kranjci i Prezid (Ul. braće Žagar, Kamonje, Mlake, Partizanski put, Školska, Vatrogasna i Zbitke)

VII izborna jedinica:

Prezid, naselja koja ulaze u sastav: Prezid (Goranska ulica)

VIII izborna jedinica:

Tršće, naselja koja ulaze u sastav: Brinjeva Draga, Crni Lazi, Makov Hrib, Mrkutova Draga, Ravnice, Srednja Draga i Frbežari

IX izborna jedinica:

Tršće, naselja koja ulaze u sastav Tršće

X izborna jedinica:

Tršće, naselja koja ulaze u sastav: Kraljev Vrh, Lazi, Vrhci, Kršleti, Selo, Sokoli i Vrhovci

XI izborna jedinica:

Smrečje, naselje koja ulaze u sastav Mali Lug, Smrečje i Vode

XII izborna jedinica:

Gerovo, naselja koja ulaze u sastav: Hrib i Gerovo (Zagrebačka ul., B. Š. Adamića, Riječka ul., Žrtava fašizma i Klaonička ul.)

XIII izborna jedinica:

Gerovo, naseljsa koja ulaze u sastav: Gerovo (Ul. E. Kvaternika, Vodovodna ul., Partizanska ul, Milanska ul., Snježnička ul.,Vodplanica) i Gerovski Kraj.

Grad Rab

I izborna jedinica:

Naselje Lopar - proteže od sjevera do zapada od puta uz crkvu sv. Ivana pa do zaseoka Matahlijići

II izborna jedinica:

Naselje Lopar - preostali dio naselja Lopar

III izborna jedinica:

Naselje Draga - Mundanije (Gornja) - preostali dio Supetarske Drage, sjeverozapadnog dijela naselja Mundanije od područne škole, lokalnim putem u smjeru sjeveroistoka

IV izborna jedinica:

Naselje Supetarska Draga (Doljnja) uključujući i Gonar na jugu od Minimaksa ukljućujući i naselje "Vršani"

V izborna jedinica:

Naselje Kampor - sjeverozapadni dio naselje od linije koju čini lokalni put za "Mravići"

VI izborna jedinica:

Naselje Kampor - Palit - preostali dio naselja Kampor te sjeverozapadni dio naselja Palit koji je omeđen putem Novi Barišići - Kameni most na magistralnoj cesti te pravcem magistralne ceste od prilaznog puta za kuću broj 421 (Beg), te ovim putem u pravcu sjevera. Ovaj dio obuhvaća zaseoke Guščići, Barišić, Fafije, Mlacovići, Markovine, Vidi i Blagdani

VII izborna jedinica:

Naselje Rab - Palit - područje Grada Raba te dio naselja Palit (iza hotela "Imperial"). Južni dio omeđen lokalnom cestom ispod Monte Stipa do Škvera i magistralnom cestom do Autobusne stanice

VIII izborna jedinica:.

Naselje Palit - preostali dio naselja Palit ukljućujući naselja Antešići, Matičići kod Centrale, Dudići, Monte Stipe i Mali Palit

IX izborna jedinica:

Naselja Mundanije - Palit - Banjol - preostali dio naselja Mundanije od Područne škole ne jug sa dijelom naselja Banjol omeđen magistralnom cestom Banjol - Rab unutar pravca od Vatrogasnog doma do Snuge i do granice Mjesne zajednice Mundanije, te dio naselja Palit omeđen lokalnom cestom Brni - Vatrogasni dom dalje u pravcu sjever - zapad kroz naselje Mali Patit do "Pekare" u pravcu sjeveroistoka do Crkve sv. Ilija

X izborna jedinica:

Naselje Banjol - preostali dio naselja Banjol bez dijelova istog naselja sadržanih u točki 11. i 12.

XI izborna jedinica:

Naselje Banjol - granica Barbat - Banjol prema sjeveru do uvale II Padova te putem do mora do lokalne ceste u zaseoku Montani dalje istom cestom do raskršća sa lokalnim putem Pičuljani te istim do magistralne ceste na Snugi te istom cestom do granice sa naseljem Mundanije

XII izborna jedinica:

Naselje Barbat - Banjol - područje od izborne jedinice Barbat I do lokalnog puta koji se proteže u zaseoku "Pandeli" od mora putem do magistralne ceste - dalje lokalnim putem u istom smjeru prema zaseoku Ilijići, koji ostaju sa sjeverozapadne strane, s tim što zaseoci "Pandeli" i "Mikelići" u cijelosti ulaze u izbornu jedinicu broj XI - Banjol

XIII izborna jedinica:

Naselje Barbat - područje Vodenča (krajnji jugoistok naselja) do puta u zaseoku "Pičuljani" koji se proteže pored "Melina" od mora preko lokalne ceste i magistralne ceste dalje u istom smjeru.

Grad Krk

I izborna jedinica:

Ulice Obala Hrvatske mornarice, Ribarska, Vela placa, Jurja Križanića, Trg Krčkih glagoljaša, Petra Žgaljića, Veli dvor, Dr. Dinka Vitezića, Get, Matije Gupca, Čede Žica, Trg Sv. Kvirina, Antuna Mahnića, Josipa Jurja Strossmayera od br.1-15 i od br. 2-12

II izborna jedinica:

Ulice Josipa Jurja Strossmayera od br. 17-57 i od br.14-40, Trg Kamplin, Alojzija Stepinca, Istarski prolaz, Zrinska, Frankopenska, Galija, Vrata slobode, Krčkih iseljenika, Puntarska, Šetalište, Dražica

III izborna jedinica:

Ulice: Narodnog preporoda od br. 2 do kraja i od br. 37 do kraja, Ružmarinska, Vlade Tomašića, Lovorik, Ljudevita Gaja, Stanka Vraza, Dubašljanska, Vrbnička, Baščanska, Dobrinjska, Omišljanska, Miroslava Krleže

IV izborna jedinica:

Ulice: A. G. Matoša, I. G. Kovačića, Antuna B. Šimića, Vladimira Nazora, Narodnog preporoda od br.1- 37, Lakmartinska, Put mora, Riječka, Vidikovac, Mate Balote, Stjepana Radića, Vršanska, Maslinik, Borik, Vinogradska

V izborna jedinica:

Ulice: Slavka Nikolića od br. 37 do kraja i od br. 32 do kraja, Zagrebačka, Ivana Meštrovića, Ivana Gundulića, Ivana Zajca, Vatroslava Lisinskog, Ivana Mažuranića

VI izborna jedinica:

Ulice: Sv. Bernardin, Trg Bana Jelačića, Bodulska, Drage Gervaisa, Otokara Keršovanija, Augusta Cesarca, Zadarska, Splitska, Kralja Tomislava

VII izborna jedinica:

Ulice: Slavka Nikolića od br. 1-27 i od br. 2 - 32, Josipa Pupačića, Dubrovačka, Ruđera Boškovića, Braće Juras, Crikvenička, Tina Ujevića, Kvarnerska

VIII izborna jedinica:

Ulice: Senjska, Košljunska, Creska, Lošinjska, Paška, Lina Bolmarčića, Vjenceslava Novaka, Bartula Kašića, Plavnička, Rapska, Matka Laginje, Braće Linardić, Felixa Zazinovića, Ježevac, Vukovarska, Lukobran

IX izborna jedinica:

Naselje: Kornić, Lakmartin, Muraj

X izborna jedinica:

Naselja: Poljica, Milohnić, Brzac, Linardić

XI izborna jedinica:

Naselja: Nenadići, Žgaljići, Bajčići, Brusići, Vrh-Kosići

XII izborna jedinica:

Naselje: Vrh

XIII izborna jedinica:

Naselja: Pinezići, Skrpčići, Vrh-Salatići.

c) Općinsko vijeće

Članak 26.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Primorsko-Goranske su:

Općina Kraljevica

I izborna jedinica:

Kraljevica I: ulice Vršina, Bakarački put, Faru, Kavranić, Kumrovečka, Sisačka, Preradovićeva, Filipa Pavešića, Podfaru, Obala maršala Tita i Zrinski trg

II izborna jedinica:

Kraljevica II: ulice Braće Radića, Mata Valjata, Vrtić, Palih boraca, Frankopanska, Rovinu Kalinu, Sušilo, Brodarsku i Faranski progon

III izborna jedinica:

Kraljevica III: Strossmayerova, Dražina, Kovačnica, Ivana Jakovčića, Banj, Zahrusticu, Ugljicu, Milana Šenoe, Pod Banj, Marijana Jurkovića, Oštro, Milutina Cihlara, Javorišće i Šetalište Vladimira Nazora.

IV izborna jedinica:

Kraljevica IV: naselja Ivana Pravdice Tominog i Carevo

V izborna jedinica:

Šmirka: našelje Šmirka

VI izborna jedinica:

Hreljin: naselje Hreljin

VII izborna jedinica:

Ružić seto - Zlobin: Ružić selo i Ziobin

VIII izborna jedinica:

Bakarac-Križišće: naselja Bakarac, Križišće, Mali dol i Veli dol.

Općina Bakar

I izborna jedinica:

Kukuljanovo: Kukuljanovo, zaseoci Plosna i Ponikve

II izborna jedinica:

Krasnica: Krasnica

III izborna jedinica:

Meja-Gaj: naselje Meja-Gaj

IV izborna jedinica:

Praputnjak: Praputnjak

V izborna jedinica:

Škrljevo: Škrljevo

VI izborna jedinica:

Bakar I: ulice Gornji Grad, Voj, Gornja Zagrda i Donja Zagrda

VII izborna jedinica:

Bakar II: ulice Breg, Koguli, Primorje (od kućnog broja 1-70) i Nautička

VIII izborna jedinica:

Bakar III: ulice Stara Cesta, Lokaj, Nova Cesta, Primorje (od kućnog broja 71 - do kraja), Veberova i Senjska

Općina Čavle

I izborna jedinica:

Čavle I: dio naselje Čavle - od broja 1 do 200

II izborna jedinica:

Čavle II: dio naselja Čavle - od broja 200 do 324 i Soboli

II izborna jedinica:

Cernik I: dio naselja Cernik - od broja 1 do 120 i Novo naselje, Buzdohanja (Halovać)

IV izborna jedinica:

Cernik II: dio naselja Cernik - od broja 120 do kraja

V izborna jedinica:

Buzdohanj : Buzdohanj

VI izborna jedinica:

Mavrinci: naselje Mavrinci

VII izborna jedinica:

Grobnik: Grobnik, Zastenice i Ilovik

VIII izborna jedinica:

Podčudnić: Podćudnić i Podrvanj.

Općina Jelenje

I izborna jedinica:

Drežnice I: ulice Drežničkih boraca, Borovička ulica, Buna, Rićinska ulica, Stolac i

Sušička ulica

II izborna jedinica:

Drežnice II: Obrovac, ulica Ogradica, Okršaj, Školska, Umole i Pulipoje

III izborna jedinica:

Drežnice III: Podkilavac, Podkilavačka ulica, Težačka ulica i Planinska ulica

IV izborna jedinica:

Dražice IV: Podrtk, Molnari, Male Dražice, Velike Dražice, Lukeši, Drestin i Velići

V izborna jedinica:

Jelenje: Jelenje, te naselja Lubarska i Ratulje

VI izborna jedinica:

Podhum I: Podhum od kućnog broja 1-200

VII izborna jedinica:

Podhum II: Podhum od kućnog broja 201 do kraja

VIII izborna jedinica:

Martinovo selo: naselja Martinovo selo, Brnelići, Kuljani, Milaš, Baštijani, Trnovica, Zoretići i Lopača.

Općina Viškovo

I izborna jedinica:

Marinići I: Marinići, Blažići i Lučinići

II izborna jedinica:

Marinići II: Bezjaki, Štefani, Draga, Mučići, Trampi i Trampov breg

III izborna jedinica:

Marinići III: Straža, Petrci i Stupari

IV izborna jedinica:

Viškovo I: Kapiti, Furićevo, Juraši i Viškovo

V izborna jedinica:

Viškovo II: Vozišće, Široli, Dovičići, Brnasi, Gornji Jugi, Donji Jugi i Milohni

VI izborna jedinica:

"Mladenići": Mladenići i Saršoni

VII izborna jedinica:

Sroki: Sroki i Kosi

VIII izborna jedinica: Mrčelji: Mrčelji.

Općina Kastav

I izborna jedinica:

Brnčići: Hrnčići, Jardasi, Kudeji, Rudno, Krajevac, Jelušići, Jelovićani, Gornji Turki, Donji Turki, Pavletići, Žegoti i Bani

II izborna jedinica:

Kastav: Kastav, Jurćici i Škrlji

III izborna jedinica:

Čikovići I: Novo naselje Čikovići

IV izborna jedinica:

Čikovići II: Čikovići - Brestovice

V izborna jedinica:

Čikovići III: Jurjenići

VI izborna jedinica:

Rubeši: Rubeši i Tometić

VII izborna jedinica:

Spinčići: Spinčići

VIII izborna jedinica:

Trinsjstići: Trinejstići i Belići.

Općina Klana

I izborna jedinica:

Klana I: Podstrmac, Predboršt i Kalužica

II izborna jedinica:

Klana II: Zatrep i dio naselja Klana od broja 4 do 16 i od broja 229 do 250

III izborna jedinica:

Klana III: Laze, Pilana i dio naselja Klana od broja 18 do 88 .

IV izborna jedinica:

Klana IV: dio naselja Klana od broja 89 do 228

V izborna jedinica:

Lisac: Lisac

VI izborna jedinica:

Studena I: dio naselja Studena od broja 1 do 52

VII izborna jedinica:

Studena II: dio naselja Studena od broja 53 do kraja

VIII izborna jedinica:

Škalnica: Škalnica i Breza

Općina Kostrena

I izborna jedinica:

Vrh Martinišćice

II izborna jedinica:

Glavani

III izborna jedinica:

Šodići

IV izborna jedinica:

Žuknica

V izborna jedinica:

Paveki

VI izborna jedinica:

Sv. Lucija

VII izborna jedintca:

Rožmanići

VIII izborna jedinica:

Sv. Barbara

Općina Malinska

I izborna jedinica:

Ulice: Bodulska, Braće Turčić, Cuklićevo, Dobrinjska Draga, Franje Supila, I. Milčetića Matine, Ivana Zajca, Jadranska, Jamina, Karinovo, Klarina, Kralja Tomislava, Krčkih iseljenika, Lanišće, Lina Bolmarčića, Mate Balote, Mekotina, Odv. Kralja Tomislava, Odv. Krčkih iseljenika, Pavus, Pionirska, Boljička Portić, Priko Poja, Radnička, Rajška cesta, Riječka, Slavka Pančića, Vrtsča, Vlade Bagata i Zagrebačka

II izborna jedinica: izborna jedinica:

Ulice: Bok, Branka Župana, Dubašljanska br. 68-92 i 69-83, Dražine, Jaz, Jovakina Tončića, Kala, Kvarnerska, Mihovila Radića, Mire Ostrogovića, Obala

III izborna jedinica:

Ulice: Dubašljanska br. 94 -134 i 85 - 109, Haludovo, Ljudevita Gaja, Nikole Tesle, Put Haludova, Rudera Boškovića i Vladimira Nazora

IV izborna jedinica:

Naselje Bogovići, dio naselja Malinska ulice: Dubašljanska br. 1-67 i od 2-66, Levanda, Palih boraca, Svetog Apolinara

V izborna jedinica:

Naselja: Barušići, Kremenići, Ljutići, Milovčići, Oštrobradići, Radići i Žgombići

VI izborna jedinica:

Naselja: Milćetići, Sabljići, Strilčić, Sv. Anton, Sv. Ivan i Zidarići

VII izborna jedinica:

Malinska: ulice - Dubašljanska od br. 136-140, Miroslava Krleže, Primorska i

Samoborska Naselja: Maršići, Sršići i Sv.Vid Miholjice

VIII izborna jedinica:

Naselja: Porat, Vantačići i Turčići.

Općina Omišalj

I izborna jedinica:

Omišalj: ulica "Bjanižov"

II izborna jedinica:

Omišalj: ulice: Brgučena, Pušća, Homutno

III izborna jedinica:

Omišalj: ulice: Lokvica, Medermuniće, Kačini, Kenčinar, Put mora, Prikešte, Pod kačini, Kovačnica, Male vraca, Male Steni, Vele Steni, Mestačini, Panćirov, Pod placu

IV izborna jedinica:

Omišalj: ulice: Dubec, Dunaj, Cvor, Klančina, G. Vraca, Njivićina, Poklončić, Put Dupca, Put Stogati, Pod Volta, Pod ·murve, Pod koprivicu, Put Sten, Papica, Veli Dvor, Zakuće, Šoiće, Maršija, Moltina, Na Rivi, Omišalj bb

V izborna jedinica:

Omišalj - Njivice: ulice: Jadranska, Večja, Veli Kijec, Mali Kijec, Stran, Baječ, N. Lončarića (Njivice), Krčine (Njivice)

VI izborna jedinica:

Njivice: ulice: A. Starčevića, Trg Ružmarina, Gromačine, Kralja Tomislava i Krste Frankopana

VII izborna jedinica:

Njivice: ulice: Cvjetni trg, Jeplenički put, Stube put Kijca, Starča, Stražbica, Luke Tirata, Ivana Zajca, Bodulska, 30. svibnja, N. Jurjevića, Njivice bb

VIII izborna jedinica:

Njivice: ulice: Draga, Odvojak Draga, Ribarska obala, Kala Placa, Primorska, Lolite, Put postana, Peharček, Beli Kamik, H. Jadran, Jezero, Zvonimirova, Jadranska, Omladinska, Gundulićeva, dr. Zdravka Kučića i Mate Balote.

Općina Vrbnik

I izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Vitezovića, Placa vrbničkog statuta, Pojana, Roč, Smokovec, J. A. Petrisa, Dvor, Saliž, Pod voltu, Opjica Glavača, Vrtni put, Nad kovač

II izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Pod zvonik, Dverca, Mala placa, Pod jablnu, Mokri dvor, Grškovićev prolaz, Potočina, Trg kralja Zvonimira, Galija, Plokata, Pred Sparov zid, Vrtec

III izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Škuljica, Varoš, Pod haštel, Šenoin put, Gospoja, Zagradi, Trg svetog Ivana, Draga

IV izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Pred sveti križ, Zgribnica, Frankopanska, Supec, Dratuina Parčića, Glagoljaška

V izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Grohot, Popa Ivana Feretića, Lokvica, dr. Mata Dvorničića, Gornji Supec, Popa Frana Volarića, Japnenica, Vinogradska, Namori, Bočina, Sri Markovi, Stari put

VI izborna jedinica:

Vrbnik - ulice: Retec, Šipun, Braće Trinajstić i selo Risiku od kbr.174 do kraja tj. 234

VII izborna jedinica:

Risika od kbr. 4 do 173

VIII izborna jedinica:

Garica - Kempelje: naselja Garica i Kempelje.

Općina Baška

I izborna jedinica:

Baška - ulice: Zvonimirova, Palada od br. 13-32

II izborna jedinica:

Baška - ulice: Palada od br. 38 -93, Gorinka, Ribarska, Z. Čermakove, E. Geistilicha

III izborna jedinica:

Baška - ulice: Guncičevo, Kružna, V. Nazora, Dol, Goica, Gruh

IV izborna jedinica:

Baška - ulice: Gruh od br. 20 do kraja, Uskočka, Munter, Na vrti, Kricin, Stari dvori, Dvori narca, Frankopanska, Skopalj od broja 2-7

V izborna jedinica:

Baška Batomalj i Jurandvor - ulice: Skopalj od br. 8 -10, Zarok, Potok, Prilaz kupalištu, II POS-a, Pešćivica, Zagrebačka, naselje Batomalj i dio naselja Jurandvor od broja 1- 4

VI izborna jedinica:

Jurandvor: dio naselja Jurandvor od br. 4a -138

VII izborna jedinica:

Jurandvor i Draga Bašćanska: dio naselja Jurandvor od br.139 do kraja i dio naselja Draga Bašćanska od br. 1-179

VIII izborna jedinica:

Draga Bašćanska: dio naselja Draga Bašćanska od br. 179 - 429.

Općina Dobrinj

I izborna jedinica:

Naselja: Dobrinj, Soline, Čižići

II izborna jedinica:

Naselje Polje

III izborna jedinica:

Dio naselja Šilo, ulice: Na vodici, Pećine, Lokvišća, Borča, Josipa Pavačića, Jasenovica, Brdo, Nova cesta, Stara cesta, Žvankova, Sv. Mikul, Borići, Braće Pranolić od broja 2 do br. 10

IV izborna jedinica:

Naselja: Klimno, Županje i Šilo

Ulice: Braće Franolić od broja 11 do br, 25 i Konjska

V izborna jedinica:

Naselja: Gabonjin i Klanice

VI izborna jedinica:

Naselja: Kras, Sv. Ivan Dobrinjski

VII izborna jedinica:·

Naselja: Sužan, Rasopsno, Tribulje, Rudine, Meline

VIII izborna jedinica:

Naselja: Gostinjac, Sv. Vid Dobrinjski, Hlapa, Žestilac.

Općina Punat

I izborna jedinica:

Punat - ulice: Batovo, Buka, Creska, Frankopanska, I. G. Kovačića, Istarska, Jadranska, Klančić, Kljepina do br. 20

II izborna jedinica:

Punat - ulice: Kljepina od br. 21. Košlunska, Krčka, Krušija, Kvarnerska, Lošinjska, Plavnička, Novi put, Obala do br. 20, Matije Gupca

III izborna jedinica:

Punat - ulice: Obala od br. 25, Pod topol, Primorska, Put vele vode, Redi,17. travnja do br. 37

IV izborna jedinica:

Punat - ulice: 17. travnja od br. 38, Stari klanac, Veli dvor, Vinogradska, Žardin, Prgon

V izborna jedinica:

Punat - ulice: A. Cesarca, Dolnja kala, Gornja kala, Gajeva, Galija, Guvnić, Košljun, Kolušin do br. 29

VI izborna jedinica:

Punat - ulice: Kolušin od br. 31, Kralja Zvonimira, N. Tesle, Pasjak, Pešćivica, Placa

VII izborna jedinica:

Punat - ulice: Put Sv. Trojice, Puntarskih mornara, Puntarskih težaka, R. Boškovića, V. Nazora, Starobašćanska

VIII izborna jedinica:

Punat - Stara Baška - ulice: Stare brajde, Stara placa, Vela draga, naselje Stara Baška.

Općina Mali Lošinj

I izborna jedinica:

Mali otoci - Ilovik, Sušak, Male Srakane, Vele Srakane, Unije

II izborna jedinica:

Veli Lošinj

III izborna jedinica:

Čunski, Sveti Jakov, Nerezine, Osor, Punta Križa, Ustrine, Belej

IV izborna jedinica:

Spiridona Gopčevića, Lošinjskih brodoraditelja, Malin, Ljubljanska, Otavio Ostroman, Poljana I, Poljana III, Prevlaka, Rujnica, Sv. Nikole

V izborna jedinica:

Brdina, Donja Bričina, Vl. Gortana, Matije Gupca, Josip Kašman, Mario Martinolić, Trg Republike Hrvatske, Riva Lošinjskih kapetana, Studenac

VI izborna jedinica:

Bernard Capponi, Vittorio Craglieto, Creska, Kaštel, J. A. Kraljića, Lošinjskih pomoraca, Bože Milanovića, Mije Mirković, Osorska, Sv. Martin, Nikole Tesle, Silvire Tommasini, Veloselska cesta, Trg Zagazinjine

VII izborna jedinica:

Bukovica, Dubovica, Gravot, Kalvarija, Omladinska, Stjepana Radića, Sv. Marije, Valdarske, Braće I. i S. Vidulića, Mate Vidulića, Vrak, Zagrebačka

VIII izborna jedinica:

Bočac, Ikat, Dell Conte, G. Garibaldi, A. Haračića, Istarska, Jamina, Kozulić dr. Dinko, Priko, Dominik Skopinić, Sunčana uvala, Velopin, Vresikovo, Trg žrtava fašizma

Općina Cres

I izborna jedinica:

Ulice - Creskog statuta, Turion, Bejanska, Put fortače, Drevenik, Lošinjska, Žrtava fašizma, Rialto, Lubenička, Zagrebačka, Palada, Lungomare sv. Mikule

II izborna jedinica:

Ulice - Varožina, Trg Frane Petrića, Riva Creskih kapetana, Cons, Družbe sv. Ćirila i Metoda, Alberta Fortisa, Melin I, Melin II, Melin III, Melin IV

III izborna jedinica:

Ulice - Veli dvor, Ribarska, Šetalište XX aprila, Kovačine, Zagrad, Klančić rov, Bernardino Rizzi, Kutonina, Ante Tentor, Sv. Sidar, Kapetana Nikola Drae, Kuntrada Creskih kopača, Pod urom

IV izborna jedinica:

Ulice - Kuntrada Pečarica, Osorska, Pjaceta, Giovanni Noise, Zazid, Peškera, Trg Sv. Frane, Jadranska obala, Grabar, Loznati, Vodice

V izborna jedinica:

Martinšćica, Stivan, Miholšćica, Vidović, Grmov

VI izborna jedinica:

Mjesta - Orlec, Krčina Vrana, Stanić, Hrasta

VII izborna jedinica:

Mjesta - Podol, Pernat, Lubenice, Valun, Zbičina

VIII izborna jedinica:

Mjesta - Beli, Niška Žanjevići, Dragozetići, Sv. Petar, Ivanje, Predošćica, Filozići (Svjetionik), Porozina, Važminec, Vodice, Loznati, Frantin.

Općina Lovran

I izborna jedinica:

dio naselja Lovran - Stari grad, Šetalište M. Tita kbr. 62, 63 - 66, 69 - 73, 74 - 78

II izborna jedinica:

dio naselja Lovran - Cesta Lovranska Draga i Zaheji

III izborna jedinica:

dio naselja Lovran - ulice: Cesta 43. Istarske divizije kbr. 20-43, Cvjetni put, Put Oprič, Put Školarevo, Jakova Juričića, Viktora Cara Emina, Vatrogasni prolaz, Šetalište M. Tita kbr.1, 2, 4-9,10-28 (parni),11, 30, 32, 36-0 (parni), Ulica Lokva i Put Vojina

IV izborna jedinica:

dio naselja Lovran - ulice: Bahova, Cesta 43. Istarske divizije kbr.1-5, 6-8 (parni), Omladinska, dr. Nilo Cara

V izborna jedinica:

dio naselja Lovran - ulice: 28. divizije, Žrtava fašizma, Trg Slobode, Šetalište m. Tita kbr.13,15,19, 23-27 (neparni), 29-51 (neparni), 44, 48, 50 - 54 (parni), 55, 56, 57, 59 i 60

VI izborna jedinica:

dio naselja Lovran - ulice: Brajdice, 9. rujna, Rezine i dio naselja Liganj kbr.1-4

VII izborna jedinica:

naselja Medveja, Kali, Visoče, Tuliševica (od kbr. 1- 3, 5 - 7 i 9 - 11), te dio Lovrana - Šetalište m. Tita kbr. veći od 76 (parni) i 87 (neparni)

VIII izborna jedinica:

naselja Liganj kbr. 6-93, Lovranska Draga, Tuliševica 12, 13,15-17, 19-44, 46-50, 52-60, 62 i 64, te dio naselja Lovran, Put za Tuliševicu.

Općina Matulji

I izborna jedinica:

Matulji - ulice: Cesta Osojnaki, Kastavska cesta, Kvarnerska cesta, Ivana i Matka

Boštijana, Mavričićev put, Osojanski, Trtni, Eugena Kumičića, Stari grad, Vladimira Gortana, Cesta Dalmatinskih brigada i Gaj

II izborna jedinica:

Matulji - ulice: Antoničićeva, Frianska cesta, Kružni put, Marinčićeva ulica, Perasov put, Popovićev put, Put živica, Put za Buč, Put za Trinajstić, Žrtava fašizma, Antona Dubrović, Bermać, Braće Milih, Frana Supila, Matka Laginje, Mirka Dukića, Radetići, Stanka Milih, Tunić, Šmogorska cesta

III izborna jedinica:

Matulji - ulice: Nazorova, Stubište Mate Balote, Trg m. Tita, Ivana Matetića Ronjgova, M. Friana, Viktora Cara Emina, Šetalište Drage Gervaisa, Jankovićeva cesta, Partizanski put, pioniska ulica, Put Mileve Sušanj, Put Puhari, Branka Laginje, Vlatka Sušanj

IV izborna jedinica:

Matulji - ulice: Cesta 43. Istarske divizije 1-45, te naselje Mihotići: Cesta 43. Istarske divizije kbr. 46 -117, Cesta Dušana Mavra, Cesta Šime Juričića, Jugova Rebar, Mihotićev prolaz, Put Brdo, Put Luskino, Put Matka Mandića, Put Perinovo, Put Stanka Luksetića, Put Uroša Radeta, Ruhčev put, Slavići i Ulica Kučići

V izborna jedinica:

naselja Kućeli, Rukavac i Bregi

VI izborna jedinica:

naselja Mučići, Jurdani i Jušići

VII izborna jedinica:

naselja Zvoneće, Brešca, Mali Brgud, Veli Brgud, Permani i Ružići

VIII izborna jedinica:

naselja Vele Mune, Male Mune, Žejane, Brdce, Pasjak, Lipa, Šapjane i Rupa

Općina Mošćenička Draga

I izborna jedinica:

dio naselja Mošćenička Draga - Šetalište 25. travnja, Trg slobode, Aleja Slatina i Barba Rike, te naselje Sveti Ivan - I dio

II izborna jedinica:

dio naselja Mošćenička Draga: Ljube Mrakovčića, Potok, Stari grad, Antona Rosovića

III izborna jedinica:

naselja Brseč i Zagorje

IV izborna jedinica:

naselja Martina i Golovik

V izborna jedinica:

naselja Jelena, Kalac i Grabrova

VI izborna jedinica:

naselje Moščenice

VII izborna jedinica:

naselje Petar

VIII izborna jedinica:

naselja Obrš, Kraj, Anton i Sučići.

Općina Brod Moravice

I izborna jedinica:

Doluši, Planica, Kocijani, Podstene, Pauci, Zahrt, Čučak, Šepci Podstenski, Smišljak, Lokvice

II izborna jedinica:

Donji Šajn, Gornji Šajn, Donji Šehovec, Gornji Šehovac, Donja Lamana Draga, Gornja Lamana Draga, Zavrh, Šimatovo, Colnari, Završje, Naglići, Nove Hiže, Podgorani, Klešeće Selo, Goliki, Goršteki, Kavrani, Volfi, Moravačka sela

III izborna jedinica:

Vele Drage, Male Drage, Razdrto, I. G. Kovačića

IV izborna jedinica:

Matika, Donji Konc, Radićeva od kbr. 1 -9

V izborna jedinica:

Ulica Sunger, Draški put, Školska, Radićeva od kbr. 10 - 26

VI izborna jedinica:

Kuti, Maklen, Delači, Kolodvorska

VII izborna jedinica:

Novi Lazi, Stari Lazi, Donja Dobra od kbr. bb.-1, 2-8

VIII izborna jedinica:

Ključ, Donja Dobra od kbr. 10-36.

Općina Delnice

I izborna jedinica:

Crni Lug, Bela Vodica,Biljevina, Donji Okrug, Malo Selo, Gornji Okrug, Gornja Krašićevica, Razloge, Razloški Okrug, Srednja Krašićevica, Vela Voda, Zelin Crnoluški, Lučice

II izborna jedinica:

Javornik, Vučnik, Ploškovo, Japlenški vrh, Podlučički vrh, Željeznička ulica, Lujzinska cesta - osim broja 31- 41, Supilova od kbr. 2 - 22 i 1- 37

III izborna jedinica:

Viktor Bubanj, Lujzinska cesta od kbr. 31-41

IV izborna jedinica:

Supilova od kbr. 24 - 94 i od 39 - 99, Mirka Drenovačkog, Amerikanska, Školska, Stjepana Radića, Stanka Majnarića, Dr. Josipa Kajfeša, Sajmišna

V izborna jedinica:

Supilova od kbr. 96 -180 i od 101 -197, Kamenita, Frankopanska, Bolfova, Mesnička, Grabanj

VI izborna jedinica:

Doli, Prilaz, Doli I, Prilaz Doli II, Delnička ulica, Goranska ulica, Vidikovac, Lovačka ulica, Španjolskih dobrovoljaca, Kuti, Zdenka Petranovića Jastreba, Vere Hinkove, Zrinska, G. P. G. brigade, Ograja

VII izborna jedinica:

Supilova od kbr.182 - 332 i od 199 - 349, Dedin, Zalesina i Željeznička stanica, Marija Trošt, Gornji Turni, Raskrižje Tihovo, Iševnica, Donji Ložac, Radočaj, Gornje Tihovo, Donje Tihovo, Mala Lešnica, Velika Lešnica

VIII izborna jedinica:

Belo, Brod na Kupi, Čedanj, Donji Turni, Gašparci, Golik, Gornji Ložac, Grbajel, Guče Selo, Gusti Laz, Hrvatsko, Kalić, Kočićin, Krivac, Kupa, Kuželj, Podgora Turkovska, Požar, Sedalce, Ševalj, Turke, Zamost Brodski, Zapolje Brodsko, Zakraje Turkovski, Zeagolik.

Općina Fužine

I izborna jedinica:

Pirovište, Banovina

II izborna jedinica:

Lič od kbr. 2-152, Lič od kbr. 1-57

III izborna jedinica:

Lič od kbr. 59 -143, Lič od kbr. 154 -266, Potkobiljak

IV izborna jedinica:

Slavica, Belo Selo, Vrata od kbr: 1-8

V izborna jedinica:

Vrata od kbr. 9 - 86

VI izborna jedinica:

Benkovac Fužinski, Zagorica, Breg, Sveti Križ do centra od 72-108, Fužine od kbr. 109-119

VII izborna jedinica:

Fužine Gornje Selo od kbr: 1 -72, Vrelo, Purga od kbr.184 -198, Grbajel

VIII izborna jedinica:

Donje Selo od kbr.130- 181, Novo naselje, Kolibice, Željeznička stanica, Općina Lokve

Općina Lokve

I izborna jedinica:

Mrzla Voda, Zelin Mrzlovodički, Gorki Raj, Lazac, Homer od kbr. 70 - 84 i od 52 - 69

II izborna jedinica:

Homer od kbr. 12 - 50 i od 86 - 92

III izborna jedinica:

Homer od kbr. 1 - 11, 95 - 113, 161-184

IV izborna jedinica:

Španskih dobrovoljaca od kbr. 102-159, Njivice

V izborna jedinica:

Španskih dobrovoljca od kbr. 47 -101, Topolovac,

VI izborna jedinica:

Španskih dobrovoljaca od kbr.1-46

VII izborna jedinica:

Školska, XIII divizije

VIII izborna jedinica:

Sopač, Sljeme.

Općina Mrkopalj

I izborna jedinica:

Brestova Draga, Stara Cesta

II izborna jedinica:

Bukovac Sungerski, Dio Sungera od kbr. 7-117

III izborna jedinica:

Dio Sungera od kbr. 1 - 6, Tomići, Dio Muževski kraj od kbr. 18-81, Jakino

IV izborna jedinica:

Dio Muževski kraj od 1- 17, Školska, Desna strana Ulice Nova Varoš, Ulica Jezero

V izborna jedinica:

Lijeva strana Ulice Nova Varoš, Pilanska, Vojni Tuk, Mrkopaljski Tuk

VI izborna jedinica:

Poljska Dio Stari kraj od kbr. 1-66

VII izborna jedinica:

Dio Stari kraj od kbr. 67-180/I, Razdoljska, Begovo Razdolje

VIII izborna jedinica:

Poljice, Poljička

Općina Ravna Gora

I izborna jedinica:

Stara Sušica, Ulica Bajt od kbr. 1 -30

II izborna jedinica:

Stari Laz, Ulica Kosa od kbr. 42-89

III izborna jedinica:

Ulica Bajt od kbr. 31-55, Ulica Pod rub, Ulica Vrh, Ulica I. G. Kovačića od kbr. 1 - 75.

IV izborna jedinica:

Ulice: Suhiana Radića, Šahovska, Matanovci, Vatrogasna, Radinovo naselje, B. Markovića, Kralja Tomislava

V izborna jedinica:

Ulice: Ivana Mažuranića, Pod javorovom kosom, Požganine, Školska, I. G. Kovačića od kbr. 76-154.

VI izborna jedinica:

Ulica I. G. Kovačića od kbr. 155 - 263.

VII izborna jedinica:

Ulice: Bojska, Riječka Kosa od kbr.1-41, I. G. Kovačića od kbr. 264 - 365.

VIII izborna jedinica:

Kupjak, Buzin, Leskova Draga, Rogi, Šije.

Općina Skrad

I izborna jedinica:

Naselje Vladimira Nazora, Tuška ulica od kbr. 5-21, Tusti Vrh

II izborna jedinica:

Goranska ulica od kbr.1- 16, Ulica I. Ribara

III izborna jedinica:

Ulice: Ivana Gorana Kovačića, Goranska od kbr. 17-42, Grič, Cvjetna ulica

IV izborna jedinica:

Selska ulica, Vatrogasna, Podstena, Šubetov Most

V izborna jedinica:

Šiljar, Veliko Selce, Malo Selce

VI izborna jedinica:

Planina Skradska, Rasohe, Betski Ravan, Rskrižje, Zakrajac Brodski, Pucak, Gorica Skradska, Školska ulica, Tuška ulica od kbr. 1-4, Trški Lazi, Vrh Brodski

VII izborna jedinica:

Divjake, Hribac, Hlevci, Buhov Vrh, Gramalj, Resnatac

VIII izborna jedinica:

Gornja Dobra, Mala Dobra, Pečišće, Sleme Skradsko, Brezje Dobransko, Gorani, Hosnik, Žrnovac, Bukovac Podvrški, Podslemenski Lazi

Općina Vinodolska

(sjedište Bribir),

I izborna jedinica:

Bribir, Gradac, Dragaljin, Poduljan

II izborna jedinica:

Podgori, Kosavin, Podugrinac, Jargovo, Podskoči i Kričina

III izborna jedinica:

Štale Sv. Mikula

IV izborna jedinica:

Sv. Vid Ugrini i Kićeri

V izborna jedinica:

Drivenik, Benkovići, Bačići, Benići, Drivenički, Cerovičk, Čandrli, Jerčinovići, Klairići, Kokanj, Plišići, Petrinovići, Goričane, Šimići, Ropci, Drivenik-stanica

VI izborna jedinica:

Grižane, Dolinci, Kamenjak, Marušići, Belgrad, Barci, Franovići, Mavrići, Miroši, Saftići i Šarari

VII izborna jedinica:

Kostelj, Antovo, Baretići, Blaškovići i Bašunje Vele

VIII izborna jedinica:

Tribalj, Tribalj Gornji, Sušik, Belobrajići, Podsopalj, Drivenički, Pećca, Podsopalj Belgradski, Ričina, Sentičevići, Bašunje Male, Janjevalj, Blažići.

Općina Vrbovsko

I izborna jedinica:

Jablan, Senjsko, Jelovac, Gladi, Poljana, Klajner Brdo, Senj - ulice: Ul. Viktora Bubnja, Pilanska ul, Jarak, Vujnovići

II izborna jedinica:

Vrbovsko - ulice: Tvornička Dobra, Željeznička, Grozdane, 43. Istarske divizije, Zagrebačka, Slovenskih brigada, 1. maja, Skakavac, Blažev brijeg, 9. rujna i ul. Ivana Gorana Kovačića od broja 1 do broja 80 s desne strane i broja 95 s lijeve strane ulice

III izborna jedinica:

Vrbovsko - ulice : Ulica lvana Gorana Kovačića od broja 82 s desne i 97 s lijeve strane ulice, Bakarska Draga, Školska 13. divizije, Tomislavova, Radnička, Hambarište, Mrzle Drage, Rožman Brdo, Presika Hajdine, Donje Hajdine, Gornje Hajdine, Vukmani, Tuh i Stubica

IV izborna jedinica:

Gomirje, Kosanovići, Musulini, Ribnjak, Polovine, Bremas Poljana, Luke, Kovaćevići, Zelići, Kamensko, Majer, Ljubošina, Trnova Poljana, Carevo Brdo, Polajse, Ključ i Ribatić Poljana

V izborna jedinica:

Lukovdol, Ertić, Lukovdolska Draga, Dolenci, Gorenći, Nadvučnik, Podvučnik, Vučnik, Štefanci, Blaževci, Zapeć, Plemenitaš i Zaumol

VI izborna jedinica:

Severin na Kupi, Liplje, Zdihovo, Rim, Klanac, Plešivica, Damalj, Močila, Smišljak, Osojnik, Veliki Jadrić i Mali Jadrić

VII izborna jedinica:

Srpske Moravice - ulice: Školska ulica, ulica s desne strane željezničke pruge Rijeka-Zagreb, Carevići, Donji Vučkovići, Gornji Vučkovići, Donji Vukšići, Gornji Vukšići, Komlenići, Radoševići, Matići, Petrovići, Tići, Mlinari i Žakule

VIII izborna jedinica:

Srpske Moravice - ulice : preostale ulice s lijeve strane željezničke pruge Rijeka - Zagreb, Bunjevci, Dokmanovići, Dragovići, Jakšići, Nikšići, Radigojna, Tomići, Topolovica i Vučinići.

ŽUPANIJA LIČKO - SENJSKA

a) županijska skupština

Članak 27.

U Županiji Ličko - Senjskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Pag, Dinjiška, Povljana, Vlašić

II izborna jedinica:

Kolan, Barbati, Novalja, Lun, Stara Novalja

III izborna jedinica:

Senj - dio, Krivi Put

IV izborna jedinica:

Senj - dio, Vratnik

V izborna jedinica:

Krasno, Jablanac, Karlobag, Sveti Juraj

VI izborna jedinica:

Raduč, Medak, Kruškovac, Počitelj, Mogorić, Pavlovac, Lički Ribnik, Vrebac, Bilaj, Čitluk, Barlete

VII izborna jedinica:

Lički Novi, Brušane, Bužim, Trnovac, Pazarište, Mušaluk

VIII izborna jedinica:

Gospić - dio, Divoselo, Žabica Podoštra

IX izborna jedinica:

Gospić - dio, Debelo Brdo, Kaniža

X izborna jedinica:

Gospić - dio, Smiljan

XI izborna jedinica:

Ostrvica, Stari Lički Osik, Novi Lički Osik

XII izborna jedinica:

Perušić, Široka Kula

XIII izborna jedinica:

Kosa Gostovača, Ivčević, Kosa Krš - Mlakva, Gornji Kosinj, Donji Kosinj, Lipovo polje

XIV izborna jedinica:

Turjanski, Ramljane, Ličko Lešće, Sinac, Zalužnica, Čovići

XV izborna jedinica:

Sinac, Gornje Vrhovine, Vrhovine, Rudopolje, Donji Babin Potok, Gornji Babin Potok

XVI izborna jedinica:

Donji Prozor, Gornji Prozor, Lipovlje - Gorići, Ponori, Srpsko polje, Kompolje, Švica, Brlog, Kuterevo

XVII izborna jedinica:

Otočac - dio (Gornji Grad i Donja Dubrava)

XVIII izborna jedinica:

Otočac - Donji Grad, Orovac, Poljice, Staro Selo, Podum, Škare, Glavace, Doljani

XIX izborna jedinica:

Dabar, Letinac, Glibodol, Lipice, Stajnica, Jezerane, Križpolje

XX izborna jedinica:

Brinje, Križ, Kamenica, Vodoteč, Prokike, Rapain Klanac, Drenov Klanac, Brloška Dubrava

b) Gradsko vijeće

Članak 28.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Ličko-Senjske su:

Grad Otočac

I izborna jedinica:

Brlog, Brloška Dubrava, Drenov Klanac, Kompolje i Hrvatsko Polje

II izborna jedinica:

Čovići

III izborna jedinica:

Donje Lešće i Podum

IV izborna jedinica:

Gornje Lešće, Ramljani i Doljani

V izborna jedinica:

Kutarevo i Ponori

VI izborna jedinica:

Dio naselja Otočac: Kralja Zvonimira od 1-21, Ćirila i Metoda, Vatrogasna, Bana Jelačića, Luka, Nikole Tesla, Radnička, Ljudevita Gaja, Marka Marulića i Trg Popa Marka Mesića

VII izborna jedinica:

Dio naselja Otočac: Kralja Zvonimira od 21-89, Bartola Kašića, Dr. Andrije Štampara, N. Mašića i V. Nazora

VIII izborna jedinica:

Dio naselja Otočac: Ive Senjanina, Ante Starčevića, Ruđera Boškovića, Fortička, Petra Zrinskog, Frankopanska, Kneza Branimira, Ivana Zajca, Forcuranje, Zagrebačka, Biškupljak, Joksima Novića, Miroslava Krleže i Staro Selo

IX izborna jedinica:

Dio naselja Otočac: Stjepana Radića, Jadranska, Kapelsko, Novoselija, Sajmišna, Donja Dubrava, Gornja Dubrava, Ivana Meštrovića, Ivana Mažuranića, Dio Kralja Zvonimira od 90-160

X izborna jedinica:

Dio naselja Otočca:Poljice, Orovac, Šumećica, Vivoze, naselja Goriće i Dabar

XI izborna jedinica:

Prozor

XII izborna jedinica:

Sinac i Škare

XIII izborna jedinica:

Švica i Lipovlje.

Grad Senj

I izborna jedinica:

Krivi Put

II izborna jedinica:

Vratnik

III izborna jedinica:

Krasno

IV izborna jedinica:

Jablanac

V izborna jedinica:

Sveti Juraj

VI izborna jedinica:

Senj - Trbušnjak

VII izborna jedinica:

Senj - Biljčevica - Bunica

VIII izborna jedinica:

Senj - Mundaričevci I

IX izborna jedinica:

Senj - Mundaričevci II

X izborna jedinica:

Senj - Varoš

XI izborna jedinica:

Senj - Lopica

XII izborna jedinica:

Senj - Stolačko naselje

XIII izborna jedinlca:

Senj - Grad.

Grad Gospić

I izborna jedinica:

Budak, Lički Osik (stari), Mušaluk, Novoselija, Ostrvica, Urije, Vukšić

II izborna jedinica:

Lički Osik (naselje), i Široka Kula

III izborna jedinica:

Bužim, Debelo Brdo I, Debelo Brdo II, Rastoka, Smiljan, Smiljansko polje i Veliki Žitnik

IV izborna jedinica:

Brušane, Lički Novi, Oštra (Podoštra), Rizvanuša, Trnovac i Trnovačko Novoselo

V izborna jedinica:

Bilaj, Bilajsko Novoselo, Divoselo, Lički Čitluk, Lički Ribnik i Oranice

VI izborna jedinica:

Brezik, Kukljić, Medak i Počitelj

VII izborna jedinica:

Barlete, Mogorić, Pavlovac Vrebački i Zavode

VIII izborna jedinica:

Drenovac Radučki, Kruškovac i Raduč

IX izborna jedinica:

Smiljanska, Dr Mile Starčevića, Oštarska, Kralja Tomislava, Logorište, Petra Svačića, Tina Ujevića, Augusta Šenoe, Petra Preradovića, Vladimira Nazora, Silvija Strahimira Kranjčevića, Kneza Domagoja, Dr. Mile Budaka, Antuna Gustava Matoša, Karla Brkljačića, Jurline Tomljenovića, Bužimska, Pazariška, Ferdinanda Kovačevića i Davida Starčevića

X izborna jedinica:

Budačka, Nikole Jurišića, Perušička, Nikole Šubića Zrinjskog, Kneza Mislava, Kneza Trpimira, Kralja Zvonimira, Jure Turića, Zagrebačka i Kneza Branimira

XI izborna jedinica:

Kaniža Gospićka, Kaniška, Put hrvatske garde, Ivana Hrvaćanina, Čanić gaj, Mirkovci, Trnovačka, Kneza Jerka Rukavine, Bana Josipa Jelačića, Eugena Kvaternika, Popa Marka Mesića, Bana Ivana Karlovića, Ljudevita Gaja, Antuna Mihanovića i Grofa Janka Draškovića

XII izborna jedinica:

Žabica, Žabička, Kneza Lovre Milinkovića, Velebitska, Kralja Petra Krešimira, Kneza Novaka, Jasikovačka, Trg Čardak, Bilajska, Lipovska, Lipe, Senjska, Zadarska, Ribnička, Crikvenička, Dubrovačka, Riječka, Varaždinska, Vukovarska, Splitska, Karlovačka, Lovinačka, Pakračka, Osiječka, Kosinjska, Slunjska i Vinkovačka

XIII izborna jedinica:

Dr Ante Starčević, Nikole Tesle, Vile Velebita, 30. svibnja 1990, Popa Nikole Mašića, Senjskih žrtava, Miroslava Kraljevića, Lavoslava Vukelića, Eugena Kumičića, Ivana Gojtana, Frana Kurelca, Žakana Broza, Popa Frane Binićkog, Mlinarska, Trg Stjepana Radića, Vjenceslava Novaka, Trg Zrinskog i Frankopana, Trg Žitničkih žrtava, Neznanih junaka i Gedeona Zastavnikovića

c) Općinsko vijeće

Članak 29.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Lićko-Senjske su:

Općina Brinje

I izborna jedinica:

Ulice - Ivice Lovinčića, Ljubice Gerovac, Srđana Uzelca, Anke Vučetić i Zadgrad

II izborna jedinica:

Ulice - 13 PGUD, Ilije Kosovca, Radnička, Ivana Vranića, Lokmeri, Hobari, Blažani, Brinjska Kamenica, Jellnići, Radotići i Sertići

III izborna jedinica:

Ulice - Lučane, Draženaviće, Drenovac, Holjevce, Linariće, Perkoviće, Kalanje, Rajkoviće i Vučetiće

IV izborna jedinica:

Naselje Križpolje

V izborna jedinica:

Naselja - Letinac, Žuta Lokva, Prokike, Rapain Klanac

VI izborna jedinica:

Naselja - Križ Kamenica, Vodoteč

VII izborna jedinica:

Naselje Jezerane i dio Stajnice

VIII izborna jedinica:

Naselja Lipice, Glibodol i dio Stajnice.

Općina Vrhovine

I izborna jedinica:

Donji Babin Potok

II izborna jedinica:

Gornji Babin Potok

III izborna jedinica:

Gornje Vrhovine

IV izborna jedinica:

Rudopolje

V izborna jedinica:

Turjanski

VI izborna jedinica:

Vrhovine I - Ulica 35 udarne divizije - lijeva

VII izborna jedinica:

Vrhovine II - Ulica 35 udarne divizije - desna

VIII izborna jedinica:

Zalužnica

Općina Pag

I izborna jedinica:

Dinjiška, Miškovići, Smokvica, Stara Vas, Vlašići

II izborna jedinica:

Povljana

III izborna jedinica:

Kolan i Mandre

IV izborna jedinica:

Vrčići, Gorica i dio naselja Pag - Blato i Malin

V izborna jedinica:

Šimuni, Košljun i dio naselja Pag - Bošana i Vodice

VI izborna jedinica:

Dio naselja Pag Bašaca, Golija, Uhlinac i ulica Kralja Zvonimira

VII izborna jedinica:

Dio mjesta Pag Vela ulica, Ulica Jurja Dalmatinca, Trg Kralja Petra Krešimira, Ulica Bana Jelačića, Vangrada, Ulica Donata Fabijanića, Ulica Don Jose Felicinovića, Koludraška ulica, Ulica Nikole Portade, Zrinsko-Frankopanska ulica i Ulica Svete Marije

VIII izborna jedinica:

Dio mjesta Pag Kašićeva ulica, Knezeva ulica, Vela gušterna, Katine, Nikole Valentića, Ulica Ivana Mirkovića, Ulica Ivana Mršića, Dominikanski trg, Ulica Kralja Tomislava, Prosiza, Sv. Jelena i Lokunja

Općina NovaIja

I izborna jedinica:

Lun i Potočnica

II izborna jedinica:

Zubovići i dio naselja Kustići - od ceste Novalja - Metajna do mora

III izborna jedinica:

Metajna i Vidalići i dio naselja Metajna i Vidalići i dio mjesta Kustići - od ceste Novalja - Metajna do brda

IV izborna jedinica:

Naselje Stara Novalja i slijedeće dijelovi naselja Novalja; Ulica Skopljanska granično sa ulicom Kralja Tomislava

V izborna jedinica:

Naselje Caska, Gajac i slijedeće dijelove naselja Novalja, ulica Slatinska do ulice Murvica

VI izborna jedinica:

Dijelovi mjesta Novalja; predio Gaj i ulica Lunjski put do križanja Primorske ulice i ulice Kralja Tomislava

VII izborna jedinica:

Dijelovi mjesta Novalja; stara jezgra Novalje od Trga Lože i obale Petra Krešimira IV do Zaobilaznice

VIII izborna jedinica:

Dijelovi mjesta Novalja, područje Bok, područje do Vodovodne ulice.

Općina Perušić

I izborna jedinica:

Perušić i Prvan Selo

II izborna jedinica:

Donja Pazarišta, Kalnovača, Mala Plana, Podastrana, Popovača i Velika Plana

III izborna jedinica:

Aleksinica, Kruškica, Klanac, Oteš, Vaganac i Vranovine

IV izborna jedinica:

Bukovac Perušički, Konjsko Brdo i Kosa Janjačka

V izborna jedinica:

Malo Polje, Markovo Selo, Mezinovac, Kvarte, Klenovac i Kaluderovac

VI izborna jedinica:

Donji Kosinj

VII izborna jedinica:

Bakovac Kosinjski i Gornji Kosinj

VIII izborna jedinica:

Krš, Lipovo Polje, Mlakva i Studenci.

Općina Karlobag

I izborna jedinica:

Karlobag I blok

II izborna jedinica:

Karlobag II dio

III izborna jedinica:

Karlobag III dio

IV izborna jedinica:

Crni Dabar i Došen Dabar

V izborna jedinica:

Barić Draga

VI izborna jedinica:

Lukovo Šugarje

VII izborna jedinica:

Baške Oštarije, Konjsko, Sušanj Cesarički, Ledenik Cesarički, Kućišta Cesarićka, Vidovac Cesarički

VIII izborna jedinica:

Cesarica

ŽUPANIJA VIROVITIČKO - PODRAVSKA

a) Županijska skupština

Članak 30.

U Županiji Virovitičko - Podravskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

MZ Pitomača

II izborna jedinica:

Dinjevac, Grabrovnica, Kladare, Križnica, Mala Črešnjevica, Otrovanec, Sedlarica, Starogradački Marof, Stari Gradac, Velika Črešnjevica, Turnašica

III izborna jedinica:

Vukosavljevica, Lozan, Špišić Bukovica, Rogovac, Okrugljača, Bušetina, Novi Bogdanovac

IV izborna jedinica:

Podgorje, Sv. Đurad, Golo Brdo, Milanovac, Rezovačke Krčevine, Rezovac, Jasenaš, Mala Trapinska

V izborna jedinica:

Trnava, Pivnica Slavonska, Levinovac, Pepelana, Budanica, Cabuna, Pčelić, Žubrica, Suhopolje

VI izborna jedinica:

Jugovo Polje, Naudovac, Orešac, Gačište, Budakovac, Podravski Sokolac, Brezovica, Detkovac, Novi Gradac, Gradinski Lug, Rušani, Gradina

VII izborna jedinica:

Majkovac, Ada Lukačka, Borova, Terezino polje, Dijelka, Gornje Bazje, Budrovec, Dugo Selo, Turanovac

VIII izborna jedinica:

Bačevac, Lukač, Brezik, Miljanovićevo, Mitrovica, Brezovo Polje, Ovčara, Korija, Virovitica između glavnih prometnica za Bjelovar - zapad - i za Mađarsku - sjever.

IX izborna jedinica:

Virovitica između glavnih prometnica za Mađarsku - sjever i Osijek - istok

X izborna jedinica:

Virovitica između glavnih prometnica za Osijek - istok i Grubišno Polje - jug, Čemernica

XI izborna jedinica:

Virovitica između glavnih prometnica za Grubišno Polje - jug i Bjelovar - zapad

XII izborna jedinica:

Novaki (Općina P. Slatina), Vaška, Kapinci, Sopje, Španat, Ciganka, Bistrica, Donji Meljani, Grabić, Čomborje

XIII izborna jedinica:

Čađavica, Noskovci - Dubrava, Čađavački Lug, Zvonimirovac, Vraneševci, Gornje Predrijevo, Starin, Šaševo, Donje Bazje, Donja Bukovica, Bjelkovac, Dobrović, Brezik, Miljevci, Petrovac, Aleksandrovac

XIV izborna jedinica:

Balinci, Četekovac, Ćeralije, Gor. Meljani, Sekulinci, Smude, Rijenci, Bokane, Macute, Golenić, Mikleuš, Voćin, Kuzma, Lisičine, Kometnik - Zubići

XV izborna jedinica:

Bakić, Gor. Miholjac, Sladojevci, Radosavci, Hum, Hum Varoš, Donje Kusonje, Gro. Kusonje, Lukavac, Mačkovac, Ivan Brijeg, Kozice, Nova Bukovica

XVI izborna jedinica:

Medinci i dio Podravske Slatine sjeverno od Podravske magistrale

XVII izborna jedinica:

Dio Podravske Slatine južno od Podravske magistrale

XVIII izborna jedinica:

Crnac (Općina Orahovica), Vel. Rastovac, Milanovac, Breštanovci, Zdenci, Banhovci

XIX izborna jedinica:

Orahovica

XX izborna jedinica:

Čaćinci, Dolci, Pušina, Slatinski Drenovac.

b) Gradsko vijeće

Članak 31.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Virovitičko - Podravske su:

Grad Virovitica

I izborna jedinica:

Korija, Virovitica (Štrosmajerova od 35, Vinogradska, Bajer, Dravska).

II izborna jedinica:

V. Nazora, A. M. Kačića, Zvonimirov trg, J. Palmotića, Kralja P. Krešimira, Franjevačka, A, Cesarca, I. G. Kovačića, I. Mažuranića, Prolaz J. Draškovića, Štrosmajerova od 31, R. Boškovića, D. Bogdanića, L Ružičke, S. Ilića Jurišićeva, dr. M Pupeka.

III izborna jedinica:

(M. Gupca, E. Šolovića, I. Kapistrana, Trg fra B. Gerbera, E. Kvaternika, Trg K. Tomislava 2, 4, 6, Trg Frankopana, Zrinski vrt, F. Rušana do 46, S. Vraza.

IV izborna jedinica:

P. Preradovića, E. Kumičića, D. Cesarića, K. Š. Đalskog, F. Fujsa, T. Maretića, P. Radića, F. Račkog, Trg kralja P. Svačića, Trg Lj. Patačića, Trg kralja Tomislava, Bana J. Jelačića.

V izborna jedinica:

Pejačevićeva, Trg dr. A. Starčevića, T. Masarika, N. Tesle, A. Šenoe, Lj. Gaja do 22.

VI izborna jedinica:

Lj. Gaja od 23. Zbor narodne garde, I. Matačića, I. Zajca, Z. Kunc, V. Lisinskog, J. Gotovca, J. Vlašimskog, Fra F. Pintarića, Bilogorska, Kalnička, Psunjska, Antunovac, Vukovarska, Zlatna Polja do 176.

VII izborna jedinica:

S. Radića, T. Kolara, A. G. Matoša, M. J. Zagorke, M. Feldmana, S. S. Kranjčevića, T. Ujevića, P. Berislavića, N. Š. Zrinskog, Osječka od 77, Sajmište.

VIII izborna jedinica:

A Mihanovića, M. Nikolića, A. Stepinca, T. Bakača, I. Gundulića, Požari, Bečka.

IX izborna jedinica:

F. Rusana od 47, V. Bukovca, J. Runjanina, V. Belobrka, Hrvatskih žrtava, I. Meštrovića, A. Augustinčića, M. Kraljevića, A. Štampara, A. Hebranga, Đ. Basarićeka N. Trika

X izborna jedinica:

Taborište (Osječka od 78, Zagorska, Slavonska, Podravska, M. Krleže, M. Lovraka, Franje Baruna Trenka, Lička, Čemernica, M. Budaka, Moslavačka, Istarska).

XI izborna jedinica:

Milanovac (Ul. Sv. Krža, Virovitica i Milanovac, Ul. Sv. Trojstva, Vinogradški put, Jasenaš).

XII izborna jedinica:

Rezovac (Rezovačke krčevine, Zlatna polja od 177, Iločka).

XIII izborna jedinica:

Podgorje, Sv. Đurad, Golo brdo.

Grad Podravska Slatina

I izborna jedinica:

Podravska Slatina (Trg Sv. Josipa, Bana Jelačića, Kralja Zvonimira do ulice N. Š. Zrinskog, Papučka, M. Kraljevića, G. Viteze, G. J. Draškovića, Ribnjak, J. Gotovca, Matice hrvatske)

II izborna jedinica:

Podravska Slatina (Kolodvorska, Š. J. Burgera, D. Pejačević, Lj. Jonkea, A. Starčevića, N. Tesle, M. P. Katančića, N. Š. Zrinskog, Lj. Gaja, I. G. Kovačića, V. Lisinskog)

III izborna jedinica:

Podravska Slatina (Štrosmajerova, K Tomislava, I. Tijardovića, Industrijska, B. Radića od mosta do Obreza, M Gupca do pruge, D. Cesarića, R. Boškovića)

IV izborna jedinica:

Podravska Slatina (Braće Radića od centra do mosta Marina Držića, M. Trnine, A. Katarine Zrinske, M. A. Reljkovića, Kreminac, V. Nazora od Centra do gostionice 1001 noć, Š. K Đalski, Frankopanska, Mlinska)

V izborna jedinica:

Podravska Slatina (Voćinska, Lipa, I. B. Mažuranić, Josipa Kozarca, Gundulićeva, A. G. Matoš, Augusta Šenoe, Marka Marulića, Ivanbrijeg, Marka Marulića).

VI izborna jedinica:

Podravska Slatina (Antuna Kovačića, Sunčana, Vinogradska, M. J. Zagorke, Tina Ujevića, Rudolfa Kolibaša, Potočani III, Ljudevita Posavskog, B. Kašića, Banovačka, Brune Bušića, Mirna I i II).

VII izborna jedinica:

Podravska Slatina (L. Matačića, I. Meštrovića, Dravska, Lovačka, Školska, Cvjetna I, II, III, Slave Raškaj, M. Slatinskog, Andrije Hebranga, S. S. Kranjčevića).

VIII izborna jedinica:

Podrsvska Slatina (Kralja Zvonimira od u N. Š. Zrinski do kraja, Stublovačka), Kozice.

IX izborna jedinica:

Podravska Slatina (V. Nazora od gostionice 1001 noć do kraja, Primorska), Medinci, Senkovac.

X izborna jedinica:

Podravska Slatina M. Gupca (od pruge do kraja), Bakić

XI izborna jedinica:

Podravska Slatina (B. Radića od Obreza do kraja, V. Novaka, Antuna Mihanovića, Duboka Dolina, Slavonska, Dragutina Domjanića), Golenić, Lukavac.

XII izborna jedinica:

Sladojevci, Radosavci.

XIII izborna jedinica:

Bistrica, Donji Meljani, Sladojevački Lug.

c) Općinsko vijeće

Članak 32.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Virovitičko-Podravske su:

Općina Čađavica

I izborna jedinica:

Čađavica (Zagrebačka, Kolodvorska, Dubrovačka)

II izborna jedinica:

Čađavica (Vukovarska do br. 122, Livadska, Matije Gupca, Radnička)

III izborna jedinica:

Čađavica (Vukovarska od br.122 do kraja), Ilmidvor

IV izborna jedinica:

Čađavački lug (Osječka, Kralja P. Svačića)

V izborna jedinica:

Noskovci, Noskovačka Dubrava

VI izborna jedinica:

Starin, Šaševo i Vraneševci

VII izborna jedinica:

Zvonimirovac (Bednjanska, Krapinska, Podravska do kbr. 49, Antolić Rudolfa i do kbr. 66, Čelig Marka)

VIII izborna jedinica:

Donje Bazije, Zvonimirovac (Podravska od kbr. 51, Slunjski Anke do kraja i kbr. 72, Premec Ljubice do kraja).

Općina Nova Bukovica

I izborna jedinica:

Bukovica (Vukovarska, Kolodvorska do pruge)

II izborna jedinica:

Nova Bukovica (Matije Gupca, Zagrebačka)

III izborna jedinica:

Nova Bukovica (Vinogradska, Josipa bana Jelačića)

IV izborna jedinica:

Nova Bukovica (Frankopanska), Aleksandrovac

V izborna jedinica:

Nova Bukovica (Kolodvorska od pruge do kraja), Brezik

VI izborna jedinica:

Miljevci (Kralja Tomislava, Grobljanska)

VII izborna jedinica:

Miljevci (Dravska), Donja Bukovica, Gornje Viljevo

VIII izborna jedinica:

Dobrović, Bjelkovac.

Općina Sopje

I izborna jedinica:

Sopje (Kralja Tomislava, Josipa Kozarca)

II izborna jedinica:

Sopje (Vladimira Nazora), Sopjanska Greda, Gornje Predrijevo

III izborna jedinica:

Čomborje i Grabić

IV izborna jedinica:

Gornji Miholjac i Španat

V izborna jedinica:

Ciganka

VI izborna jedinica:

Novaki, Višnjica

VII izborna jedinica:

Vaška

VIII izborna jedinica:

Kapinci.

Općina Mikleuš

I izborna jedinica:

Mikleuš (Nikola Šubić Zrinski od kbr. 52 i 57 do kbr. 97 i 82, Matije Gupca od 1 i 2 do 39 i 40)

II izborna jedinica:

Mikleuš (Nikola Šubić Zrinski od kbr.1 do 54 i 59)

III izborna jedinica:

Mikleuš (Josipa Kozarca, Školska, I. Pl. Zajca, Petrovac od kbr. 1 do 19 i 20)

IV izborna jedinica:

Mikleuš (N. Šubić Zrinski od kbr. 99 i 84 do kraja, Jabučik, Bana Jelačića, Antuna Kanžlića, Ivane Brlić-Mažuranić)

V izborna jedinica:

Mikleuš (Matije Gupca od kbr. 41 i 42 do kraja)

VI izborna jedinica:

Petrovac od kbr. 21 i 22 do kraja

VII izborna jedinica:

Četekovac od kbr. 42 i 43 do kraja

VIII izborna jedinica:

Balinci - Čojlug, Četekovac od kbr.1 i 2. do kbr. 35 i 36

Općina Crnac

I izborna jedinica:

Crnac I, Radićeva ulica i selo Žabnjaća

II izborna jedinica:

Crnac II, Zrinska ulica

III izborna jedinica:

Crnac III, Kolodvorska ulica, Kozice i Radničko naselje

IV izborna jedinica:

Milanovac, Krivaja, Pustara, Suha Mlaka i dio Breštanovaca, ulica Školska, Petranovićeva i Šumska

V izborna jedinica:

Mali Rastovac i ostatak Breštanovaca ulice, Jadranska i Kolodvorska

VI izborna jedinica:

Veliki Rastovac I od broja 1-189

VII izborna jedinica:

Veliki Rastovac II od br. 180. zaključno s brojem 238, te dio sela Novog Petrovog Polja od br. 1-120

VIII izborna jedinica:

Novo Petrovo Polje od br. 121. - zaključno s brojem 132. i selo Staro Petrovo Polje.

Općina Čačinci

I izborna jedinica:

Čačinci I (Ul. Ivana G. Kovačića, Vladimira Nazora, Glavna od 72-151. i Glavna od 109 - 263)

II izborna jedinica:

Čačinci II (Ul. Ravna, Radnička, K. Zvonimira od 8 - 22 i od 3 - 29)

III izborna jedinica:

Čačinci III (Ul. Slavonska, K. Zvonimira 1-3 i 2-8, Augustina Dukovića, Mlinska, Braće Radića i Glavna od 101-109)

IV izborna jedinica:

Čačinci IV (Ul. Glavna od 1-99 i Glavna 2-62, Bana Jelačića, Matije Gupca od 2 - 38)

V izborna jedinica:

Čačinci V (Ul. Lipovačka, Petra Preradovića, Bukbička, Kolodvorska od 14 -102)

VI izborna jedinica:

Čačinci VI (Ul. Josipa Jurja Štrosmajera, Zrinska, Matije Gupca 1-29, Kolodvorska 2 -14, Vinogradska, Munjarska, K. Tomislava, A. Cesarca i mjesto Vojlovica)

VII izborna jedinica:

Mali Rastovac i ostatak Breštanovaca, ulice Jadranska i Kolodvorska

VIII izborna jedinica:

Veliki Rastovac I od broja 1 -189.

Općina Orahovica

I izborna jedinica:

Orahovica I (Trg Sv. Križa, Ulica Ivana Đanića, Vijenac Zrinskih-Frankopaina, Ivan Zajc, Trg bana Ivana Mažuranića, Josipa Kozarca, Ulica A. Mihanovića, Ivana Gundulića, Franje Gavrančića, Stjepana Radića, Kneginje Ružice, Trg pl. Mihalovića, Ulica kralja Zvonimira (od kbr. 3-39 i od 2-46), Ulica kralja Tomislava.

II izborna jedinica:

Orahovica II (Ulica kralja Zvonimira (od kbr. 41-187 i od 48 do 202), Trg sv. Florijana, Put Merkura, Merkur I, Merkur II, Merkur III i Ulica Petra Preradovića (od kbr. 1- 3)

III i izborna jedinica:

Orahovica III (Ulica Petra Preradovića od kbr. 5 - 6, Matije Gupca od 2 - 8 i od 1-15, Josipa Runjanina, Sošićevo šetalište, Branimirova. ulice, A. G. Matoša, Vladimira Nazora, A. Šenoe, Slavonska Ul. i Riječani

IV izborna jedinica:

Orahovica IV (Pištanački put, Ul. Danice Poljak, Bana Jelačića, Zeleni odvojak, Matice hrvatske, Dore Pejaćević, F. Supila, Ljudevita Gaja, Domagojeva ul., J. Poljaka)

V izborna jedinica:

Orahovica V (Ul. Matije Gupca od br. 10 - 98 i 17 - 69, K Zvonimira od 206 - 300 i 199 - 305, Braće Ivšić, Dalmatinska Ul. od br. 54 - 70 i 39 - 94)

VI izborna jedinica:

Orahovica VI (Ul. A. Starčevića, Dalmatinska 1- 38. i 2 - 54., B. Mandića te mjesta Bolci i Bjeljevina Orahovička)

VII izborna jedinica:

Orahovica VII (mjesta Nova Jošava, Stara Jošava, Crkvari, Šumeđe, Karlovac Feričanački i Magadinovac)

VIII izborna jedinica:

Orahovica VIII (mjesta Donja Pištana, Duzlu, Humljani, Krajna, Krašković, Prekoračani, Slat. Drenovac)

Općina Zdenci

I izborna jedinica:

Mjesto Duga Međa i ulice u mjestu Zdenci, Kolodvorska (desna strana)

II izborna jedinica:

Mjesto Bankovci i ulice u mjestu Zdenci, Kolodvorska (lijeva strana), Mirogojska ulica i Gorička ulica

III izborna jedinica:

Mjesto Zdenci, Ul. Štrosmajerova

IV izborna jedinica:

Mjesto Zdenci, Ul. braće Radića, Školska ulica, Matije Gupca, Radnička, Augusta Šenoe, Ivana G. Kovačića

V izborna jedinica:

Mjesta Zokov Gaj, Gutmanovci, Grudnjak, Pustara, Vereš Major

VI izborna jedinica:

Slavonske Bare

VII izborna jedinica:

Mjesta Kutovi i Obradovci

VIII izborna jedinica:

Predrijevo

Općina Lukač

I izborna jedinica:

Terezino Polje, Zrinj Lukački, Katinka

II izborna jedinica:

Ada Lukačka, Dijelka, Rit, Gornje Bazje dio od kbr.164

III izborna jedinica:

Gornje Bazje do kbr. 163

IV izborna jedinica:

Turanovac do kbr. 59

V izborna jedinica:

Turanovac od kbr. 60, Kapela, Dvor

VI izborna jedinica:

Lukač

VII izborna jedinica:

Budrovac Lukački, Dugo Selo Lukačko do kbr. 156

VIII izborna jedinica:

Brezik, Dugo Selo Lukačko od kbr. 157, Brezovo Polje.

Općina Gradina

I izborna jedinica:

Novi Gradac, Majkovac Podravski, Žlebina

II izborna jedinica:

Detkovac, Rušani od kbr. 143

III izborna jedinica:

Rušani do kbr. 142, Lug Gradinski

IV izborna jedinica:

Budakovac, Sokolac Podravski, Brezovica (Nova Brezovica od kbr. 1-48)

V izborna jedinica:

Brezovica, Matije Gupca, Stjepana Radića

VI izborna jedinica:

Bačevac, dio Gradine - ulice: Lj. Gaja, A. Hebranga, Trg kralja Zvonimira

VII izborna jedinica:

Lipovac, Mitrovica, Gradinska, dio Gradine - J. bana Jelačića, Hrvatskog Sabora

VIII izborna jedinica:

Gradina (M. Gupca, V. Nazora).

Općina Špišić Bukovica

I izborna jedinica:

Okrugljača Bušetina (V. Nazora)

II izborna jedinica:

Rogovac, Lozan (I. Gundulića, I. Marinkovića od 134, Bušetina, Nova Bušetina, M. Gupca od 105)

III izborna jedinica:

Hušetina (M. Gupca do 104. B. Radića)

IV izborna jedinica:

Rogovac, Lozan (I. Marinkovića do 131), Vukosavljevica (Kolodvorska do 67)

V izborna jedinica:

Vukosavljevica (Kolodvorska od sB, Zeleno brdo, Bilogorska, Bijelo brdo)

VI izborna jedinica:

Špišić Bukovica (Bukovička, S. Radića, P. Miškine od 24b), Novi Antunovac

VII izborna jedinica:

Špišić Bukovica (P. Miškine od 26, V. Nazora, Vinogradska, Bukovački vinogradi, P. Preradovića do 49)

VIII izborna jedinica:

Špišić Bukovica (P. Preradovića od 50, M. Gupca, Kolodvorska, Mali Zagreb)

Općina Suhopolje

I izborna jedinica:

Pivnica Slavonska, Rodin Potok, Sovjak, Trnava Cabunska, Velika Trapinska, Zvonimirovo, Žiroslavlje, Žubrica

II izborna jedinica:

Dio Pepelana do kbr. 50, Budanica, Trnava, Jugovo Polje, dio Pčelića do kbr. 144

III izborna jedinica:

Dio Pčelića od kbr. 145, Borova, Bukova

IV izborna jedinica:

Cabuna, Nova Cabuna, Žubrica

V izborna jedinica:

Orešac, Gaćište, Zvonimirovo, Žiroslavlje

VI izborna jedinica:

Ovčara, dio Suhopolja - ulice: Kralja Tomislava, Preradovićeva

VII izborna jedinica:

Naudovac, dio Suhopolja - Kapan, S. Radića, Trg Svete Terezije, M. Gupca

VIII izborna jedinica:

Suhopolje - ulice: Bana J. Jelačića, Kralja Zvonimira, I. Mažuranića, I. Gundulića, V. Nazora, A. Stepinca, Vukovarska, B. Radića, Dubrovačka, Kolodvorska, A. Hebranga, Đ. Basaričeka, Aleja grofa Jankovića, E. Kvaternika, Vinogradska

Općina Pitomača

I izborna jedinica:

Kladare, Dinjevac, Grabrovnica

II izborna jedinica:

Starogradački Marof, Stari Gradac, Turnašica

III izborna jedinica:

Sedlarica, Velika Črešnjevica, Mala Črešnjevica

IV izborna jedinica:

Otrovanec i dio naselja Pitomača (A. Šenoe, Vinogradska)

V izborna jedinica:

Križnica, Đuretina Pitomača (Dravska: Dravski odvojak, Brestić, Šašnato Polje, Petra Krešimira IV)

VI izborna jedinica:

Pitomača (Gajeva, Mihanovićeva, Domjanićeva, V. Lisinskog, P. Zrinskog, F. Galoviča, Livadska, P. Preradovića)

VII izborna jedinica:

Pitomača (B. Radića, A. G. Matoša, V. Nazora, Đ. Basaričeka, D. Cesarića, M. Gupca)

VIII izborna jedinica:

Pitomača (J. Štrosmajera, Draškovićeva, Trg Kralja Tomislava, I. Mažuranića, M. P. Miškine, T. Ujevića).

Općina Voćin

I izborna jedinica:

Voćin (Trg Gospe Voćinske, Ulice Prebedna, Prosinačkih žrtava, Vinkovačka, Vladimira Udabnya)

II izborna jedinica:

Voćin (Ulica Vukovarska)

III izborna jedinica:

Voćin (Ulice Dubrovačka, N. Š. Zrinskog)

IV izborna jedinica:

Voćin (Ulica J. Martinca, Macute, Bokane, Ceralije, Dobrići, Đuričići, Gornji Meljani, Kometnik - Jorgići, Kometnik - Zubići, Sekulinci, Rijenci, Smude)

V izborna jedinica:

Hum (Kuzma, Lisičine, Popovac)

VI izborna jedinica:

Hum Varoš

VII izborna jedinica:

Mačkovac

VIII izborna jedinica:

Novo Kusonje (Gornji Kusonji, Donji Kusonji)

ŽUPANIJA POŽEŠKO-SLAVONSKA

a) Županijska skupština

Članak 33.

U Županiji Požeško-Slavonskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su :

I izborna jedinica:

Ciglane (Požega), Orljava (Požega)

II izborna jedinica:

Centar (Požega), Seoci, Crkveni Vrhovci, Gradski Vrhovci, Novo Selo, Škrabutnik, Nurkovac, Brestovac, Dolac

III izborna jedinica:

Tekija (Požega), Drškovci, Završje

IV izborna jedinica:

Arslanovci (Požega), Vidovci, Eminovci, Svetinja Alaginci, Komušina, Vasine Laze

V izborna jedinica:

Kutjevo, Grabarje, Lukač, Tominovac, Bjeliševac, Šumanovci, Cerovac, Ćošinci, Granje, Rajsavac, Radnovac, Novoselci, Lakušija, Sesvete, Trapari, Ašikovci

VI izborna jedinica:

Vetovo, Ovčare, Podgorje, Bešinci, Novi Bešincič Doljanovci, Kaptol, Golo Brdo, Češljakovci, Velika Radanovci, Potočani

VII izborna jedinica:

Pleternica, Gradac, Buk, Frkljevci, Brdani, Pleternički Mihaljevci

VIII izborna jedinica:

Jakšić, Bertelovci, Tekići, Treštanovci, Šeovci, Ramanovci, Turnič, Alilovci, Mihaljevci, Novi Mihaljevci, Trenkovo, Golobroci, Štitnjak, Novi Štitnjak, Kunovci, Marindvor, Ugarci, Gornji Emovci, Donji Emovci, Nova Lipa, Stara Lipa

IX izborna jedinica:

Dervišaga, Kuzmica, Bresnica, Poloje, Komorica, Ratkovica, Drenovac, Bčćje, Zagrađe, Bilice

X izborna jedinica:

Stari Zdenkovac, Vlatkovac, Sibokovac, Dobrogošće, Imrijevci, Paka, Sovski Dol, Ruševo, Migalovci, Kneževac, Sapna, Nova Ljeskovica. Jurkovac, Jašik, Duboka, Milanlug, Čaglin, Ivanovci, Djedina Rijeka, Veliki Bilač, Mali Bilač, Latinovac, Vukojevica, Gradište, Bektež, Poreć, Nova Lipovica, Ciglenik, Knežci, Tulnik, Kalenić, Zarilac, Kula

XI izborna jedinica:

Novo Zvečevo, Mrkopolje, Doljanci, Gornji Vrhovci, Kantrovci, Stražeman, Poljanska, Draga, Aleksandrovac, Trnovac, Biškupci, Oždakovci, Smoljanovci, Striježevica, Sažije, Mijaći, Kamenska, Orijavac, Podsreće, Markovac, Lučinci, Crljenci, Sloboština, Bratuljevci, Perenci, Požeški Brđani, Milanovac, Oljasi, Toranj, Krivaj, Bankovci, Kujnik, Pasikovci, Kopriva, Čečavac, Šnjegavić, Jeminovac, Ruševac, Čečavački Vučjak, Deževci, Pavlovci, Žigerovci, Borićevci, Ivan Dol, Oblakovac, Vilić Selo, Škenderovci, Jaguplije, Busnovi, Gornji Gučani, Donji Gučani, Zakorenje, Daranovci

XII izborna jedinica:

Našice

XIII izborna jedinica:

Bokšić, Bokšić Lug, Šaptinovci, Klokoćevci, Lipine, Ladanska, Jelisavec, Velimirovac, Teodorovac, Lila, Beljevina, Beljevina (Krčevina)

XIV izborna jedinica:

Markovac Našički, Vukojevci, Kelešinka, Stipanovci, Kršinci, Podgorač, Ostrošinci, Bela Loza, Razbojište, Budimci, Poganovci

XV izborna jedinica:

Đurđenovac, Sušine, Pribiševci, Brezik Našički, Martin

XVI izborna jedinica:

Feričanci, Vučjak Ferinačački, Valenovac, Gazije, Našičko Novo Selo, Donja Motičina, Gornja Motičina, Sedna, Zoljan, Gradac Našički, Londžica, Makloševac, Ceremošnjak, Granice

XVII izborna jedinica:

Pakrac - ulice: Aleja kestenova, Obala Petra Krešimira, Matije Gupca, Ive Andrića, I. B. Mažuranić, Mate Lovraka Zvonimirova. Basarićekova, Ruđera Boškovića, Kranjčevićeva, Zbora narodne garde, Kneza Domagoja, Braće Ribar, I. G. Kovačića, Vinka Rehaka, A. Cesarca i Držićeva, te naselja: Kusonje, Prekopakra, Novi Majur, Stari Majur, Batinjani, Badijevina, Omanovac, Dereza, Gornji Grahovljani, Srednji Grahovljani, Donji Grahovljani, Donja Obrijež, Veliki Banovac, Ploštine, Toranj, Mali Banovac, i Gornja Obrijež

XVIII izborna jedinica:

Pakrac: ulice: Matice hrvatske, Bolnička, Prilaz Baruna Trenka, Prilaz na mali most, Petra Preradovića, Papučka, Hrvatskih velikana, Braće Radić, Andrije Hebranga, S. Grabrić, Trg bana Jelačića, Vinogradska, Kneza Branimira, Braće Šakić, Gavrinica, Vukovarska, Pepe Polaka, Kragujski put, Šeovački put, Veberov sokak, Osječka, Planinarska, 105. brigade, 103. brigade, 30. svibnja, M. Krleže, J. J. Štrosmajera, Kralja Tomislava, A. Šenoe, Lj. Gaja, V. Lisinskog, I. Gundulića, Kalvarija, Svetog Roka, Psunjska, Jana Žiške, Palih branitelja, Pilanski put, Kranjćevićeva, Krndija, I. Meštrovića, Grigora Vileza i Branešci, Novo Selo, Donja Šumetlica, Kričke, Gornja Šumetlica, Cicvare, Bjelajci, Jakovci, Rogulje, Cikote, Koturić, Mali Budići, Veliki Budići, Popovci, Ožegovci, Bućje, Glavica, Prgomelje i Tisovac

XIX izborna jedinica:

Lipik - ulice: Školska, A. Starčevića, Nikole Tesle, Fllipovačka, V. Nazora, A. Stepinca, Matije Gupca, Hrvatskih branitelja, Frankopanska, I. G. Kovačića, Rudera Boškovića, Ergela, Vukovarska, Slavonska, Trg kralja Tomislava, Marije Terezije, Baranjska i Udinska, te naselja: Skenderovci, Bukovčani, Gornji Caglić, Bjelanovac, Subocka, Livadani, Dobrovac, Jagma, Korita, Kukunjevac i Klisa

XX izborna jedinica:

Lipik - ulice: Stjepana Radića, Miroslava Krleže, Augusta Cesarca, Jadranska, Ljudevita Gaja, Petra Svačića I, Gundulića, Čakovečka, I. Mažuranića, J. Kozarca. Tina Ujevića i Ivana Meštrovića, te naselja: Donji Čaglić, Kovačevac, Antunovac, Marino Selo, Ribnjaci, Kapetanovo Polje, Brekinska, Gaj, Brezine, Strižićevac, Bujavica, Poljana, Filipovac, Japaga i Šeovica

b) Gradsko vijeće

Članak 34.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Požeško-Slavonske su:

Grad Požega

I izborna jedinica:

Arslanovci I - ulice: Pod Gradom, Antuna Kanižlića, Miroslava Kraljevića, Trenkova, Grgin dol, Njemačka, Pavla Thallera, Armina Pavića, Arslanovci, Točak, Ivana Filipovića, Ljudevita Gaja, Ivana Muljevića, Pilanski Put, Ivana Matkovića, Svetog Ilije, Tome Matića, Kralja Tomislava, Kneza Branimira, Dubrovačka (do potoka Komušanec)

II izborna jedinica:

Arslanovci II - Dubrovačka (od potoka Komušanac do Vidovaca), Brune Bušića, Augusta Cesarca, Nikole Tesle, Augusta Šenoe, Snježne gospe, Vranduk, Komušanec, Vranovačka, Komušanski Put, Majurska

III izborna jedinica:

Centar I - Vukovarska, Republike Hrvatske, Dr. Vlatka Mačeka, Alojzija Stepinca, Franje Cirakija, Industrijska, Cvjetna, Stjepana Radića, Slavonska, Antuna Mihanovića, Josipa Pavičića, Primorska, Vjekoslva Babukića, Istarska

IV izborna jedinica:

Centar II - Svetog Vida, Gimnazijska, Trg Svete Terezije, Dragutina Lermana, Cehovska, Svetog Florijana, Kamenita vrata,Trg Svetog Trojstva, Županijska, Mesnička, Sokolova, Vučjak, Kapavac, Fratrovica, Janka Jurkovića, Zdenka Turkovića, Stjepana Koydla, Jagodnjak, Luke Imbrišimovića, Ivana Mesnera, Mitrovo brdo, Seovački put

V izborna jedinica:

Ciglana I - Pavla Radića, Josipa Paviševića, Ive Čakulića, Vilima Justa, Zelena, Fra Grge Martića, Svetog Leopolda Mandića, Rudinska, Eugena Kvaternika (od broja 1 do Ulice Dr. Ante Šercera), Dr. Ante Šercera, Frankopanska (do trgovine)

VI izborna jedinica:

Ciglane II - Frankopanska (od trgovine do kraja ulice), Vilima Korajca, Cernička, Dr. Matije Kožića, Luka Makse Kunatrovića, Eugena Kvaternika (od Ulice Dr. Ante Šercera do kraja), Dr. Andrije Štampara, Varelovac, Borisa Hanžekovića, Viktora Ivičića, Sunčana

VII izborna jedinica:

Orljava I - Osječka, Ratarnička, Iločka, Andrije Hebranga, Hrvatskih branitelja, Mlinska, Kralja Zvonimira, Kralja Krešimira, Kneza Trpimira, Kneza Domagoja, Kralja Držislava, Kneza Mislava, Bana Pavla Šubića, Bana Petra Berislavića, Bana Emerika Derenčina, Kneza Ljudevita Posavskog, Bana Borića, Kralja Petra Svačića, Kralja Tvrtka, Grgura Ninskog

VIII izborna jedinica:

Orljava II - Milke Trnine, Zrinska, Bana Josipa Jelačića, Kneza Višeslava, Ante Starčevića, Fra Kaje Adžića, Đure Basaričeka, Josipa Andrića, Fra Grgura Čevapovića, Eugena Podbuskog, Vilme Nožinić

IX izborna jedinica:

Tekija I - Matice Hrvatske, Matije Gupca, Dalmatinska, Julija Kempfa, Domobranska, Ivana Gorana Kovačića, Orljavska, Josipa Runjanina, Dobriše Cesarića, Josipa Eugena Tomića, Ruđera Boškovića, Otona Kučere, Ivana Mažuranića, Tina Ujevića, Vanje Radauš, Slavka Kolara, Vladimira Nazora, A. G. Matoša

X izborna jedinica:

Tekija II - S. S. Kranjčevića, Dore Pejačević, Tekija Sv. Roka, V. Lisinskog, Kalvarija, J. J. Strossmayera, Vinogradska, Ivana Šveara, Frane Supila, Zlate Kolarić Kišur, Zagrebačka, J. Kozarca, Radnička, Sv. Josipa, P. Preradovića, Marina Držića, Marka Marulića, Jakova Gotovca, Zdenke Marković, Ivana Gundulića, Miroslava Krleže, Vodovodna, Matije Antuna Reljkovića

XI izborna jedinica:

Vidovci - Vidovci, Dervišaga

XII izborna jedinica:

Novo Selo - Seoci, Crkveni, Vrho Laze, Gradski Vrhovci, Komušina, Škrbutnik, Drškovci, Novo Selo, Lipa Stara, Lipa Nova, Emovci Donji, Emovci Gornji, Ugarci, Kunovci

XIII izborna jedinica:

Mihaljevci - Mihaljevci, Golobrdci, Krivaj, Marindvor, Novi Mihaljevci, Novi Štitnjak, Šeovci, Štitnjak, Turnić, Alaginci, Bankovci.

Grad Našice

I izborna jedinica:

Jelisavec

II izborna jedinica:

Martin i Brezik

III izborna jedinica:

Zoljan, Gradac, Londžica i Ceremošnjak

IV izborna jedinica:

Vukojevci, Makloševac, Granice

V izborna jedinica:

Markovac

VI izborna jedinica:

Velimirovac, Ribnjak, Lađanska

VII izborna jedinica:

Našice - ulice: Mojmir, Dudić, D. Cesarića, V. Nazora, A. G. Matoša, Gajić, J. Kozarca, Sunčana, V. Novaka, E. Kumičića, P. Preradovića, T. Ujevića, M. Krleže i Športsku

VIII izborna jedinica:

Našice - ulice: Lj. Gaja, I. B. Mažuranić, D. Pejačević, A. Šenoe, Sestara Klarisa, A M. Reljkovića, M. Gupca, Pječavićev trg i K Tomislava

IX izborna jedinica:

Našice - ulice: J. J. Štrosmajera, R. Boškovića, I. Mažuranića i Osječku ulicu Našičkog Markovca

X izborna jedinica:

Našice - ulice: B. Radića od kućnog broja 20, Školsku, V. Lisinskog, R. Končara i I. Meštrovića

XI izborna jedinica:

Našice - ulice: Vinogradska, B. Kačića, Franjevačku, Sokolsku, V. Lisinskog, L Matačića, B. Radića od broja 27, Velimirovac (R Končara i B. Adžije) i A. Cesarca

XII izborna jedinica:

Našice - ulice: Mosorska, Velebitska, A. Starčevića, I. G. Kovačića, Žrtava fašizma, A. Valdingera, V. Bukovca, M. Kraljevića, O. Ivekovića, J. Runjanina, A. Mihanovića, Z Bolkovića, J. Gotovca, F. Livadića, I. Zajca i Radničku ulicu

XIII izborna jedinica:

Našice - ulice: Dunavska, Bosutska, Koranska, Savska, Bračka, Zagrebačka, Đ. Đakovića, B. Jelačića, F. Kuhača, B. Radića od 1 do 19 i Kralja Zvonimira.

c) Općinsko vijeće

Članak 35.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Požeško-Slavonske su:

Općina Brestovac

I izborna jedinica:

Brestovac - Brestovac

II izborna jedinica:

Završje - Završje, Nurkovac

III izborna jedinica:

Dolac - Daranovac

IV izborna jedinica:

Jaguplije - Skenderovci, Brđani, Perenci

V izborna jedinica:

Vilić Selo - Boričevci, Žigerovci, Pavlovci

VI izborna jedinica:

Zakorenje - Gučani Donji, Gučani Gornji, Busnovi

VII izborna jedinica:

Ivan Dol - Oblakovac, Bolomače, Vučjak, Ruševac, Jeminovac, Šnjegavić, Čečevac, Koprivna, Rasna, Deževci

VIII izborna jedinica:

Orljavac - Kujnik, Pasikovci, Sloboština, Crljenci, Podsreće, Vranić, Kamnska, Mijači, Amatovci, Sažije, Striježevica.

Općina Čaglin

I izborna jedinica:

Čaglin - Čaglin

II izborna jedinica:

Sovski Dol - Sovski Dol, Paka, Imbrijevci

III izborna jedinica:

Ruševo - Ruševo

IV izborna jedinica:

Djedina Rijeka - Djedina Rijeka, Ivanovci, Veliki Bilać, Latinovac, Nova Lipovica, Draganlug

V izborna jedinica:

Milanlug - Milanlug, Vukojevica, Duboka, Jasik

VI izborna jedinica:

Ljeskovica - Ljeskovica, Jurkovac

VII izborna jedinica:

Migalovci - Migalovci, Kneževac, Sapna, Darkovac

VIII izborna jedinica:

Vlatkovac - Vlatkovac, Sibokovac, Novi Zdenkovac, Stari Zdenkovac, Mokreš, Dobra Voda, Jezero, Stojčinovac i Dobrogošće.

Općina Jakšić

I izborna jedinica:

Eminovci - Eminovci

II izborna jedinica:

Treštanovci - Treštanovci, Svetinja

III izborna jedinica:

Tekić - Tekić, Bertelovci

IV izborna jedinica:

Rajsavac - Rajsavac, Radnovac

V izborna jedinica:

Cerovac - Cerovac, Granje

VI izborna jedinica:

Jakšić I - Matije Gupca, Hrvatskih branitelja, Bana Josipa Jelačića, Stjepana Radića, Pavla Radića, Alojzija Stepinca, Luke Ibrišimovića

VII izborna jedinica:

Jakšić II - Osječka, Kralja Tomislava, Kolodvorska od 20 do 27a

VIII izborna jedinica:

Jakšić III - Kolodvorska od 22 i 29, Kralja Zvonimira, Mlinska i Vladimira Nazora

Općina Kaptol

I izborna jedinica:

Alilovci - Alilovci

II izborna jedinica:

Ramanovci - Ramanovci

III izborna jedinica:

Češljakovac - Češljakovac

IV izborna jedinica:

Golobrdo - Golobrdo

V izborna jedinica:

Doljanovac - Doljanovac, Komarovci

VI izborna jedinica:

Podgorje - Podgorje, Bešinci, Novi Bešinci

VII izborna jedinica:

Kaptol I - Trg Vilima Korajca, Malca, Zagradska, Češka, Vinogradska, Komarovačka, Velička, Velički odvojak

VIII izborna jedinica:

Kaptol II - Požeška ulica, Majstorska ulica, Treštanovačka ulica, Školska i Vetovačka.

Općina Pleternica

I izborna jedinica:

Kuzmica - Kuzmica, Srednje Selo, Viškovci, Blacko, Novoselci i Trapari

II izborna jedinica:

Gradac - Gradac, Lakušija, Sesvete, Ćosinac, Ašikovci, Zarilac, Knežci

III izborna jedinica:

Frkljevci - Frkljevci, Bilice, Mihaljevići, Brđani, Vrčindol, Kadanovci, Resnik, Svilna, Buk. Kalenić, Plet. Mihaljevci, Tulnik, Bilač mali

IV izborna jedinica:

Brodski Drenovac - Brodski Drenovac, Bučje i Zagrađe

V izborna jedinica:

Sulukovci - Sulukovci, Bresnica, Bzenica, Pož. Koprivnica, Komorica, Ratkovica

VI izborna jedinica:

Pleternica I - Ivana Šveara, Mlinska, Vinogradska, Prilaz, Josipa Kozarca, Trg Zrinjskog i Frankopana, Ive Andrića, Andrije Štampara, Matije Gupca, Augusta Šenoe, Mile Budaka, Školska, Stjepana Radića, Ljudevita Gaja, Grgin Dol, Miroslava Krleže

VII izborna jedinica:

Pleternica II - Dolač, Bana Josipa Jelačića, Kaje Adžića i Vesela

VIII izborna jedinica:

Pleternica III - Vladimira Nazora, Baruna Trenka, Orljavska, Kralja Tomislava, Antuna Matije Reljkovića, Kralja Zvonimira, Eugena Podupskog, Ante Starčevića, Ivanindvorska, L G. Kovačića, Pavla Radića, Petra Krešimira.

Općina Kutjevo

I izborna jedinica:

Vetovo - Vetovo

II izborna jedinica:

Lukač - Lukač, Hrnjevac, Venje, Mitrovac

III izborna jedinica:

Tominovac - Tominovac, Ovčare, Šumanovac, Bjeliševac, Ferovac

IV izborna jedinica:

Grabarje -Grabarje, Ciglenik, Poreč

V izborna jedinica:

Bektež - Bektež, Kula i Gradište

VI izborna jedinica:

Kutjevo I - Ulica Mirka Masnera, Vodenička, A. G. Matoša, Vilima Korajca, Slavonska, Andrije Hebranga, I. B. Mažuranić, Vinogradska, Luke Imbrišimovića, Zdenka Turkovića od br. 1 do 39 i od br. 22 do 46, Stjepana Radića od br. 54 do 66 i od 67 do 83

VII izborna jedinica:

Kutjevo II - Zdenka Turkovića od br. 2 do 20, Matije Gupca od 1 do 21 i od 2 do 22, Republike Hrvatske od 54 do 82 i od 79 do 137, Stjepana Radića od 1 do 65 i od 2 do 50, Hrvoja Hrvatinića, Cvjetna, Julija Kemfa, Ivana Mažuranića, Kralja Tomislava, Otok, Miroslava Kraljevića, Tihomira Badovinca, Kestenik

VIII izborna jedinica:

Kutjevo III - Matije Gupca od 23. do 73 i od 24 do 78a, Republike Hrvatske od 1 do 77 i od 2 do 44, Ante Starčevića, Bana Josipa Jelačića, Augusta Šenoe, Vinkomir, Ljudevita Gaja, Zagrebačka, Eugena Kvaternika, Josipa Kozarca, Kneza Trpimira, Kralja Zvonimira, Tomislava Tomića.

Općina Velika

I izborna jedinica:

Radovanci - Radovanci, Potočani

II izborna jedinica:

Trenkovo - Trenkovo

III izborna jedinica:

Trnovac - Trnovac, Toranj, Aleksandrovac

IV izborna jedinica:

Biškupci - Biškupci, Milanovac, Oljasi, Bratuljevci, Lučinci, Milivojevci, Markovac, Ozdakovci, Smoljanovci, Klisa, Nježić, Bogdašić, Kruševo, Kam. Vučjak, Mrkopolje

V izborna jedinica:

Draga - Draga, Stražeman, Doljanci, Kantrovci, Poljanska, Vrhovci, Novo Zvečevo

VI izborna jedinica:

Velika I - Stjepana Radića, Zrinjska, Šubićeva, Josipa Eugena Tomića, Josipa Kozarca, Vilima Pintara, Matije Gupca, Svetog Augustina, Cirakijeva, Tina Ujevića, Travnik, Luke Imbrišimovića, Baruna Trenka

VII izborna jedinica:

Velika II - Bana Josipa Jelačića - parni brojevi od 52 do 148, neparni od broja 21 do 109, Vinogradska, Nikole Tesle, Vladimira Nazora, Zvonimirova

VIII izborna jedinica:

Velika III - Bana Josipa Jelačića - parni brojevi od bb do 50, neparni od 1 do 19,

Strosmayerova,Vilima Korajca, Miroslava Kraljevića, Kralja Tomislava, Frankopanska, Dragutina Lermana

Općina Lipik

I izborna jedinica:

Ulice: Školska, A. Starčevića, Nikole Tesle, Filipovačka, V. Nazora, Alojzija Stepinca, Matije Gupca, Hrvatskih branitelja, Frankopanska, I. G. Kovačića, Ruđera Boškovića i Ergela, te naselja: Skenderovci, Bukovčani, Gornji Čaglić i Bjelanovac

II izborna jedinica:

Ulice: Vukovarska, Slavonska, Trg Kralja Tomislava, Marije Terezije, Baranjska i Udinska. te naselja: Subocka i Livađani

III izborna jedinica:

Ulice: Stjepana Radića, Miroslava Krleže, Augusta Cesarca, Jadranska, Ljudevita Gaja, Petra Svačića, Ivana Gundulića, Čakovečka, Ivana Mažuranića, Josipa Kozarca, Tina Ujevića i Ivana Meštrovića te naselja: Donji Čaglić i Kovačevac

IV izborna jedinica:

Naselja: Antunovac, Marino Selo, Ribnjaci, Kapetanovo Polje i Brekinska

V izborna jedinica:

Naselja: Gaj, Brezine, Strižičevac, Bujavica i Poljana

VI izborna jedinica:

Naselja: Dobrovac, Jagma i Korita

VII izborna jedinica:

Naselja: Kukunjevac i Klisa

VIII izborna jedinica:

Naselja: Filipovac, Japaga i Šeovica.

Općina Pakrac

I izborna jedinica:

Pakrac - Ulice: Aleja Kestenova, Obala Petra Krešimira, Matije Gupca, Ive Andrića, L B. Mažuranić, Mate Lovraka, Zvonimirova, Basaričekova, Ruđera Boškovića, Kranjčevićeva, Zbora Narodne Garde, Kneza Domagoja, Braće Ribar, I. G. Kovačića, Vinka Rehaka, A. Cesarca i Držićeva, te naselje Kusonje

II izborna jedinica:

Pakrac - Ulice: Matice Hrvatske, Bolnička, Prilaz Baruna Trenka, Prilaz na mali most, Petra Preradovića, Papučka, Hrvatskih velikana, Braće Radića i Andrije Hebranga te naselja: Kraguj, Brusnik, Lipovac i Dragović

III izborna jedinica:

Pakrac - Ulice: S. Grabrić, Trg Bana Jelačića, Vinogradska, Kneza Branimira, Braće Šakić, Gavrinica, Vukovarska, Pepe Polaka, Kragujski put, Šeovački put, Veberov sokak, Osječka, Planinarska, 105. Brigade, 1o3. Brigade, 30. svibnja i M. Krleže te naselje Branešci

IV izborna jedinica:

Pakrac - Ulice: J. J. Štrosmajera, Kralja Tomislava, A. Šenoe, Lj. Gaja, V. Lisinskog, L Gundulića, Kalvarija, Svetog Roka, Psunjska, Jan Žiške i Palih branitelja te naselja: Novo Selo, Donja Šumetlica, Kričke, Gornja Šumetlica, Cicvare, Bjelajci, Jakovci, Rogulje i Cikote

V izborna jedinica:

Pakrac - Ulice: Pilanski put, Kranjčevićeva, Krndija, I, Meštrovića, Grigora Viteza i Marinkovac, te naselja: Koturić, Mali Budići, Veliki Budići, Popovci, Ožegovci, Bučje, Glavica, Prgomelje i Tisovac

VI izborna jedinica:

Prekopakra, Novi Majur, Stari Majur i Batinjani

VII izborna jedinica:

Badljevina, Omanovac, Dereza, Gornji Grahovljani, Srednji Grahovljani i Donji Grahovljani

VIII izborna jedinica:

Donji Obrijež, Veliki Banovac, Ploštine, Toranj, Mali Banovac i Gornja Obrijež.

ŽUPANIJA BRODSKO-POSAVSKA

a) Županijska skupština

Članak 36.

U Županiji Brodsko-Posavskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su :

I izborna jedinica:

MZ "Dr. Ante Starčević"

II izborna jedinica:

MZ "Zrinski-Frankopan", "Podrinje", "Brodsko vinogorje", "Kolonija"

III izborna jedinica:

MZ "Budainka", "Jelas", "Josip Rimac", "Brodska varoš".

IV izborna jedinica:

MZ "Plavo polje", "Centar", "Mali Paris".

V izborna jedinica:

MZ "Josip Juraj Štrosmajer", "Andrija Hebrang".

VI izborna jedinica:

MZ "Radnički trg", "Antun Mihanović".

VII izborna jedinica:

Općine Brodski Stupnik, Bebrina.

VIII izborna jedinica:

Općina Oriovac

IX izborna jedinica:

Općine Sibinj, Pocrkavlje

X izborna jedinica:

Općina Slavonski Šamac

XI izborna jedinica:

Općine Vrpolje, Velika Kopanica, Gundinci

XII izborna jedinica:

Općine Donji Andrijevci, Garčin

XIII izborna jedinica:

Općine Oprisavci, Klakar

XIV izborna jedinica:

Općina Nova Kapela

XV izborna jedinica:

Općina Staro Petrovo Selo

XVI izborna jedinica:

Općina Rešetari

XVII izborna jedinica:

Općina Cernik

XVIII izborna jedinica:

Općina Stara Gradiška

XIX izborna jedinica:

Općina Nova Gradiška I. - i to ulice: Kovačevac, Radnička i Vrebino brdo, Prvča, P. Preradovića, Seged, E. Kvaternika Gaj, Lj. Gaja, Ulica Zrinskih,Trg Kneza Višeslava, D. Lobe, M. Lanosovića, Tina Ujevića, M. Kraljević, i Potočna.

Slavča, A. Šenoe, B. Kašića, I. Andrića, A. G. Matoša, V. Nikolić, Sv. Vinka, Lipovica, Vinogradska, M. Bauera, Psunjska, Mlinarska, Cvjetna i Kožarska.

Frankopanska, K. Dieneša, Prkos, Lj. Ljubibratića, Haulikova, Kramarićeva, A. Štampara, B. Radičevića, A. Mandrovića, Trg G. Viteza, J. Kozarca, S. S. Kranjčevića, Strmačka i A. B. Šimića.

Mala, Ratarska, Požeška, Cernička, M. J. Zagorke, M. Gupca.

XX izborna jedinica:

Općina Nova Gradiška II. - i to ulice: Štrosmajerova, Mažuranićeva, I. Kršnjavog, Kralja P. Krešimira, F. Račkog, Ulica Javora, Sv. Roka, Braće Radić i Voćarska. Bana Jelačiča, Mihanovićeva, Fra L. Ibrašimovića, G. Ninskog, A. Starčevića, F. Schmita, V. Lisinskog, A. K. Miočića, I. Zajca, Lj. Posavskog, Grofa J. Draškovića, P. Svačića i Bedem.

Relkovićeva, N. Tesle, V. Nazora, Kolodvorska, Trg k. Tomislava, Slavonskih graničara, A. Stepinca, I. Gundulića, M. Genkovića i Cvjetni trg.

Naselje Urije

Željeznička, Zagrebačka, A. Hebranga, M. Đurića, S. Raškaj, I. G. Kovačić, i E. Furgarića,Kralja Zvonimira, R. Boškovića, I. Kerdića, I. Meštroviča, G. Medovića.Baruna Trenka, Kralja Trpimira i I. Domca.

b) Gradsko vijeće

Članak 37.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Brodsko-Posavske su:

Grad Slavonski Brod

I izborna jedinica:

MZ Centar, MZ J. Rimac

II izborna jedinica:

MZ A. Hebrang, dio MZ dr. A. Starčević (Faerbaha, Gortana, Osječka do Željezničke pruge, D. Račkog)

III izborna jedinica:

MZ J. J. Štrosmajer

IV izborna jedinica:

MZ Radnički trg

V izborna jedinica:

MZ A. Mihanović

VI izborna jedinica:

MZ Plavo Polje

VII izborna jedinica:

MZ Jelas

VIII izborna jedinica:

MZ Brodski Varoš, MZ Budianka

IX izborna jedinica:

MZ Kolonija

X izborna jedinica:

MZ Mali Pariz, MZ Zrinski Frankopani

XI izborna jedinica:

MZ Brodsko Vinogorje, MZ Podvinje

XII izborna jedinica:

MZ Dr. A. Starčević, (Osječka do loo, Becića, Berislavića, Zvonimirova, Cejtnerova, Dubravčića, Kranjčevića, Lanosovića, Zoranića, Željeznička, Držinića, Hlišića, Iličića, Šišića, Marukića, Runjanina, Smičiklasa, A Gabrića, Mostarska, Krleže, Ivanića, 30. svibnja 1990, V. Novaka, D. Bogdanovića, Dombovića, Folnegovića, M. Tereze)

XIII izborna jedinica:

MZ dr. A Starčević (Bašića, Kažotića, Daus, Martinovića, Osječka od 100 do kraja, Banimira Turčinovića, Lovretića, Pokaza, Domca, Šubića).

Grad Nova Gradiška

I izborna jedinica:

Kovačevac, Radnička, Vrebino brdo

II izborna jedinica:

Prvča, P. Preradovića, Seged, E. Kvaternika, Gaj

III izborna jedinica:

Lj. Gaja, Ul. Zrinshih, Trg Kneza Višeslava, D. Lobe, M Lanosovića, T. Ujevića, M. Kraljevića, Potočna

IV izborna jedinica:

Slavča, A Šenoe, B. Kašića, I. Andrića, A. G. Matoša, V. Nikolić, Sv. Vinka,Lipovica, Vinogradska, M. Bauera, Psunjska, Mlinarska, Cvjetna, Kožarska

V izborna jedinica:

Frankopanska, K Dieneša, Prkos, Lj. Ljubibratića, Haulikova, Kramarićeva, A Štampara, B. Radičevića, A Mandrovića, Trg G. Viteza, J. Kozarca, S. S. Kranjčevića, Strmačka, A B. Šimića

VI izborna jedinica:

Mala Ratarska, Požeška, Cernička, M J. Zagorke, M. Gupca

VII izborna jedinica:

Štrosmajerova, Mažuranićeva, I. Kršnjavog, Kralja P. Krešimira, F. Račkog, Ulica Javora, Sv. Rok, B. Radić, Voćarska

VIII izborna jedinica:

Bana Jelačića, Mihanovićeva, Fra L Ibrašimovića, G. Ninski, A. Starčević, F. Schmit, V. Lisinski, A. K. Miočić, I. Zajc, Lj. Posavski, Grof J. Drašković, P. Svačić, Bedem

IX izborna jedinica:

Reljkovićeva, N. Tesla, V. Nazor, Kolodvorska, Trg K Tomislava, Slavonski graničari, A. Stepinac, I. Gundulić, M. Genković, Cvjetni trg

X izborna jedinica:

Naselje Urije

XI izborna jedinica:

Željeznička, Zagrebačka, A. Hebrang, M. Đurić, S. Raškaj, I. G. Kovačić, E. Purgarić

XII izborna jedinica:

Kralja Zvonimira, R. Bošković, L Kerdić, I. Meštrović, C. Medović,

XIII izborna jedinica:

Baruna Trenka, Kralja Trpimira, I. Domac.

c) Općinsko vijeće

Članak 38.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Brodsko - Posavske su:

Općina Bebrina

I izborna jedinica:

Bebrina

II izborna jedinica:

Stupnički kuti

III izborna jedinica:

Šumeće

IV izborna jedinica:

Zbjeg

V izborna jedinica:

Banovci

VI izborna jedinica:

Dubočac

VII izborna jedinica:

Kaniža (lijeva strana sela - svi neparni brojevi)

VIII izborna jedinica:

Kaniža (desna strana sela - svi parni brojevi).

Općina Brodski Stupnik

I izborna jedinica:

Brodski Stupnik (S. Radića od 1-172, A Rašića 1-121)

II izborna jedinica:

Brodski Stupnik (S. Radića od 174-282, P Zrinskog 1 - I20, Omladinska 1-11)

III izborna jedinica:

Brodski Stupnik (Vinogradska), Lovičići

IV izborna jedinica:

Gornji Andrijevci

V izborna jedinica:

Grižići, Krajačići

VI izborna jedinica:

Stari Slatnik (Hrvatskih branitelja od 1-97, A. Stepinca)

VII izborna jedinica:

Stari Slatnik (Hrvatskih branitelja od 98 - 207)

VIII izborna jedinica:

Stari Slatnik (Hrvatskih bratnitelja od 207 do kraja, Martinovićeva).

Općina Oriovac

I izborna jedinica:

Oriovac (A. Cesarca, Lj. Gaja, M. Mesića, B. Radića, V. Becića, Kolodvorska, Zagrebačka, naselje Kujnik)

II izborna jedinica:

Oriovac (Frankopanska do Osnovne škole, L Ilića, V. Nazora, M. Gabrića, I. Gundulića, Radnička, Trg hrvatskog preporoda)

III izborna jedinica:

Oriovac (Frankopanska od Osnovne škole do kraja, A. Starčevića, A. Šenoe, naselje Radovanje)

IV izborna jedinica:

Lužani

V izborna jedinica:

Lužani (Orljavska, B. Jelačića, M. Stojanovića, Savska, Prićac, Živike)

VI izborna jedinica:

Bečić, Malino i Ciglenik

VII izborna jedinica:

Slav. Kobaš I (ul. A. Starčevića, S. Radića)

VIII izborna jedinica:

Slav. Kobaš II (ul. S. Florijana, M. Gupca, Orljavska, Savska i Kloštarska).

Općina Sibinj

I izborna jedinica:

Sibinj I (B.Radića, M. Gupca, K Mislava, Sv. Ivana)

II izborna jedinica:

Sibinj II (Trg K Tomislava, Sibinjskih žrtava, Vinogradska, Sv. Vinka, A Stepinca)

III izborna jedinica:

Sibinj (108. brigade ZNG, V. Benošića, Naselje Završje)

IV izborna jedinica:

Gromačnik

V izborna jedinica:

Bartolovci

VI izborna jedinica:

Slobodnica I (Južni dio od 140)

VII izborna jedinica:

Slobodnica II (sjever)

VIII izborna jedinica:

Jakačina, Grgurevići, Čelikovići, Ravan, Brčino.

Općina Podcrkavlje

I izborna jedinica:

Podcrkavlje

II izborna jedinica:

Firov kraj, Vinogradska, Naselje Ježevik

III izborna jedinica:

Bukovlje (S. Radića, J. Kozarca, D. Rakovca, Stadionska)

IV izborna jedinica:

Brodski Zdenci

V izborna jedinica:

Crni Potok, Dubovik, Kindrovo, Matković, Mala, Oriovčić

VI izborna jedinica:

Gornji Slatnik, Donji Slatnik

VII izborna jedinica:

Grabarje, Glogovica

VIII izborna jedinica:

Rastušje, Tomica.

Općina Oprisavci

I izborna jedinica:

Kupina Prnjavor

II izborna jedinica:

Novi Grad

III izborna jedinica:

Bradanci

IV izborna jedinica:

Stružani, Zoljani

V izborna jedinica:

Svilaj

VI izborna jedinica:

Oprisavci od 1-131

VII izborna jedinica:

Oprisavci (od 204 do kraja i od 131 do kraja)

VIII izborna jedinica:

Trnjanski kuti, Poljanci.

Općina Velika Kopanica

I izborna jedinica:

Velika Kopanica I ul.

II izborna jedinica:

Velika Kopanica II ul.

III izborna jedinica:

Velika Kopanica III ul.

IV izborna jedinica:

Velika Kopanica IV ul.

V izborna jedinica:

Mala Kopanica

VI izborna jedinica:

Beravci I

VII izborna jedinica:

Beravci II

VIII izborna jedinica:

Divoševci.

Općina Slavonski Šamac

I izborna jedinica:

Slavonski Šamac I (V. Nazora, Nova ulica, M. Gupca)

II izborna jedinica:

Slavonski Šamac II (Zvonimirova, Savska, Stanovi)

III izborna jedinica:

Kruševica I (Gajeva, Novo Naselje, Dubočica)

IV izborna jedinica:

Kruševica II (Radićeva, K Tomislava, Štrosmajerova, Gundulićeva)

V izborna jedinica:

Sikirevci I (A. Stepinca)

VI izborna jedinica:

Sikirevci II (Gajeva)

VII izborna jedinica:

Sikirevci III (M. Gupca, V. Nazora, B. Kašića, S. Radića)

VIII izborna jedinica:

Jaruge.

Općina Garčin

I izborna jedinica:

Bicko Selo, Sapci

II izborna jedinica:

Klokočevik

III izborna jedinica:

Korduševci, Šušnjevci, Vrhovine.

IV izborna jedinica:

Garčin (od 2- 1oo, 1-99), Selna

V izborna jedinica:

Gaćin II (od 100 do kraja parnih brojeva i od 99 do kraja neparnih brojeva)

VI izborna jedinica:

Trnjani

VII izborna jedinica:

Vranovci

VIII izborna jedinica:

Zadubravlje.

Općina Donji Andrijevci

I izborna jedinica:

Donji Andrijevci I ul.

II izborna jedinica:

Donji Andrijevci II ul.

III izborna jedinica:

Donji Andrijevci III ul.

IV izborna jedinica:

Donji Andrijevci IV ul.

V izborna jedinica:

Donji Andrijevci V ul.

VI izborna jedinica:

Donji Andrijevci VI ul.

VII izborna jedinica:

Staro Topolje I

VIII izborna jedinica:

Staro Topolje II, Novo Topolje.

Općina Vrpolje

I izborna jedinica:

Vrpolje I (S. Radića, Štrosmajerova)

II izborna jedinica:

Vrpolje II (Šamačka, I. Meštrović)

III izborna jedinica:

Vrpolje III (B. Jelačića do pruge, Starčevićeva, Pavićeva)

IV izborna jedinica:

Vrpolje IV (B. Jelačića od pruge do kraja, Kneževičeva, Perkovačka)

V izborna jedinica:

Čajkovci I (B. Radića od 1-243)

VI izborna jedinica:

Čajkovci II (B. Radića od 2-230)

VII izborna jedinica:

Stari Perkovci I (Hercegovačka, Kolodvorska, L Klaića, V. Nazora)

VIII izborna jedinica:

Stari Perkovci II (S. Radića, M Gupca, F. Zmaića, Đakovačka, Dragutinska).

Općina Gundinci

I izborna jedinica:

Gundinci I (M Gupca 1-113 i od 2-94)

II izborna jedinica:

Gundinci II (M. Gupca od 115 -195 i od 98 -180, Sajmišna 15 - 23)

III izborna jedinica:

Gundinci III (S. Radića od 2-94 i od 1-87, Sajmišna od 1-14)

IV izborna jedinica:

Gundinci IV (S. Radića 96-142, i od 89-131)

V izborna jedinica:

Gundinci V (Zagrebačka 2-106 i od 1-49)

VI izborna jedinica:

Cundinci VI (Zagrebačka 108-242 i od 51- 135)

VII izborna jedinica:

Gundinci VII (Đakovačka)

VIII izborna jedinica:

Gundinci VIII (Đ. Vardića).

Općina Klakar

I izborna jedinica:

Gornja Vrba I (Vrbskih žrtava 2-206, Savska, M. Gupca)

II izborna jedinica:

Gornja Vrba II (Vrbskih žrtava 1-207, B. Radića, M. Mesića, Naselje Klis)

III izborna jedinica:

Ruščica I (parni kbr. svih ulica)

IV izborna jedinica:

Ruščica II (neparni kbr svih ulica)

V izborna jedinica:

Klakar

VI izborna jedinica:

Gornja Bebrina

VII izborna jedinica:

Donja Bebrina

VIII izborna jedinica:

Donja Vrba.

Općina Cernik

I izborna jedinica:

Baćindol

II izborna jedinica:

Banićevac, Opršinac, Sinlije,

III izborna jedinica:

Cernik I (Školska, Šumetlica)

IV izborna jedinica:

Cernik II (Požeška, Rokova)

V izborna jedinica:

Cernik III (Đurićeva, Potočna i ostale).

VI izborna jedinica:

Cernik IV (Frankopanska)

VII izborna jedinica:

Podvrško, Opatovac, Golobrdac,

VIII izborna jedinica:

Šagovina Cernička, Geletinci.

Općina Davor

I izborna jedinica:

Savska od 1-10,I. Mažuranića od 1-55 i od 2-38, P. Svačića od 1-5 i od 2-6, I. Gundulića od 1-21 i od 2-18, K Tomislava od 1-15 i od 2-18, S. Radića od 1-43 i od 2-24, Lj. Gaja od 1-13 i od 2-14, Frankopanska od 1-9 i od 2-8,

K Krešimira od 1-2 i od 2-6, Bana Jelačića od 1-17

II izborna jedinica:

Savska od 11-13, A. Kačića Miošića od 1-47 i od 2-58, B. Jelačića od 2-12, I. Kerdića od 1-9 i od 2-14, J. J. Štrosmajera od 1-25 i od 2-38, I. Gundulića od 22-38 i od 23-33, K Tomislava od 20-34 i od 19-37

III izborna jedinica:

Savska od 20-27, I. Gundulića od 38-50 i od 33-55, K Tomislava od 37-59 i od 36-50, K. Zvonimira od 1-29, M. Gupca od 1-17 i od 2-10

IV izborna jedinica:

Savska od 27-35, K Zvonimira od 2-28, I. Gundulića od 57-59 i od 52-74, K Tomislava od 61-79 i od 52-66, V. Lisinskog od 1-21 i od 2-12, I. Kerdića od 9-21 i od 10-18.

V izborna jedinica:

Savska od 35-52, V. Nazora od 1-27, A Mihanovića od 1-7 i od 2-6, V. Lisinskog od 21-43 i od 12-18, Ladarska, A. Starčevića, I. Kerdića

VI izborna jedinica:

Orubica I (Savska od 1-92, M. Gupca od 1- 27 i od 2-22)

VII izborna jedinica:

Orubica II (Relkovićeva od 1-67 i od 2-18, J. J. Štrosmajera od 1-57 i 2-47)

VIII izborna jedinica:

Orubica III (Radićeva od 2-90 i 1-65).

Općina Gornji Bogićevci

I izborna jedinica:

Dragalić I od 1-167 i 2-182

II izborna jedinica:

Dragalić II od 184-206 i 169-185 i Poljane

III izborna jedinica:

Dubovac, Kosovac

IV izborna jedinica:

Gornji Bogićevci (Baruna Becka, S. Mlineka i Smrtić)

V izborna jedinica:

Gornji Bogićevci (Matije Gupca, Radnička i Brodska)

VI izborna jedinica:

Gorice, Donji Bogićevci

VII izborna jedinica:

Mašić

VIII izborna jedinica:

Medari, Trnava.

Općina Nova Kapela

I izborna jedinica:

Batrina I (Đ. Đakovića, Reljkovićeva, R Jakovca, Radićeva od kbr. 1-25 i 2-26)

II izborna jedinica:

Batrina II (Kolodvorska, Radnička, Radićeva od kbr. 27-185 i 28-186), Seoce

III izborna jedinica:

Bili Brig, Donji Lipovac

IV izborna jedinica:

Dragovci, Stara Kapela

V izborna jedinica:

Nova Kapela I (Zlate Dupko, Vl. Nazora, K Zvonimira, A. Šenoe)

VI izborna jedinica:

Nova Kapela II (Kralja Tomislava)

VII izborna jedinica:

Siče, Magić, Mala

VIII izborna jedinica:

Srednji Lipovac, Gornji Lipovac i Pavlovci.

Općina Okučani

I izborna jedinica:

Benkovac, Čaprginci, Ratkovac, Širinci i Trnakovac

II izborna jedinica:

Bodegraj

III izborna jedinica:

Cage

IV izborna jedinica:

Čovac i Vrbovljani

V izborna jedinica:

Gornji Rogolji, Donji Rogolji, Bobare, Lještani i Bijela Stijena

VI izborna jedinica:

Lađevac

VII izborna jedinica:

Okučani I (A. Marindolca, Stanivukovićeva, Kruškovac, Voćarska, Zelengajska, N. Vujasinović kbr. 2-16 i 1-9)

VIII izborna jedinica:

Okučani II (N. Vujasinović od kbr. 18 do kraja i od 11 do kraja, N. Gragosavljević, Vinogradska, Radnička, Željeznička i 12.aprila).

Općina Rešetari

I izborna jedinica:

Adžamovci

II izborna jedinica:

Drežnik, Gunjavci

III izborna jedinica:

Rešetari I (V. Nazora od 1-408 i od 489-492)

IV izborna jedinica:

Rešetari II (M. Gupca od 409-488, Frankopanska od 1-56, Kožarska od 57-98, K Tomislava od 478-731)

V izborna jedinica:

Rešetari III (B. Jelačića od 99-477, Ratarska, B- Jelačića i K. Tomislava od 732-740)

VI izborna jedinica:

Rešetari IV (B. Radića od 1-263, A. Petrovića od 264-278)

VII izborna jedinica:

Rešetari V (K Krešimira od 299-556, Bukovica)

VIII izborna jedinica:

Zapolje, Brdani.

Općina Stara Gradiška

I izborna jedinica:

Donji Varoš I od 1-89

II izborna jedinica:

Donji Varoš II od 90-144, Pivare

III izborna jedinica:

Gornji Varoš

IV izborna jedinica:

Novi Varoš I od 1-49 i od 2-62, Gređani

V izborna jedinica:

Novi Varoš II od 51 do 129 i od 64-146

VI izborna jedinica:

Stara Gradiška I - zgrade od 1-9

VII izborna jedinica:

Stara Gradiška II - zgrade od 10-18

VIII izborna jedinica:

Uskoci.

Općina Staro Petrovo Selo

I izborna jedinica:

Godinjak, Tisovac

II izborna jedinica:

Laze, D. Crnogovci, G. Crnogovci

III izborna jedinica:

Staro Petrovo Selo I (Gupčeva, Lj. Gaja, Reljkovićeva)

IV izborna jedinica:

Staro Petrovo Selo II (K Zvonimira, Frankopanska, Kolodvorska, B. Radić od 1-65 i od 2-66, A. Hebranga)

V izborna jedinica:

Staro Petrovo Selo III (B. Radić od 67-193 i od 68-208, A. Šenoe, Vinogradska, Ljudevita Posavskog, Starci, Oštri Vrh, Vladisovo)

VI izborna jedinica:

Štivica

VII izborna jedinica:

Vrbova I od 1-91 i od 2-9o, Blažević Dol

VIII izborna jedinica:

Vrbova II od 93-343 i od 92-386, Komarnica.

Općina Vrbje

I izborna jedinica:

Hodovaljci I od 1-99 i od 2-102

II izborna jedinica:

Bodovaljci II od 101-209 i od 104-204,

III izborna jedinica:

Mačkovac, Visoka Greda, Savski bok

IV izborna jedinica:

Ljupina I od 1-199 i od 2-200

V izborna jedinica:

Ljupina II od 2o1 do kraja i od 2o2 do kraja

VI izborna jedinica:

Sičice

VII izborna jedinica:

Vrbje I (K Tomislava, N. Tesle)

VIII izborna jedinica:

Vrbje II (B. Radić, Ratarska Dolina).

ŽUPANIJA ZADARSKO-KNINSKA

a) Županijska skupština

Članak 39.

U Županiji Zadarsko-Kninskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Udbina, Titova Korenica, Smoljanac.

II izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Donji Lapac i Gračac.

III izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Lovinac.

IV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Kistanje, Ervenik, Oklić.

V izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja grada Knina i općine Nadvoda.

VI izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina Kijevo i Civljane.

VII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Stankovci, Lišane, Ostrovičke, Lisičić, Polača.

VIII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Benkovac, Smilčić, Obrovac.

IX izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Sv. Filip i Jakov i Pašman.

X izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Pakoštane, Grad Biograd n/m.

XI izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Bibinje, Sukošan, Škabrnje, Zemunik Donji.

XII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Vir i Nin.

XIII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Novigrad, Ražanac, Posedarje, Starigrad.

XIV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Preko, Kali, Sali.

XV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Jasenice, Kruševo, Poličnik.

XVI izborna jedinica:

Briševo, Smiljevac, Bili Brig, Crvene kuće, Gaženica, Dračevac, Zadarski, Crno, Ploča, Ričina, Arbanasi.

XVII izborna jedinica:

Poluotok, Jazine

XVIII izborna jedinica:

Jazine II, Višnjik

XIX izborna jedinica:

Voštarnica, Brodarica

XX izborna jedinica:

Kožino, Petrčane, Vidikovac, Plovanija, Diklo, Bokanjac, Borik, Vlado Bagat.

b) Gradsko vijeće

Članak 4o.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Zadarsko - Kninske su:

Grad Zadar

I izborna jedinica:

Brgulje, Silba, Olib, Molat, Zapuntel, Premuda, Ist, Rava, Veli Iž, Mali Iž

II izborna jedinica:

Petrčane, Diklo, Kožino, Puntamika,Bokanjac

III izborna jedinica:

Vidikovac, Maslina, Plovanija, Crno

IV izborna jedinica:

Gornji Bilig, Bili Brig, Crvene kuće, Gaženica

V izborna jedinica:

Voštarnica

VI izborna jedinica:

Jazine II

VII izborna jedinica:

Arbanasi, Ričina

VIII izborna jedinica:

Stanovi, Smiljevac

IX izborna jedinica:

Višnjik

X izborna jedinica:

Jazine I, Ploče, Dračevac Zadarski

XI izborna jedinica:

MZ Brodarica - dio omeđen ulicama: Obala kneza Trpimira, Sutomiška, dio Ulice Mak Dizdar, Put Nina i nadalje južno Ul. I. Meštrovića

XII izborna jedinica:

MZ Poluotok - zapadno od Ulice Jurja Barakovića, Narodnim trgom, Ul. Mihovila Klaića, Ul. Špire Brusine do Kopnenih vrata

XIII izborna jedinica:

MZ Poluotok - istočno od Ulice Jurja Barakovića, Narodnim trgom, Ulicom Mihovila Klaića, Ulica Špire Brusine do Kopnenih vrata i dio MZ Brodarica sjeverno od ulice Put Nina do istočno Puta Bokanjca i sjeverno od zadarske obilaznice.

Grad Biograd na moru

I izborna jedinica:

Poluotok omeđen Obalom kralja Petra Krešimira IV do Trga Hrvatskih velikana i Trg kralja Tomislava

II izborna jedinica:

Centar - omeđen Trgom kralja Tomislava i Trgom Hrvatskih velikana, Zagrebačkom ulicom, Splitskom, Marka Marulića, Put Solina do plaže "Soline"

III izborna jedinica:

Rus I - Zagrebačkom ulicom, Ante Starčevića i Splitskom

IV izborna jedinica:

Rus II - Zagrebačkom ulicom, Dubrovačkom, Splitskom i Ante Starčevića

V izborna jedinica:

Tuče - ulicom Marka Marulića, Splitskom, S. S. Kranjčevića i Ivana Gorana Kovačića

VI izborna jedinica:

Jez Vruljine - Zagrebačkom ulicom, Zadarskom, Mihe Pracata i Šetalište kneza Branimira

VII izborna jedinica:

Bošana - Šetalištem kneza Branimira, šetllištem Bošana do katastarske općine Sv. Filip i Jakov, Jadranskom turističkom cestom, Miroslava Kraljevića, Ivana Rendića, Ivana Meštrovića, Vlahe Bukovca do Zadarske

VIII izborna jedinica:

Ulicom Vlahe Bukovca, Ivana Meštrovića, Ivana Rendiš, Miroslava Kraljevića, Jadranskom turističkom cestom, Zagrebačkom, Zadarskom do Ulice Vlahe Bukovca

IX izborna jedinica:

Meterize - Zagrebačkom ulicom, Jadranskom turističkom cestom, Splitskom i Dubrovačkom

X izborna jedinica:

Granda - Kumenat - Splitskom i Jadranske turističke ceste, od Jadranske turističke ceste do k.o. Pakoštane (Kumenat)

XI izborna jedinica:

Kosa - zapad - Jadranskom turističkom cestom, Hvarskom do puta za Novo groblje

XII izborna jedinica:

Kosa - centar - Uglanskom, Murterskom, Bračkom, Neretvanskom, Cetinskom uključujući Jankolovicu

XIII izborna jedinica:

Kosa - istok - Cetinskom, Jadranskom turističkom cestom i Zrmanjskom ulicom.

c) Općinsko vijeće

Članak 41.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Zadarsko - Kninske su:

Općina Bibinje

I izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 1 - 80

II izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 81 - 160

III izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 161 do 240

IV izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 241 do 320

V izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 321do 400

VI izborna jedinica:

Bibinje od kućnog broja 401 do 480

VII izborna jedinica:

Bibinje od broja 481 do 560

VIII izborna jedinica:

Bibinje od broja 561 do 636.

Općina Pašman

I izborna jedinica:

Tkon

II izborna jedinica:

Kraj - Ugrinić

III izborna jedinica:

Pašman - Barotul

IV izborna jedinica:

Mrljane

V izborna jedinica:

Dobropoljana

VI izborna jedinica:

Nevidane

VII izborna jedinica:

Banj

VIII izborna jedinica:

Ždrelac.

Općina Sv. Filip i Jakov

I izborna jedinica:

Sv. Filip i Jakov istočno

II izborna jedinica:

Sv. Filip i Jakov zapadno

III izborna jedinica:

Turanj

IV izborna jedinica:

Krmčina (Sv. Petar na moru)

V izborna jedinica:

Raštane Donje

VI izborna jedinica:

Raštane Gornje

VII izborna jedinica:

Tičevo - Viterinci

VIII izborna jedinica:

Babac.

Općina Pakoštane

I izborna jedinica:

Pakoštane - zapad od Glavne ulice zapadno do "Jaza"

II izborna jedinica:

Pakoštane - istok od Glavne ulice, istok omeđeno ulicom iznad "Stare škole" do crkve

III izborna jedinica:

Pakoštane- Centar

IV izborna jedinica:

Vrana - istok

V izborna jedinica:

Vrana - zapad

VI izborna jedinica:

Drage - sjever

VII izborna jedinica:

Drage - jug

VIII izborna jedinica:

Vrgada.

Općina Sukošan

I izborna jedinica:

Debeljak od kućnog broja 1 do 85

II izborna jedinica:

Debeljak od kućnog bnoja 86 do 169

III izborna jedinica:

Sukošan od kućnog broja 1 do 102

IV izborna jedinica:

Sukošan od kućnog broja 103 do 204

V izborna jedinica:

Sukošan od kućnog broja 205 do 306

VI izborna jedinica:

Sukošan od kućnog broja 307 do 408

VII izborna jedinica:

Gorica od kućnog broja 1 do 88

VIII izborna jedinica:

Gorica od kućnog broja 89 do 174 i cijelo naselje Glavica.

Općina Zemunik Donji

I izborna jedinica:

Zemunik Gornji - istok

II izborna jedinica:

Zemunik Gornji - zapad

III izborna jedinica:

Zemunik Donji od kućnog broja 1 do 113

IV izborna jedinica:

Zemunik Donji od kućnog broja 114 do 225

V izborna jedinica:

Zemunik Donji od kućnog broja 226 do 339

VI izborna jedinica:

Galovac od kućnog broja 1 do 130

VII izborna jedinica:

Galovac od kućnog broja 131 do 261

VIII izborna jedinica:

Smoković.

Općina Škabrnja

I izborna jedinica:

Prkos

II izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 1 do 52

III izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 53 do 105

IV izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 106 do 158

V izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 159 do 212

VI izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 213 do 265

VII izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 266 do 310

VIII izborna jedinica:

Škabrnja od kućnog broja 311 do 366.

Općina Poličnik

I izborna jedinica:

Briševo

II izborna jedinica:

Lovinac i Rupalj

III izborna jedinica:

Suhovare

IV izborna jedinica:

Visočane

V izborna jedinica:

Poličnik od kućnog broja 1 do 131

VI izborna jedinica:

Poličnik od kućnog broja 132 do 262

VII izborna jedinica:

Murvice od kućnog broja 1 do 100

VIII izborna jedinica:

Murvice od kućnog broja 101 do 188 kao i naselje Dračevac Ninski.

Općina Posedarje

I izborna jedinica:

Islam Latinski

II izborna jedinica:

Podgradina

III izborna jedinica:

Slivnica Gornja

IV izborna jedinica:

Slivnica Donja

V izborna jedinica:

Ždrilo-Vučjak i Vinjerac

VI izborna jedinica:

Posedarje od kućnog broja 1 do 64

VII izborna jedinica:

Posedarje od kućnog broja 65 do 129

VIII izborna jedinica:

Posedarje od kućnog broja 130 do 203.

Općina Novigrad

I izborna jedinica:

Novigrad od kućnog broja 1 do 60

II izborna jedinica:

Novigrad od kućnog broja 61 do 120

III izborna jedinica:

Paljuv

IV izborna jedinica:

Pridraga od kućnog broja 1 do 66

V izborna jedinica:

Pridraga od kućnog broja 67 do 132

VI izborna jedinica:

Pridraga od kućnog broja 133 do 200

VII izborna jedinica:

Pridraga od kućnog broja 201 do 266

VIII izborna jedinica:

Pridraga od kućnog broja 267 do 330.

Općina Starigrad

I izborna jedinica:

Tribanj - Šibuljine

II izborna jedinica:

Starigrad od kućnog broja 1 do 46

III izborna jedinica:

Starigrad od kućnog broja 47 do 92

IV izborna jedinica:

Starigrad od kućnog broja 93 do 140

V izborna jedinica:

Starigrad od kućnog broja 141 do 186

VI izborna jedinica:

Starigrad od kućnog broja 187 do 231

VII izborna jedinica:

Seline od kućnog broja 1 do 43

VIII izborna jedinica:

Seline od kućnog broja 44 do 87.

Općina Ražanac

I izborna jedinica:

Ražanac od kućnog broja 1 do 90

II izborna jedinica:

Ražanac ud kućnog broja 91 do 155 i naselje Podvršje

III izborna jedinica:

Krnez i Ljubački Stanovi

IV izborna jedinica:

Ljubač

V izborna jedinica:

Jovići

VI izborna jedinica:

Rtina

VII izborna jedinica:

Radovin od kućnog broja 1 do 60

VIII izborna jedinica:

Radovin od kućnog broja 61 do 120.

Općina Preko

I izborna jedinica:

Lukoran

II izborna jedinica:

Poljana

III izborna jedinica:

Sutomišćica

IV izborna jedinica:

Ugljan od kućnog broja 1 do 100

V izborna jedinica:

Ugljan od kućnog broja 101 do 178 i naselja Rivanj i Sestrunj

VI izborna jedinica:

Preko od kućnog broja 1 do 104

VII izborna jedinica:

Preko od kućnog broja 105 do 210

VIII izborna jedinica:

Preko od kućnog broja 211 do 300 i naselje Ošljak.

Općina Kali

I izborna jedinica:

Kali od kućnog broja 1 do 80

II izborna jedinica:

Kali od kućnog broja 81 do 162

III izborna jedinica:

Kali od kućnog broja 163 do 244

IV izborna jedinica:

Kali od kućnog broja 245 do 320

V izborna jedinica:

Kali od kućnog broja 321 do 400

VI izborna jedinica:

Kukljica od kućnog broja 1 do 88

VII izborna jedinica:

Kukljica od kućnog broja 87 do 128

VIII izborna jedinica:

Kukljica od kućnog broja 129 do 201.

Općina Sali

I izborna jedinica:

Brbinj, Luka i Savar

II izborna jedinica:

Božava, Zvernica i Dragova

III izborna jedinica:

Veli Rat, Sotine i Verunić

IV izborna jedinica:

Žman

V izborna jedinica:

Zaglav

VI izborna jedinica:

Sali od kućnog broja 1 do 59

VII izborna jedinica:

Sali od kućnog broja 60 do 120

VIII izborna jedinica:

Sali od kućnog broja 121 do 177.

Općina Vir

I izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 1 do 22

II izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 23 do 44

III izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 45 do 66

IV izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 67 do 88

V izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 89 do 100

VI izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 101 do 123

VII izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 124 do 145

VIII izborna jedinica:

Vir od kućnog broja 148 do 177.

Općina Nin

I izborna jedinica:

Poljica, Poljica - Brig

II izborna jedinica:

Žerava i Ninski Stanovi

III izborna jedinica:

Privlaka od kućnog broja 1 do 229

IV izborna jedinica:

Privlaka ad kućnog broja 230 do 458

V izborna jedinica:

Zaton

VI izborna jedinica:

Vrsi od kućnog broja 1 do 160

VII izborna jedinica:

Vrsi od kućnog broja 181 do 261 i naselje Grbe

VIII izborna jedinica:

Nin.

KOTAR KNIN

a) Skupština kotara

Članak 42.

Izborne jedinice za izbor članova u skupštinu Kninskog kotara na području Županije Zadarsko - Kninske su:

I izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Jasenice, Kruševo

II izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina Kijevo, Civljani

III izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Lisičić

IV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Lišane Ostroničke

V izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Polača

VI izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Stankovci

VII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Lovinac

VIII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Kistanje

IX izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina Ervenik, Orlić

X izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Udbina

XI izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općina: Titova Korenica i Smoljanac

XII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Benkovac

XIII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Smilčić

XIV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Obrovac i Nadvoda

XV izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Donji Lapac

XVI izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja općine Gračac

XVII izborna jedinica:

Sva mjesta sa područja grada Knina

b) Gradsko vijeće

Grad Knin

I izborna jedinica:

Knin I

II izborna jedinica:

Knin II

III izborna jedinica:

Knin III

IV izborna jedinica:

Knin IV

V izborna jedinica:

Knin V

VI izborna jedinica:

Knin VI

VII izborna jedinica:

Knin VII

VIII izborna jedinica:

Knin VIII

IX izborna jedinica:

Knin IX

X izborna jedinica:

Knin X

XI izborna jedinica:

Knin XI

XII izborna jedinica:

Knin XII

XIII izborna jedinica:

Knin XIII.

c) Općinsko vijeće

Općina Kistanje

I izborna jedinica:

Kistanje I

II izborna jedinica:

Kistanje II

III izborna jedinica:

Kistanje III

IV izborna jedinica:

Kistanje IV

V izborna jedinica:

Kistanje V

VI izborna jedinica:

Kistanje VI

VII izborna jedinica:

Kistanje VII

VIII izborna jedinica:

Kistanje VIII.

Općina Ervenik

I izborna jedinica:

Ervenik I

II izborna jedinica:

Ervenik II

III izborna jedinica:

Ervenik III

IV izborna jedinica:

Ervenik IV

V izborna jedinica:

Ervenik V

VI izborna jedinica:

Ervenik VI

VII izborna jedinica:

Ervenik VII

VIII izborna jedinica:

Ervenik VIII.

Općina Orlić

I izborna jedinica:

Orlić I

II izborna jedinica:

Orlić II

III izborna jedinica:

Orlić III

IV izborna jedinica:

Orlić IV

V izborna jedinica:

Orlić V

VI izborna jedinica:

Orlić VI

VII izborna jedinica:

Orlić VII

VIII izborna jedinica:

Orlić VIII.

Općina Udbina

I izborna jedinica:

Udbina I

II izborna jedinica:

Udbina II

III izborna jedinica:

Udbina III

IV izborna jedinica:

Udbina IV

V izborna jedinica:

Udbina V

VI izborna jedinica:

Udbina VI

VII izborna jedinica:

Udbina VII

VIII izborna jedinica:

Udbina VIII.

Općina Titova Korenica

I izborna jedinica:

Titova Korenica I

II izborna jedinica:

Titova Korenica II

III izborna jedinica:

Titova Korenica III

IV izborna jedinica:

Titova Korenica IV

V izborna jedinica:

Titova Korenica V

VI izborna jedinica:

Titova Korenica VI

VII izborna jedinica:

Titova Korenica VII

VIII izborna jedinica:

Titova Korenica VIII.

Općina Smoljanac

I izborna jedinica:

Smoljanac I

II izborna jedinica:

Smoljanac II

III izborna jedinica:

Smoljanac III

IV izborna jedinica:

Smoljanac IV

V izborna jedinica:

Smoljanac V

VI izborna jedinica:

Smoljanac VI

VII izborna jedinica:

Smoljanac VII

VIII izborna jedinica:

Smoljanac VIII.

Općina Kijevo

I izborna jedinica:

Kijevo I

II izborna jedinica:

Kijevo II

III izborna jedinica:

Kijevo III

IV izborna jedinica:

Kijevo IV

V izborna jedinica:

Kijevo V

VI izborna jedinica:

Kijevo VI

VII izborna jedinica:

Kijevo VII

VIII izborna jedinica:

Kijevo VIII.

Općina Civljane

I izborna jedinica:

Civljane I

II izborna jedinica:

Civljane II

III izborna jedinica:

Civljane III

IV izborna jedinica:

Civljane IV

V izborna jedinica:

Cetina V

VI izborna jedinica:

Cetina VI

VII izborna jedinica:

Cetina VII

VIII izborna jedinica:

Cetina VIII.

Općina Jasenice

I izborna jedinica:

Naselje Zaton Obrovački, ulice: Baričići, Modrići, Gaci, Zaton

II izborna jedinica:

Naselje Zaton Obrovački, ulice: Jokići, Prše, Milanci, Čude, Grkovac

III izborna jedinica:

Naselje Jesenice, ulice: Babija, Brig Šarlića, Nadbrina, Podprag, Nadadraga, Rupine, Meki Doci, Čićenice, Kitnjasta Glavica, Podumac, Vučiplje

IV izborna jedinica:

Naselje Jesenice, ulice: Burilovac, D. Simičevići, Strana Šarlića, Šibenik, Narune V izborna jedinica:

Naselje Jesenice, ulice: Centar, Burilovac, G. Zubci

VI izborna jedinica:

Naselje Jesenice, ulice: Zelenikovac, Punari, Glavice, Bužonjića, Male Vrulje, Vukića, Dolac, Stupica

VII izborna jedinica:

Neselje Jesenice, ulice: Rovanjska (Bez Jasića), Modrić

VIII izborna jedinica:

Naselje Jesenice, ulice: Maslenica

Općina Benkovac

I izborna jedinica:

Benkovac 1, Barice

II izborna jedinica:

Benkovac 2, Centar I

III izborna jedinica:

Benkovac 3, Kaštel

IV izborna jedinica:

Benkovac 4, Centar II - pijaca

V izborna jedinica:

Buković

VI izborna jedinica:

Benkovačko Selo

VII izborna jedinica:

Kožlovac

VIII izborna jedinica:

Kuta Atlagić.

Općina Lisičić

I izborna jedinica:

Lisičići

II izborna jedinica:

Podgrađe

III izborna jedinica:

Karin Donji

IV izborna jedinica:

Popovići

V izborna jedinica:

Brgud

VI izborna jedinica:

Bruška

VII izborna jedinica:

Radoljice

VIII izborna jedinica:

Medviđa.

Općina Lišane Ostrovičke

I izborna jedinica:

Lišane Ostrovičke

II izborna jedinica:

Kolarina

III izborna jedinica:

Donji Lepuri

IV izborna jedinica:

Bulić

V izborna jedinica:

Bjelina

VI izborna jedinica:

Dobropoljci, Ostrovica

VII izborna jedinica:

Vukšić

VIII izborna jedinica:

Prović.

Općina Polača

I izborna jedinica:

Polača

II izborna jedinica:

Nadin, Zagrad

III izborna jedinica:

Tinj, Lišane Tinjske

IV izborna jedinica:

Raštević, Korlat

V izborna jedinica:

Šopot

VI izborna jedinica:

Kakma, Jagodnje Donje

VII izborna jedinica:

Zapužane, Jagodnje Gornje

VIII izborna jedinica:

Podlug, Perušić Benkovački.

Općina Stankovci

I izborna jedinica:

Stankovci

II izborna jedinica:

Prirateg

III izborna jedinica:

Miranje, Ceranje Gornje,·Ceranje Donje

IV izborna jedinica:

Velim, Crljenik

V izborna jedinica:

Budak, Bila Vlaka

VI izborna jedinica:

Morpolača

VII izborna jedinica:

Banjevci

VIII izborna jedinica:

Radošinovci, Dobra Voda.

Općina Smilčić

I izborna jedinica:

Smilčić

II izborna jedinica:

Islam Grčki I (do škole - zapad)

III izborna jedinica:

Islam Grčki II (od škole - istok)

IV izborna jedinica:

Kašić

V izborna jedinica:

Biljene Donje I, Veljane, Trljuge

VI izborna jedinica:

Biljene Donje II, Škorići

VII izborna jedinica:

Biljene Gornje I, Gagići, Opačići, Radmanovići

VIII izborna jedinica:

Biljene Gornje II, Dukići, Ostojići.

Općina Lovinac

I izborna jedinica:

Gornja Ploča

II izborna jedinica:

Kik

III izborna jedinica:

Vranik

IV izborna jedinica:

Lovinac

V izborna jedinica:

Smokrić

VI izborna jedinica:

Ričice

VII izborna jedinica:

Ličko Cerje

VIII izborna jedinica:

Sveti Rok.

Općina Obrovac

I izborna jedinica:

Naselje Obrovac, ulice: Milišanski put, Blok C- 16, Milice Poljak, Put Fortice, Ulica slobode, Radnički put

II izborna jedinica:

Naselje Obrovac, ulice: Boška Jokića, Obala Petra Šimičevića, Omladinska, Put Kruševa, Rudarska

III izborna jedinica:

Naselje Obrovac, ulice: Obala Tome Breulja, Trg slobode

IV izborna jedinica:

Naselje Obrovac, ulice: Put Knina, VI udarne brigade, Tome Breulja

V izborna jedinica:

Naselje Muškovci, sve ulice osim Sekulići i Milanko

VI izborna jedinica:

Naselje Plišane, ulice, Berberi, Gajice, Gnjatovići, Gugleta, Kalalići, Kuridže, Majstorovići, Mijuri, Bišići, Obućine, naselje Muškovci, ulica Sekulići

VII izborna jedinica:

Naselje Bilišane, ulica Bilišane

VIII izborna jedinica:

Naselja Bilišane, ulice: Oluići, Pešelji, Rodići, Sekulići, Svinjski Dolac, Brtići, naselje Muškovci, ulica Milanci.

Općina Kruševo

I izborna jedinica:

Naselje Kruševo, ulice: Brajnovići, Bukovac Donji, Dolac, Kobljani, Marinovići; naselje Zelengrad, ulice: Mitrovići kod Njive, Mitrovići kod Jame i Vlačine

II izborna jedinica:

Naselje Kruševo, ulice: Bubnjari, Gornje Polje, Brslani, Grgići, Brkići, Josići, Jurjevići, Karlovac, Župani, Drage

III izborna jedinica:

Naselje Kruševo, ulice: Donje Polje, Orljak; naselje Gornji Karin, ulice: Lončari, Radeke

IV izborna jedinica:

Naselje Kruševo, ulice: Ribnica, Vozarica, Pod Gredom, naselje Gornji Karin, ulice: Slane, Višići

V izborna jedinica:

Naselje Kruševo, ulice: Baići, Buljati, Gunde, Karamarci, Lipotići, Ugljari, Brčići, Zevelinac, Miljanići, Pržine, Kruševo, (inozemci)

VI izborna jedinica:

Naselje Zelengrad, ulice: Adami, Čorluk, Donje Čeprnje, Gagići, Bjeluši, Gagići Ćujici, Gagići Kiće, Garonje, Garonje Čeprnje, Jasenovača, Ješići, Kretari, Leut, Pece, Peanovići, Lupović, Ploča, Veselinovići Puzile, Veselinović Rašponjić, Pužile

VII izborna jedinica:

Naselja Zelengrad, ulice: Tepše, Rokići, Kuzmići, naselje Gornji Karin, ulice: Ležaje, Alavanje, Drače, Donje Drače, Vukše, Ćose, Dragaši, Lakići, Vukasi

VIII izborna jedinica:

Naselje Gornji Karin, ulice: Donje Radeke, Donji Mlinari, Dupari, Gornje Drače, Jurašini, Lacmanovići, Mlinari, Pešići, Trbovići, Grede, Lakića, Šuše i ulice 1- 26.

Općina Nadvoda

I izborna jedinica:

Naselje Golubić

II izborna jedinica:

Naselje Komazeci

III izborna jedinica:

Naselje Krupa

IV izborna jedinica:

Naselje Bogatnik, ulice: Babići, Badnjevići, Rogatnik, Dražari, Gajina, Jajići, Jokanovići, Kovačevići, Krivodol, Milići

V izborna jedinica:

Naselje Bogatnik, ulice: Mokri Dol, Novo Naselje, Radmilovići, Rajići, Šukare, naselje Kaštel Žegarski, ulice Bajići, Rundale

VI izborna jedinica:

Naselje Kaštel Žegar, ulice: Kaštel, Kubati, Lakići, Novo naselje, Konpanlije, Panđići, Ušljebrke, Vukanci

VII izborna jedinica:

Naselje Nadvoda, ulice: Bobići, Berići Gajina, Barići, Ćoso, Drazeti, Ljubičići, Nijići, Nadvoda, Sanadari

VIII izborna jedinica:

Naselje Medvode, ulice: Zavoda, Belje, Brndelji, Brndelji Simići, Nanići.

Općina Donji Lapac

I izborna jedinica:

Donji Lapac

II izborna jedinica:

Nebljusi, Kruge, Meljanac, Gornji Štrpci,Donji Štrpci

III izborna jedinica:

Kestenovac, Bušević, Birovača, Mišljenovac

IV izborna jedinica:

Dugopolje, Orovac, Gajine, Gornji Lapac

V izborna jedinica:

Dobroselo, Brezovac, Doljani, Brotinja

VI izborna jedinica:

Donji Srb

VII izborna jedinica:

Donja Suvaja, Gornja Suvaja, Begluci, Neteka, Dabašnica

VIII izborna jedinica:

Gornji Srb, Osredci, Dugopolje, Kaldrma, Kupirovo, Kunovac, Tiškovac Lički, Drenovac, Osredački.

Općina Gračac

I izborna jedinica:

Gračac I

II izborna jedinica:

Gračac II

III izborna jedinica:

Gračac III i Štikode

IV izborna jedinica:

Kom, Zrmanja, Prljevo, Palanka, Pribudić

V izborna jedinica:

Vučipolje, Grab, Duboki Dol, Cerovac, Obrić, Rastićevo, Nad Vrelo

VI izborna jedinica:

Velika Popuna, Glogovo, Gubačevo Polje i Omsica

VII izborna jedinica:

Mazin, Bruvno, Rudopolje Bruvansko

VIII izborna jedinica:

Tomingaj, Ceringaj, Kijani.

ŽUPANIJA OSJEČKO - BARANJSKA

a) Županijska skupština

Članak 43.

U Županiji Osječko -Baranjskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Benićanci, Blanje-Bockovac,Viljevski Čret, Donji Miholjac, Miholjački Martinci, Gložde, Golinci, Kadelna, Moslavački Krčenik, Krunoslavlje, Kučanci, Lacići, Malinovac, Miholjački poreč, Podravska Moslavina, Radikovci, Rakitovica, Đurađ, Šljivoševci, Donje Viljevo, (MZ stare općine Donji Miholjac)

II izborna jedinica:

Bočkinci, Čamagajevci, Črnkovci, Marjanci, Podravski Podgaji (MZ stare općine Donji Miholjac), Belišće, Bistrinci, Bocanjevci, Gat, Gorica, Kitišanci, Tiborjanci, Veliškovci, Vinogradci (MZ stare općine Valpovo)

III izborna jedinica:

Harkanovci, Ivanovci, Marjančanci, Nard, Valpovo, Zelčin (MZ stare općine Valpovo), Babjak, Breznica, Našička, Koška, Ledenik, Ličani, Subotički Lug, Niza Ordanja, Topoline, Vučkovac (MZ stare općine Našice)

IV izborna jedinica:

Bizovac, Brođanci, Cerovec, Cret, Habjanovci, Ladimirevci, Novaki, Petrijevci, Samatovci, Satnica, Selci, Šag (MZ stare općine Valpovo), Čepinski Martinci, Čokadinci, Josipovac (MZ stare općine Osijek)

V izborna jedinica:

Đuro Đaković, Đuro Rajs, Šandor Petefi, Višnjevac (MZ stare općine Osijek)

VI izborna jedinica:

Beketinci, Brešće-Livana, Ignjo Batrnek, Mali, Vladimir Nazor, Dopsin, Koprivna, Josip Cazi, Paulin Dvor, Petrova Slatina, Šodolovci, Vladislavci, Vuka (MZ stare općine Osijek)

VII izborna jedinica:

Ada, Tenjski Antunovac, Ernestinovo, Ivanovac, Laslovo, Palača, Silaš, Sveta Ana, Tenja (MZ stare općine Osijek), Klisa (MZ stare općine Vukovar)

VIII izborna jedinica:

Industrijska četvrt, Ivan Filipović, Josip Juraj Štrosmajer

IX izborna jedinica:

Gornji Grad, Kardinala Šepera, Sveti Rok, Zrinjevac

X izborna jedinica:

Centar, Sveti Josip Radnik, Podravlje,Tvrđa, Tvrđavica (MZ stare općine Osijek),

(MZ stare općine Beli Manastir)

XI izborna jedinica:

Knez Domagoj, Šećerana, 30. svibanj

XII izborna jedinica:

Croatia, Sjenjak, N. Š. Zrinjski

XIII izborna jedinica:

Donji Grad, Knez Branimir, Vijenac Ivana Meštrovića

XIV izborna jedinica:

Zeleno Polje, Aljmaš, Bijelo Brdo, Dalj, Dalj Planina, Erdut, Orašje, Sarvaš

XV izborna jedinica:

Bilje, Kopačevo, Vardarac, Lug, Kozjak, Tikveš, Zlatna Greda Podunavlje, Mece, Darda, Švajcarnica, Uglješ,

XVI izborna jedinica:

Čeminac, Beli Manastir, Novi Čeminac, Jagodnjak, Kozarac, Grabovac, Mitrovac, Petlovac, Baranjsko Petrovo Selo, Luč, Zeleno Polje, Širine, Sudaraž, Bolman, Novi Bolman, Majške Međe, Torjanci, Novo Nevesinje, Novi Bezdan, Šećerana, Šumarina, Branjin Vrh

XVII izborna jedinica:

Gajić, Popovac, Branjina, Kneževo, Kneževi Vinogradi, Karanac, Zmajevac, Suza, Kotlina, Kamenac, Jasenovac, Mirkovac, Sokolovac, Draž, Topolje, Duboševica, Batina, Podolje.

b) Gradsko vijeće

Članak 44.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Osječko-Baranjske su:

Grad Osijek

I izborna jedinica:

MZ "Šandor Petefi"i MZ "Đuro Rajs"

II izborna jedinica:

MZ "lvan Filipović" i MZ J.J. Štrosmajer"

III izborna jedinica:

MZ "Sv. Rok"i MZ "Kard. Franje Šepara"

IV izborna jedinica:

MZ "Sv. Josip Radnik"i MZ "lndustrijska četvrt"

V izborna jedinica:

MZ "Gornji Grad",MZ "Centar",MZ "Zrinjevac",MZ "Đuro Đaković"i MZ "Brešće"

VI izborna jedinica:

MZ "Ivan Meštrović",MZ "Tvrđa",MZ "Tvrđavica"i MZ "Podravlje"

VII izborna jedinica:

MZ " N. Š. Zrinski"i MZ "Sjenjak"

VIII izborna jedinica:

MZ "3o. svibnja"

IX izborna jedinica:

MZ "Knez Domagoj" i MZ "Šečerana"

X izborna jedinica:

MZ "Croatia"i MZ "Donji Grad"

XI izborna jedinica:

MZ "Knez Branimir"i MZ "Zeleno polje"

XII izborna jedinica:

MZ "Višnjevac"i MZ "Josipovac"

XIII izborna jedinica:

MZ "Tenja", MZ "Sv. Ana-Tenja", MZ "Klisa"i MZ "Sarvaš".

Grad Valpovo

I izborna jedinica:

Ivanovci, Marjančaci

II izborna jedinica:

Zelčin, Harhanovci

III izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Hrastik, Eugena Kvaternika, S.S. Kranjčevića; Nard

IV izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Bana J.Jelačića, Toplice, Sunčana, Kraljevci, Šag

V izborna jedinica:

Ladimirevci

VI izborna jedinica:

Ladimirevci - ulice: Braće Radića, Mlaka, Oslobođenja, Ulica Ante Starčevića - u Valpovu

VII izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Augusta Šenoe, Nikole Tesle, Osječka, Josipa Kozarca

VIII izborna jedinica:

Valpovo - ulica: Bana Ivana Mažuranića, Braće Radića, Vij. Hrvatske Republike, Petra Preradovića

IX izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Zrinsko-Frankopanska, I. Gundulića, Kolodvorska, Slavka Kolara, Dravska cesta, Starovalpovački put, A.E. Mirovljuba, I.G. Kovačića

X izborna jedinica:

Valpovo - ulice: I. L. Ribara, Dore Pejačević, Reljkovićeva, Gajeva, Florjanova, Katančićeva

XI izborna jedinica:

Valpovo - ulice: A.B. Šimića, J.J. Strossmayera, Antuna Mihanovića, Vatroslava Lisinskog, A.G. Matoša, Ivana Zajca, Zinke Kunc, J.Pintarića, Trg Kralja Tomislava i Alojza Stepinca

XII izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Vladimira Nazora, Tina Ujevića, Dobriše Cesarića, Učka

XIII izborna jedinica:

Valpovo - ulice: Matije Gupca, Bosanska, Kralja Petra Svačića, Kralja Petra Krešimira IV.

Grad Đakovo

I izborna jedinica:

Đakovo - ulice: A.Starčevića, N. Derenčina, F. Supila, J. Ivakića, F. Kuhača, I. Kukuljevića, I.Ružičke, Ivandvor, B.Adžije, Diljska, Psunjska, Pašin prolaz, A.Reljkovića, Kr.Zvonimira od kčbr. 2 do 16

II izborna jedinica:

Đakovo - ulice: V.A. Stepinca, B.Jelačića, M.Cepelića, Hrvatskih velikana, F. Kosine, Kr. Tomislava od kčbr. 2 do 22 i od 2 do 29

III izborna jedinica:

Đakovo - ulice: M. Gupca, A. Šenoe, A.Cesarca, Vinkovačka, Zagrebačka, Splitska, Štrosmajerov trg, Pavićeva, E. Kvaternika, I. Gundulića, M. Držića, Osječka i Kr. Tvrtka

IV izborna jedinica:

Đakovo - ulice: S. Vraza, Zvečaj I, Ilirska, Z. Benčevića, R.Deker, A. Mihanovića, P.Svačića, M. Topalovića, Savska, B. Nušića, Dunavska, Dravska, F. Boškovića, P. Preradovića od 52 do 65 i od 65 lijeva strana i Budrovačka

V izborna jedinica:

Đakovo - ulice: Certisa, Zvečaj II, O. Ivekovića, J. Tordinca, S. Tomerlina, Preradovićeva od kbr. 54 do kbr. 67 lijeva strana

VI izborna jedinica:

Đakovo - ulice: A. Hebranga, Lićka, O. Keršovanija, Radnička, N. Tesle, M. Pavlinovića, Poljska V. Nazora, M. Marulića i Električne centrale

VII izborna jedinica:

Đakovo - ulice: J. Gotovca J. Runjanina V. Karasa, A. Augustinčića, V. Radauša, M. Krleže, B. N. Jurišića, Trg N. Šubića Zrinjskog, Korčulanska, Hvarska, Rapska, Bračka, Murterska, Viška, Paška, Lošinjska, Krčka, Creska i Cvjetni prolazđ

VIII izborna jedinica:

Đakovo - ulice: S. Radića, K. Zrinski, J. Palmotića, F. A. Mesaroša, B. A. Čelnića, L. Botića, Lj. Gaja, B. A. Mandića, V. Doneganija, Đ. Basaričeka, Bosutska, F. Račkog, T. Ujevića, Stočin, Kneza Branimira, K. P. Krešimira, K.Višeslava, K. Domagoja, K. Trpimira, Kr. Držislava, Kr. Zvonimira od 18 i kčbr. 1 i I. Zajca.

IX izborna jedinica:

Đakovo - ulica: I. Mažuranića, J. Kaštelana, P. Katančića, J. Kozarca, S.S. Kranjčevića, Istarska, I. Kovačića, Kolodvorska, H. Kolomana, A.G. Matoša, Park pobjede, V. Lisinskog, H.Vukčića Hrvatinića, D. Domjanića, P. Miškina, Lj. Šestića, Đakovački Pisak, I. Tišova, Frankopanska, P. Kraljevića, Dubrovačka i Kr. Tomislava od 24 do 74 i od 31 do 69

X izborna jedinica:

Budrovci i Đurđanci

XI izborna jedinica:

Piškerovci i Novi Perkovci

XII izborna jedinica:

Đakovački selci

XIII izborna jedinica:

Široko Polje, Kuševac i Ivanovci.

Grad Beli Manastir

I izborna jedinica:

Planina-Vašarište (područje omeđeno ul. JNA, Planinska, G. Krkleca i Planina),

II izborna jedinica:

Planina Remont (područje omeđeno ul. JNA, Planinska, G. Krkleca, I. Marinkovića, Židovska dolina i Karanački put),

III izborna jedinica:

Općina (područje omeđeno ulicama JNA, V. Karadžića, Šećerana, A. Dugačkog),

IV izborna jedinica:

Centar I (područje omeđeno ulicama V. Karadžića, Palača, Šećeranski put i Adama Dugačkog)

V izborna jedinica:

Centar 2 (područje omeđeno ulicama JNA, Trg Slobode, A. Dugačkog, Vl. Nazora).

VI izborna jedinica:

Mljekara (područje omeđeno Trg Slobode, I. Milutinovića, Republike i sjecište Trg Slobode i Sare Bertić).

VII izborna jedinica:

Langova baza (područje omeđeno ul. Sare Bertić, Školska, sjecište Trg Slobode, ul. S.Bertić i Vodovod, želj. pruga),

VIII izborna jedinica:

Šparta (područje omeđeno ul. Školska, Trg slobode, Vl. Nazora i S. Bertić),

IX izborna jedinica:

Dom zdravlja (područje omeđeno ul. JNA, R Končara, Školska, V. Nazora i S. Bertić),

X izborna jedinica:

Novo naselje (područje omeđeno ul. JNA, Školska, S. Bertić i Đ. Jakšića),

XI izborna jedinica:

Šećerana,

XII izborna jedinica:

Šumarina,

XIII izborna jedinica:

Banjin vrh.

c) Općinsko vijeće

Članak 45.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Osječko - Baranjske su:

Općina Donji Miholjac

I izborna jedinica:

Donji Miholjac - ulice: prilaz Ribnjaku, Kneza Trpimira, Ciglana, Ivana Meštrovića, R Boškovića, Vukovarska, Majur, V. Nazora, Bana Jelačića, Kneza Domagoja, Ivana Mažuranića, A. B. Šimića, Kralja Tomislava, I. Vajde, Matije Gupca, S. S. Kranjčevića, E. Kumičića i Vatroslava Lisinskog

II izborna jedinica:

Donji Miholjac - ulice: A. Starčevića, Josipa Kozarca, Zlatka Balokovića, Vukovarska, Ljudevita Gaja, Naselje Tržnica, Zrinsko - Frankopanska i Kolodvorska do broja 68

III izborna jedinica:

Donji Miholjac - ulice: I. Gundulića do broja 277, Kolodvorska do kraja, Kačićeva ul., Kralja Držislava, F. Kuhača i Đanovačka

IV izborna jedinica:

Donji Miholjac - ulice: A. Šenoe, Đure Basaričeka, Pavla Radića, Stjepana Radića, D. Cesarića, E. Kvaternika, Ivana Zajca, Prilaz Hobođu, Prilaz Stadionu

V izborna jedinica:

Donji Miholjac - ulice: Petra Preradovića, Gorica, Augusta Harambašića, Štrosmajerova, Antuna Mihanovića

VI izborna jedinica:

Rakitovica i Sveti Đurađ - ulice: Sveti Đurađ: A. Radića i Matije Gupca, Rakitovica: Cijelo naselje

VII izborna jedinica:

Sveti Đurađ i Podr. Podgajci - ulice:P. Podgajci: Cijelo naselje, Sveti Đurađ: Školska i dio A. Radića do broja 159

VIII izborna jedinica:

Miholjački Poreč, Radikovci i Golinci (sva nabrojena naselja)

Općina Marijanci

I izborna jedinica:

Marijanci - ulice: Trg Svetog Petra i Pavla i V. Nazora

II izborna jedinica:

Marijanci - ulice: Štrosmajerova i Kralja Zvonimira - lijeva strana

III izborna jedinica:

Marijanci, Marj. Ivanovci, Brezovica - ulice: Marijanci: Bana J. Jelačića, Kralja Zvonimira - desna strana, Mar. Ivanovci: cijelo naselje, Brezovica: cijelo naselje.

IV izborna jedinica:

Kunišinci - cijelo naselje

V izborna jedinica:

Čamagajevci - cijelo naselje

VI izborna jedinica:

Črnkovci - ulice: Braće Radića, V. Nazora, Štrosmajerova i Matije Gupca

VII izborna jedinica:

Črnkovci - ulice: Alojzija Stepinca i A. Šenoe

VIII izborna jedinica:

Črnkovci - ulice: N. Tesle i Bostanci, Bočkinci - ulice: cijelo naselje.

Općina Šljivoševci

I izborna jedinica:

Šljivoševci - ulice: V. Nazora - parni brojevi

II izborna jedinica:

Šljivoševci - ulice: V. Nazora - neparni brojevi, Magadenovac: cijelo naselje

III izborna jedinica:

Lacići - ulica: A. Kačića

IV izborna jedinica:

Lacići i Malinovac - ulice: Lacići: V. Nazora, Ivana Krajačića, Pavla Radića, Malinovac: cijelo naselje.

V izborna jedinica:

Benićanci I - ulice: I. L. Ribara

VI izborna jedinica:

Benićanci II - ulice: B. Radića, Kralja Tomislava, V. Nazora i Nikole Šubića Zrinskog

VII izborna jedinica:

Kućanci I - ulice: M. Gupca, Kralja Zvonimira od 2 - 86 i od 1-119 broja

VIII izborna jedinica:

Kućanci II - ulice: Kralja Zvonimira-ostalo i Stjepana Radića.

Općina Donje Viljevo

I izborna jedinica:

Viljevo I - ulice: Br. Radića od 1-245

II izborna jedinica:

Viljevo II - ulice: Br. Radića do kraja, neparni brojevi i parni od broja 2 do br. 226

III izborna jedinica:

Viljevo III - ulice: Br. Radića do kraja i V. Nazora od 1 - 67 i od 1-100

IV izborna jedinica:

Viljevo IV- ulice: V. Nazora do kraja, A. Starčevića, M Gupca, A. Stepinca i Kralja Tomislava

V izborna jedinica:

Kapelna - ulice: N. Tesle, P. Preradovića od broja 1-51 i do broja 2-3o

VI izborna jedinica:

Kapelna, Blanje, Bockovac, Vilj. Cret - ulice: Kapelna: ostalo, Blanje - Boskovac - V. Cret: cijelo naselje

VII izborna jedinica:

Gloždje - ulice: Vuka Karadžića - cijela, N. Marakovića do br. 53

VIII izborna jedinica:

Goždje i Krunoslavlje - ulice: Gloždje: ostalo, Krunoslavlje: cijelo naselje.

Općina Podravska Moslavina

I izborna jedinica:

Podravska Moslavina I - ulice: Štrosmajerova od 1-75 i od 2-68 broja, Topoljska-jela

II izborna jedinica:

Podravska Moslavina II - ulice: Štrosmajerova od 75-151 i od 68-142

III izborna jedinica:

Podravska Moslavina III - ulice: Štrosmajerova od 151-227 i od 142-220, Dravska ulica - cijela

IV izborna jedinica:

Podravska Moslavina IV - ulice: Jorgić-cijela

V izborna jedinica:

Podravska Moslavina - Gezinci - ulice: Radićeva, Kolodvorska, Štrosmajerova, Gezinci - cijelo naselje

VI izborna jedinica:

Krčenik - ulice: Kolodvorska od 1-75 i od 2-82

VII izborna jedinica:

Krčenik - ulice: Kolodvorska od 75-161 i od 82-142

VIII izborna jedinica:

Krčenik, Orešnjak, Martinci - ulica: Kolodvorska, Orešnjak i Martinci: cijela naselja.

Općina Čepin

I izborna jedinica:

Mjesna zajednica Josip Cazi-Čepin

II izborna jedinica:

MZ Čepinski Martinci i MZ Čokadinci

III izborna jedinica:

Naselje Livana i MZ Vladimir Nazor-Čepin; Psunjska, Kopaonička, Veleška, Kranjska, Cerska, Krndije, Plješevička, Homoljska, Pronjska

IV izborna jedinica:

preostali dio MZ Vladimir Nazor Čepin

V izborna jedinica:

MZ "lgnjo Batrnek-Mali" Čepin

VI izborna jedinica:

Biračko mjesto 204

VII izborna jedinica:

Biračko mjesto 205 i 206

VIII izborna jedinica:

Biračko mjesto 207, 208 i 209.

Općina Ernestinovo

I izborna jedinica:

Biračko mjesto 251 u MZ Ernestinovo

II izborna jedinica:

Biračko mjesto 252 u MZ "Ernestinovo" naselje Divoš

III izborna jedinica:

MZ Hrastin

IV izborna jedinica:

MZ Korođ

V izborna jedinica:

MZ Laslovo

VI izborna jedinica:

Biračko mjesto 226 u MZ Laslovo

VII izborna jedinica:

MZ Ada, MZ Palača MZ Paulin Dvor

VIII izborna jedinica:

MZ Petrova Slatina i MZ Silaš.

Općina Vuka

I izborna jedinica:

Dio naselja Baketinci, ulice: Čepinska cesta, Ribarska i Sječe i dio Čepinske ulice do broja 99 i do broja 100

II izborna jedinica:

Dio Čepinske ulice od broja 1o2 do kraja i od broja 101 do kraja

III izborna jedinica:

MZ Dopsin

IV izborna jedinica:

Biračko mjesto 215 MZ Vladislavci

VI izborna jedinica:

Veliki i Mali Rastovac u okviru naselja Vuka

VII izborna jedinica:

Kolodvorska, Ulica Milka Cepelića, Željeznička stanica i Osječka (početak do 81 i početak do 80)

VIII izborna jedinica:

MZ Vuka: Ulica Beketinačka, N. Š. Zrinski i Osječka (83 do kraja i 82 do kraja).

Općina Erdut

I izborna jedinica:

MZ Erdut

II izborna jedinica:

MZ Orašje - Erdut

III izborna jedinica:

MZ Aljaš

IV izborna jedinica:

MZ Bijelo Brdo

V izborna jedinica:

MZ Dalj planina - Dalj

VI izborna jedinica:

Biračko mjesto 194, 195 i 196 u MZ Dalj

VII izborna jedinica:

Biračko mjesto 197,198 i 199 u MZ Dalj

VIII izborna jedinica:

Biračko mjesto 200 i 201 u MZ Dalj.

Općina Antunovac

I izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 219 u MZ Antunovac

II izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 221 u MZ Antunovac

III izborna jedinica:

Biračko mjesto 222 u MZ Antunovac

IV izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 223 u MZ Antunovac

V izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 224 u MZ Antunovac

VI izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 254 u MZ Ivanovac

VII izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 255 u MZ Ivanovac

VIII izborna jedinica:

Biračko mjesto broj 226 u MZ Ivanovac.

Općina Semeljci

I izborna jedinica:

Semeljci - ulice: K Tomislava, Školska, A. Mihanovića, T. Rakitića, A. Šenoe i V. Nazora

II izborna jedinica:

Semeljci - B.Radića, Kolodvorska.

III izborna jedinica:

Koritna - ulice: M. Gupca, Strossmayera ,M. Mutaje.

IV izborna jedinica:

Koritna - ulice: Kolodvorska, B. Radića, J. Kozarca, R. Končara i Lipovac.

V izborna jedinica:

Kešinci

VI izborna jedinica:

Mrzović

VII izborna jedinica:

Vrbica i Andruševac

VIII izborna jedinica:

Koprivna i Šodolovci.

Općina Trnava

I izborna jedinica:

Trnava - ulice: Strossmayerova od kbr. 2-24 i od kbr.19-35, L Botića, Meštrovićeva od kbr.1-95, M. Gupca od kbr. 2-44, Brdo-Vučjak

II izborna jedinica:

Trnava - ulice: M. Gupca od kbr.1-47, B. Radića, Palih boraca od kbr. 2-70

III izborna jedinica:

Trnava - ulice: Palih boraca od kbr.1-67, Meštrovićeva od kbr. 2-66, Brdo - Luka i Međa

IV izborna jedinica:

Lapovci od kbr. 1-167 i od kbr. 78-160

V izborna jedinica:

Lapovci od kbr. 2-176 i od kbr.169 do 185 i Svetoblažje

VI izborna jedinica:

Kondrić

VII izborna jedinica:

Hrkanovci

VIII izborna jedinica:

Dragotin.

Općina Gorjani

I izborna jedinica:

Gorjani: ulice - Grčka, Bolokan, Punitovačka, Okrugla i Perićeva

II izborna jedinica:

Gorjani: ulica - Ritvara, Grobljanska, Kula i Kućanačka

III izborna jedinica:

Ivanovci

IV izborna jedinica:

Tomašanci

V izborna jedinica:

Punitovci: ulice - Domovska, S. Radića-Krndija

VI izborna jedinica:

Punitovci; Ulica M. Gupca - Jurjevac

VII izborna jedinica:

Josipovac I - Ulica B. Banas

VIII izborna jedinica:

Josipovac III - Ulica J. J. Strossmayera.

Općina Punitovci

I izborna jedinica:

Punitovci - ulice: S. Radića od 2 do 40, od 1 do 55

II izborna jedinica:

Punitovci - ulice: S. Radića od 42 do 116 i od 57 do 143

III izborna jedinica:

Punitovci - ulice: M. Gupca od 28 do 60 i od 35 do 87 i Domovska ulica od 1-41 i od 2-80

IV izborna jedinica:

Punitovci, Josipovac - ulice: M. Gupca od 2 do 26 i od 1 do 33, Štrosmajerova od 75 do 121 i od 86 do 112

V izborna jedinica:

Josipovac - ulice: Br. Banas od 1 do 55 i od 2 do 30 i Kolodvorska od 2 do 18

VI izborna jedinica:

Josipovac - ulice: Br. Banas od 50-70 i od 55-155

VII izborna jedinica:

Josipovac - ulice: Štrosmajerova od 1-73, 2-76

VIII izborna jedinica:

Jurjevac.

Općina Drenje

I izborna jedinica:

Drenje: ulice - Zvonimirova, Školska, Kosinac od 2-24

II izborna jedinica:

Drenje: ulice - Gajeva, Ciglarska i Mađarski kraj, Kosinac od 1-7

III izborna jedinica:

Paljevine i Slatinik

IV izborna jedinica:

Mandićevac i Pridvorje

V izborna jedinica:

Kućanci i Preslatinci

VI izborna jedinica:

Potnjani: ulice - L. Ribara, I. Markovića, B. Pave, B. Radića od 1-47

VII izborna jedinica:

Potnjani: ulice - B. Radića od 2-52,Žrtava Fašizma i Radnička

VIII izborna jedinica:

Bračevci, Bučje, Podgorje.

Općina Đakovačka Satnica

I izborna jedinica:

Đak. Satnica - ulica: Gašinačka

II izborna jedinica:

Đak. Satnica - ulice: A Starčevića i Zagrebačka

III izborna jedinica:

Đak. Satnica - ulice: B. Radića i Strossmayerova

IV izborna jedinica:

Đak. Satnica: ulice - B. Jelačića desna str. do kćbr. 52, lijeva do kčbr. 45, Branimirova i V. Nazora

V izborna jedinica:

Đak. Satnica: ulice - B. Jelačića od kčbr. 47 do 123 i od kćbr. 54 do 150

VI izborna jedinica:

Gašinci: Ulice - M.Tita

VII izborna jedinica:

Gašinci: ulice - M.Gupca i S. Radića od kčbr. 1 do 73 i 2 do 34

VIII izborna jedinica:

Gašinci: ulice - S. Radića od kčbr. 75 do 171 i kćbr. od 36 do I60.

Općina Strizivojna

I izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: Kr. Tomislava, Šokadija i Nikolićeva

II izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: B. Radića od kčbr. 1 do 63 i od kčbr. 2 do 66, V. Nazora i Kolodvorska

III izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: B. Radića od kčbr. 65 -160 i od 68 - 164 i M.Gupca

IV izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: B. Radića od 167 i od 166 - 250

V izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: N. Tesle, B. Jelačića i Đ. Basaričeka

VI izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: Br. Radića od 251 - i od 252 - 402

VII izborna jedinica:

Strizivojna - ulice: Br. Radića od 401 do kraja i od 404 do kraja

VIII izborna jedinica:

Soljak i Sikirevačko Merolino.

Općina Levanjska Varoš

I izborna jedinica:

Lev. Varoš od kčbr. 2 do 68 i od kčbr. 1 do 55

II izborna jedinica:

Lev. Varoš od kčbr. 70 do 162 i od kčbr. 57 do 155

III izborna jedinica:

Majar od kčbr. 1 do 81 i od kčbr. 2 do 40

IV izborna jedinica:

Majar od kčbr. 87 do 111 i od kčbr. 42 do 86 i Ovčara

V izborna jedinica:

Musić i Ratkov Dol

VI izborna jedinica:

Milinac, Čenkovo, Paučje i Borojevci

VII izborna jedinica:

Đak. Breznica

VIII izborna jedinica

Slobodna vlast.

Općina Viškovci

I izborna jedinica:

Viškovci - ulice: Grobljanska od 1-47 od 2 - 50

II izborna jedinica:

Viškovci - Ulica kr. Tomislava od 1-11 od 2-116

III izborna jedinica:

Viškovci - ulica: Omladinska od 1-25 i od 2 - 64

IV izborna jedinica:

Viškovci - ulice: Omladinska od 27-67, Nova ulica od 1 - 29 i od 2 - 38

V izborna jedinica:

Viškovci - ulice: Nova od 31 do 43, Proleterska ulica od kćbr. 1-35 i 2-56

VI izborna jedinica:

Forkuševci - ulice: Br. Jedinstva od 1- 69, i od 2 - 60, Vučevačka od 2 -14

VII izborna jedinica:

Forkuševci - ulice: Br. Jedinstva od 71 do 127 i od 62 do 112 i Ulica Vučevačka od 1 do 31

VIII izborna jedinica

Vučevci.

Općina Petrijevci

I izborna jedinica:

Petrijevci - ulice: Republike (od 1-77 i 2 -172).

II izborna jedinica:

Petrijevci - ulice: Republike (od 79- 131 i 174-210), Kapistrana, Bregovita, Petra Preradovića, Mlinska (od 1-11, 2 - 26)

III izborna jedinica:

Petrijevci - ulice: Mlinska (od 13-39, 28-46), Dore Pejačević, Vjetrovita

IV izborna jedinica:

Petrijevci - ulice: Kolodvorska, J. Užarevića, Josipa Kozarca, Vladimira Nazora, Dr. Ribara, A. M. Reljkovića

V izborna jedinica:

Petrijevci - ulice: Strossmayerova, Matije Gupca

VI izborna jedinica:

Petrijevci - ulica: Stjepana Radića

VII izborna jedinica:

Satnica - ulice: Stjepana Radića, Školska, Trg sv. Katarine

VIII izborna jedinica:

Satnica - ulice: Kolodvorska, Osječka.

Općina Bizovac

I izborna jedinica

Bizovac - ulice: Valpovačka, I. Pavlića, A. Starčevića, Vladimira Nazora, Ivana Mažuranića, Ivana Gundulića, Kralja Tomislava (od br. 2 -130)

II izborna jedinica:

Bizovac - ulice: Kralja Tomislava (od 1-114), Hrvatske Republike, Braće Radića, Novaki

III izborna jedinica:

Bizovac - ulice: Sunčana, Kolodvorska, Kralja Tomislava (od 132-208, i od 143 - 267)

IV izborna jedinica:

Bizovac - ulice: M P. Katančića, Alojza Stepinca, Augusta Šenoe, Petra Preradovića, Kralja Tomislava (od 210-426)

V izborna jedinica:

Habjanovci

VI izborna jedinica:

Cret

VII izborna jedinica:

Samatovci, Cerovac, Selci

VIII izborna jedinica:

Brođanci.

Općina Belišće

I izborna jedinica:

Belišće - ulice: Titov trg, Vijenac S. H. Gutmanna, Park A. Hofmanna, Radnička

II izborna jedinica:

Belišće - ulice: I. G. Kovačića, A. G. Matoša, Kralja Trpimira, Slave Raškaj, Željeznička, Školska, Bistrinačka, K. D. Zvonimira, Petra Preradovića, Nova, Braće Radića, Borik

III izborna jedinica:

Belišće - ulice: Bana Josipa Jelačića, Dolac, Antuna Mihanovića, Ivana Gundulića, Petra Svačića, Franje Račkog, Ljudevita Gaja, Prilaz, Vijenac J. J. Strossmayera, Kitišanci

IV izborna jedinica:

Belišće - ulice: Kralja Tomislava, Matije Gupca, Eugena Kvaternika, I. L. Ribara, Vladimira Nazora, Dore Pejačević

V izborna jedinica:

Belišće - ulice: Petra Zrinskog, Zinke Kunc, Nikole Tesle, Andrije Hebranga, A. Metije Reljkovića, Ljudevita Posavskog, Stanka Vraza, Augusta Šenoe, Ivane Brlić Mažuranić, Fiskulturna, Josipa Kozarca, M. P. Katančića, Starovalpovački put

VI izborna jedinica:

Bistrinci

VII izborna jedinica:

Gat, Veliškovci

VIII izborna jedinica:

Bocanjevci, Gorica Valpovačka, Tiborjanci, Vinogradci.

Općina Čeminac

I izborna jedinica:

(Ul. Ljudevita Gaja)

II izborna jedinica:

(Područje omeđeno ul. M. Gupca, Kolodvorska i željeznička pruga)

III izborna jedinica:

(Područje omeđeno ul. V. Vlahovića i Novom ulicom)

IV izborna jedinica:

Novi Čeminac

V izborna jedinica:

Jagodnjak I (područje desno od Ul. B. Kidrića)

VI izborna jedinica:

Jagodnjak II (područje lijevo od Ul. B. Kidrića)

VII izborna jedinica:

Kozarac

VIII izborna jedinica:

Grabovac-Mitrovac.

Općina Popovac

I izborna jedinica:

(Područje omeđeno ul. V. Nazora, J. Markovića i M. Gupca)

II izborna jedinica:

(Područje omeđeno ul. Đ. Đakovića i Braće Radića)

III izborna jedinica:

(Područje omeđeno ul. I. L Ribara, V. Nazora i N. Tesle)

IV izborna jedinica:

Kneževo (Područje omeđeno ul. Graničarska i Radnička)

V izborna jedinica:

Kneževo (Područje omeđeno ul. Željeznička i Industrijska)

VI izborna jedinica:

Kneževo (Područje omeđeno ulicom B. Kidrića)

VII izborna jedinica: .

Branjina (područje omeđeno ul. M. Gupca, M. Horvata i S. Miletića)

VIII izborna jedinica:

Branjina (područje omeđeno ul. M. Gupca, P. Drapšina i B. Radičevića).

Općina Petlovac

I izborna jedinica:

(Ulica Rade Končara)

II izborna jedinica:

(Ulica Z.Brkića, J. Kraša, J. Lazića, Kolodvorska, Nova i V. Nazora)

III izborna jedinica:

Baranjsko Petrovo Selo (Glavna ulica)

IV izborna jedinica:

Baranjsko Petrovo Selo (Daljok, Kolodvorska)

V izborna jedinica:

Luč

VI izborna jedinica:

Bolman

VII izborna jedinica:

Torjanci

VIII izborna jedinica:

Novi Bezdan.

Općina Kneževi Vinogradi

I izborna jedinica:

Kneževi Vinogradi I (Glavna ulica)

II izborna jedinica:

Kneževi Vinogradi II (područje omeđeno ul. 8. marta i Republike)

III izborna jedinica:

Kneževi Vinogradi III (ulice S. Miletića, P. Šandora i Olgina)

IV izborna jedinica:

Karanac I (Ul. Kolodvorska i I. L Ribara)

V izborna jedinica:

Karanac II (Ul. P. Šandora i N. Tesle)

VI izborna jedinica:

Zmajevac

VII izborna jedinica:

Suza

VIII izborna jedinica:

Jasenovac.

Općina Bilje

I izborna jedinica:

Bilje I (područje omeđeno Ul. V. Nazora, Dravska i Beljska)

II izborna jedinica:

Bilje (Ul. Rade Končara)

III izborna jedinica:

Bilje (Ul. P. Šandora, K Lajoša, 1. maja, M. Pijade i područje omeđeno ulicama S. Bartić i I. Mažuranića)

IV izborna jedinica:

Bilje (područje omeđeno Ul. Bratstva i jedinstva, V. Vlahovića, Zagrebačka, P. Salaja i L Mažuranića)

V izborna jedinica:

Kopačevo

VI izborna jedinica:

Vardarac

VII izborna jedinica:

Lug

VIII izborna jedinica:

Kozjak.

Općina Draž

I izborna jedinica:

Draž (Ul. V. Nazora i Dunavska)

II izborna jedinica:

Draž (Ul. Braće Radića i I. L. Ribara i Planina)

III izborna jedinica:

Gajić

IV izborna jedinica:

Topolje

V izborna jedinica:

Duboševica

VI izborna jedinica:

Batina (Ul. V. Nazora, P. Šandora i K Lajoša)

VII izborna jedinica:

Batina (područje omeđeno Ul. I. L Ribara, V. Nazora, Trg slobode, Partizanski put i Ul. crvene zvijezde)

VIII izborna jedinica:

Podolje.

Općina Darda

I izborna jedinica:

Darda - Poljoprivredna zadruga (područje omeđeno željezničkom prugom Ul. M. Tita, TS II i Željeznička)

II izborna jedinica:

Darda - Centar 1. (područje omeđeno željezničkom prugom, Ul. M. Gupca i R. Končara).

III izborna jedinica:

Darda - Centar 2. (područje omeđeno željezničkom prugom, Ul. A M. Jerkovića i B. Radičevića)

IV izborna jedinica:

Darde - Vašarište (Vašarište, Ul. V. Bubnja, JNA i Ul. A M. Jerkovića)

V izborna jedinica:

Darda (područje omeđeno Ul. M. Gupca, S. Bertić, Željeznička, B. Radičevića i JNA)

VI izborna jedinica:

Darda (područje omeđeno Ul. Novo naselje, željeznička pruga, V. Vlahovića i N. Demonje)

VII izborna jedinica:

Mece

VIII izborna jedinica:

Uglješ.

Općina Koška

I izborna jedinica:

Koška 1, Ordana, Koška (N. Š. Zrinskog (1 - 63) i (2 - 68), Trg K Tomislava, V. Nazora, K Frankopana, B. Radića, J. Kozarca, K Zvonimira)

II izborna jedinica

Koška (M. Gupca, I. Mažuranića, Kneza Višeslava, E. Kvaternika, K Zvonimira)

III izborna jedinica:

Koška (N. Š. Zrinskog (od 65 - 329a i od 70-212), P. Krešimira, Kolodvorska)

IV izborna jedinica:

Našička Breznica

V izborna jedinica:

Niza

VI izborna jedinica:

Topline, Vučkovac

VII izborna jedinica:

Subotički Lug, Babjak

VIII izborna jedinica:

Ledenik, Ličani.

XV ŽUPANIJA ŠIBENSKA

a) Županijska skupština

Članak 46.

U Županiji Šibenskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Grada, Crnica

II izborna jedinica:

Varoš, Stari Grad

III izborna jedinica:

Baldekin I, Plišac, Baldekin III/A

IV izborna jedinica:

Vidici. Ražine, Ražine Donje, Zablaće, Mandalina

V izborna jedinica:

Baldekin II, Baldekin III/B

VI izborna jedinica:

Šubićevac, Meterize

VII izborna jedinica:

Donje Polje, Vrpolje, Vrsno, Lepenica, Podine, Boraja, Brodarica, Zabotić. Jadrtovac, Krapanj, Grebaštica Donja, Grebaštica Gornja, Zlarin, Kaprije, Žirje

VIII izborna jedinica:

Goriš, Konjevrate, Lozovac, Bilice, Zaton, Raslina, Čista Velika

IX izborna jedinica:

Dubrava kod Šibenika, Danilo Kraljice, Danilo, Danilo Biranj, Perković, Mravnice, Slivno, Slivno Gornje, Sitno Donje

X izborna jedinica:

Primošten Burnji, Primošten/A (Staro selo i Varoš), Primošten/B (Ispod i iznad magistrale), Primošten Južni (Široke, Ložnice, Vezac, Vadalj), Kruševo, Podorljak i Sapina Doca (Milinkovica, Mahala, Kotelja, Pišćet,Pazdelj i Široka Glavica), Rogoznica/A (Zečevo Rogozničko, Peleš, Podglave), Podglavica, (Stupin, Čelina, Mocire, Rajkovi, Prodajnica, Krugljice), Jarebinjak, Oglavci, Dvornice i Ražanj (Kanica, Modrić)

XI izborna jedinica:

Skradin, Dubravice, Velika Glava, Bićine, Skradinsko Polje, Skorići, Rupe, Laškovica, Ićevo, Sonković, Gračac, Bratiškovci, Gorice, Plastovo, Bribir, Žažvić, Medare, Cicvare, Pavići, Piramatovci, Vaćani, Krković, Lađevci, Bilo Stanovi, Ždrapanj

XII izborna jedinica:

Betina, Jezera, Tisno A, dio MZ Tisno, (osim Gomilice i Ivinja), MZ Dubrava kod Tisna, Dazlina, Tisno B, dio MZ Tisno Gomilice, Ivinj, Privac A, dio MZ Pirovac (birači od Ulice Rade Končara i Ulice palih boraca, Pirovac B, dio MZ Pirovac (preostali MZ), naselja Putičanje, Kašić, Murter A,luke birači dijela MZ Murter (ulice: desna strana Ul. Hrvatskih vladara do Kornatske ulice - desno, Ul.Murterskih Brašćin- desno, Ul. Murterski Brašćin - desno, Ul. Put Slanice - desno i sve što se nalazi od spomenutih ulica desno), Murter B- Butine - Selo (birači Trga Rudine sve lijevo, uključujući Ul. Hrvatskih vladara lijevo, Ul. Pod crtaj, nastavak Ul. Zadvorje, lijevo od Kornatske ulice, sve lijevo ud Murterskih Braščih, sve lijevo od Ulice Put Slanice, sve lijevo od Ul. Turističke - Put)

XIII izborna jedinica:

Vodice I - Tribunj, Srima, Prvić Luka, Prvić Šepurina, Čista Mala i dio MZ Vodice koji obuhvaća područje od autobusnog kolodvora uz more do granice sa Srimom, sve sjeverno od magistrale i iznad magistrale, te desnu stranu ulice Venca Vlahova od broja 2 do broja 36

XIV izborna jedinica:

Vodice II - ostatak mjesne zajednice Vodice, naselja Gaćelezi i Grabovci

XV izborna jedinica:

Drniš

XVI izborna jedinica:

Ključ, Kaočine, Drinovci, Brištani, Bogatići, Sritovci, Karalić, Nos Kalik, Radonić, Pokrovnik, Pakovo Selo

XVII izborna jedinica:

Unešić, Mirlović Zagora, Podumci, Ostrogašica, Donje Planjane, Gornje Planjane, Donje Vinovo, Gornje Vinovo, Čvrljevo, Gornje Utore, Donje Utore, Visoka Cera, Koprno, Ljubostinje, Nevest

XVIII izborna jedinica:

Oklaj, Matase, Puljane, Ljubotić, Čitluk, Mratovo, Bogatić, Razvode, Suknovci, Lukar, Bobodol, Trbounje, Lišnjak, Velušić, Badanj

XIX izborna jedinica:

Siverić, Tepljuh, Biočić, Miočić, Štikovo, Parčić, Kanjane, Kadina Glavica, Otavice, Gradac

XX izborna jedinica:

Kričke, Moseč, Umljanović, Kljaci, Mirlović Polje, Baljci, Sedramić, Žitnić.

b) Gradsko vijeće skupština

Članak 47.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Šibenske su:

Grad Šibenik

I izborna jedinica:

Goriš, Konjevrate, Lozovac, Bilice, Zaton, Raslina, Čista Velika.

II izborna jedinica:

Dubrava, Danilo Kraljice, Danilo, Danilo Biranj, Perković, Mravnice, Slivno, Slivno Gornje, Slivno Donje

III izborna jedinica:

Zablaće, Ražine, Donje Polje, Vrpolje, Vrsno, Lepenica, Podine, Boraja, Ražine Donje, Mandalina

IV izborna jedinica:

Brodarica, Zaborić, Jadrtovac, Krapanj, Grebaštica Donja, Grebaštica Gornja, Zlarin, Kaprije, Žirje.

V izborna jedinica:

Meterize, Grada

VI izborna jedinica:

Crnica

VII izborna jedinica:

Varoš, Stari Grad

VIII izborna jedinica:

Baldekin I, Plišac

IX izborna jedinica:

Baldekin I, Plišac

X izborna jedinica:

Šubićevac

XI izborna jedinica

Baldekin II

XII izborna jedinica:

Baldekin III/A - ulice: Skopska, Bosanska, Trg A. Hebranga, Stjepana Radića od broja 54 pa dalje (parni), Mandalinskih žrtava zaključno sa stambenim naseljem Krvavice

XIII izborna jedinica:

Baldekin III/B-ulice: J. J. Štrosmajera, Karlovačka, Varaždinska, I. Gundulića, M. Marulića, P. Zoranića, F. Supila od broja 1 pa dalje (neparni), S. Radića od broja 89 do 131. Vidici.

Grad Drniš

I izborna jedinica:

Drniš I blok

II izborna jedinica:

Drniš II blok

III izborna jedinica:

Siverić Tepljuh

IV izborna jedinica:

Kadina Glavica, Kanjane, Parčić

V izborna jedinica:

Miočić, Hiočić, Štikovo

VI izborna jedinica:

Badanj, Kričke

VII izborna jedinica:

Trbounje, Velušić, Lišnjak

VIII izborna jedinica:

Ključ, Kaočine, Nos Kalik

IX izborna jedinica:

Drinovci, Brištani

X izborna jedinica:

Širitovci, Karalić, Brištani

XI izborna jedinica:

Sedramić, Žitnić

XII izborna jedinica:

Radonić

XIII izborna jedinica:

Pokrovnik, Pakovo Selo.

c) Općinsko vijeće

Članak 48.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Šibenske su:

Općina Primošten

I izborna jedinica:

Primošten Burnji

II izborna jedinica:

Primošten A (Staro selo i Varoš)

III izborna jedinica:

Primošten B (ispod i iznad magistrale)

IV izborna jedinica:

Primošten Južni (Široke, Ložnice, Vezac, Vadalj), Kruševo

V izborna jedinica:

Podorljak, Sapina Doca (Milinkovica, Mahala, Kotelja, Pišćet, Pazdelj i Široka Glavica)

VI izborna jedinica:

Rogoznica A (Kopača, Svjetionik Mulo)

VII izborna jedinica:

Rogoznica B (Zvečevo, Rogozničko, Peleš, Podglave, Podglavica (Stupin, Čelin, Mocire, Rajkovi, Prodajnica, Krugljice), Jarebinjak, Oglavci

VIII izborna jedinica:

Dvornice, Ražanj (Kanica Modrić).

Općina Skradin

I izborna jedinica:

Skradin

II izborna jedinica:

Dubravice, Velika Glava

III izborna jedinica:

Bićine, Skradinsko Polje, Skorići

IV izborna jedinica:

Rupe, Laškovica, Ićevo

V izborna jedinica:

Sonković, Gračac

VI izborna jedinica:

Bratiškovci ,Gorice Plastovo

VII izborna jedinica:

Bribir, Žažvić, Medare, Cicvare, Pavići

VIII izborna jedinica:

Piramatovci, Vaćani, Krković, Lađevci, Bilo Stanovi, Ždrpanj.

Općina Vodice

I izborna jedinica:

Vodice - područje od autobusnog kolodvora uz more do granice sa Srimom, sve sjeverno do magistrale i iznad magistrale, te desne strane ulice Venca Vlahov, od broja 2 - 36,

II izborna jedinica:

Vodice - ulice: Ante Poljička, Vladka Mačeka (Roca Pave),Rade Končara, Matije Gupca, Mare Vrulje, Kragujevačka, Bribirskih knezova (Kozaračka), Migalovica, V. I. Lenjina, Pamuković Kamila, Brunca (Proleterska) od broja 2-46, Ante Starčevića (Proleterska) od br. 58 -124, Mićin Stanka, Lička, Obrove (Kistanjska), Petra Berislavića (M. Gorkog) sve sjeverno do magistrale, Magistrala od broja 4, Vlahov Venca od br.1- 37, obala Juričev Ive Cote, Hrvatskih boraca (Prvoboraca), Dulcin (Partizanska), Braće Kaje, Mirka Zore, lijeva strana od broja 1 do 111, Trg kneza Branimira (Poljana maršala Tita) od broja 75 do 81, Trg hrvatskih mučenika (Trg I. L Ribara) od broja 9 do 31, Prve primorske čete od broja

16 do 44

III izborna jedinica:

Vodice - ulice: Trg hrvatskih mučenika (Trg I. L Ribara) od broja 1 do 8, Obala 25. Svibnja, Obala V. Nazora, Šetalište Miše Gladovljeva (Šetalište M. Pijade), Ive Cače od broja 1 do 7, Žrtava fašizma od broja 1 do 24, Grgura Ninskog (Žrtava fašizma) od broja 19 do 3o i od broja 1 do 30, Fra Pija Fržopa (Žrtava fašizma) od broja 35 do 39 i od broja 1 do 8, Trg kneza Branimira (Poljana m. Tita) od broja 1 do 38, Mirka Zore od broja 13 do 23 i svi parni brojevi, Grgurev Tonča, Gaćelezi, Grabovci

IV izborna jedinica:

Vodice - ulice: Trg kneza Branimira od broja 39 do 74, Brunca neparni brojevi od 3 do 85, A. Starčevića od broja 87 do 19 i od broja 1 do 119.

V izborna jedinica:

Tribunj (Varoš 9 Sovlja)

VI izborna jedinica:

Tribunj (predio Rupe)

VII izborna jedinica:

Srima, Prvić Luka, Prvić Šepurine

VIII izborna jedinica:

Cista Mala.

Općina Tisno

I izborna jedinica:

Betina

II izborna jedinica:

Jezera

III izborna jedinica:

Tisno - dio MZ "Tisno" (osim Gomilice i Ivanja), Dubrava kod Tisna i Dazlina

IV izborna jedinica:

Tisno - dio MZ "Tisno" Gomilice i Ivinj

V izborna jedinica:

Pirovac - ulice: Rade Končara, Palih boraca

VI izborna jedinica:

Pirovac, Putičanje, Kašić

VII izborna jedinica:

Luke, Murter - ulice: desna strana ulice Hrvatskih vladara do Kornatske ulice desno, Ul. Murterskih Brašćin - desno, Put Slanice - desno i sve što se nalazi od spomenutih ulica desno

VIII izborna jedinica:

Butine - selo - od Trga Rudine sve lijevo, Ul. hrvatskih vladara lijevo, ul. Pod crtaj, nastavak ul. Zadvorje, sve lijevo od Kornatske ulice, sve lijevo od Ul. Murterskih Brašćin, sve lijevo od ul. Put Slanice, sve lijevo od ul. Turističke - Put.

Općina Oklaj

I izborna jedinica:

Oklaj

II izborna jedinica:

Razvođe

III izborna jedinica:

Čitluk

IV izborna jedinica:

Luka

V izborna jedinica:

Matase

VI izborna jedinica:

Mratovo, Bogatić P.

VII izborna jedinica:

Suknovci, Bobodol

VIII izborna jedinica:

Puljane, Ljubotić

Općina Unešić

I izborna jedinica:

Unešić

II izborna jedinica:

Mirlović Zagora

II izborna jedinica:

Koprno, Cera

IV izborna jedinica:

Podumci, Ostrogašica Ljubostinje

V izborna jedinica:

Čvrljevo, Utore Donje, Utore Gornje

VI izborna jedinica:

Nevest, Visoka

VII izborna jedinica:

Donje Vinovo, Gornje Vinovo

VIII izborna jedinica:

Gornje Planjane, Donje Planjane.

Općina Ružić

I izborna jedinica:

Ružić

II izborna jedinica:

Gradac

III izborna jedinica:

Otavice

IV izborna jedinica:

Umljanović, Moseć

V izborna jedinica:

Kljake

VI izborna jedinica:

Čavoglave

VII izborna jedinica:

Mirlović Polje

VIII izborna jedinica:

Baljci

ŽUPANIJA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

a) Županijska skupština

Članak 49.

U Županiji Vukovarsko-Srijemskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Borovo Naselje (Vukovar), Braće Đurđević (Vukovar), Lužac (Vukovar)

II izborna jedinica:

Novi Vukovar, Stari Vukovar, V. Nazora

III izborna jedinica:

Prvi svibanj (Vukovar), S. Supanc, (Vukovar), Negoslavci

IV izborna jedinica:

Borovo, Brat i Jed. (Vukovar)

V izborna jedinica:

Grabovo, Sotin, Čakovci, Bokšić, Mikluševci, Tompojevci, Tovarnik

VI izborna jedinica:

Vera, Trpinja,Bobota, Ćelija, Ludvinci, Lipovača, Pačetin, Bogdanovci, Petrovci, Svinjarevci, Berak

VII izborna jedinica:

Ilok, Šarengrad, Bapska, Mohovo, Lovas, Opatovac

VIII izborna jedinica:

Jarmina, Ivankovo, Markušica, Gaboš, Karadžićevo

IX izborna jedinica:

Korođ, Mlaka Antinska, Tordinci, Ostrovo, Nuštar, Marinci, Cerić, Podrinje

X izborna jedinica:

Stari Mikanovci, Novi Mikanovci ,Vođinci, Prkovci, Retkovci, Andrijaševci

XI izborna jedinica:

M. Pijade (Vinkovci), S. Radića (Vinkovci), S. Kneževića (Vinkovci)

XII izborna jedinica:

Kolodvorska (Vinkovci), Zagrebački blok (Vinkovci)

XIII izborna jedinica:

B. Bakarića (Vinkovci), Lenije (Vinkovci), Mirkovci

XIV izborna jedinica:

Lapovci (Vinkovci), Slavija (Vinkovci), Privlaka

XV izborna jedinica:

Stari Jankovci, Novi Jankovci, Srijemske Laze, Slakovci, Otok

XVI izborna jedinica:

Orolik, Đeletovci, Vinkovački Banovci, Šidski Banovci, Ilača, Komletinci, Donje Novo Selo, Nijemci, Podgrađe, Apševci, Lipovac

XVII izborna jedinica:

Županja

XVIII izborna jedinica:

Šiškovci, Cerna, Gradište, Štitar, Babina Greda

XIX izborna jedinica:

Bošnjaci, Posavski Podgajci, Rajevo Selo, Gunja

XX izborna jedinica:

Vrbanja, Drenovci, Đurići, Račinovci, Soljani, Strošinci.

b) Gradsko vijeće

Članak 50.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Vukovarsko-Srijemske su:

Grad Županja

I izborna jedinica:

Veliki Kraj, Matije Gupca, I. Gundulića, Solarski prolaz, Kratka od 1-15

II izborna jedinica:

Kratka od 16-48, Obla Lj. Gaja, J. Lovretića, M Krleže, A. Hebranga, Zlatodolska, Braće Radića 1-109

III izborna jedinica:

Braće Radića od 2 itd, B. J. Jelačića, lvana Mažuranića, V. Nazora, B. Trenka od 1- 44

IV izborna jedinica:

B. Trenka od 1- 104, Stanovi pod Oraškim mostom, St. Grubara, Savska, Stanovi Ciglane, M Pozajića 1-43

V izborna jedinica:

M.Pozojića 43 - 88, M. A. Reljkovića, J. Kozarca, Zrinskog i Frankopana, Vojna Krajina, Ilirskog preporoda, Trg Kralja Tomislava 1

VI izborna jedinica:

Trg Kralja Tomislava 2-13, Aleja Matice Hrvatske, J. J. Štrosmajera, S. S. Kranjčevića, Zagrebačka, V. Lisinskog, B. Kažića cijela, S. Albinija od 1-5

VII izborna jedinica:

Srećka Albinija 5 -17, I. R. Boškovića, F. Bačića, Osiječka, F. Hanamana, A. Šenoe, Dr. F. Račkog 1-180

VIII izborna jedinica:

Dr. F. Račkog 18c -93, Šećerana, I. Pl. Zajca, M Lorković, P. Svačića 1-8

IX izborna jedinica:

Petra Svačića od 9 -169, Vinkovačka, Petra Preradovića, A. Stepinca, A. Mihanovića, M. Marulića, P. Hehtorovića, H. Lucića, Š. Mencetića, Sedeli Viktora

X izborna jedinica:

P. Krešimira IV, Trg Kralja Zvonimira, Ante Starčevića, Ponje, F. Kuharića, O. Ivekovića, L. Ružićke, M. Držića, V. Bukovca, Prolaz Rastoke, Dubrovačka 1-56

XI izborna jedinica:

Dubrovačka 56 - 85, Stanovi, Auto-put, J. J. Štrosmajera od 44 -213, J. J. Štrosmajera iz Štitara od 2-226

XII izborna jedinica:

Županjski stanovi, B. J. Jelačića od 1- 101, i 2-178 Štitar, Štrosmajerova od 1-247, Školska

XIII izborna jedinica:

M Gupca, Stjepana Radića, Savska, J. Kozarca

Grad Vinkovci

I izborna jedinica:

Mjesna zajednica " Lenije"

II izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Stjepan Radić"

III izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Centar"

IV izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Kolodvor"

V izborna jedinica:

"V mjesna zajednica"

VI izborna jedinica:

Dio područja VI Mjesne zajednice i to ulice Alojzija Stepinca (parni brojevi), Dalmatinska, Školska, Željeznička, Voćarska, Sigetska, Marka Marulića, Ivana Meštrovića, Bosanska, Jadranska, Trogirska, Vinogradska, Primorska i Petra Hektorovića

VII izborna jedinica:

Dio područja VI Mjesne zajednice koje čine ulice Alojzija Stepinca (neparni brojevi), Petra Preradovića, Ivane Brlić-Mažuranić, Mate Ivanića, Bartola Kašića, Senjskih Uskoka, Dubrovačka, Krbavska, Velebitska, Kralja Stjepana Tomaševića, Županjska, Bohnova, Ciglarska, Ljeskovačka, Visovačka, Zagorska, Prolazna, Dren

VIII izborna jedinica:

Dio Mjesne zajednice "Lapovci" koja čine ulice Lapovačka od 2-22, Kneza Mislava od 1-13, Slavka Jankovića od 1-16, Antuna Branka Šimića od 1-7 i 4 - 10, Ohridska od 1-15 i 4-10

IX izborna jedinica:

Dio Mjesne zajednice "Lapovci" koja čine ulice Lapovačka od 1-5 i od 24-36, J. J. Strossmayera, Slavka Jankovića od 17 -20, A. B. Šimića od 9 - 23 i 12 -16, I. G. Kovačića od 1-71, Poljska od 1-20, Eugena Kvaternika od 38-60

X izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Ban Jelačić"

XI izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Zagrebački blok"

XII izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Slavija"

XIII izborna jedinica:

Mjesna zajednica "Mirkovci".

Grad llok

I izborna jedinica:

Mohovo

II izborna jedinica:

Šarengrad - ulice: Bišket, Crnogorska, Zlatana Sremca, Osječka, Ridarska

III izborna jedinica:

Šarengrad ulice: Stjepana Radića, Školska, Zagrebačka, Dunavska

IV izborna jedinica:

Rapska - ulice: Braće Radića, Ciglana, Fruškogorska, Ljudevita Gaja, I. G. Kovačića,I. L Ribara, Junačka, Moše Pijade

V izborna jedinica:

Rapska - ulice: Maršala Tita, Matije Gupca, Mlinska, Nova ul., Palih boraca, Partizanska, Proleterska

VI izborna jedinica:

Rapska - ulice: Slavka Radića, Sportska, Sremska, Stjepana Radića, Šidska, J. J Štrosmajera, Vladimira Nazora

VII izborna jedinica:

Ilok ulice: A. G. Matoša, Akvaluk "A Cesarca", A. Šenoe, Benešićeva, Br. jedinstva, Cerije, Čardakovac, Dolina mira

VIII izborna jedinica:

Ilok - ulice: Dr. Z. Cremeca, Dunavska, Faluge, Đ. Salaja, Fruškogorska, Fućije, Grobljanska, Hercegovačkih brigada, I. L. Ribara

IX izborna jedinica:

Ilok - ulice: I. G. Kovačića, I. Gundulića, Zmaj Jovina, JNA, Kanjiža, Karagaca, Kvaternikova, Lovaška, Šturova

X izborna jedinica:

Ilok - ulice: Lj. Gaja, M. Krleže, Mala Kanjiža, Maršala Tita, Masarikova, M. Gupca, Meštrovićeva, Naselje - Sofija

XI izborna jedinica:

Ilok - ulice: Orašje, O. Keršovanija, Plandište, Polje križ, Preradovićeva, Principovac, R Končara, Radnička

XII izborna jedinica:

Ilok - ulice: Radoš, Rađevac, Ribarska Skandala, Slatkovićeva, S. Radića Šetalište I. L Ribara, Školska, Šokačko brdo

XIII izborna jedinica:

Ilok - ulice: Štefanikova, J. J. Štrosmajera, Trg žrtava fašizma, Turska skela, V. Vlahovića, Velika Kanjiža, V. Nazora, Vukov salaš, Zagrebačka, Židovska, 04.12 1944., Šetalište braće Jakšić.

Grad Vukovar

I izborna jedinica:

Naselja - Sotin, Ovčar, Jakorovac i Ulice MZ: Mitnica u Vukovaru, Vučedol, Kumrovečka, Ratarska,Prosina

II izborna jedinica:

MZ Mitnica - ostale ulice

III izborna jedinica:

MZ Vukovar stari

IV izborna jedinica:

MZ Stjepan Supanc - ostale ulice koje nisu ušle u Izbornu jedinicu br.13

V izborna jedinica:

MZ 1. svibanj

VI izborna jedinica:

MZ Vukovar novi

VII izborna jedinica:

MZ Lužac

VIII izborna jedinica:

MZ Braće Radić

IX izborna jedinica:

MZ Kralj Tomislav i ostale ulice koje nisu ušle u Izbornu jedinicu br. 12

X izborna jedinica:

MZ Alojzije Stepinac

XI izborna jedinica:

MZ Nikola Šubić Zrinski

XII izborna jedinica:

MZ Kralj Tomislav - ulice: Dunavska, Franje Kluza, Omladinska I. Milutinovića, Kljajićeva, J. Popovića, Đ. Đakovića, V. Nazora, I. L Ribara

XIII izborna jedinica:

MZ Stjepan Supanc - ulice: Dubrovačka, Omladinska, Istarska, K Pejnović. Trg M. Gupca, Sajmište, Radničko naselje I., Naselje D. Price, Naselje Dubrava, Zrinjska, Naselje I. Andrića, Naselje Sonje Marinković, A. Cesarca

c) Općinsko vijeće

Članak 51.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Vukovarsko-Srijemske su:

Općina Andrijaševci

I izborna jedinica:

Naselje Rokovci - ulice: Blaca. Bosutska, Kneza Branimira, Joze Ivakića, Josipa Kozarca, Mažuranića, Pavina, Plavi Jadran: od l-16

II izborna jedinica:

Naselje Rokovci - ulice: Plavi Jadran od 16, Stjepana Radića do 66

III izborna jedinica:

Naselje Rokovci - ulice: Stjepana Radića od 67, Ratarska, M. Reljkovića, Ribarska

IV izborna jedinica:

Naselje Rokovci - ulice: A. Stepinca, Štrosmajerova, Tina Ujevića, Vinkovačka, Zagrebačka, Kralja Zvonimira

V izborna jedinica: ·

Naselje Andriješevci - ulice: Lj. Gaja, Ivana Gundulića, Matije Gupca od 17-151,

VI izborna jedinica:

Naselje Andriješevci - ulice: Matije Gupca od 152, Kneza Domagoja, Kolodvorska do 75

VII izborna jedinica:

Naselje Andriješevci - ulice: Kolodvorska od 77 do kraja, Kralja Tomislava, Marka Marulića, Ivana Meštrovića, Antuna Mihanovića, Vladimira Nazora do kraja

VIII izborna jedinica:

Naselje Andriješevci - ulice: Poljska,Ante Starčevića, Školska, Nikole Tesle, Tri ruže, Ivana Zajca

Općina Tordinci

I izborna jedinica:

Naselje Antin i Mlaka - ulice: B. Radića, M. Gupca, Kolodvorska, Z Sremca, Gundulićeva do 30

II izborna jedinica:

Naselje Antin i Mlaka - ulica Gundulićeva od 31 do kraja

III izborna jedinica:

Naselje Markušica - ulice: V. Karadžića, Podvučanska, I. L Ribara, Šodolovačka

IV izborna jedinica:

Naselje Markušica - ulice: S. S. Popovića, Balkanska, Nova, Grobljanska, Čeretinci

V izborna jedinica:

Naselje Tordinci - ulice: V. Bakarića, Gaj, J. Kozarca, A. G. Matoša, V. Nazora do kraja

VI izborna jedinica:

Naselje Tordinci - ulice: S. Radića, Radnička, M. A. Reljkovića, Štrosmajerova, M. Tita

VII izborna jedinica:

Cijelo naselje Korođ

VIII izborna jedinica:

Cijelo naselje Podrinje.

Općina Stari Mikanovci

I izborna jedinica:

Naselje Stari Mikanovci - ulice: Kolodvorska od 18 -198 i 25 -185, Bok, Matije Gupca 1-59, Željeznički kolodvor

II izborna jedinica:

Naselje Stari Mikanovci - ulice: Kolodvorska od 2 -16 i 1-23a, Đakovačka, A. Starčevića, M. Gupca od 68 do kraja i 61 do kraja

III izborna jedinica:

Naselje Stari Mikanovci - ulice: M. Gupca od 8 - 66, Svetog Nikole, V. Nazora od 2 - 100 i 1-109, Školska, Osječka, Potočka, Bana Ivaniša Horvata, J. Kozarca

IV izborna jedinica:

Naselje Stari Mikanovci - ulice: V. Nazora od 102. do kraja i 111. do kraja Mlinska, Vinkovačka

V izborna jedinica:

Cijelo naselje Novi Mikanovci

VI izborna jedinica:

Naselje Vođinci - ulice: J. Kozarca, M. Ivaniševića, Kolodvorska, Kučište

VII izborna jedinica:

Naselje Vođinci - ulice: Braće Radića, Gradinska, J. Ivakića, Kula S. Madera, Sla. vonska, Štrosmajerova od 1-55 i 201 do 322

VIII izborna jedinica:

Naselje Vođinci - ulice: Vinkovačka, Vinogradska, Štrosmajerova od broja 56 do 201.

Općina Bošnjaci

I izborna jedinica:

Štrosmajerova desna cijela, Štrosmajerova lijeva 1 -17

II izborna jedinica:

Štrosmajerova 19 - 183a, J. Kozarca, Trg F. T. Lenković, Savska 1-13 i 2 - 24

III izborna jedinica:

Gajeva lijeva cijela, Gajeva desna od 2-76

IV izborna jedinica:

Gajeva desna 78-190, Stanovi, Nazorova 3 -183

V izborna jedinica:

Nazorova 185-271, Gupčeva cijela, M Terezije, J. Ivakić

VI izborna jedinica:

Nazorova desna cijela, J. Babogreca, A. G. Matoša

VII izborna jedinica:

Savska 15 -127, Savska 28 -92, B. Radića 2 -38 i 1-101, Topola,Žuželj, Jasinovačice

VIII izborna jedinica:

B. Radića 103 -137, Mihanovićeva 4 -146, i 1-125. A. M. Reljkovića, Morganj 44-81.

Općina Vrbanja

I izborna jedinica:

V. Nazora 1-105, 2 -88, Trconičeva 1 -27, 2 - 62, Poštanska 1- 21, 2 -10, M. Gupca 1-17, 2 -70, Br. Radića 1- 37, 2 - 40, Čatića 1-11, 2-24

II izborna jedinica:

Br. Radića 1-157, V. Nazora 7 - 37, J. Kozarca 2 -19, Štrosmajera 1 -19, M. Gupca 3-51

III izborna jedinica:

Tomislavova 1- 40, M Gupca 52 -184

IV izborna jedinica:

Lj. Gaja iz Vrbanje, Lj. Gaja iz Soljana 7 -44, Vrbanjska iz Soljana 3 -64, J. Kozarca 1-25, 2-138

V izborna jedinica:

B. J. Jelačića 1-175, 2 -124, Rastoke 1-119, 2 -18, Br. Radića 2 - 9

VI izborna jedinica:

K Lj. Posavskog 1 - 223, 2 -194

VII izborna jedinica:

M.Gupca 1-155, 2 -82, Kolodvorska 2 -108, 1- 99

VIII izborna jedinica:

Kolodvorska 101-259, 110-282.

Općina Cerna

I izborna jedinica:

Šiškovci

II izborna jedinica:

Štrosmajerova ul, Tomislavovo šetalište, I. Kozarca

III izborna jedinica:

Tomislavova, Kn. Domagoja, I. Meštrovića, Salaši

IV izborna jedinica:

Mala Cerna, A. Mihanovića, Ljudevita Posavskog

V izborna jedinica:

Velika Cerna, Ljudevita Gaja od 1- 14

VI izborna jedinica:

Lj. Gaja od 1-79, Radićeva, A. Starčevića od 2 - 20

VII izborna jedinica:

A Starčevića od 2 - 112, Kolodvorska, K. Zvonimira od 2 -114

VIII izborna jedinica:

Jurišićeva, M. Gupca, K Zvonimira od 1 -133.

Općina Gradište

I izborna jedinica:

K Tomislava od 2 -158, i od 1-100

II izborna jedinica:

Trg Hrvatskih velikana od 2 - 84, i od 1- 49, K Zvonimira od 2 -112

III izborna jedinica:

K Zvonimira od 114,140 i od 1- t67, Kolodvorska od 2-52

IV izborna jedinica:

Kolodvorska od 52 - 72 i od 1- 67, Bosutska- cijela Nova - cijela

V izborna jedinica:

M. Gupca - cijela, J. Lovretića - cijela, V. Nazora od 2 -72 i od 1- 5

VI izborna jedinica:

V. Nazora od 7 - 53, B. Radića od 2 - 244

VII izborna jedinica:

B. Radića od 246 - 280, Dr. M. Kadića - cijela, B. Radića od 1-77

VIII izborna jedinica:

B. Radića od 79 - 295, Berava Stanovi, Mednik, Tvrdno Stanovi.

Općina Gunja

I izborna jedinica:

Vladimira Nazora 1-212 i 2-108

II izborna jedinica:

Matije Gupca - cijela, Vrhovi - cijela, Konjuška - cijela, Gajeva - cijela, Braće Radić - cijela, Velebit - cijela, Tina Ujevića- cijela, Stanovi 24-27

III izborna jedinica:

Vl. Nazora 114-220, I. L Ribara - cijela, Mažuranićeva - cijela, M. Oreškovića-cijela, A Šantića- cijela

IV izborna jedinica:

Vl. Nazora 217 - 339, Vl. Nazora 222 - 356, Stanovi 57 - 60, Dr. Savadinović 1-147

V izborna jedinica:

Dr. Savadinović 2-144, Đ. Đakovića - cijela, Savska 1-87, Stanovi 2 -12

VI izborna jedinica:

Savska 2 - 54, Naserova - cijela, B. Kidrića- cijela, J. Kaštelana - cijela, Kolodvorska 1- 57

VII izborna jedinica:

Kolodvorska 59 - 97, J. Kozarca - cijela, R.Končara -·cijela, F. Šehovića - cijela, I. Meštrovića - cijela, Prvomajska - cijela, Br. jedinstva - cijela, Stanovi 47 - 53a.

VIII izborna jedinica:

Br. Nikolić - cijela, A Šenoe - cijela.

Općina Drenovci

I izborna jedinica:

Drenovci I - Ul. Vl. Nazora od 4 - 210 i 3 -167, Ul. br. Radića, Pukiš, Ul. ž. stanice-cijela, Lj. Gaja

II izborna jedinica:

Drenovci II - Ul. F. Hanamana od 6-122 i 3-19. ul. Soljanska od 1-43 i 4-48, V. Šor od 4 - 72 i 3 -195, M. Gupca od 2 - 54 i 1- 65

III izborna jedinica:

Drenovci III - U1. A. Starčevića od 1- 85 i 2 - 44, Ul. V. Nazora od 67 -121 i 2 - 44, ToIjani od 4 -124 i 1-135, A. M. Reljkovića od 1- 7 i 4 - 20, Stanovi od 28 - 38 i 35 - 37, Istrev od 1- 69

IV izborna jedinica:

Đurići - Istrev (Drenovci od broja 69 -163), Ul. Matije Gupca (iz Đurića) - cijela, Velebit, Ante Starčevića iz Račinovaca od 1 -103 i 2 - 94

V izborna jedinica:

Račinovci - ul. Braće Radić od 1-93 i 2 -138, Savska od 1- 27 i 2 - 38, Marka Markovića od 1- 47 i 2 - 42, Vladimira Nazora od 1- 63 i 2 - 8, R. J. Boškovića od 1-53 i 2-24, Grobljanska od 1-35 i 2-24

VI izborna jedinica:

Posavski podgajci - U1. M. Gupca od 2 - 346 i 1-181

VII izborna jedinica:

U1. M. Gupca od 183 do 317, Braće Radić od 2 - 30 i 1- 33, Vladimira Nazora od 2 - 22 i 1-17, Savska od 2 - 36 i 1- 27, Vladimira Nazora iz Rajeva Sela od 1 -143 i 2-248

VIII izborna jedinica:

Rajevo Selo - Sve ulice osim ulice Vladimira Nazora.

Općina Stari Jankovci

I izborna jedinica:

Novi Jankovci - ulice: J. Ivakića, Kolodvorska, Školska

II izborna jedinica:

Novi Jankovci - ulice: Varaždinska, Vidorska, Vinkovačka

III izborna jedinica:

Orolik

IV izborna jedinica:

Slakovci - ulice: Preradovićeva od br.100 do kraja i od 93 do kraja, Gundulićeva, Vatrogasna, Šipovačka

V izborna jedinica:

Slakovci - ulice : Preradovićeva do br. 93 i do br.100, Braće Radića, J. Kozarca, Željeznička, Jošina, Stanovi

VI izborna jedinica:

Stari Jankovci - ulice: M. Tita, Braće Radić, M. Gupca, Kneza Branimira, Nikole Tesle

VII izborna jedinica:

Stari Jankovci - ulice: R. Boškovića, V. Nazora, J. J. Strossmayera, Bana Jelačića, Vinkovačka

VIII izborna jedinica:

Srijemske Laze.

Općina Otok

I izborna jedinica:

Otok - ulice: Andrije Hebranga, Omladinska, Poljska, Sajmište, Štrosmajerova, Školska, Tina Ujevića, Vinkovačka, Braće Radića, Bosutska do 36

II izborna jedinica:

Otok - ulice: Bosutska od 36, Dalmatinska, Gradinci, Bana Jelačića, Josipa Kosora, Slavonska

III izborna jedinica:

Otok - ulice: Ciglarska, Kralja Držislava, M. Gupca, J. Kozarca, J. Lovretića, V. Nazora, Ratarska, J. J. Štrosmajera, Trg kralja Tomislava, Varoščica

IV izborna jedinica:

Otok - ulice: Velebitska, K P. Krešimira, Ulica bagera, Lj. Gaja, Kolodvorska, V. Nazora, Radnička, A. Starčevića, Z Frankopana, Alojzija Stepinca, Rudina čistine

V izborna jedinica:

Privlaka - ulice: Braće Radića, Ivana Domca, Frankopanska, B. Jelačića, J. Kosora, M. Krleže, Kolodvorska, M Tita, V. Nazora, Poljska, I. L Ribara, J. J. Štrosmajera, Školska, Vrtno naselje, M. Gupca, Bana J. Jelačića, I. Kozarca, J. Kozarca do br.16

VI izborna jedinica:

Privlaka - ulice: J. Lovretića, I. L Ribara, Bana J. Šokčevića, Kralja Tomislava, Vrtno naselje, Braće Radića, F. Čolića do 138

VII izborna jedinica:

Komletinci - ulice: Braće Radića (cijela), Matije Gupca, A. Starčevića, Školska, Apševci, J. Kozarca do 74

VIII izborna jedinica:

Privlaka i Komletinci - ulice: Franje Čolića od 138 do kraja, M Krleže do kraja, A. G. Matoša, V. Nazora, I. L Ribara, M. Gupca, (Naselje Privlaka); ulice: Josipa Kozarca od 76 do kraja, Kralja Tomislava, V. Nazora i Vezir (Naselje Komletinci).

Općina Nijemci

I izborna jedinica:

Apševci

II izborna jedinica:

Donje Novo Selo

III izborna jedinica:

Đeletovci

IV izborna jedinica:

Lipovac

V izborna jedinica:

Nijemci i to ulice: Bana Jelačića, Bosutska obala, Braće Radića, Lj. Gaja, I. Gundulića, M.Gupca, Kolodvorska do br. 37

VI izborna jedinica:

Nijemci i to ulice: Kolodvorska od 38 do kraja, J. Kozarca, A. G. Matoša, V. Nazora, Omladinska, A. Starčevića, Štrosmajerova, Školska, K Tomislava, Zrinska, Žrtava fašizma

VII izborna jedinica:

Podgrada

VIII izborna jedinica:

Šidski Banovci i Vinkovački Banovci.

Općina Nuštar

I izborna jedinica:

Nuštar-ulice: Križnog puta od br. 34 -176 i od br. 61-153, A Šenoe, V. Nazora, M. Marulića, M. Gupca, naselje Henrikovci

II izborna jedinica:

Nuštar - ulice: Kolodvorska, Vidova, P. Svačića, L Mažuranića, Lj. Gaja, I. Meštrovića, Đ. Đakovića, Željeznička, Braće Radić, A. B. Šimića, Poljska, Mlaćuge

III izborna jedinica:

Nuštar - ulice: Križnog puta od br.1-59 i od br. 2 - 32, Bana Jelačića, J. Kozarca, A. M. Reljkovića

IV izborna jedinica:

Nuštar- ulice: Kralja Tomislava, Frankopanska, Vinkovačka, Zrinskog, Zvonimirova, Zagrebačka, V. Lisinskog, Gundulićeva, Krešimira I, Krešimira II, Krešimira IV

V izborna jedinica:

Cerić - ulice: J. Dalmatinca, J. Ivakića, I. Meštrovića, Nuštarska 1- 100

VI izborna jedinica:

Cerić - ulice: Nuštarska do kraja, Kralja Tomislava, Vinkovačka do br. 78.

VII izborna jedinica:

Cerić - ulice: Vinkovačka od br. 78 do kraja, Vinkovačke bašče

VIII izborna jedinica:

Marinci.

Općina Jarmina

I izborna jedinica:

Jarmina - ulice: D. Domjanića, Lj. Gaja, M Gupca, B. Jelačića, V. Lisinskog, I. Meštrovića

II izborna jedinica:

Jarmina - ulice: V. Nazora, N. Tesle, Vinkovačka

III izborna jedinica:

Jarmina - ulice: L Zajca, N. Š. Zrinskog, M Gupca,K.K.Branimira

IV izborna jedinica:

Jarmina - ulice: M. Gupca od 45-125, I. Gundulića, A. Mihanovića, V. Nazora do 64

V izborna jedinica:

Jarmina - ulice - V. Nazora do kraja, B. Radića, J. J. Štrosmajera, A. Šenoe, Zagorska

VI izborna jedinica:

Karadžićevo

VII izborna jedinica:

Ostrovo

VIII izborna jedinica:

Gaboš.

Općina Ivankovo

I izborna jedinica:

Ivankovo - ulice: Trg Bana Jelačića, P. Berislavića, Frankopanska, Lj. Gaja, Gorjani do 86, Joze Ivakića, Matoša, I. Meštrovića, Mokarac, Rojičani, Slatine

II izborna jedinica:

Ivankovo - ulice: Topolje, 14. travnja, Zrinjevac, Gorjani od 183 do kraja, Gorjanski rit, Kolodvorska do kraja

III izborna jedinica:

Ivankovo - ulice: J. Kozarca, Radnička, J. S. Reljkovića, N. Š. Zrinskog, F. Franičevića, Gorjani od 73 do 210, Hercegovačka cijela, V. Nazora

IV izborna jedinica:

Ivankovo - ulice: F. Trenka, Željeznička, Ž. Fašizma, Bedemova, Bošnjaci od 1-209

V izborna jedinica:

Ivankovo - ulice: Grobljanska, M Gupca, J. Kozarca, Kralja Petra Krešimira, Kralja Zvonimira, M. A. Reljkovića, Šenoe, Vatrogasna, Borinačka, Bošnjaci od 107 do 180

VI izborna jedinica:

lvankovo - ulice: Bošnjaci od 180 do kraja, Grac, I. Gundulića, B. Radića, J. Runjanina, Štrosmajera, Vinogradska

VII izborna jedinica:

Retkovci

VIII izborna jedinica:

Prkovci.

Općina Bogdanovci

I izborna jedinica:

Svinjarevci - ulice: S. Radića, Dalmatinska, Dunavska, Grbak, M. Gupca, Nova, Pašnjačka, S. Radića, Rit, Vinkovačka, Vinogradska

II izborna jedinica:

Svinjarevci - ulica: Vukovarska i Petrovc; Ulice - M.Vukosavljevića, Petrovačka, Proleterska

III izborna jedinica:

Petrovci - ulice: M.Apića, B. Papuge, JNA, J. Hardija, Lugarnica, Vukovarska

IV izborna jedinica:

Negoslavci - ulice: B. Merandžića, B. Nušića, Dubrava, Deletovačka

V izborna jedinica:

Negoslavci - ulice: Lug, M.Tita, M.Serbića, Oslobođenja

VI izborna jedinica:

Negoslavci - ulice:Partizanska,Petrovačka,Radnička, Vukovarska

VII izborna jedinica:

Negoslavci - ulice: Stara Vujadina, Željeznička, Bogdanovci, Ulica B. Kidrića

VIII izborna jedinica:

Bogdanovci - ulice: M.Držića, M.Tita, M.Gupca, V.Nazora

Općina Borovo

I izborna jedinica:

Borovo - ulice: A. Cesarca, B. Mišljenovića, B. Kidrića, Bosanska, Bos.odvojak, D. Maslarića

II izborna jedinica:

Borovo - ulice: D. Nušića, B. Radičevića, Crepulja, D. Sremca, Đ. Pucara, Gajićeva, Grobljanska

III izborna jedinica:

Borovo - ulice: I. Andrića, I. L. Ribara, JNA, J. Cazija, Klajićeva, Lenjinova, Mala

IV izborna jedinica:

Borovo-ulice: N. Kovačevića, N. Tesle, Nova, Odvojak, B. Maslarića, Osiječka, Ozrenska, Palih boraca

V izborna jedinica:

Borovo - ulice: Partizanska, Patkovićeva, P. Kačića, Radnička, Ratarska, Ratarski odvojak

VI izborna jedinica:

Borovo - ulice: R Stojaković, Savulja, Slobode, Sremska, Dunavska

VII izborna jedinica:

Borovo - ulice: Školske, Školski odv., Trg palih boraca, V. Stojakovića, Vinogradska.

VIII izborna jedinica:

Borovo - ulice: V. S. Karadžića, Vukovarska, Zmajeva, Željeznička, Željeznička stražara

Općina Lovas

I izborna jedinica:

Opatovac - ulice: Dunavska, Đ. Đakovića, Fruškogorska 1, I. L Ribara, Lovaška, Nevesinjska

II izborna jedinica:

Opatovac - ulice: Pustara, Ribarska, Salaš, Fruškogorska 2, Lovas - Ulice Restoran Jelas, Sataš

III izborna jedinica:

Lovas - ulice: Brdo, Ciglana, Dol, Duga ul.

IV izborna jedinica:

Lovas - ulice: Franje Račkog, I. L Ribara, Tomislavova, Lj. Gaja

V izborna jedinica:

Lovas - ulice: Mala ul., Mali Šoričak, M.Oreškovića, M.Gupca

VI izborna jedinica:

Lovas - ulice: Mlinska, Nova, P. Nedučića, Š. Petefija, Partizanska

VII izborna jedinica:

Lovas - ulice: P. Pavoševića, P. Preradovića, S. Šolaje, Slav. brigada, Slovenačkog bataljona

VIII izborna jedinica:

Lovas - ulice: S. Radića, Tompojevački put, Tovarnička, V. Nazora, Radnička.

Općina Tompojevci

I izborna jedinica:

Tompojevci

II izborna jedinica:

Berak - ulice: Čakovačka, Orolička, Pašnjak, S. Radića

III izborna jedinica:

Berak - ulice: Sarajevska, Sotinačka, Svinjarevačka, Šidska

IV izborna jedinica:

Berak - ulice: Tri ruže, Vinkovačka, J. J. Zmaja

V izborna jedinica:

Novi Čakovci, Grabovo, Čakovci -ulice: Dalmatinska, Deligradska, M. Oreškovića, M Tita, Škadarska

VI izborna jedinica:

Čakovci -ulice: Stražara, Čakovci, Sv. Markovića, Š. Petefija, Želježnička, Mikljuševci - Ulica - Salaš

VII izborna jedinica:

Mikluševci - ulice: A. Šenoe, Čvorkovac, , M. Tita, Grobi, Tanska, M. Pijade

VIII izborna jedinica:

Mikluševci -ulice: N. Heroja, Partizanska, P. Preradovića, V. Nazora

Općina Tovarnik

I izborna jedinica:

Ilača

II izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: I. G. Kovačića, A. G. Matoša, Beogradska, B. Kidriča, Br. Nudića, B. Nušića

III izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: Fruškogorska, Hercegovačka, III. Krajiške ud. pr. brigade, I. L. Ribara

IV izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: Kolodvorska, Krajiška, Lj. Gaja, M. Oreškovića, M. Gupca, M. Pijade

V izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: N. Demonje, N. Tesle, Odašiljač HTV, Oslobodenja, Proleterska, Prvomajska

VI izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: R. Končara, Sajmište, S.Kovačevića, S. Šolaje, Školska, Šumica

VII izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: V. Pelegića, V. Nazora, Zagrebačka, Z. J. Jovanovića

VIII izborna jedinica:

Tovarnik - ulice: Željeznička stanica, Josipa Kozarca.

Općina Trpinja

I izborna jedinica:

Bobota - ulice: Ciglana, Čirićeva, Ekonomija Bobota, Klajićeva, JNA, Mitrovićeva, Nedeljkovićeva, Patkovićeva

II izborna jedinica:

Bobota - ulice: Pavlovićeva, Petkovićeva,Srmska, Stojakova, Vašarište, Vukajlova., Čelije, Ulice - Bobotska, Zagorska

III izborna jedinica:

Čelije-ulica: Zagrebačka, Bršadin; Ulice- Br. Đurđevića, Crnogoraca, D. Zaharića, Đ. Đakovića, Đ. Mitrovića, Kalamunjina, Ž. Krajinova, Ledine, Lenjinova, N. Novakovića, M. Milankovića, M. Šustera, M. Mirkovića

IV izborna jedinica:

Bršadin - ulice: Mitrovićeva, Nas. pašnjak, N.Živkovića, Novo nas.,Ribarska Stražara, Školška, Šumski put, V. Pelagića, V. Đurdevića, Zmaj Jovina, Ž. Okrajinova, Željeznička, Ludvinci; Ulice - B. Maslarića, S. Radića, V. Bakarića

V izborna jedinica:

Ludvinci - ulice: V. Nazora, Vera, Lipovaca, Pačetin; Ulica-Ribarska

VI izborna jedinica:

Pačetin - ulice: Crnogoraca, B. Nudića, Popovićeva, B. Radića, Ekonomija, Jocićeva, P. Neducića, Pandurevićeva, Pavićeva, Trpinja; Ulice - B. Erdeljac, B. Kovačevića

VII izborna jedinica:

Trpinja - ulice: Br. Lazić, Bršadinić, Crnogoraca, D. Kelićač - Sremca, Bajčanska, Gavrilova, Glavna, J. Perajlića

VIII izborna jedinica:

Trpinja - ulice: Manojlova, Nova, Novi šor, Orlovača, Velika, Veliki Sokak.

Općina Babina Greda

I izborna jedinica:

Ulice: V. Nazora od br. 34-66 i 79-201, J. Blažekovića od br. 66 do I82, Sajmište od br. 70-90, Stan Granić 252-255, i stanovi Cvorić i Lipovac cijeli

II izborna jedinica:

Ulice: Vl. Nazora od br. 203 do 213, i od br. 68-90, N. Naselje cijelo, Stanovi Ber. Greda, Nožice, Lučica, Laze, Berova i Rastovica

III izborna jedinica:

Ulice: V. Nazora od br.1- 77 i 2 - 32, J. Hlažekovića od br. 2 -61, K. Tomislava 1-27b, Štitarska cijela, B. I. Mažuranić - cijela, Stan Granice br. 252, Stan Loža od 256 - 258

IV izborna jedinica:

Savska - cijela, Sajmište od 1-53 i 2-68, K Tomislava od br. 29 - 45, i od br 2-48d

V izborna jedinica:

Cevatovo-cijelo, B. J. Jelačića - cijela, Klasno - cijela, Ilir. Preporoda - cijela, Bab. Kompanije - cijela, J. J. Štrosmajera od br. 1-21

VI izborna jedinica:

M. Stojanovića od br.1-127, i od br. 26-214, A. M. Reljkovića - cijela, J. Kozarca - cijela

VII izborna jedinica:

B. Radića od br. 58-198 i od br. 15-53, M. Gupca od br. 5 - 15 i od br. 76 - 146, Berava od br. 23 - 71, Petrov sokak - cijela, M. Bačića - cijela, Stan Mali Rit - cijeli

VIII izborna jedinica:

B. Radića od br. 2-56 i od br. 1-13, Berava od br.1-21, M. Gupca od br.1-3 i od br. 2-74, M. Stojanovića od br. 2-24, J. J. Štrosmajera od br. 2-80, i od br. 23-37, Kladovac od br.141, Stanovi - Kalilo i Cersino

ŽUPANIJA SPLITSKO - DALMATINSKA

a)Županijska skupština

Članak 52.

U Županiji Splitsko-Dalmatinskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Grad, Slatine, Meje i Varoš (mjesne zajednice stare općine Split)

II izborna jedinica:

Spinut i Lovret (mjesne zajednice stare općine Split)

III izborna jedinica:

Bol i Lučac - Manuš (mjesne zajednice stare općine Split)

IV izborna jedinica:

Bačvice, Gripe i dio mjesne zajednice Lokve i to ulice: Kranjčevićeva (neparni 15 - 45) Stepinčeva (neparni 11-11, 35 -71, 75 - 87) Šižgorićeva (neparni 9 - 9, parni 22-34) (mjesne zajednice stare općine Split)

V izborna jedinica:

Sućidar, Kocunar, Visoka i dio mjesne zajednice Lokve koji nije u IV izbornoj jedinici (mjesne zajednice stare općine Split)

VI izborna jedinica:

Split III, Blatine - Škrape i Trstenik (mjesne zajednice stare općine Split)

VII izborna jedinica:

Plokite, Kman i Ravne Njive (mjesne zajednice stare općine Split)

VIII izborna jedinica:

Brda, Neslanovac, Pujanke i Mejaši (mjesne zsjednice stare općine Split)

IX izborna jedinica:

Mertojak, Žnjan, Sirobuja, Stobreč, Kamen, Šine, Žrnovnica, Srinjine, Sitno Gornje, Sitno Donje i Podstrana (mjesne zajednice stare općine Split)

X izborna jedinica:

Dol, Donji Humac, Nerežišća, Milna, Mirca, Postira, Splitska, Supetar, Sutivan, Škrip, Bol, Gornji Humac, Novo Selo, Povlja, Pražnica,Pučišća, Selca, Sumartin (mjesne zajednice stare općine Brač), Bogomolje, Brusje, Dol, Gdinj, Jelsa, Hvar, Poljica, Stari Grad, Sućuraj, Sveta Nedjelja, Svirče, Velo Grablje, Vrbanj, Vrbovska, Vrisnik, Zastražišće, Zavala (mjesne zajednice stare općine Hvar), Komiža. Plisko Polje, Podstražje, Podšpilje, Vis (mjesne zajednice stare općine Vis)

XI izborna jedinica:

Kaštel, Sućurac, Kaštel Gomilica, Kaštel Kambelovac, Kaštel Lukšić, Donja Kaštela (mjesne zajednice stare općine Kaštela)

XII izborna jedinica:

Arbanija, Blizna Donja, Blizna Gornja, Bristivica, Drvenik Mali, Drvenik Veliki, Dograde, Gustirna, Najevi, Ljubitovica, Marina, Poljica, Rastovac, Mitlo, Vinovac, Okrug Donji, Okrug Gornji, Plano, Prapatnica, Seget Donji, Seget Gornji, Sevid, Svinca, Trogir - Čiovo, Trogir - Grad, Trogir

- Travarica, Vinišće, Vranjica, Vrsine, Žedno, (mjesne zajednice stare općine Trogir) Grohote, Stomorska (mjesne zajednice stare općine Split)

XIII izborna jedinica:

Blato n/c, Čelina-Stanići, Čisla, Donji Dolac, Dubrava, Duće, Dugi Rat, Gata, Gornji Dolac, Grabovac, Grabovac - Goričaj, Katuni - Brdo, Katuni - Polje, Katuni - Prpuša, Kostanje, Kreševo, Kučići, Lokva - Rogoznica, Marušići, Mimice, Naklice, Nova Sela, Omiš, Ostrvica, Pisak, Podašpilje, Podgrađe

Putišići, Seoca, Slime, Smolanje, Srijane, Svinice, Šestanovac, Trnbusi, Tugare, Zadvarje, Zakučac, Zvečanje, Žeževica (mjesne zajednice stare općine Omiš)

XIV izborna jedinica:

Bast, Baška Voda, Brela Donja, Brela Gornja, Krvavica - Bratuš, Makarska, Promajna, Tučepi, Veliko Brdo, Drašnice, Drvenik, Igrane, Podgora, Zaostrog, Živogošće (mjesne zajednice stare općine Makarska) Banja Dragljane, Draževitići, Duge Njive, Dusino, Rašćane, Kljenak, Kokovići, Kotezi, Kozica, Mijaca, Orah, Poljica, Žlibina, Podprolog, Prapatnice, Ravča, Stilja, Umčani, Veliki Prolog, Vina, Višnjica, Vlaka, Vrgorac, Zavojane (mjesne zajednice stare općine Vrgorac)

XV izborna jedinica:

Donji Vinjani, Glavina Donja, Glavina Gornja, Gornji Vinjani, Grubine, Drum, Hrščevani, Imotski, Kamenmost, Gornje Podbablje, Medvidovića Draga, Poljica, Ivanbegovina, Krivodol, Lokvičić, Zmijanci, Runovići, Slivno, Podosoje (mjesne zajednice stare općine Imotski)

XVI izborna jedinica:

Donji Proložac, Gornji Proložac, Ričice, Sumet, Dolića Draga, Lovreć, Medov Dolac, Dobrinče, Studenci, Cista Provo, Velika Cista, Svib, Aržano, Biorine, Dobranje, Zagvozd, Krstatice, Raščane Gornje, Rastovac, Župa, Župa Srednja (mjesne zajednice stare općine Imotski), Gradac, Brist, Podaca

XVII izborna jedinica:

Sinj, Brnaze, Glavice, Turjaci, Lučane, Suhač, Radošić, Zelovo, Čitluk, Jasensko, Krkašića, Obrovac, Bajagić, Gljev, (mjesne zajednice stare općine Sinj)

XVIII izborna jedinica:

Bitelić, Dabar, Hrvace, Maljkovo Laktac, Potravlje, Rumin, Satrić, Bisko, Budimir, Tijarica Čaćvine - Čapovice, Gardun, Grab, Jabuka, Košute, Kamensko, Nova Sela, Rože, Strmendolac, Strizirep, Trilj, Ugljane, Velić - Vrpolje, Vedrine, Vojnić, Voštane, Gala, Otok, Rudo, Udovičići (mjesne zajednice stare općine Sinj)

XIX izborna jedinica:

Gorjak, Ježević, Kosore, Koljane, Maovice, Otišić, Podosoje, Vinalić, Vrlika, Ercegovci, Kraj, Krušvar, Osoje, Prisoje, Sičani, Sušci (mjesne zajednice stare općine Sinj) Bračevići, Crivac, Donje Postinje, Donji Muć, Gornje Postinje, Gornji Muć, Neorić, Ramljane, Sutina, Milešina, Donje Ogorje, Gornje Ogorje, Pribude, Radunić (mjesne zajednioe stare općine Solin) Bogdanovići, Divujevići, Kladnice, Labin, Lečevica, Prgomet, Primorski Dolac, Radošić, Sitno, Trolokve, (mjesne zajednice stare općine Kaštela).

XX izborna jedinica:

Solin - Priko vode, Solin - Centar, Vranjic, Mravince, Kučine, Klis, Brštanovo - Nisko, Dugobabe, Dugopolje, Gizdavac, Korušce, Kotlenice, Liska, Prugovo, Rupotina, Srenja Stana, Sveti Kajo - Solin, Bročanac (mjesne zajednice stare općine Solin).

b) Gradsko vijeće

Članak 53.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Splitsko - Dalmatinske su:

Grad Split

I izborna jedinica:

Split I - MZ Slatina, MZ Meje i MZ Varoš

II izborna jedinica:

Split II - MZ Spinut i dio MZ Lovret - ulice: Gundulićeva (neparni 1-23, parni 2-24),Hrvatske mornarice (neparni 1-11, parni16 - 44)

Kavanjinova (parni 2-14), Lička (neparni 1-9), Lovretska (neparni 1-27, parni 2-14), Lučićeva (neperni 1-19, parni 4-12), Put Glavičana 2, Put Skalica (neparni 1-49), Starčevićeva (neparni 1-27, parni 2-16, 32- 38), Sukošanska (neparni 19, parni 2-18), Šutroičin put, Table (neparni 1-7, parni 2- 28), Zrinjsko-Frankopanska (parni 22-68)

III izborna jedinica:

Split III - MZ Bol i dio MZ Lovret

IV izborna jedinica::

MZ Glavina Gornja i dio MZ Imotski i to ulice: P. Vrdoljaka (sjeverni dio), D. Štambaka, fra R. Rudeža, A. Šimića, Put Gaja, Put Vrdola, Put Bazane, Put Jezerca.

V izborna jedinica:

Dio MZ Imotski i to ulice: dr. J. Mladinova, Kneza Branimira, prolaz M. Pauta (istočni dio), Put Crvenog jezera, fra V. Perića, Hrvatskog proljeća,

VI izborna jedinica:

Dio MZ Imotski i to ulice: A Starčevića, Kralja Tomislava, Jezeranska ulica, I. G. Kovačića, biskupa P. Vujčića, Put Glavine (zapadni dio), biskupa Š. Milinovića (zapadni dio), T. Ujevića (istoćni dio), Put Groblja, Teslin prolaz, Hasanaginičin prolaz, Obrtnički prolaz, V. Nazora (dio od crkve do ulaza u Modro jezero)

VII izborna jedinica:

Dio MZ Imotski i to ulice: Šetalište S. Radića, V. Nazora (dio od starog kolodvora do crkve), Kralja Zvonimira, Zagrebačka ulica, Vinarski prolaz, Osječka ulica i Rendića, T. Ujevića (istočni dio), P. Vrdoljaka (južni dio), Ispod Volta, "Brista"

VIII izborna jedinica:

Dio MZ Imotski i to ulice: B: Bušića, Blajburška ulica, Splitska utica, M Gupca, Trg Imotskih iseljenika, Biokovska ulica, A G. Matoša, N. Šubića Zrinshog, Hercegovačka ulica, Put tržnice, Put Đirade, biskupa S. Milinovića, (istočni dio), I. Raosa

IX izborna jedinica:

Dio MZ Glavina Donja koja obuhvaća zaseoke: Godže, Ćerluke, Ukradene, Brkane, Diviće, Grbavce, Jažiće, Martinoviće, Kukavice, Rašiće, Sušiće, Zdilare

X izborna jedinica:

Dio MZ Glavina Donja koja obuhvaća zaseoke: Brečiće, Vujčiće, Aćimoviće, Mršić, Lasić, Kadijević, Knežević, Kuzman, Adžija, Bašić, Kukavice, Grančiće, Gudelj-Velaga, Mendeš, Pačiće, Pedrove, Pujiće, Tadiće, Vučkoviće

XI izborna jedinica:

Split XI - MZ Ravne njive i MZ Brda

XII izborna jedinica:

Split XII - MZ Mejaši, MZ Mertojak, MZ Neslanovac i MZ Žnjan,

XIII izborna jedinica:

Split XIII - MZ Stobreč, MZ Sirobuja, MZ Šine, MZ Žrnovnica, MZ Srinjine, MZ Sitno Gornje, MZ Sitno Donje i MZ Kamen.

Grad Omiš

I izborna jedinica:

Dolac Gornji, Dolac Donji, Putišići, Srijane, Trnbusi

II izborna jedinica:

Nova Sela Blato

III izborna jedinica:

Podgrađe, Kostanje

IV izborna jedinica:

Slime, Kučiće, Svinišće, Podašpilje

V izborna jedinica:

Čelina - Stanići, Lokva Rogoznica, Mimice, Marušići, Pisak

VI izborna jedinica:

Seoca, Smolonje, Zvečanje, Cišla, Ostrvica

VII izborna jedinica:

Zakučac, Gata, Naklice

VIII izborna jedinica:

Tugare, Dubrava

IX izborna jedinica:

Omiš I

IX izborna jedinica:

Omiš II

XI izborna jedinica:

Omiš III

XII izborna jedinica:

Omiš IV

XIII izborna jedinica:

Omiš V.

Grad Trogir

I izborna jedinica:

Naselje Plano i dio MZ Travarica

II izborna jedinica:

Travarica I i dio MZ Grad

III izborna jedinica:

Travarica II

IV izborna jedinica:

Travarica III

V izborna jedinica:

Travarica IV

VI izborna jedinica:

Travarica V

VII izborna jedinica:

Travarica VI

VIII izborna jedinica:

MZ Grad i Drvenik Mali

IX izborna jedinica:

Arbanija, Žedno i dio MZ Čiovo

X izborna jedinica:

Čiovo i Drvenik Veliki

XI izborna jedinica:

Dio MZ Čiovo i dio Okrug Gornji

XII izborna jedinica:

Dio MZ Čiovo

XIII izborna jedinica:

Dio Okrug Gornji i Okrug Donji

Grad Solin

I izborna jedinica:

Centar - Solin I

II izborna jedinica:

Centar - Solin II

III izborna jedinica:

Centar - Solin III

IV izborna jedinica:

Sveti Kajo - Solin I

V izborna jedinica:

Sveti Kajo - Solin II

VI izborna jedinica:

Srednja Strana - Solin I

VII izborna jedinica:

Srednja Strana - Solin II

VIII izborna jedinica:

Srednja Strana - Solin III

IX izborna jedinica:

Rupotina - Solin

X izborna jedinica:

Priko Vode - Šolin I

XI izborna jedinica:

Priko Vode - Solin II

XII izborna jedinica:

Vranjic

XIII izborna jedinica:

Mravince, Kučine.

Grad Hvar

I izborna jedinica:

Majerovica

II izborna jedinica:

Zastup

III izborna jedinica:

Gojava

IV izborna jedinica:

Groda

V izborna jedinica:

Glavica

VI izborna jedinica:

Burak

VII izborna jedinica:

Lučica

VIII izborna jedinica:

Bukainka

IX izborna jedinica:

Vrisak

X izborna jedinica:

Križna Luka

XI izborna jedinica:

Križni Rat

XII izborna jedinica:

Brusje

XIII izborna jedinica:

Milna i Velo Grablje.

Grad Makarska

I izborna jedinica:

Veliko Brdo

II izborna jedinica:

Makarska - Zelenka

III izborna jedinica:

Makarska - Ratac

IV izborna jedinica:

Makarska - Bili brig, Batinići, Puharići

V izborna jedinica:

Makarska - Plata, Sinokoša

VI izborna jedinica:

Makarska - Vrpolje

VII izborna jedinica:

Makarska -Bidol, Makar

VIII izborna jedinica:

Makarska - Gorinka

IX izborna jedinica:

Makarska - centar, Mala obala

X izborna jedinica:

Makarska - istok

XI izborna jedinica:

Tučepi - Srida Sela

XII izborna jedinica:

Tučepi - zapad

XIII izborna jedinica:

Tučepi - istok

Grad Sinj[R1]

I izborna jedinica:

Granica počinje od Trga kralja Tomislava te ide desnom stranom Livanjske ulice te ul. Josipa Matića i ul. Miljenka Buljana i nastavlja ul. Put Piketa do granice sa MZ Glavice koja obuhvaća sve kuće s desne strane navedenih ulica, zatim se nastavlja desnom stranom uzvodno potoka Gorućica do seoskog puta koji vodi prema Kapeli srca Isusova, te desnom stranom ul. Pavla Vučkovića do malog mosta na cesti Sinj - Split te desnom stranom Alkarskog trkališta, Brnaške ulice i Trga kralja Tomislava do početnog položaja

II izborna jedinica:

Područje od Malog mosta na cesti Sinj - Split (Kapelica srca Isusova) koja se nastavlja lijevom stranom ulice Pavla Vučkovića preko Splitske ceste te ide lijevom stranom Alkarskog trkališta. Brnaške ulice te Trga kralja Tomislava do ulice Andrije Kačića Miošića. Zatim ide lijevom stranom ul. Andrije Kačića Miošića do kržanja ul. fra Ivana Markovića i Bregovite, te lijevom stranom Bregovite sa ulicom Put Ruduše, dalje lijevom stranom Put Ruduše do križanja sa ulicom Put pazara,te nastavlja se lijevom stranom Put pazara s ulicom Kula, te obuhvaća lijevu i desnu stranu Put Župića i Gorućice prema granici MZ Radošić uključujući zaseoke Tomaševići, Budimiri, Glavinovići te nastavlja granicom sa MZ Brnaze do Budimira potoka te potokom na početni položaj (Kapelica srca Isusova)

III izborna jedinica:

Područje grada Sinja od križanja ul. Andrije Kačića Miošića i Trga kralja Tomislava nastavlja se lijevom stranom Vrličke ulice do križanja sa ul. Put odrine te lijevom stranom ul. Put odrine do križanja sa Batonovom ulicom obuhvaćajući lijevu stranu do "Pavića nebesa" zatim se spušta na granicu sa MZ Radošić obuhvaćajući Paviće i Periće te se nastavlja lijevom stranom ulice Miletin, Boričevac, te ul. Andrije Kačića Miošića na početni položaj

IV izborna jedinica:

Područje grada Sinja od križanja ulice Vrličke i Put odrine (samačka zgrada) te lijevom stranom Vrličke ulice i Filipa Grabovca sa granicom MZ Suhač, zatim se spušta na svršetak Batonove ulice koja obuhvaća kuće sa lijeve strane, te se spušta lijevom stranom do ulice Put odrine do početnog položaja

V izborna jedinica:

Područje grada Sinja od križanja Vrličke i A. K Miošića te ide desnom stranom Vrličke ulice do Jakina guvna na križanje sa Zagrebačkom ulicom te ide desnom stranom Zagrebačke ulice do križanja sa ul. Tadije Anušića. Zatim ide desnom stranom ul. Tadije Anušića do spomenika, te nastavlja do ulice Put Šumarije desnom stranom uključujući i stambenu zgradu na Hipodromu, te se nastavlja desnom stranom ulice Put piketa, Miljenka Buljana, Josipa Matića i Livanjske do Trga kralja Tomislava do početnog položaja

VI izborna jedinica:

Područje grada Sinja do Jakina guvna desnom stranom ulice Filipa Grabovca do tromeđe MZ Sinj, Suhač i Karakašica te granicom MZ Jasensko, MZ Glavice i do MZ Sinj od spomenika te dalje desnom stranom ulice Tadije Anušića do križanja sa Zagrebačkom ulicom te desnom stranom Zagrebačke ulice do Jakina guvna na početni položaj

VII izborna jedinica:

Područje Brnaza s desne strane ceste Sinj - Split do kraja Brnaza u pravcu Splita do podnožja Kukuzovca, a s lijeve strane do raskrsnice Masle pa onda lijevom stranom ceste Brnaze-Trilj do Velike Kapelice u Brnazama uključujući sjeverni dio Ivkovića Glavice (zaseoci: Vučkovići, Šabići, Arbanasi, Panze, Masle, Malbaša, Jukič, Brčić, Bašćevan, Ivandić, Vukasović -Lončar, Paštar, Mastelić - Ivić, Šentija, Marinović, Marić, Benja, Talaja, Vidić, Putnik, Gabrić, Mastelić, Mastelić-Gure, Dalija, Jagnjić)

VIII izborna jedinica:

Turjaci-Brnaze - naselje Turjaci, te dio naselja Brnaze s južne strane Ivkovića Glavice do Kapelice u Brnazama i dalje od Kapelice s lijeve strane ceste Sinj -Trilj do granice s naseljem Turjaci, te od Masle između lijeve strane ceste Sinj-Split i s desne strane ceste Sinj -Trilj do granice s naseljem Turjaci (komšiluci: Vrgoč, Mandac, Miloš Ivković, Delija, Rogulj, Klišanin, Klarić, Mihaljević, Čarić, Čabo, Vidalina, Pervan, Ćukušić, Prelas i Rančić)

IX izborna jedinica:

Glavice I - Glavice Donje

X izborna jedinica:

Glavice II - Glavice Gornje

XI izborna jedinica:

Lučane, Suhač, Radošić, Zelovo

XII izborna jedinica:

Čitluk, Jasensko, Karakašica

XIII izborna jedinica:

Obrovac, Sinjski, Bajagić, Gljev

Grad Kaštela

I izborna jedinica:

Kaštel Sućurac - ulice: Cesta K Sućurac, L Bana, S. Batine, Naselje Partizan i Kod željezničke stanice

II izborna jedinica:

Kaštel Sućurac - ulice: Palih boraca, Prvoboraca, Omladinska, Petrina, Put Gojače, B. Berama, D. Jerkunice, Kaštilac, Putalj, Ribarska, Prvomajska, Trg P. Marušića, Savez boraca, Žrtava fašizma, Rajkova, L Sokola, Obala, Putaljski put, Put kave, Radnička, Brižina, P. Vrtlara, Stara kava, Gupčeva i Ledine

III izborna jedinica:

Kaštel Sućurac - Kaštel Gomilica - ulice Kaštel Sućurca: Magistrala, K Sućurac, Magistrala Vrila, Put Bratinčevića, A Bonacina, Radničko naselje, K Pavelina, A Alfirevića, Magistrala Čaval, Magistrala Orišac, Gorice, Orišac, Put Dragočevo, Sokolana i Magistrala Smoljevci, ulice Kaštel Gomilice: Đ. Đakovića, Mosorska, SKOJ-a, Put Kozjaka, Proleterska, B. Kidriča, Solidarnosti i Poljski put

IV izborna jedinica:

Kaštel Gomilica - ulice: Gomilačkih žrtava, Cesta K Gomilica, Jugovinilska, Uz vodovod, Prvih partizana, Pionira Gomilice, D. Rokova, Bratstva-jedinstva, Banjalučka, Put groblja, Dalmatinska, Kaštilac, Zadrugarska, Put kupališta, Primorska, Put vodovoda, Ustanička, Mariborska, Put kave, U magistralu, Trg palih boraca Brižine, Prvoboraca, Omladinska, Podmeje, Put partizana, Radnička, Gomiličkih žrtava, Dalmatinski put i Pionirska

V izborna jedinica:

Kaštel Kambelovac - ulice: Cesta K Kambelovac, Ustanička, Šetalište M. Tita, Šetalište F. Kapova, A Britvića, Trg D. Britvića, S. Gančevića, Kaštelanskog odreda, Ovala Kruševića, A Topića i A. Ribara

VI izborna jedinica:

Kaštel Kambelovac - ulice: S. Bedalova, Streljanih 1942., I. L Ribara, Kumbatova, D. Lučin, Dalmatinski put, Stupi, Širina, S. Krokara, V. Dudana, Lopotići, Ribarski prilaz, Uz magistralu, Lažani, Uz željezničku prugu, S. Bedalova, V. Bedalova, Kamberova, Prilaz partizana, S. Krokara, Put streljanih, Put groblja

VII izborna jedinica:

Kaštel Lukšić - ulice: Komjate, Kašteline, I. Burića, Palih boraca, Lj. Omašića, Braće Biliškov, Sibovica, Šetalište S. Butir, A Savina, A Andromak, N. Jokića, Šetalište žrtava fašizma, B. Topića, I. Mirkova, A. Viculina, Trg M Tita, I. Batušića, Turistička, Put groblja, A Borovića, Biokovska, i Prelaz partizana

VIII izborna jedinica:

Kaštel Lukšić - ulice: Cesta K. Lukšić, M. Livakovića, Šetalište A. Matijace, Put blata, Gostinjska, Majurine, Braide, Sinokoše, Magistrala, Šulavi i Rušinac

IX izborna jedinica:

Kaštel Stari - ulice: parni brojevi ulice M. Bartulice, Kamberovo šetalište, Kaštelanska cesta u Kaštel Starom, Zagorski put sjeverno od Magistralne ceste, Magistrala istočna strana ulice Zagorski put, Put Banovine, Bojišće

X izborna jedinica:

Kaštel Stari - ulice: neparni brojevi ulice M. Bartulice, južna strana Magistrale, zagorski put južno od Magistrale, ulica Titova obala, ulica 8. mart, ulica M. Borovića, ul. I. Jurasa, Boraca NOR-a, F. Babina, Kaštelanska cesta, Fuležina, P. Vrtlara, Ključanica, Tolanac, Radun, Sv. Juraj, Malačka, Smokvinac

XI izborna jedinica:

Kaštel Novi - ulice: Braće-Kuzmanić, Put blata, A. Beretina, Polinovac, Partizanski put, Obala L Barića, 26. divizije, L Čipika, Narodni trg, A. Grgina, K Duišin, M Čikare, J. Duišin, Prelaz Polića, Blaževa ulica, F. Studina, Grge Čavke, Put njiva, Kaštelanska cesta u Kaštel Novom do Magistrale

XII izborna jedinica:

Kaštel Štafilić - ulice : Ponikvice, Stomorija, Ričivica, Rudine, Crnoće, Trećanica, Put Stomorje, parni dio Magistrale, ulica Put groblja, Kaštelanska u Kaštel Štafiliću, Lucijin put, Braće Perišić, Ul. braće Klišmanić

XIII izborna jedinica:

Kaštel Štafilić - ulice: Nehajski put, Kaštelanska cesta od ulice Nehajski put do granice sa Trogirom, Područje Divulja, Područje Resnika sa sjevernim dijelom do Magistrale, Bilinski put, Domašćine područje, Put Zagoraca, Turistička ulica, Narodne armije, Šetalište M. Tita, Kaštelanskih boraca, V. Simere, Bijaćka, Javorska, Braće Papić, A Krivića, I. Mornara, Put poljoprivrednika.

Grad Vis

I izborna jedinica:

ulice: Stara Issa, Apolonija zanelle, Rogačić, samostan Prirovo, Pojička, Zrinjsko-Frankopanska, Dvori Auntuna Dobronića

II izborna jedinica:

ulice: Vukovarska od broja 47 do 73, Mijurovac, Bandirica, Vlaha Paljetka, Radišićeva, Ravnica Matice Hrvatske, Potok i Dalmatinska

III izborna jedinica:

ulice: Vukovarska od broja 1 do 45 (neparni) i od br. 2 do zaključno 22 (parni).

IV izborna jedinica:

ulice: Bana Jelačića, Poljana sv. Duha, A. Starčevića, Pod kulom, Kralja Zvonimira, Trg Klapavica i Radojevića prolaz

V izborna jedinica:

ulice: Dubrovačka i Hvarska

VI izborna jedinica:

ulice: Brigovite, Stjepana Radića, Put Lučko brdo, Augusta Šenoe, Strma, Mirni Dvori, Kamenita, Sibiskinova, Biskupa Mihe Pušića

VII izborna jedinica:

ulice: A. G. Matoša, Obala sv. Jurja, Žrtava fašizma, Korzo, Matije Gupca, Viškog skupa

VIII izborna jedinica:

ulice: Neorova i Ivana Farolfija

IX izborna jedinica:

ulice: Zagrebačka, Svačićeva, Grga Vlastelice, Vinogradska, Sv. Ciprijana, Baulinka, Ivana Farolfija

X izborna jedinica:

ulice: Viški boj, S. S. Kranjčevića, Don Cvjetka Marasovića

XI izborna jedinica:

ulice: Ribarska, Petra Hektorovića, Obala kralja Krešimira IV, Podloža, Uskočka, Lučica

XII izborna jedinica:

MZ Podstražje

XIII izborna jedinica:

MZ Plisko Polje sa Dračevim Poljem.

Grad Imotski

I izborna jedinica:

Donji Vinjani, biračko mjesto "Škola Bušići" i Crna Gora

II izborna jedinica:

Donji Vinjani, biračko mjesto "Udovica"

III izborna jedinica:

Donji Vinjani, biračko mjesto"Škola Rebići" i Medvidovića Draga - biračko mjesto- kuća Ivice Medvidovića

IV izborna jedinica:

Glavina Donja - biračko mjesto Osnovna škola - Centar

V izborna jedinica:

Glavina donja - biračko mjesto "Bara" i "Luka"

VI izborna jedinica:

Glavina Gornja i Imotski i to prezimena od A-C

VII izborna jedinica:

Imotski - prezimena od C do H

VIII izborna jedinica:

Imotski - prezimena od H do N

IX izborna jedinica:

lmotski - prezimena od N do Š

X izborna jedinica:

Imotski - prezimena od Š do Ž

XI izborna jedinica:

Vinjani Gornji - biračko mjesto"Kukavice"

XII izborna jedinica:

Vinjani Gornji - biračko mjesto "Lončari" i "Kutleše"

XIII izborna jedinica:

Lokvičići - Kljenovac, Berinovac, Donji Lokvičići

c) Općinsko vijeće

Članak 54.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Splitsko - Dalmatinske su:

Općina Podstrana

I izborna jedinica:

Strožanac

II izborna jedinica:

Strožanac - Blato

III izborna jedinica:

Grljevac

IV izborna jedinica:

Miljevac

V izborna jedinica:

Grbavac

VI izborna jedinica:

Sv. Martin

VII izborna jedinica:

Mutogras

VIII izborna jedinica:

Gornja Podstrana

Općina Marina

I izborna jedinica:

Vrsine

II izborna jedinica:

Poljica, dio Dograda,Najevi (koji nemaju status naselja)

III izborna jedinica:

Gustirna, Pozorac i dio MZ Dograde

IV izborna jedinica:

Vinovac, Mitlo, dio Rastovca i dio Sevida

V izborna jedinica:

Blizna Gornja, Blizna Donja i dio Rastovca

VI izborna jedinica:

Dio Marine, dio Svinca

VII izborna jedinica:

Dio Marine, dio Sevida i dio Vinišća

VIII izborna jedinica:

Dio Vinišća.

Općina Seget

I izborna jedinica:

Dio naselja Bristvica

II izborna jedinica:

Dio naselja Ljubitovica

III izborna jedinica:

Prapatnica, dio naselja Ljubitovica, dio naselja Seget Gornji i dio naselja Bristivica

IV izborna jedinica:

Seget Vranjica i dio Segeta Gornjeg

V izborna jedinica:

Seget Donji i dio naselja Seget Gornji

VI izborna jedinica:

Dio Seget Donji

VII izborna jedinica:

Dio Seget Donji

VIII izborna jedinica:

Dio Seget Donji.

Općina Jelsa

I izborna jedinica:

Vela Banda

II izborna jedinica:

Mala Banda

III izborna jedinica:

Riva

IV izborna jedinica:

Svirče

V izborna jedinica:

Vrboska

VI izborna jedinica:

Poljica,Zastražišće

VII izborna jedinica:

Pitve, Vrisnik

VIII izborna jedinica:

Zavala, Sv. Nedjelja

Općina Sućuraj

I izborna jedinica:

Sućuraj I

II izborna jedinica:

Sućuraj II

III izborna jedinica:

Sućuraj III

IV izborna jedinica:

Sućuraj IV

V izborna jedinica:

Bogomolje-selo

VI izborna jedinica:

Bogomolje-Selca

VII izborna jedinica:

Gdinj - Dugi Dolac

VIII izborna jedinica:

Gdinj - Visoka.

Općina Stari Grad

I izborna jedinica:

Priko

II izborna jedinica:

Malo Selo

III izborna jedinica:

Siberija

IV izborna jedinica:

Grad

V izborna jedinica:

Njiva

VI izborna jedinica:

Dol

VII izborna jedinica:

Vrbanj-Gorica

VIII izborna jedinica:

Vrbanj-Glavica.

Općina Dugi Rat

I izborna jedinica:

Krilo Jesenice - Krilo Jesenice, Bajnice

II izborna jedinica:

Sumpetar - Sumpetar, Suhi Potok

III izborna jedinica:

Orij - Orij, Mali Rat

IV izborna jedinica:

Duće I - dio naselja Duće

V izborna jedinica:

Duće II - dio naselja Duće

VI izborna jedinica:

Dugi Rat I - dio naselja Dugi Rat I

VII izborna jedinica:

Dugi Rat II- dio naselja Dugi Rat

VIII izborna jedinica:

Dugi Rat III - dio naselja Dugi Rat.

Općina Šestanovac

I izborna jedinica:

Grabovac Centar - Grabovac Centar

II izborna jedinica:

Grabovac Goričaj - Grabovac Goričaj

III izborna jedinica:

Katuni Polje

IV izborna jedinica:

Katuni Bro - Katuni Bro, Prpuše

V izborna jedinica:

Kreševo - Kreševo

VI izborna jedinica:

Šestanovac - Šestanovac

VII izborna jedinica:

Zadvarje - Zadvarje

VIII izborna jedinica:

Žeževica - Žeževica

Općina Šolta

I izborna jedinica:

Grohote

II izborna jedinica:

Nečujam

III izborna jedinica:

Rogač

IV izborna jedinica:

Srednje Selo

V izborna jedinica:

Donje Selo

VI izborna jedinica:

Maslinica

VII izborna jedinica:

Stomorska

VIII izborna jedinica:

Gornje Selo.

Općina Podgora

I izborna jedinica:

Podgora - zapad

II izborna jedinica:

Podgora - istok

III izborna jedinica:

Podgora - Čaklje

V izborna jedinica:

Podgora - Selo

IV izborna jedinica:

Podgora - Kraj

VI izborna jedinica:

Drašnice

VII izborna jedinica:

Igrane - Selo - Gornje Igrane

VIII izborna jedinica:

Igrane - kraj.

Općina Gradac

I izborna jedinica:

Brist

II izborna jedinica:

Drvenik

III izborna jedinica:

Gradac-Bošac

IV izborna jedinica:

Gradac - Soline

V izborna jedinica:

Gradac - Mlatinje

VI izborna jedinica:

Podaca

VII izborna jedinica:

Zaostrog

VIII izborna jedinica:

Živogošće.

Općina Brela

I izborna jedinica:

Gornja Brelo

II izborna jedinica:

Brela - zapad

III izborna jedinica:

Brela - istok

IV izborna jedinica:

Brela - Soline

V izborna jedinica:

Brela - Zelići

VI izborna jedinica:

Brela - Selo

VII izborna jedinica:

Brela - Medići

VIII izborna jedinica:

Brela - Podrače.

Općina Baška Voda

I izborna jedinica:

Baška voda - zapad

II izborna jedinica:

Baška voda - istok

III izborna jedinica:

Baška voda - kraj

IV izborna jedinica:

Baška voda - Baško Polje

V izborna jedinica:

Baška voda - Selo

VI izborna jedinica:

Bast

VII izborna jedinica:

Promajna

VIII izborna jedinica:

Kvravica Bratuš.

Općina Bol

I izborna jedinica:

Bol I (Murvica - Benačica)

II izborna jedinica:

Bol II (Kupina)

III izborna jedinica:

Bol III (Podborje - Obala)

IV izborna jedinica:

Bol IV (Riva - uz pijacu - Novi Put)

V izborna jedinica:

Bol V (Loža - Račić)

VI izborna jedinica:

Bol VI (Kotlina - uz poljanu)

VII izborna jedinica:

Bol VII (Blato - Ratac)

VIII izborna jedinica:

Bol VIII (Blato - Glavica).

Općina Pučišća

I izborna jedinica:

Pučišća I (Punta - Macal)

II izborna jedinica:

Pučišća II (Soline)

III izborna jedinica:

Pučišća III (Bateše Brdo)

IV izborna jedinica:

Pučišća IV (Ratac - Mali Ratac, Gaj)

V izborna jedinica:

Pučišća V (Porat - Rogoj)

VI izborna jedinica:

Pučišća VI (Botak - Sv. Rok)

VII izborna jedinica:

Pražnica

VIII izborna jedinica:

Gornji Humac.

Općina Selca

I izborna jedinica:

Povija

II izborna jedinica:

Novo Selo

III izborna jedinica:

Selca I (Lokanjac, Ulica Gospe Karmelske)

IV izborna jedinica:

Selca II (Sadić, Ulica Marka Marulića)

V izborna jedinica:

Selca III (Mala Banda, Ulica V. Nazora)

VI izborna jedinica:

Selca IV (Selački zaseoci, Ulica Selačkih iseljenika, Ul. palih boraca)

VII izborna jedinica:

Sumartin I (Vetika Banda)

VIII izborna jedinica:

Sumartin II (Mala Banda).

Općina Postira

I izborna jedinica:

Postira I (Prvlja)

II izborna jedinica:

Postira II (Brilo)

III izborna jedinica:

Postira III (Obala)

IV izborna jedinica:

Postira IV (Zastivanje)

V izborna jedinica:

Postira V (Istočna Glavica)

VI izborna jedinica:

Postira VI (Zapadna Glavica)

VII izborna jedinica:

Postira VII (Mala Lozna)

VIII izborna jedinica:

Dol.

Općina Supetar

I izborna jedinica:

Supetar I (Bolčić)

II izborna jedinica:

Supetar II (Vrdoca - Varoš)

III izborna jedinica:

Supetar III (Porat - Glavica)

IV izborna jedinica:

Supetar IV (Pasike I)

V izborna jedinica:

Supetar V (Pasike II - Pliva)

VI izborna jedinica:

Mirca

VII izborna jedinica:

Škrip

VIII izborna jedinica:

Splitska.

Općina Milna

I izborna jedinica:

Milna I (Pantera)

II izborna jedinica:

Milna II (Žalo)

III izborna jedinica:

Milna III (Blatačka Riva)

IV izborna jedinica:

Milna IV (Mlin - Vlaška - Racić)

V izborna jedinica:

Sutivan I (Lučica)

VI izborna jedinica:

Sutivan II (Bunta)

VII izborna jedinica:

Sutivan III (Topoisbanda)

VIII izborna jedinica:

Ložišća - Bobovišća.

Općina Nerežišća

I izborna jedinica:

Nerežišča I (Njivica - Stonkovica)

II izborna jedinica:

Nerežišća II (Vela Gomila -Rokova)

III izborna jedinica:

Nerežišća III (Get - Mrtva Bonda)

IV izborna jedinica:

Nerežišća IV (Grižica, Trojci)

V izborna jedinica:

Nerežišća V (Donja - Bonda)

VI izborna jedinica:

Dračevica

VII izborna jedinica:

Donji Humac I (Sjeveroistočno od puta ulaz u naselje - groblje)

VIII izborna jedinica:

Donji Humac II (Jugozapadno od puta ulaz u naselje - groblje).

Općina Vrgorac

I izborna jedinica:

Busina, Veliki Prilog

II izborna jedinica:

Rašćane, Poljica igrište, Mijaca i Poljica Žlibina

III izborna jedinica:

Kozica, Dragljane, Vlaka i Zavojane

IV izborna jedinica:

Duge Njive, Kljenak, Ravča, Višnjica, Kokorići, Kotezi

V izborna jedinica:

Danja, Oran, Stilja

VI izborna jedinica:

Pratatnice, Podprolog, Draževitići, Umčani

VII izborna jedinica:

Vrgorac I - ulice: T. Ujevića, cestom prema Metkoviću i Škulja

VIII izborna jedinica:

Vrgorac II -Vrgorac, Vina.

Općina Dicmo

I izborna jedinica:

Ercegovci

II izborna jedinica:

Kraj

III izborna jedinica:

Krušvar

IV izborna jedinica:

Osoje

V izborna jedinica:

Prisoje I - Prisoje, Klanac, Bilane, Podruge, Grčići, Bilokapići, Zebići

VI izborna jedinica:

Prisoje II - Prisoje, Bralići, Silići, Mirčete, Žuro, Milanović, Vojković

VII izborna jedinica:

Siščani

VIII izborna jedinica:

Sušci.

Općina Hrvace

I izborna jedinica:

Donji Bitelić

II izborna jedinica:

Rumin, Gornji Bitelić

III izborna jedinica:

Dabar, Laktac, Vučipolje, Zasiok

IV izborna jedinica:

Hrvace I - Hrvace, Jerkani, Jankovići, Pavišići, Kelava, Kekez, Armanda, Kodžoman, Pletikosići, Odžaci, Perkovići, Ivandići, Ljubići, Stipanac, Renić, Crnjan

V izborna jedinica:

Hrvace II - Buljac, Mihaljević, Mušterić, Malovan, Šarić, Stipanović, Cvitković, Guberac, Lovrić, Mađor-Božinović, Gruban, Milić

VI izborna jedinica:

Hrvace III - Bošnjak, Vukman, Radan, Matas, Banović, Galić, Lovrić, Alebić, Paladin, Janjanin, Marunica, Doljanin

VII izborna jedinica:

Satrić, Maljkovo

VIII izborna jedinica:

Potravlje.

Općina Otok

I izborna jedinica:

Otok I - Centar Otoka, Predio Glavičica, predio Vuletina, predio Rupa, predio Buljug

II izborna jedinica:

Otok II - predio Strana 1, predio Strana 2 , (bez Vuletina i Rupe), područje Korita

III izborna jedinica:

Otok III - Udovičići, Jelašce

IV izborna jedinica:

Otok IV - predio Priblaće uz Cetinu do Bašića i Viro koje ne obuhvaća

V izborna jedinica:

Gala - područje od Kosinca do Munivraninog progona

VI izborna jedinica:

Gala - Otok - područje od Munivraninog progona do Živinića

VII izborna jedinica:

Ruda - područje Male Rude te zaseoke Matijaševiće, Paleško i Crljene iz Velike Rude

VIII izborna jedinica:

Ruda - Ovrlja - područje Velike Rude osim zaselaka Matijaševića, Paleško i Crljena, te područje naselja Ovrlje

Općina Trilj

I izborna jedinica:

Vojnić, Gardun, Bisko

II izborna jedinica:

Ugljane, Budimiri, Vinine, Nova Sela, Čaporice

III izborna jedinica:

Gornja Tijarica, Donja Tijarica, Vrandolac, Kamensko, Strizirep

IV izborna jedinica:

Velić, Vrpolje, Voštane, Čačvina, Rože, Ljut

V izborna jedinica:

Košute

VI izborna jedinica:

Trilj

VII izborna jedinica:

Grab, Vrabač, Krivodol, Podi

VIII izborna jedinica:

Vedrine, Strmendolac, Jabuka

Općia Vrlika

I izborna jedinica:

Vrlika I - područje dijela naselja Vrlike čija granica počinje od Ulice Put Česme i od Česme do Ulice 30. svibnja, te tom ulicom do ulice Bana Berislavića od granice Civljana obuhvaća sve kuće na lijevoj strani navedenih ulica

II izborna jedinica:

Vrlika III - područje dijela Vrlike čija granica počinje od Ulice Put Česme do Ulice 30. svibnja, te tom ulicom dalje ulicom Bana Berislavića od granice Civljana te obuhvaća sve kuće s desne strane navedenih ulica i zaselak Kukar.

III izborna jedinica:

Ježević, Koljane

IV izborna jedinica:

Podosoje

V izborna jedinica:

Otišić

VI izborna jedinica:

Vanalić, Gusjak

VII izborna jedinica:

Maovice

VIII izborna jedinica:

Kosore

Općina Kaštelanska Zagora

I izborna jedinica:

područje sadašnje MZ Bogdanovići

II izborna jedinica:

područje sadašnjih MZ Divojevići i Kiadnjice

III izborna jedinica:

sadašnja MZ Lećevica

IV izborna jedinica:

sadašnje MZ Radošić i Trolokve

V izborna jedinica:

sadašnje MZ Prgomet i Labin

VI izborna jedinica:

Primorski Dolac - Primorski Dolac i zaseoci: Balov, Duvnjak, Đakulić, Elač, Ivakić, Knežević, Komadina, Ljuba, Mišković, Penić, Pleić, Sartlija, Škokić, Španjić, Šustić, Ukić i Vidić

VII izborna jedinica:

dio sadšnje MZ Primorski Dolac i zaseoke: Žunić, Bešić, Brkić, Dujmović, Maletić, Markovina, Stojaci, Šantić, Šimac, Taslak i Vržine

VIII izborna jedinica:

sadašnja MZ Sitno te zaseoci Primorskog Doca: Barić, Franić, Koplić, Lozić, Pleić, Sučević, Šećer i Zekić

Općina Komiža

I izborna jedinica:

Vrh Gospe, Ul. Vinka Foretića, Put Norpine, Put Okjucine, Julica

II izborna jedinica:

Stradun, Ribarska ulica, ul. Ivana Gundulića, Trup, Kondijina stroda, ul. Andrije Kačića

III izborna jedinica:

Kriva ulica, Goričina ulica, Ulica filozofa Petrića, Perićeva stroda, Školska ulica, Biševska ulica

IV izborna jedinica:

Ulica Komiških iseljenika, ulica San Pedro, Podšpiljska ulica, Put Batude, Ulica hrvatskih mučenika, Škor

V izborna jedinica:

Kovočova stroda, Riva, pod kulom Mazzelin, Ulica Zrinsko-Frankopanska, Trg kralja Tomislava, Kraj Gospe od sedam žalosti, Bucon

VI izborna jedinica:

Pri Španjulovo, Ulica žrtava fašizma, Ulica Matije Ivanića, Ulica J. J. Strossmayera, Ulica kralja Svačića, Ulica Matije Gupca, Golu Bardo, Čikolina ulica, Palagružina ulica

VII izborna jedinica:

Gornji put, Ulica Svetog Andrije, Ulica Silvija Martinisa, Jončićeva ulica, Put Lučice, Obala Petra Aleksandra III, Penica, Ulica Tina Ujevića, Put Benediktinaca, Put Kamenica

VIII izborna jedinica:

Podšpilje, Podhumlje, Žena glava, Borovik, Duboka.

Općina Donji Muć

I izborna jedinica:

Muć Donji

II izborna jedinica:

Muć Gornji

III izborna jedinica:

Neorić - dio naselja Neorić

IV izborna jedinica:

Sutina, Zelovo Sutinsko i dio naselja Neorić

V izborna jedinica:

Ogorje Donje, Ogorje Gornje, Radunić

VI izborna jedinica:

Bračević, Pribude

VII izborna jedinica:

Crivac, Milešina

VIII izborna jedinica:

Ramljane, Postinje Donje, Postinje Gornje.

Općina Klis

I izborna jedinica:

Klis I, Klis -Megdan, Klis-Kosa, Klis-Ozrna

II izborna jedinica:

Klis II - Klis-Varoš, Klis-Rupotina, Klis-Grlo

III izborna jedinica:

Dugopolje I, Liska

IV izborna jedinica:

Dugopolje II

V izborna jedinica:

Dugopolje III, Kule, Kotlenice

VI izborna jedinica:

Prugovo, Koprivno, Gizdovac

VII izborna jedinica:

Konjsko, Bročanac, Dugobabe, Vućevica, Korušce, Blaca

VIII izborna jedinica:

Brštanovo, Nisko.

Općina Donji Proložac

I izborna jedinica:

Gornji Proložac "Podi", biračko mjesto škola i ""Bušanje" - biračko mjesto škola

II izborna jedinica:

Proložac Donji -biračko mjesto "Dom"

III izborna jedinica:

Proložac Donji - biračko mjesto "Nugao"

IV izborna jedinica:

Proložac Donji - biračko mjesto "Budim"

V izborna jedinica:

Proložac Donji - biračko mjesto "Buljanija" i "Brdo"

VI izborna jedinica:

Proložac Donji - biračko mjesto "Lug" i "Šumet"

VII izborna jedinica:

Ričice - biračko mjesto škola

VIII izborna jedinica:

Dolića Draga - biračko mjesto škola

Općina Zagvozd

I izborna jedinica:

Zagvozd I

II izborna jedinica:

Zagvozd II

III izborna jedinica:

Zagvozd III

IV izborna jedinica:

Zagvozd IV

V izborna jedinica:

Zagvozd V

VI izborna jedinica:

Krstatice

VII izborna jedinica:

Biokovsko Selo, Župa Donja i Župa Srednja

VIII izborna jedinica:

Restovac.

Općina Zmijavci-Runović

I izborna jedinica:

Zmijevci - Šute, Šumelji, Šabići, Todorići, Karoglan, Ivkošić, Mišević

II izborna jedinica:

Zmijevci - Gudelj, Garac, Mrkonjić, Gabelica, Buljan, Vidošević, Piplica

III izborna jedinica:

Zmijevci - Milas, Zovko, Kraljević, Tonković, Ćapin

IV izborna jedinica:

Runović - biračko mjesto "Sebišina" i Ljubičići

V izborna jedinica:

Runović - biračko mjesto "Škola" i "Dom"

VI izborna jedinica:

Runović "Bilića kuća" i Podosoje

VII izborna jedinica:

Slivno - Anići, Barić, Glavaš, Glibota, Jukić, Kustura, Katavić, Lozina, Marinović, Parlov, Radalj, Šimunović, Talaja, Zeljo, Čale, Grepo, Mikrut, Nogalo, Vrdoljak i Vuletić

VIII izborna jedinica:

Dio MZ Slivno i naselja Barić, Mrkonjić, Prgomet i Selak.

Općina Podbablje

I izborna jedinica:

Grubine - naselja Mračaj, Žužuli i Matkovići

II izborna jedinica:

Grubine - Vukovići, Jonjići, Karini

III izborna jedinica:

MZ Drum

IV izborna jedinica:

Gornje Podbablje, Hršćevani

V izborna jedinica:

Poljica

VI izborna jedinica:

Dio MZ Poljica, naselje Šušnjari i MZ Ivanbegovina

VII izborna jedinica:

MZ Kamenmost

VIII izborna jedinica:

MZ Krivodol

Općina Lovreć

I izborna jedinica:

Lovreć I

II izborna jedinica:

Lovreć II

III izborna jedinica:

Lovreć III

IV izborna jedinica:

Lovreć IV

V izborna jedinica:

Medovdolac

VI izborna jedinica:

Dobrinče

VII izborna jedinica:

Studenci

VIII izborna jedinica:

Studenci.

Općina Cista Provo

I izborna jedinica:

Cista Provo

II izborna jedinica:

Cista Velika, Čelani, Keglji, Kujići, Burazini, Manarići

III izborna jedinica:

Cista Velika, dio i to naselja Šetka, Maglići i cijela MZ Dobranje

IV izborna jedinica:

MZ Biorine i ostali dio MZ Cista Velika

V izborna jedinica:

Svib I

VI izborna jedinica:

Svib II

VII izborna jedinica:

Aržano I

VIII izborna jedinica:

Aržano II

ŽUPANIJA ISTARSKA

a) Županijska skupština

Članak 55.

U Županiji Istarskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Sve MZ Općine Buzet*, Zrenj, Kašćerga, Oprtalj, Motovun, Draguć, Lupolgav, Karojbadio (naselje Karojba, naselje Rakotule)

II izborna jedinica:

MZ Grožnjan, Marušići, Momjan, Buje, Krasica, Nova Vas, Kaštel, Juricani, Babići, Brtonigla Fiorini, Dajla, Bužinija, Šterna

III izborna jedinica:

MZ Marija na Krasu, Petrovija, Umag, Murine, Savudrija

IV izborna jedinica:

MZ Zabrežani, Pazin, Grdoselo, Zarečje, Beram, Trviž, Muntrilj, Kajroba (dio naselja Novaki Motovunski, Škropeti), Lindar, Cerovlje

V izborna jedinica:

MZ Batluk, Žminj, Sv. Petar u Šumi, Kringa, Gračišće, Kanfanar, Savičenta, Kukurini, Katarina, Barat, Hehi, Marići-Dragići-Maruzini

VI izborna jedinica:

MZ Novigrad, Tar, Kaštelir, Vižinada, Višnjan, Nova Vas, Veli Maj

VII izborna jedinica:

MZ Anka Butorac, Vrvari, Veleniki, Grbina,Žbadalj, Baderina, Cvitani, Tinjan VIII izborna jedinica:

MZ Šajini, Vodnjan, Juršići, Divšići, Peroj Fažana, Valbandon, Štinjan

IX izborna jedinica:

MZ Loborika, Valtura, Šišan, Muntić, Ližnjan, Jadreški, Medulin, Premantura, Pomer, Šikići-Škatari, I.Lorencin, Busoler, Galižana

X izborna jedinica:

MZ Marčana, Krnica, Rakalj, Barban, Sutivanac, Trget, Koromačno, Raša Kranjci, Madnjadvorci, Martinski

XI izborna jedinica:

MZ Labin, Stari Grad-Labin, Drenje

XII izborna jedinica:

MZ Rabac, Ripenda Kosi, Plomin, Nedešćine, Pićan, Šumber, Podpićan, Čepić, Tupljak, Krbune, Šušnjevica, Kozljak, Kršan, Snašci, Vinež, Vranja, Boljun

XIII izborna jedinica:

MZ Fuškulin, Vrsar, Mrgani, Rovinjsko selo, Sošići, Mirna, Stari Grad, Na Lokvi, Mondelako, Španidigo

XIV izborna jedinica:

MZ Centener, P. Budicini, Štanga, Bale, Lovreć

XV izborna jedinica:

MZ Veli Vrh, Šijan-dio (bez Šišanskog naselja)

XVI izborna jedinica:

MZ Šijan-dio (Šišansko naselje), Gregovica, Vidikovac, Kaštenjer

XVII izborna jedinica:

MZ Anka Butorac, Centar

XVIII izborna jedinica:

MZ Stari Grad, Boris Kidrič, Arena

XIX izborna jedinica:

MZ Giulio Revelante, Mirna, Valdebek

XX izborna jedinica:

MZ Veruda, Nova Veruda, Stoja.

b) Gradsko vijeće

Članak 56.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Istarske su:

Grad Pazin

I izborna jedinica:

Beran

II izborna jedinica:

Grodselo

III izborna jedinica:

Reki

IV izborna jedinica:

Kašćerga

V izborna jedinica:

Kršikla

VI izborna jedinica:

Zarečje

VII izborna jedinica:

Zamask

VIII izborna jedinica:

Trviž

IX izborna jedinica:

Zabrežani

X izborna jedinica:

Buraj

XI izborna jedinica:

Dršćevka

XII izborna jedinica:

Pazin-Centar

XIII izborna jedinica:

Stari Pazin.

Grad Buje

I izborna jedinica:

Buje - ulice: Brolo, P. Papo, S. Sebastijan, G. Garibaldi, F. de Anicis

II izborna jedinica:

Buje - ulice: M. Laginje, P. Budući, M. Gorki, D. Malzzini, A Gramsci, E. Pucer, 7. novembra, I. Sinković, A. Negri, G. Car Ducci, D. Aligiteri, S. Stipančić, Belvedere, Tržni prolaz i Voćni trg

III izborna jedinica:

Buje - ulice: Trg slobode, Pod Voltom, 1. maj, A. Manzoni, G. Verdi, A. Babić, N. Tesle i Trg M. Tita

IV izborna jedinica:

Buje - ulice: Digitronska, Klesarska, Stanična i Momijanska

V izborna jedinica:

Buje - ulice: V. Vlahović

VI izborna jedinica:

Buje - ulice: Partizanska, Dva semafora, Š. Brijeg, V. Gortan, Grožnjanska, Koparska, Matije Gupca i Bracanija

VII izborna jedinica:

Buje - ulice: V. Nazora i Sunčana

VIII izborna jedinica:

Bijele zemlje, Triban, Lozari i Baredine

IX izborna jedinica:

Kaštel

X izborna jedinica:

Brič, Kućibreg, Oskoruš i Marušići

XI izborna jedinica:

Marišće, Bibali i Momjan

XII izborna jedinica:

Gamboci, Buroli i Kršete

XIII izborna jedinica:

Galdanija i Plovanija

Grad Pula

I izborna jedinica:

Pula - ulice: Braće Čehi (neparni 45 - 55, parni 58 do kraja bez 64), R. Gumbac, Komunal, Valmade, Japodska, Kaštanjer, Kvarnerska, Mirna, Rudarska (23, 25, 27 do kraja), M. Vlačić (38-48 i parni 51-88), Barbalić (14-20), Vukovarska (34-59), bivša Beogradska (64 - 84 i 85 -105), T. Ciliga (10,12 do kraja), Kalnička, Limka, M Marjanović, Raška, Rižanska (10-34 i 38 do kraja), A. Štiglić (13b,15,17,18, 21 do 41, 45 i 54 do kraja), Timavska, N. Vlaconi (43, 54 i 58), F. Flego, Dragonja, bivša Valvidalska, Istarska, N. Kopernik, Monvidal, P. Studenac, Valturska (62-74), P. Drapšin, V. Gortan (bb. i 2), Flavijska (40 do kraja), Splitska (parni), Trg AVNOJ-a, V. Gortan (3 do kraja), Ližnjanska, Vodnjanska (do 36), Barbanska, G. Emo (17 do kraja), Krčka, J. Poduje (16,18, 20 i 22), Porečka (25 do 31 neparni, 33 do kraja), Stube, N. Tesle (47, 49 i 51 do kraja), Učkin uspon, Petrović Nj. P., A. Piljan, Splitska (neparni)

II izborna jedinica:

Pula - ulice: M. Balota, Gijardini (do 12), S. Dobrić (do 11,12a,13,13a od 14 do 28 parni), Istarska (od 8,10 do 20 parni), Flavinska (do 8, 10-20 parni), Ljubljanska (do 5), L da Vinci, 29. novembra (do 21, 25, 25a, 44 i 46), Ljubljanska (7 do 23), J. Rakovac (11 i 13), N. Tesle (do 13, 14,14a i 16), park N. Tesle, Zagrebačka (7 do 23 neparni), S. Dobrić (12), I. Cankar, A. Cesarec, J. Kalo (do 13,16 i 18), K Krnkpotić, Flanatička, P. Preradović, O. Price, J. Rakovac (do 10 i 12), S. Santorija, F. Supilo, Zagrebačka (10 do 22 parni), B. Adžije (do 22), gijardini (od 15 do kraja), M. Laginje (do 3 i 6), Zagrebačka (2, 4 i 6), Čirilmetodske družbe, Đakona Paula, N. Katunar, I. G. Kovačić, Obala M. Tita (do 15), Rasparaganov uspon, R. Končar, D. Lupetin, Matetić, Ronjgov I., Opatijska, Trg Republike, Ribarska, Stara Tržnica, Vincent iz Kastva, Zdenac

III izborna jedinica:

Pula - ulice: Lošinjska, L. Marjani (do 17, 19 do 31 neparni), Marinuzzi, V. Nazor (2 do 10 parni), Omladinska (1), Premanturska (10 do 100), Rovinjska (7, 9 do kraja), Tršćanska (17 i 19), A. Kačić Miošić, Medulinska (bb. 5 - 55), Mutilska, Vrtlarska, B. Kos (do 15), Valvazor 1, Medulinska (78 do kraja), Fojbon, V. Gržalje, I. Karlić, L. Kirac, B. Kos (od 16 do kraja), Medulinska (56 do 77), J. Volarić, Proštinjske Bune, Tičanskih žrtava, Manjo (od 29 do kraja), Škokovica, J. Crnobori, Premanturska (107 do 148), Prvi, Drugi, Treći i Četvrti Valdečki put, Drenovica, Dolinka (do 102 i 132 do kraja), Manjo (22, 24 i 25), Valdebek

IV izborna jedinica:

Pula - ulice: Vukovarska (8 do 32 parni,17 do 35 neparni), bivša Beogradska (40 do 62 parni 65 do 83 neparni), T. Ciliga (do 9), J. Kalo (15, 17, 19, 21 do 30, 32-46 parni), R Kumičić, Ljubljanska (24 do kraja), J. Rakovac (18-38 parni), Rižanska (do 9, 15 do 37 neparni i 36), Sarajevska (35 do kraja), Skopljanska (16,18 do kraja), A. Štiglić (26-48 parni i 43), N. Valconi (do 42, 44 - 52), M. Vlačić (24, 36 do 37, 39 do 49 neparni), Zagrebačka (24 do kraja), F. Barbalić (do 11 neparni), A. Mohorovičić, Šišanska (do 32 bez 25), F. Barbalić (2 do 10 parni), Sisačka, bivša Beogradska (88, 90,107 do kraja), Rudarska (do 22, 24 i 26), Argonalska, B. Cukon. Dvogradska, Kraška, Pomerska, Šišanska (25, 40 do 52), M. Vlačić (93 do kraja), Busoler, Šišanska (65 do kraja), Šikići, Škatari

V izborna jedinica:

Pula - ulice: O. Ban (od 42 do kraja), S. S. Kranjčević, B. Marjani (18, 22, 28 od 33 do kraja), I. Mažuranić, V. Nazor (do 9 neparni i od 11 do kraja), Omladinska (40 do kraja), M. Orešković (55-85 neparni), F. Prešern (9, od 16 do kraja), D. Vitezić, M. Pupin, J.Voltić (do 19), A. D. Petrovskog, M. Orešković (52 do 62 parni)

VI izborna jedinica:

Pula - ulice: P. Budićin (20, 22, 31, 33, 35), A Negri (5 do 27), Trg SKOJ-a (29 - 37 neparni), Naselje Veli Jože, Vuković P. Janka, A Butorac (48 do 58 parni), Gorička, I. Gregorić, Jeretova Katalinića (1 do 16), Trg Jug. mornarice, A. Negri (4), Pionirska, A. Šantić, P. Togliatti (do 11, 13, 15 i 17), O. Ban (do 40), P. Budićin (do 18 parni, od 7 do 15 neparni, 28 i 30), A Butorac (do 21), F. Horvat Kiša Kamenjak, V. Karadžić, M Orešković (7, 9 do 49), V. Spinčić

VII izborna jedinica:

Pula - ulice: A Butorac (22-46 parni), Gortanova uvala, A. Negri (28, 30, 39 do kraja), Primorska, J. Šuran, Uskočka (do 12), Veruda (do 10,11 do 17 neparni ·i 29), I. Gundulić, O. Keršovani, M. Orešković (do 6 i 8), Sutjeska, Bazovićka, Bazovički ogranak I, P. Budićin (do 13 neparni), Savudrijska, Šibenska, T. A. Zenzerović, Bulevar K E. (do 7), A. Butorac (od 27 do kraja neparni), Veruda (12 do 30 parni, 21 i 27), Verudela (do 6), Viška, Bulevar K E (od 14 -32 parni, 34 do kraja)

VIII izborna jedinica:

Pula - ulice: B. Adžije (23 i 24), J. Dobrila, Stube Jurine i Franine, Bulevar B. Kidriča (1), M. Laginje (5 i 7), Medulinska (2 i 4), Narodni trg, Omladinska (3 do 6), Premanturska (1), A. Smareglija, V. Švalbe, G. Tartini (6), Vatrogasna, P. P. Vergerio, Park A Bošković, V. Car Emin, Lj. Gaj, M. Marulić, G. Tartini (od 7 do kraja), A Tentor, Rovinjska (do 6 i 8), Tršćanska, L Adamić, A Dalmatinska, F. Glavinić, M. Grahalić, Trg Narodne revolucije,1. maja, V. Širola Pajo, J. Cvečić, S. Grubiše, M. Gubec, Konzula Istranina, Uspon Muzeju Narodne revolucije

IX izborna jedinica:

Pula - ulice: I. Rabar, J. Voltić (od 20 do kraja), Bulevar E. Kardelja (9 do 21 neparni i 29), M Benussi, M. Blažina, A Raspor, Španskih boraca, Veruda (38), Bulevar E Kardelja (31 i 33 i 23, 25 i 27), Vidikovac (do 72 i 90), Robrega, Verudela (21 do kraja), A A. Vivoda (do 30 i od 32 do kraja), M.Orešković (64 - 82 parni i 85), Veruda (32, 34, 36 i 36a), Dolinka (108 do 122), Vidihovac (74 do 82)

X izborna jedinica:

Pula - ulice: Fižela, Jeretova Ktalinića (17a do kraja), Bulevar E. Kardelja (7a do kraja), M. Lussi, Stoja, Tvornička, Zalenika, Lj. Posavski, P. Togrijatti (od 12 do kraja parni), Uskoka (14 do kraja), M. Ivaša, M. Maretić, S. Marhović, R Petrović, Osiječka

XI izborna jedinica:

Pula - ulice: Koparska (do 31 neparni), Put za groblje, Trinaestić, D. Tucović, Bokokotorskog ustanka, Emo Gabrijela (do 16), Trg F. J. F., Gočanska, J. Podulje (do 15,17,19 i 21), Porečka (do 24, 26 do 32 parni), L Škaljer, N. Tesla (od 31 do 45 neparni, 44 do 50 parni), I. Božac, J. Kalo (od 41 do 63 neparni, 50 do 58 parni), Pazinska,J. Rakovac (41 do 69 neparni 72, 74, 76), G. Revelante, A Štiglić (do 13,14 do 28 parni), Istarska (24 do 38), bivša JNA (9 do 21 neparni, 24 do 38

parni), Obala M. Tita (16 do kraja), Trg oslobodenja, Škaljer (do 10, 12 do 22 parni), J. Kalo (31 do 39 neparni), J. Rakovac (25, 31, 35, od 40 do kraja parni), Sarajevska (do 33), N. Tesle (13,15,17 do 30, 32 do 40 parni), M Vlačić (do 23 i 25), Dubrovačke bratovšćine, Poljana Svetog Martina, Vukovarska (1 do 13 neparni), bivša Beogradska (do 39, 41 do 61), S. Dobrić (15 do 27 neparni, 30 do kraja), 29. novembra (22 i 26), Motovunska, Nezakcijska, Skopljanska (do 15 i 17)

XII izborna jedinica:

Pula - ulice: Buzetska, 43, Istarske divizije (do 85 neparni), Dobričan I.,Kastavska, Koparska (33 do 39 neparni),Labinska (do 85), P. Levak, V. Vitasović, Plominska, Radnička, Vinogradska, Vodovodna, I. Belas, I. Brunjak, V. Butković, Fažanska cesta,(do 34), Industrijska, V. Jeromele, Braće Leordanelli, Ližnjanska, Paganor, Partizanski put, M. Petrović, F. Spounza, Tivoli, Valmarin, Vodnjanska (od 39 do kraja), J. Zahtila, Veli Vrh, Creska, Padulj, Štinjan

XIII izborna jedinica:

Pula - ulice: 43. Istarske divizije (do 18 parni), Koparska(do 38 parni od 4o do kraja), J. Kalo (od 60 do kraja parni), Triglavska, Valturska (do 61, 63, 73 od 75 do kraja), Braće Čeh (do 44, 48, 56, 64), 43. Istarske divizije (24 do 84 parni, od 86 do kraja), A Dukić, Ilirija, Labinska (87 do kraja), M. Mandić, Valtursko Polje Muntić.

Grad Labin

I izborna jedinica:

Rabac

II izborna jedinica:

Gornji Rabac i Ripenda

III izborna jedinica:

Vinež

IV izborna jedinica:

Stari Grad, Presika, Duga, Luka Gondolići

V izborna jedinica:

Kapelica,Kranjci

VI izborna jedinica:

Marcilnica, Starci

VII izborna jedinica:

Ul. Matije Vlačića zona:II, IV i V

VIII izborna jedinica:

UL Matije Vlačića zona I i III

IX izborna jedinica:

Ul. Zagrebačka, Tonci, dio Ul. Rudarske od par. br. 6 -18/8, dio Ul. K Kranjca od 1-9/5 i od 2-16/3, te dio Đ. Salaja od 1-23

X izborna jedinica:

Ul. Rudarska od neparnog kbr. 9-18/3 i parnog kbr. 20-30/3, dio Ul. K Kranjca od 11 -17, dio Ul. K Kranjca od parnog kbr. 18 - 60 i od neparnog kbr. 19 - 33)

XI izborna jedinica:

Kature zona I od br. 1- 13

XII izborna jedinica:

Kature zona I od 14-25 i Kature zona III

XIII izborna jedinica:

Kature znna II od zgr. 1-7

Grad Poreč

I izborna jedinica:

Baderna (naselja: Rupeni, Banki, Jurići, Jakići II, Rakovci, Štifanići, Baderna, Bratovići, Katun, Matutini, Šeraje, Bonaci, Šušnjići, Kirmenjak, Ružići, Ladrovići, Mićetići, Jehnići, Žbandaj. Radmani, Buići, Filipini, Mihelići, Radoši, Kadumi)

II izborna jedinica:

Fuškulin (naselja: Fuškulin, Montižana, Starići, Varvari, Musalež, Dračevac, Mugeba, Čuši, Jasenovica, Velenki, Valkarin)

III izborna jedinica:

Nova Vas (naselja: Nova Vas, Antonci, Brčići, Stranići kod Poreča, Bašarinka, Dekovići, Blagdanići, Vržnaveri, Kosinožići, Mihatovići, Čančini, Rošini, Gedići)

IV izborna jedinica:

Tar (naselja: Tar, Perci, Frata, Rogovići, Vabriga)

V izborna jedinica:

Veli Maj (naselja: Veli Maj, Materada, Červar, Vranići kod Poreča, Kukci, Mali Maj, Červar Porat, Gulići, Špadići)

VI izborna jedinica:

Špadići (ulice: Bračka, Creska, Hvarska, Jadranska, Lošinjska, Primorska, Špadići, Brionska, Dalmstinska, Istarska Korčulanska, Paška; Rapska, Gornji Špadići)

VII izborna jedinica:

Čimižin (ulice: Pazinska Ilirska, Pulska, Tarska, Višnjanska, Lovrečka, Stancija Vergotini, Finida, 43. ist. div, Glagoljaška, Rovinjska, 30. Travnja, M.Vlašića - dio, Vrsarska, Kaštelirska)

VIII izborna jedinica:

Bolnica (ulice: I. Andrića; I: G. Kovačića, P. Preradovića, A. Šantića. T. Ujevića, M. Gioseffia, B. Parentina, F. Prešerna, D. Trinajstića, Stancija Portun)

IX izborna jedinica:

Gaspar Kalčić (ulice: V. Cara Emina, A.Guštin, M. Milohanovića. Motovunska, N.Tesle - dio, I. Matetića, Ronjgova, D. Zervea, G. Kalčića, M. Lombarde, S. Rajka, M. Vlašića - dio, Pical)

X izborna jedinica:

Elektra (ulice: Gimnastička, M. Balote, V. Spinčića)

XI izborna jedinica:

Narodno sveučilište (ulice: B. Milanovića, Decumanus - dio, M Grahalića, O. Keršovanija, Istar. razvoda, A. Negria, 8. marta, Partizanska, Prvomajska, J. Šurana, Trg J. Rakovca, M Županića, Zatika, K Huguesa, P. Budičina, V. Gortana, Zagrebačka, P. Kandlera, V. Nazora - dio, Obala m Tita- dio, Park O. Ban, Pionirska, Vukovarska, N. Tesle - dio, Trg slobode, Mlinska Škagacer)

XII izborna jedinica:

Hotel Neptun (ulice: Sv. Maura, C. Maksimus, Decumanus: dio, F. Glavinića, R Končara -dio, E. Kumičića, V. Nazora - dio, Obala M Laginje,I. L Ribara - dio, Trg A Grabara, Trg Marafor, Narodni trg, Turistička, M Vlašića, Sv. Eleuterija, M Bernobića, A. Butorac - dio, Lj. Gaja, I. Gundulića, S. Konzula, Eufrazijeva, Istranina, Obala m. Tita - dio, Park J. Dobrile, Epulonova, Trg F. Supila, Trg M Gupca, Ribarski trg, A. V. Augustina, J. Voltića, Otok Sv. Nikola)

XIII izborna jedinica:

MZ A. Butorac (ulice: M. Benussia Cia, R Končara -dio, I. L. Ribara - dio, Trg k. Branimira, S. Vukelića, Stancija Bergamante, Stancija Zbiža, St. Grižina, St. Volpi, N. Dimić, Plava laguna, Garbina, A Butorac - dio, V. Jože, V. Širola Paje, B. Valentija, Molindrijo, St. Padovan, St. Amorozo, St Roza, K Pejnović, Brulo, Zelena Laguna).

Grad Rovinj

I izborna jedinica:

Rovinj - ulice: Obala Pino Budicin, Pod lukovima, Trg m. Tita, Svetog Križa, Montalbano, Matteottijev trg, Iza kasarne, Vrata pod zidom, Vrata na obali, R Devescovi, Trg pod lukovima, Trevisol, Stube Constantini, Dvor Masato, Veli trg, Šetališe Gnot, Arsenale, Andronela, Grisija, Sanvičenti, Porečka, Garzotto i Svjetionik Sveti Ivan

II izborna jedinica:

Rovinj -ulice: T. Caenazzo, Cronache, Casale, Zdenac, S. Thiurco, V. Švalbe, Arnolongo, Stube Batistella, Stube iza tvrđave, Poljana na brijegu, Vrata Valdibora, Garibaldi, Trg Pignton, Bregovita, P. Stanković, Uspon F. Bodi, Trg Valdibora, Obala palih boraca, Stube Driovie, P. Ive, G. Palijaga, Driovie

III izborna jedinica:

Rovinj - ulice: de Amicis, Pećine, Pazinska, Androna Leme, A Ferri, Pekarska, Gordana, Fontera, Uska, A Zulijani, M. Gardi, E.La Delvescovo, Vijenac Lorenzzeto (lijeva strana od ulice B. Perbolis do ulice J. Dobrila), Uspon E. Buttera, J. Dobrila

IV izborna jedinica:

Rovinj - ulice: Obala A Rismondo, A. Negri, Sotolatina, Ribarski prolaz, J. Rakovca, Nova Ulica, R Daveggia, Nello Quarantotto, Trg brodogradilište, Trg V. Iskastua, Prolaz Marina, Trg Kampitelli, Vodnjanska i Carera

V izborna jedinica:

Rovinj - ulice: A Millosa, Mazzini, Duga Ulica, Uspon vrtovima, M. Zeloto, Na Lokvi, Ratarska, D. Pergolis, Prolaz Spongija, Carducci, Dom umirovljenika "G. Pervolis", V. Nazor,Omladinska, M Benussi, Vijenac Lorenzetto (lijeva i desna strana od broja 2-8 i od 1-3) i Funtana

VI izborna jedinica:

Rovinj - ulice: S. Radića (do broja 11), S. Pauletića, M Balote, Matka Laginje, I. M. Ronjgova, L Adamovića, A Mohorovičića, P. Studenca, i Zagrebačka (od broja 1 do 6)

VII izborna jedinica:

Rovinj - ulice: Zagrebačka (od broja 7 do kraja), F. Iskre, N. Tesle, Kresinskih žrtava, D. Biondi, dio grada Cuvi i Centener

VIII izborna jedinica:

Rovinj - ulice: T. Quarantto, G. Martinuzzi, I. Istarske brigade, I. Mažuranića, M. Facchinetti, M Marulića, Trg Ulika i G. Mojsea

IX izborna jedinica:

Rovinj - ulice: Španskih boraca, Valpereri, M Selle, A Tentora, E. Kumičića, Vukovarska, Velbruna II, jug, Polari, Naselje S. Vukelić, Valbruna sjever, Valbruna stara, Balska, Žminjska, Motovunska i Grožnjanska

X izborna jedinica:

Rovinj - ulice: Pulska cesta, Štanga, Fažanska, Štanjera, Istarska, D. Segalla, V. Rossetto, G. Dapiran i MZ Špandigo

XI izborna jedinica:

Rovinj - ulice: B. Pesel, V. Širola Paje, 43. Istarske divizije, Prolaz M Macana, Prolaz M. Maretić, Zorzetti, D. Medeli, Cademikja, Vijenac P. Glavinića, Glamanovo Laco Secio i Gripole

XII izborna jedinica:

Rovinj - ulice: R Petrović, Angelini, Concetta, Carmelo, Laste, B. Brajković, Bolnica, Bolničko naselje, Valsavie, Vallalta, Val Moneda, M. Krleže, Vlačićeva, B. Benussi, P. P. Vergerio, V. Cara Emina, Porton Bjondi, Sv. Pelaj, L Brunetti, Val de Lesso, Monpaderno, Monter, Valčerezi i Monte Pozzo.

XIII izborna jedinica:

Rovinjsko selo, Sošići, Brajkovići,Bubani, Matuhanci, Žuntići, Sorići, Puntini, Kurili i Pilkovići.

c) Općinsko vijeće

Članak 57.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Istarske su:

Općina Marčana

I izborna jedinica:

Filipana, Cetinići, Divšići, Kužinići, Matelići, Stancija Celija, Negričani, Krvavići, Šarići, Balići, Boduleri, Kuftići, Orbanići

II izborna jedinica:

Rakalj

III izborna jedinica:

Krnica, Krnički porat, Išići, Peruški, Marusi

IV izborna jedinica:

Jovići, Mali Varoški, Pavićani, Begotići, Veliki Vareški, Cohuni, Cveki, Motvuran

V izborna jedinica:

Marčana dio I., Pinezići

VI izborna jedinica:

Marčana dio II

VII izborna jedinica:

Marčana dio III, Prodol, Stara Stancija, Škabići, Borinići, Bratulići, Stancija Palion, Biletići, Kujići

VIII izborna jedinica:

Loborika Kavran.

Općina Medulin

I izborna jedinica:

Banjole

II izborna jedinica:

Premanturska (bb. 175 do 290), Vinkuran, Vintijan

III izborna jedinica:

Pješćana uvala, Ogranak I - X

IV izborna jedinica:

Medulin dio

V izborna jedinica:

Medulin dio

VI izborna jedinica:

Medulin dio

VII izborna jedinica:

Pomer, Medulin dio

VIII izborna jedinica:

Premantura.

Općina Vodnjan

I izborna jedinica:

Fažana dio

II izborna jedinica:

Fažana dio

III izborna jedinica:

Stancija Barbo, Šurida, Valbandon, Fažanska cesta (58 do kraja)

IV izborna jedinica:

Sveta Cecilija, Stancija Palaš, Buranj, Kacana, Majmajola, Salvela, Beogradska, Demarin, A Ferlin, V. Gortan, V. Nazor, Pionirska, Rudarska, Gajana, Krnjeloža, Mednjan, Tršićani

V izborna jedinica:

Biasoleto, A Cekon, Kastelo, B. Kidrič, Narodni trg

VI izborna jedinica:

Kacana, P. Budućin, Braće Kerlon, Defrancchi, 9. septembar, Garibaldi, O. Gorlato, Trg Slobode, Smareglija, Zagrebački trg, I. maj, Belavići, Hreljići .

VII izborna jedinica:

Bratstva jedinstva, L Forlani, Trg pobjede, Stari Grad,16. januar, Via Delle Mede, Barbariga, Betiga, Mandriol, Murage, Peroj

VIII izborna jedinica:

Galižana

Općina Žminj

I izborna jedinica:

Žminj I (dio naselja Žminj : Vladimira Gortana, Stara vrata, Žrtava fašizma, I Maj, M Gupca), Folići, Gradišće, Grizli, Karnevali, Leprinčani, Mengići, Mužini, Tomšići

II izborna jedinica:

Žminj II (dio naselja Žminj: Pazinska cesta, 9. rujan, Lukovica, M. Laginje, Trg M Tita, Zat kaštelom)

III izborna jedinica:

naselja: Balići I, Benčići, Barišani, Dohrani, Juršani, Klimni, Pohmani, Rudani, Žavori

IV izborna jedinica:

naselja: Cere, Badnjevari, Čubani, Feštini, Gajmani, Grižini, Haluzi na Ceru, Kinekli , Maksi, Zeci, Žgombini, Rojnići, Bošci, Hreljini, Slivari, Maktići

V izborna jedinica:

naselja: Modrušani, Baštijanići, Črnji, Dolenji, Hrničari, Dončići dolenji, Dončići gorenji, Fradelani, Hrelji, Humnjani, Karlovići, Kosići, Kranjčići, Križmani, Mačini,Otočani, Sandari, Stancija Reti, Šivati, Škopljani, Kresini, Badediji, Matiki, Potrati, Stancija Napoleon, Brkići, Dolenji Haluzi, Lucijani, Kadriol

VI izborna jedinica:

Pifari, Antočić,Blažunčići, Dolenji Pucići, Jurkotim Krajcar Brijeg, Kršanci, Maraškini, Matijaši, Malanezi, Paladnjaki, Petešići, Prčkini, Roži, Stancija Batista, Švogari, Tudari, Vldulini, Blagari,Debeljuhi,Vlašići

VII izborna jedinica:

Domijanići, Žagrići, Galanti, Krculi, Pucići, Kmeti, Sv. Foška, Petrići, Petercoli, Tankovići gorenji, Tenkovići dolenji, Hrusteti, Šoštari, laginji, Tončaki

VIII izborna jedinica:

Križanci, Donci, Jurići, Kablari, Kuhari, Marinćevina, Orbanići gorenji, Orbanići dolenji, Pamići, Petešljari, Zahariji, Krinčari, Zamudići

Općina Kanfanar

I izborna jedinica:

Kanfanar I, Rupnjak

II izborna jedinica:

Kanfanar II, Pinkulovica

III izborna jedinica:

Kanfanar III, Placa

IV izborna jedinica:

Kanfanar, Perašići, Okreti

V izborna jedinica:

Barat, Draguzeti, Ladići

VI izborna jedinica:

naselja: Mrgani, Jural, Korenići, Červari, Dobravci

VII izborna jedinica:

Marići

VIII izborna jedinica:

Burići, Maružini.

Općina Brtonigla

I izborna jedinica:

Brtonigla - ulice: Trg slobode, M Tita, Školski trg, Bunarska, R Garibaldi, V. Drušković, G. Mazzini, A Ferri i Glavna

II izborna jedinica:

Brtonigla - ulice: Brijestova, Palih boraca, Šušnjevica, I. L Ribar i Ronko, naselja: Turini, Stancija Drušković i Škrinjari

III izborna jedinica:

Brtonigla - ulice: Grobica, G. Marconi, Mira,Klaonička i Nova, naselja: Kršin, Balentići

IV izborna jedinica:

Brtonigla - ulice: Srednja, Istarska, Vrtna, Dudova, Mlinska i 8. rujna

V izborna jedinica:

Fernetići, Marinčići, Kovri, Donji Katunari, Katunari, Pisini i Radini

VI izborna jedinica:

Karigador i Fiorini

VII izborna jedinica:

Nova Vas sjever

VIII izborna jedinica:

Nova Vas jug

Općina Novigrad

I izborna jedinica:

Novigrad - ulice: Obala Šuran, Ribarska, J. Milavac, 28. novembar, Trg M Balote, V. C. Emina

II izborna jedinica:

Novigrad - ulice: Trg slobode, I. Benčić, V. Gortan, G. Pavretta, P. Budici, I. Rongo, O. Ban, O. Rivarela

III izborna jedinica:

Novigrad -ulice: Aldo Negri, C. Travagin, B. Jedinstva, N. Tesla i Pazinska

IV izborna jedinica:

Novigrad -ulice: J. Rakovac, Mandrač, O. Padovan,1. maja, Šetalište Miramare

V izborna jedinica:

Novigrad - ulice: Šaini, Umaška, Celeg,a Omladinska, Istarska,, Paklena Dolina, Tri Novigrada, Podravska i Dalmatinska

VI izborna jedinica:

Novigrad -ulice: Vidal, Ljubljanska, M. Lina, V. Nazora, D. Bijedića, Pionirska, M. Orešković, P. Širola, Cvjetna, Krapinjanska, I. L Ribar, Valica i Vergal. Naselje: Krapinjan

VII izborna jedinica:

Novigrad - ulice: Bujska, Porečka, Garibaldi, M. Gupca, M. Pijade i VII sekretara SKOJ-a, naselje: Antenal

VIII izborna jedinica:

Bužinija

Općina Oprtalj

I izborna jedinica:

Oprtalj i Vižintinski vrhi

II izborna jedinica:

Sv. Lucije i Sv. Ivan

III izborna jedinica:

Čepić i Šorgi

IV izborna jedinica:

Zrenj i Žonti

V izborna jedinica:

Vižintini i Žnjidarići

VI izborna jedinica:

Livade

VII izborna jedinica:

Gredinje

VIII izborna jedinica:

Plrelići i Ipši

Općina Grožnjan

I izborna jedinica:

Martinčići: Kale, Franci, Ljubići, Ražmani i Bankovo, Grožnjan i to: Stanica, Šalterija, Danijeliši i Jarpetar

II izborna jedinica:

Grožnjan - ulice, Bujska, U. Gorjana, M. Gorjana, Braće Korva, Put Zidine, Nova Vrata, Feručo Pojani i Trg Gljagoljaša

III izborna jedinica:

Grožnjan i to: Altini, Jedrini, Perini, Regancini, Felgi, Pertići, Mali Kalčini, Veli Kalčini, Peroj i Vrh Roman

IV izborna jedinica:

Martinčići i to: Klija, Pijuki, Cerije, Martinčići, Dupci, Šauli, Altini i Glavice

V izborna jedinica:

Makovci

VI izborna jedinica:

Šterna Kuberton i Brdo

VII izborna jedinica:

Antonci

VIII izborna jedinica:

Završje i Kostanjica

Općina Umag

I izborna jedinica:

Umag -ulice: Aldo Negri, Ribarska, Ivan Mrav, Kvarnerska, Riječka, N. Bešića, Marija Ilina, M Mugija, Slobode, Slijepa, Svodna, D. Alighijeri, Trgovačka Garibaldi, Pod Urom, M Tita, Tornjeva, A Gransci,1. maj, Limarska, 8. marta, 27. juli

II izborna jedinica:

Umag - ulice: Vrh, A Babić, O. Ban, N. Radin, A Banković, F. Pojani, Novovrških žrtava, O. Žakinja, V. Bubanj, M Benussi,I. B. Slovan, L Marijani, V. Nazor, M Gubec i Trafostanica

III izborna jedinica:

Umag - ulice: J. Rakovac, Špinel, V. C. Emin, P. Širola, V. Gortana, E. Miloš, Poljane, J. Smilovića

IV izborna jedinica:

Umag - ulice: Zemljoradnička, Pazinskih odluka, 6. maja, Ivo i Pino, Koparska, N. Tesla, Polezine, G. Martunizzi, Udruženih radnika, Kumrovačka, Murinskih boraca, AVNOJ-a, Tršćanska, Vinogradska i Zanatska.Naselje: Monterol

V izborna jedinica:

Umag - ulice: Mirna ulica, Savudrijska cesta, M Balote, R Paladin, A Medića, 29. novembar, T. Tomšić, 43. Istarske divizije, I Krebelj, A Ferri, Braće Demtić, E Škrinjar, B, Kocijančić, Istarska, Vila Rita, L L Ribar, Cvjetna, Aleja Istarskih boraca, Braće Kremešteter, P. Budicin, I. Brajko, M Rak, M Šorgo, Prekomorskih brigada

VI izborna jedinica:

Babići, Lovrečica, Križine, Seget, Đuba, Finida, Cepljeni i Dajla

VII izborna jedinica:

Bašanija, Savudrija, Crveni Vrh, Zambratija, Murine, Katoro

VIII izborna jedinica:

Materada, Juricani, Vardica, Petrovija, Sveta Marija na Krasu, Valica, Kmeti i Vilanija

Općina Tinjan

I izborna jedinica:

Tinjan

II izborna jedinica:

Kringa

III izborna jedinica:

Radetići

IV izborna jedinica:

Kmačići

V izborna jedinica:

Jekovici

VI izborna jedinica:

Brečevići

VII izborna jedinica:

Muntrilj

VIII izborna jedinica:

Brčići.

Općina Sveti Petar u Šumi

I izborna jedinica:

Sveti Petar u Šumi

II izborna jedinica:

Pamići

III izborna jedinica:

Turčinovići

IV izborna jedinica:

Dolinci

V izborna jedinica:

Gljuščići

VI izborna jedinica:

Jopi

VII izborna jedinica:

Slavčići

VIII izborna jedinica:

Glavica

Općina Lupoglav

I izborna jedinica:

Lupoglav

II izborna jedinica:

Semići

III izborna jedinica:

Brest pod Učkom

IV izborna jedinica:

Besiščina

V izborna jedinica:

Dolenja Vas

VI izborna jedinica:

Boljunsko Polje

VII izborna jedinica:

Vranja

VIII izborna jedinica:

Boljun.

Općina Cerovlje

I izborna jedinica:

Cerovlje

II izborna jedinica:

Borut

III izborna jedinica:

Draguć

IV izborna jedinica:

Grimalca

V izborna jedinica:

Gologorica

VI izborna jedinica:

Paz

VII izborna jedinica:

Pazinski Novaki

VIII izborna jedinica:

Gologorički Dol.

Općina Motovun

I izborna jedinica:

Motovun

II izborna jedinica:

Brkač

III izborna jedinica:

Kaldin

IV izborna jedinica:

Sv. Bartol

V izborna jedinica:

Karojba

VI izborna jedinica:

Rakotule

VII izborna jedinica:

Motovunski Novaki

VIII izborna jedinica:

Škropeti.

Općina Gračišće

I izborna jedinica:

Gračišće

II izborna jedinica:

Škopljak

III izborna jedinica:

Katun Gračaski

IV izborna jedinica:

Milotiski Brijeg

V izborna jedinica:

Batlug

VI izborna jedinica:

Bazgalji

VII izborna jedinica:

Lindar

VIII izborna jedinica:

Brljafi.

Općina Sveta Nedelja

I izborna jedinica:

Nedešćina od br. 1-80

II izborna jedinica:

Nedešćina od br. 80-150

III izborna jedinica:

naselja: Santalezi, Eržišće, Kraj Drage, Jurazini, Cere

IV izborna jedinica:

naselja Vrećari, Strmac

V izborna jedinica:

naselje: Šumber

VI izborna jedinica:

naselja: Franići, Mali Turini, Veli Turini, Marići, Snašići, Mali Golji i Veli Golji VII izborna jedinica:

naselja: Martinski, Markoci, Paradiž

VIII izborna jedinica:

naselja: Ružići, Županići.

Općina Raša

I izborna jedinica:

Liče Faraguna, Vladimir Gortan, Istarska, Anke Butorac, Liburnijska, Mate Balota

II izborna jedinica:

Maršal Tito

III izborna jedinica:

Matija Vlačić Ilirik, Štalije, Most Raša

IV izborna jedinica:

Ivan Betelić, Nikola Tesla, Matko Brajša Rašan, Kovarska, Milan Golj,1. maj, Lipa, Sveti Bortul

V izborna jedinica:

Skitača, Sveta Marina, Ravni, Drenje, Crni, Skvaranska, Trapan, Dom umirovljenika

VI izborna jedinica:

Koromačno, Brovinje, Viškovići

VII izborna jedinica:

Trget, Brgod, Trgetari, Polje, Stanišovi, Sveti Lovreč Labinski

VIII izborna jedinica:

Kunj, Letajac, Topid, Barbići, Vodovodna, Kokoti.

Općina Vrsar

I izborna jedinica:

Vrsar I (ulice: Brionska, Jadranska, St. Valkanela, Sv. Martin, Istarska, Trg Trsine, St. Velika)

II izborna jedinica:

Vrsar II (ulice: G. Kasanove, A. Negria, Kamenolomska, Vidikovac, Trsine - dio) III izborna jedinica:

Vrsar III (ulice: Orlandova, V. Nazora, Pod zidom, Trg Degrassi, Gradska Vrata, Pod voltom, Starogradski prilaz, Vidikovac Trsine - dio)

IV izborna jedinica:

Vrsar IV (ulice: Dalmatinska - dio, Obala M. Tita,Porečka, Pineta, Montraker, R Končara - dio, Primorska, Rovinjska, Petalon)

V izborna jedinica:

Vrsar V (ulice: Motovunska, Lučka, Limska, Dalmatinska - dio, R Končara - dio) VI izborna jedinica:

Vrsar VI (ulice: Dalmatinska - dio, St. Crljenki, Vala, Kapetanova st, Koversada)

VII izborna jedinica:

Funtana I (ulice: Grgeti, J. Đobrile, B. Borissia, Kortina, Funtena, Kaštel, F. Blečića, A. Gasparini, Pod Kaštelom)

VIII izborna jedinica:

Funtana II (ulice: Lani, Coki, Istarska, Ribarska, Valkanela, Ograde, Cerlenki, Dalmatinska, Kemenarija, Puntica, Put Perila,Bijela Uvala).

Općina Višnjan

I izborna jedinica:

Cvitani (naselja: Cvitani, Sv. Ivan, Majkusi, Gambetići, Fabci, Sinožići, Vrhjani) II izborna jedinica:

Rapavel (naselja: Rapavel, Smolići, Zoričići, Anžići, Radovani, Žušići)

III izborna jedinica:

Vranići kod Višnjana (naselja: Vranići kod Višnjana, Cerion, Diklići, Kurjavići, Vejaki, Prhati, Barići, Prašćari)

IV izborna jedinica:

Markovac (naselja: Markovac, Broskvari, Kolumbera, Baškoti, Korlevići, Farini) V izborna jedinica:

Labinci (naselja: Labinci, Dvori)

VI izborna jedinica:

Višnjan I (ulice: Dr. G. del Fabrio, Jamska, Kovačeva, Trg Slobode, Del Pozzo, Dr. S. Fortuna, Trg P. Budičina i naselja: Bačva, Žikovići, Milanezi, Košutići, Rafaeli, Radoši, Pršurići, Ženodraga)

VII izborna jedinica:

Višnjan II (ulice: Istarska, V. Gortana, V. Nazora, J. Šurana, Kanali, Dalmatinska, R Končara, Rov, Trgovačke, Bokići)

VIII izborna jedinica:

Višnjan III (ulice: Brežac, Zagrebačka, Kadore, naselja: Štuti, Srebrnići, Kočići, Legovići, Barat, Bucalovlći, Deklevi, Benčani,Strpačići).

Općina Lanišće

I izborna jedinica:

Lanišće

II izborna jedinica:

Prapoče (naselja: Prapoče i Podpače)

III izborna jedinica:

Račja Vas (naselja: Račja Vas, Brgudac)

IV izborna jedinica:

Trstenik (naselja: Trstenik, Dane, Rašpor)

V izborna jedinica:

Vodice

VI izborna jedinica:

Brest (naselja: Brest i Klenovšćak)

VII izborna jedinica:

Slum (naselja: Slum, Kropnjak)

VIII izborna jedinica:

Jelovice.

Općina Kršan

I izborna jedinica:

Krašn, Blaškovići, Veljaki

II izborna jedinica:

Boljevići, Lazarići, Čambarelići

III izborna jedinica:

Vozilići, Stepčići

IV izborna jedinica:

Plomin, Plomin Luka, Zagorje

V izborna jedinica:

Čepić, Polje, Purgarija, Zlatka, Lanišće

VI izborna jedinica:

Potpićan

VII izborna jedinica:

Šušnjevica, Jasenovik, Kostrčani, Letaj, Nova Vas, Zankovci

VIII izborna jedinica:

Kožljak.

Općina Pićan

I izborna jedinica:

Pićan

II izborna jedinica:

Jakomići

III izborna jedinica:

Zajci

IV izborna jedinica:

Mantovani, Orić

V izborna jedinica:

Sv. Katarina

VI izborna jedinica:

Tupljak

VII izborna jedinica:

Kukurini

VIII izborna jedinica:

Krbune, Grobnik, Oršanići, Cinzebi.

Općina Vižinada

I izborna jedinica:

Vižinada, Piškovica, Vrbani, Maštelići, Trombal, Žudetići

II izborna jedinica:

Brig, Velići, Jadruni, Mekiši kod Vižinade

III izborna jedinica:

Ferenci, Staniši, Crklada, Filipi, Grubići

IV izborna jedinica:

Bajkini, Vranje Selo, Ćuki, Nadruči, Markovići

V izborna jedinica:

Vrh Lašići, Baldaši, Danci, Vranići kod Vižinade, Lašići, Bukori, Ohnići

VI izborna jedinica:

Kaštlir

VII izborna jedinica:

Valentići, Rojci, Kovači, Roškići, Diklići, Kranjčići

VIII izborna jedinica:

Babići, Mekiši kod Kaštelira, Tadini, Cerjani, Brnobići

Općina Sveti Lovreč Pazenatički

I izborna jedinica:

Flengi, Delići, Bralići

II izborna jedinica:

Gradina, Kloštar, Marasi, Kontešići, Begi

III izborna jedinica:

Krunčići, Kapovići, Franjolići, Medaki, Kršuli

IV izborna jedinica:

Stranići kod Lovreča, Jakići I, Čehići, Rajki, Medvidići, Jurcani

V izborna jedinica:

Orbani, Zagrabljići, Vošteni, Radići, Perini

VI izborna jedinica:

Selina, Knapići

VII izborna jedinica:

Sveti Lovreč Pazenatički I - ulice: Šampjerovica i Korsa; Lakovići, Heraki, Ivići, Pajari

VIII izborna jedinica:

Sveti Lovreč Pazenatički II - ulice: Badošnjak, Gradski Trg, Istarska, Limska, Sv. Antona, Lovreč, Gumila, Kontrada, Podzidine, Trg Funtanela

Općina Bale

I izborna jedinica:

Bale - Ulica bratstva jedinstva (Sveti Nikola)

II izborna jedinica:

Bale - Ulice Beogradska, (Sveti Julijan),Pionirska (D. Cernecca), Trg palih boraca (Ribareva grisa) i Zagrebačka

III izborna jedinica:

Bale - Narodni trg (Sveti Marko), V. Nazor, Kaštel, Garibaldi i stancije Črni Bijek, Menighetti i Čubani

IV izborna jedinica:

Bale - Istarska (Grote), 29. novembar (Borgo) i Aldo Negri

V izborna jedinica:

Bale - Trg Lenjin (Trg Lamusa), Karlo Marx (Istarska) i dio Ulice Kardeljeve (Rovinjska)

VI izborna jedinica:

Bale - Fonde paracche i dio Kardeljeve ulice (Rovinjska)

VII izborna jedinica:

Golaš, Pižanovac i Stancija Bembo

VIII izborna jedinica:

Krmelj.

Općina Barban

I izborna jedinica:

Barban dio I

II izborna jedinica:

Barban dio II, Frkači, Grabri, Kvarantija, Melnica, Špadići, Bateli, Zeliški, Golešovo, Ivanošići, Majčići, Puntera

III izborna jedinica:

Hrboki, Beloći, Dobrani, Pluheti, Rebići

IV izborna jedinica:

Barani, Bateti kod Prhati, Gubavica, Prhati, Prnjaki, Špadi, Filini, Mavrići, Regulići, Sankovići, Šugari, Valdreš, Jurićev Kal, Camlići, Koromani

V izborna jedinica:

Petoki, Poljaki, Rajki, Rojnići, Trošti, Valići, Draguzeti

VI izborna jedinica:

Orihi, Fumeti, Grandići, Pavlići, Kožljani, Celići

VII izborna jedinica:

Trlji, Škitača, Šaini, Bičići, Pačići

VIII izborna jedinica:

Glavani, Manjadvorci.

Općina Svet Vinčenat

I izborna jedinica:

Jurišići

II izborna jedinica:

Dokići, Klarići, Mandalići, Stanicija Mićini, Muškovići, Orlići, Stancija Paradož,Cirka, Cukrići, Sveti Kirin, Stancija Grgur, Bankovići, Bonašini, Brščići, Galešići, Čabronići

III izborna jedinica:

Svet Vinćenat dio

IV izborna jedinica:

Svet Vinćenat dio

V izborna jedinica:

Bokordići, Pustijanci, Bričanci, Pajkovići, Poresije, Pusti, Brhanići, Frlini, Krase, Šikuti, Foli, Krančići, Vidulini

VI izborna jedinica:

Rapanji, Salambati, Smoljanci

VII izborna jedinica:

Bijažići, Pekići, Štokovci, Bibići, Kršani

VIII izborna jedinica:

Boškari, Režanci.

Općina Ližnjan

I izborna jedinica:

Ližnjan dio

II izborna jedinica:

Ližnjan dio

III izborna jedinica:

Ližnjan dio

IV izborna jedinica:

Šišanj dio

V izborna jedinica:

Šišanj dio

VI izborna jedinica:

Valtura dio

VII izborna jedinica:

Valtura dio

VIII izborna jedinica:

Jadreški.

ŽUPANIJA DUBROVAČKO-NERETVANSKA

a) Županijska skupština

Članak 58.

U Županiji Dubrovačko-Neretvanskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

a) Županijska skupština

I izborna jedinica:

Račišće, Žrnovo, Pupnat, Lumbarda, Korčula

II izborna jedinica:

Blato, Smokvica, Čara

III izborna jedinica:

Vela Luka, Prožura - B. Polje - Blato, Maranovići - Korita, Goveđari, Lastovo, Ubli (MZ Stara općina Lastovo)

IV izborna jedinica:

Ploče (Kardeljevo)

V izborna jedinica:

Baćina, Šarić Struga, Peračko Blato, Banja, Staševica, Plina jezero, Stablina, Komin,Rogatin

VI izborna jedinica:

Borovci, Nova Sela, Desne, Podrujnica, Vid, Prud, Momići, Kulanorinska, Krvavac I, Krvavac II, Kobiljača, Otrić-Seoci, Mali Prolog

VII izborna jedinica:

Metković - Lijeva obala Neretve, Dubravica, Glušci

VIII izborna jedinica:

Metković - Desna obala Neretve s predjelom Velika Bočina

IX izborna jedinica:

Opuzen, Prantrnovo, Mala Neretva, Podgradina, Blace-Trn, Duba Mihalj, Raba, Klek, Vidonje, Bijeli Vir

X izborna jedinica:

Orebić, Lovište, Kučište, Donja Vručica, Trpanj, Gornja Vrućica, Donja Banda, Oskorušno, Podobuće, Potonje, Pelješka župa, Pijavičino, Trstenik, Janjina, Sreser, Žuljana, Putniković, Brijesta, Dančanje, Ponikve, Metohija

XI izborna jedinica:

Ston, Imotica, Stonsko primorje, Đonta Doli, Smokovljani, Visočani, Čepikuće, Slano, Majkovi, Dubravica, Riđica, Mravinjac, Mrčevo, Kliševo, Bresećine, Trsteno, Gromača, Orašac, Zaton, Osojnik, Topolo

XII izborna jedinica:

Mokošica

XIII izborna jedinica:

Gruž - dio MZ zapad. od Radeveljićeve ulice, Koločep, Šipanska Luka, Suđurađ, Lopud

XIV izborna jedinica:

Lapad

XV izborna jedinica:

Montovjerna (dio južno od bivše ulice Oktobarske revolucije)

XVI izborna jedinica:

Gruž ( dio istočno od Radeveljićeve ulice), Montovjerna (dio sjeverno od bivše ul. Oktobarske revolucije), Pile - Kono (dio sjeverno od Ulice maršala Tita i zapadno od Zrinsko-Franokopanske ulice)

XVII izborna jedinica:

Grad, Pile - Kono (dio južno od Ulice m. Tita i istočno od Zrinsko-Frankopanske ul.), Ploče (južno od bivše ulice JNA)

XVIII izborna jedinica:

Ploče (sjev. od bivše ulice JNA), Komolac, Župa Dubrovačka (dio od grada do Kupara)

XIX izborna jedinica:

Župa Dubrovačka (dio istočno od Kupara), Cavtat, Gabrile, Konavoska Brda-Stravča

XX izborna jedinica:

Radovčići, Molunat, Vitaljina, Pridvorje, Ljuta Gruda, Kuna Konavoska, Dubravkam Vodovađa, Mikulići, Ćilipi, Popović, Poljice.

b) Gradsko vijeće

Članak 59.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Dubrovačko - Neretvanske su:

Grad Dubrovnik

I izborna jedinica:

MZ "Župa Dubrovačka", osim ulica: Donja Čibača, Dubac, Đurići, Gorica, Gornja Čibača, Kaluža, Malo brdo, Mišići, Ponor i Rudina

II izborna jedinica:

MZ "Ploče - Iza grada"

III izborna jedinica:

MZ "Grad" i ulice: Brsalje, od kućnog broja 1-9, Điura Pulića, Frana Antice, Ivana Kukuljevića, Svetog Đarđa, Od Tabakarije, Skalini dr. Marka Foteza i Uz Posat

IV izborna jedinica:

MZ "Pile - Kono" osim ulica navedenih u izbornoj jedinici br. 3.

V izborna jedinica:

Istočni dio MZ "Montovjerna" na zapad do ulica: Od Svetog Mihajla, dijela ulice Bana Josipa Jelačića, Dr. Vladka Mačeka, dijela ulice Iva Vojnovića i Josipa Kosora uključujući dio Janjinske ulice do ulice Iva Vojnovića

VI izborna jedinica:

Zapadni dio MZ "Montovjerna" od granica navedenih u izbornoj jedinici broj 5 VII izborna jedinica:

Dio MZ "Lapad" omeđen na jugu s ulicom Od Mihajla do raskrižja, na zapad uključivo cijelu ulicu Kralja Tomislava prema sjeveru do ulice Iva Dulčića, uključivo ulicu Ćira Carića, do ulice Vatroslava Lisinskog i Ivana Zajca, te mjesne zajednice: Koločep, Lopud, Suđurađ i Špinska Luka

VIII izborna jedinica:

Zapadni dio MZ "Lapad", koji nije obuhvaćen izbornom jedinicom broj 7

IX izborna jedinica:

Zapadni dio MZ "Gruž" prema istoku ukljućujući Radničhu ulicu, dio ulice Andrije Hebranga do ulice Padre Perice, prema sjeveroistoku do uključivo Sustjepanske, Augusta Matoša, Tina Ujetvića, Silvije Strahimira Kranjčevića, Hodiljske, Trnovičke, Viške i Frana Prešerna

X izborna jedinica:

Sjeveroistočni dio MZ "Gruž", koji nije obuhvaćen izbornom jedinicom broj 9

XI izborna jedinica:

MZ "Mokošica" osim ulica: Od izvora, Vinogradska, Sustjepan i Batahovina MZ "Osojnik"

XII izborna jedinica:

MZ "Komolac" i ulice navedene u izbornoj jedinici broj 11

XIII izborna jedinica:

Banići, Brsečine, Čepikuće, Dubravica, Gromača, Kliševo, Lisac, Ljubač, Mrčevo, Majkovi, Mravinjac, Orašac, Podgora, Podimoč, Slano, Smokovljani, Točionik, Trnovica, Trnova, Trsteno, Doli, Imotica, Ošlje, Stupa, Štedrica, Topolo, Visočani. Zaton

Grad Metković

I izborna jedinica:

Klada I

II izborna jedinica:

Klada II

III izborna jedinica:

Krnjesavac

IV izborna jedinica:

Orašina

V izborna jedinica:

Pjaca

VI izborna jedinica:

Pržine

VII izborna jedinica:

Jerkovac I

VIII izborna jedinica:

Jerhovac Duvrat

IX izborna jedinica:

Unka

X izborna jedinica:

Glibuša

XI izborna jedinica:

Dubravica

XII izborna jedinica:

Prud

XIII izborna jedinica:

Vid

Grad Korčula

I izborna jedinica:

Gradski predjeli Stari Grad i Biline

II izborna jedinica:

Gradski predjeli Sveti Nikola, Strečica i Cvjetno naselje

III izborna jedinica:

Gradski predjeli Borak, Betlem i Novo naselje do puta za naplov

IV izborna jedinica:

Gradski predjeli dio Novog naselja do puta za naplov, Luka, Kalac, Ekonomija, oko bivše vojarne i dio do samousluge Gradina

V izborna jedinica:

Gradski predjeli za Gradac

VI izborna jedinica:

Gradski predjeli Dominče, Vrnik, Soline, Sveti Anton

VII izborna jedinica:

Kosovo, Javić i Žabljak, naselja Lumbarda

VIII izborna jedinica:

Vela Podstrana, Mala Glavica, Vela Glavica, Tatinja i Mala Podstrana naselja Lumbarda

IX izborna jedinica:

Prvo Selo, Brdo, Žrnovska Banja, Medvidnjak, naselje Žrnovo

X izborna jedinica:

Podstrana, Kampuš i Humac, naselja Žrnovo

XI izborna jedinica:

Pupnat

XII izborna jedinica:

Račišće

XIII izborna jedinica:

Čara.

Grad Ploče

I izborna jedinica:

Ploče - Mali Milosavac

II izborna jedinica:

Ploče - Milosavac

III izborna jedinica:

Ploče - Močvara

IV izborna jedinica:

Ploče - Birina

V izborna jedinica:

Ploče - Obala

VI izborna jedinica:

Ploče - Prišnica

VII izborna jedinica:

Komin 1

VIII izborna jedinica:

Komin 2

IX izborna jedinica:

Staševica

X izborna jedinica:

Stablina

XI izborna jedinica:

Rogotin

XII izborna jedinica:

Baćina - Peračko Blato

XIII izborna jedinica:

Plina (Banja, Plina Jezero, Šarić Struga).

c) Općinsko vijeće

Članak 60.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Dubrovačko-Neretvanske su:

Općina Kula Norinska

I izborna jedinica:

Desna obala Neretve

II izborna jedinica:

Lijeva obala Neretve

III izborna jedinica:

Kula Norinska

IV izborna jedinica:

Desne

V izborna jedinica:

Momići

VI izborna jedinica:

Borovci

VII izborna jedinica:

Nova Sela

VIII izborna jedinica:

Podrujnica.

Općina Opuzen

I izborna jedinica:

Opuzen (Pjaca) I

II izborna jedinica:

Opuzen Selo

III izborna jedinica:

Grguruša

IV izborna jedinica:

Buk (do kuće Rade Curića)

V izborna jedinica:

Vlaka (od kuće Rade Curića), Crepina - Pržinovac

VI izborna jedinica:

Prantrnovo

VII izborna jedinica:

Trnovo

VIII izborna jedinica:

Opuzen II.

Općina Zažablje

I izborna jedinica:

Mlinište - do Vrela

II izborna jedinica:

Mlinište - do Vrela

III izborna jedinica:

Mislina

IV izborna jedinica:

Badžula

V izborna jedinica:

Bijeli Vir

VI izborna jedinica:

Dobranje

VII izborna jedinica:

Kosa-Komazini

VIII izborna jedinica:

Spile-Opšivači.

Općina Pojezerje

I izborna jedinica:

Obrići

II izborna jedinica:

Seoci

III izborna jedinica:

Pisak

IV izborna jedinica:

Mracir

V izborna jedinica:

Kobiljača

VI izborna jedinica:

Koratići

VII izborna jedinica:

Mali Prolog

VIII izborna jedinica:

Pozla Gora.

Općina Slivno

I izborna jedinica:

Blace

II izborna jedinica:

Otok - Duba

III izborna jedinica:

Tuštevac - Raba - Lovorje - Pižanovec

IV izborna jedinica:

Klek, Duboka, Komarna

V izborna jedinica:

Trn

VI izborna jedinica:

Podgradina

VII izborna jedinica:

Vlaka (lijeva obala)

VIII izborna jedinica:

Mihalj.

Općina Orebić

I izborna jedinica:

Naselja Trstenik, Pijavičino, Potomje i Podobuće

II izborna jedinica:

Naselja: Kuna Pelješka, Oskorušno i Donja Banda

III izborna jedinica:

Naselja: Trpanj (osim istočnog dijela "Dekovići" koji ulazi u sastav izborne jedinice broj IV)

IV izborna jedinica:

Naselja Duba Pelješka, Gornja Vrućica, Donja Vrućica i dio naselja Trpanj (koji obuhvaća predjele: Dekovići, Selo i Žalo)

V izborna jedinica:

Naselje Stanković i istoćni dio naselja Orebić koji obuhvaća birače nastanjene u predjelu koji ide istočno od Ulica Kralja Zvonimira pa sve do granice sa sadašnjom općinom Dubrovnik uključujući i predjel Mokalo

VI izborna jedinica:

Središnji dio naselja Orebić, obuhvaća područje zapadno od Ulice Kralja Zvonimira i istočno od granice koja ide od trajektnog pristaništa Ulicom Hrvatske Mladeži i dalje putem za zaseok Rusković

VI izborna jedinica:

Zapadni dio naselja Orebić (koji obuhvaća područje zapadno od granice koja ide od trajektnog pristaništa Ulicom Hrvatske Mladeži i dalje putem za zaseok Rusković, obuhvaćaju zaseok Rusković), naselje Podgorje i naselje Kučište

VIII izborna jedinica:

Naselja Viganj, Nakovanj i Lovište.

Općina Konavle

I izborna jedinica:

Cavtat, osim ulica: Donji Obod, Gornji Obod, Poluganje, Put od Oboda i Šetalište žal

II izborna jedinica:

Dio Cavtata i to ulice navedene u izbornoj jedinici broj 1 Zvekovica

III izborna jedinica:

MZ "Konavoska Brda", MZ "Gabrile", MZ "Kuna", Pridvorje

IV izborna jedinica:

Ćilipi, Močići

V izborna jedinica:

MZ "Popovići", MZ "Radovčići", MZ "Poljice", Komaji

VI izborna jedinica:

MZ "Gruda", Zastolje

VII izborna jedinica:

MZ "Ljuta", MZ "Dubravka", Vodovađa, Lovorno

VIII izborna jedinica:

MZ "Molunat-Đurinići", MZ "Vitaljina-Pločice", MZ "Mikulići", Palje Brdo.

Općina Ston

I izborna jedinica:

Zaton Doli, Mali Ston, Broce

II izborna jedinica:

Ston

III izborna jedinica:

Hodilje, Luka, Duba Stonska, Česvinica

IV izborna jedinica:

MZ "Ponikve", MZ "Metohija"

V izborna jedinica:

MZ "Putnikovići"

VI izborna jedinica:

MZ "Dančanje", MZ "Brijesta", MZ "Sreser", Osobljava

VII izborna jedinica:

MZ "Žuljana"

VIII izborna jedinica:

MZ "Janjina", osim Osobljave.

Općina Mljet

I izborna jedinica:

Korita, Saplunara

II izborna jedinica:

Maranovići, Prožura, Okuklje, Prožurska Luka

III izborna jedinica:

Dio Babinog Polja: Zadublje

IV izborna jedinica:

Dio Babinog Polja: Sršenovići, Sobra

V izborna jedinica:

Dio Babinog Polja: Zabrežje

VI izborna jedinica:

Blato, Ropa, Kozarica

VII izborna jedinica:

Goveđari, Njivice, Babine kuće, Soline

VIII izborna jedinica:

Polače, Pomena

Općina Blato

I izborna jedinica:

Vela Strana I, naselje Blato

II izborna jedinica:

Vela Strana 2, naselje Blato

III izborna jedinica:

Vlasinje, naselje Blato

IV izborna jedinica:

Dočine, naselje Blato i naselje Potirna

V izborna jedinica:

Mali Učijak I, naselje Blato

VI izborna jedinica:

Mali Učijak 2, naselja Blato

VII izborna jedinica:

Veli Učijak, naselja Blato

VIII izborna jedinica:

Krtinja, naselja Blato.

Općina Smokvica

I izborna jedinica:

Sjeveroistočni dio naselja Smokvica

II izborna jedinica:

Sjeverozapadni dio naselja Smokvica

III izborna jedinica:

Istočni dio naselja Smokvica

IV izborna jedinica:

Jugozapadni dio naselja Smokvica

V izborna jedinica:

Južni dio naselja Smokvica

VI izborna jedinica:

Mali Zaglav-Brna naselja Smokvica

VII izborna jedinica:

Centar-Brna naselja Smokvica

VIII izborna jedinica:

Kupa-Brna naselja Smokvica.

Općina Vela Luka

I izborna jedinica:

Pupanj - Bobovišće i Bad, čija granica ide Ulicom 63 do raskrižja na Ulicu 47, a Ulica 47 do raskrižja na obilaznicu a dalje obilaznicom, cestom za "Jadranku".

II izborna jedinica:

Predio dijela Bada i Mrkog rata, čija granica ide Ulicom 64, Ulicom 64 do raskrižja sa Ulicom 53, Ulicom 53 do Obale 3.

III izborna jedinica:

Predio dijela Mrkog rata i Lučica čija granica ide Ulicom 53 do raskrižja sa Ulicom 64, Ulicom 64 do raskrižja sa Ulicom 63, Ulicom 63 do raskrižja sa Ulicom 47 do raskrižja sa Ulicom 41, Obalom 3 do Ulice 53.

IV izborna jedinica:

Predjel Kležina i dio Kležinskih Laza i ide granicom: Ulicom 47 do raskrižja sa Obilaznicom, Obilaznicom do raskrižja sa Ulicom 41, Ulicom 41 do raskrižja sa Obilaznicom Kležinske laze do raskrižja sa Ulicom 36, Ulicom 36 do raskrižja sa Ulicom 39, Ulicom 39 do raskrižja sa Ulicom 41, Ulicom 4I do raskrižja sa Ulicom 47.

V izborna jedinica:

Dio predjela Kležinski Lazi i Dolac,te ide granicom: Ulicom 41 do raskrižja sa Ulicom 39, Ulicom 39 do raskrižja sa Ulicom 39, Ulicom 39 do raskrižja sa Obilaznicom, Obilaznicom do raskrižja sa Ulicom 20, Ulicom 20 do raskrižja sa Ulicom 5, Ulicom 5, Ulicom 30 i Ulicom 35 do raskrižja sa Ulicom 41

VI izborna jedinica:

Predjel Centar i dio Pinskog rata,a ide granicom Ulica 41 do raskrižja sa Ulicom 35, Ulicom 35 do raskrižja sa Ulicom 30, Ulicom 30, Ulicom 5 do raskrižja sa Ulicom 20, Ulicom 20, Ulicom 21 do Obilaznice, Obilaznicom do raskrižja sa Ulicom 18, Ulicom 18, Ulicom 17 i Ulicom 16 do Obale 2

VII izborna jedinica:

Dio predjela Pinski rat i dio predjela Kali, a ide granicom: Ulicom 16, Ulicom 17, Ulicom 18 do Obilaznice. Obilaznicom do Ulice 7, Ulicom 7 do raskrižja sa ulicom 6, Ulicom 6, Ulicom 7 do obale 2

VIII izborna jedinica:

Obuhvaća predjele: Zubaća, Vala, Vranac, dio Kala do Ulice 8, dalje Ulicom 6 i Ulicom 7.

ŽUPANIJA MEĐIMURSKA

a) Županijska skupština

Članak 61.

U Županiji Međimurskoj izborne jedinice za izbor članova županijske skupštine su:

I izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Banfi, Badličan, Bogdanovec, Dragoslavec, Breg, Dragoslavec Selo, Gornja Dubrava, Gornji Mihaljevec, Grabrovnik, Jalšovec, Martinuševec, Preseka, Prhovec, Prekopa, Robade, Stanetinec, Sveti Urban, Štrigova,Tupkovec, Vugrišinec, Vukanovec, Željezna Gora i Leskovec.

II izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Brezovec, Čestijanec, Gornji Koncovčak, Gradiščak, Grkaveščak, Jurovec, Jurovčak, Kapelščak, Lapšina, Marof, Sveti Martin na Muri, Vrhovljan, Žabnik, Bukovec, Donji Zebanec, Donji Koncovčak, Gornji Zebanec, Merhatovec, Plešivica, Praporčan, Selnica, Zaveščak i Zebanec Selo.

III izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Hlapičina, Štrukovec, Mursko Središće, Peklenica i Križovec.

IV izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Novakovec, Podturen, Miklavec, Ferketinec, Sivica, Vratišinec i Gornji Kraljevec.

V izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Brezje, Dragoslavec, Frkanovec, Knezovec, Lopatinec, Mali Mihaljevec, Okrugli Vrh, Pleškovec, Vučetinec, Zasadbreg i Šenkovec

VI izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Nedelišće, Pušćine i Gornji Kurašenec.

VII izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Dunjkovec, Črečan, Gornji Hrašćan, Macinec, Pretetinec, Slakovec i Trnovec.

VIII izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Belica, Gardinovec i Novo Selo Rok.

IX izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Donja Dubrava i Donji Vidovec.

X izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Kotoriba, Sveta Marija i Donji Mihaljevec.

XI izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Prelog, Otok, Čehovec i Cirkovljan.

XII izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Oporovec, Draškovec, Čukovec, Hemuševec i Goričan.

XIII izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Donji Kraljevec, Donji Hrašćan, Donji Pustakovec, Hodošan, Palinovec i Sveti Juraj u Trnju.

XIV izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Domašinec, Dekanovec, Turčišće, Držimurec i Strelec.

XV izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Palovec, Mala Subotica, Orehovica, Podbrest, Sveti Križ i Vularija

XVI izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Kuršanec, Šandorovec, Novo Selo na Dravi, Totovec, Strahoninec i Savska Ves.

XVII izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeća naselja: Pribislavec, Mihovljan, Mačkovec, Žiškovec i Krištanovec.

XVIII izborna jedinica:

Obuhvaća:

a) Naselja: Ivanovec i Štefanec

b) određene ulice grada Čakovca, i to: Slave Raškaj, Matije Gupca, Mihovila Pavleka Miškine, Milke Trnine, Radnička, Preloška, Buzovečka, Stiper, Putjane, Travničkam Ive Andrića, Miroslava Krleže, dr. Vinka Žganca, dr. Vlatka Mačeka, Tomaša Goričanca, Zinke Kunc, Ladislava Kralja, Antuna Mihanovića, dr. Franje Debana, Fortunata Pintarića, Nikole Pavića, Travnik od kbr. 1-10.

XIX izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeće ulice grada Čakovca:

Marije Jurić Zagorke, Ivana Mažuranića, Martina Pušteka, Petra Preradovića, Josipa Jurja Strossmayera, Trg Eugena Kvaternika, Kralja Tomislava. Franjevački trg, Ivana Gundulića, Ivana Gorana-Kovačića, Tome Masaryka, ZAVNOH-a, Marofska, Otona Župančića, Koće Racina, Ivana Kukuljevića, Otokara Keršovanija, Valenta Morandinija, Uska, Park Rudolfa Kropeka, Mihovljanska, Aleksandra Schultoissa, Stanka Vraza, Augusta Šenoe, Andrije Kačića Miošića, Stjepana Bencea, Antuna Gustava Matoša, Bartola Kašića, Slavka Kolara, Istarska, Bana Josipa Jelačića, Dragutina Domjanića, Mihajla Bučića, Lavoslava Ružičke, Andrije Mohorovčića, dr. Ljudevita Gaja, Ruđera Boškovića, Nikole Tesle, Žrtava fašizma, Mlinska, Otona Kučere, Kralja Zvonimira, Stjepana Radića, Dobriše Cesarića, Ognjena Price, Kalmana Mesarića, Ivana Pergošića, Josipa Kozarca, Sajmišna, Rudolfa Steinera, Augusta Cesarca, France Prešerna, dr. Ante Starčevića, Nova, Špinčićeva, Trnavska.

XX izborna jedinica:

Obuhvaća slijedeće ulice grada Čakovca: Vatroslava Lisinskog, Dravska, Jurja Kržanića, Ivana Meštrovića, Josipa Bedekovića, Domovinskih žrtava, Travnik od kbr.11- 69, Ivana Sokača, Luje Bezeredija, Antuna Augustinčića, Zrinsko - Frankopanska, Svetojelenska cesta, dr. Ivana Novaka, Katarine Zrinski, Matice hrvatske, Trg Republike, Franje Punčeca, Planinarski put, Jakova Gotovca, Športska, Globetka, Carinarski odvojak, Janka Slogara, Braće Weiss, Jože Požgaja, Josipa Štolcera Slavenskog, Miroslava Magdalenića, Mirka Kolarića, Florijana Andrašeca, Vukovarska - parni kućni brojevi, Ivana pl. Zajca, Vladimira Nazora, Vukovarska neparni kućni brojevi, Zagrebačka, Prilaz, Kolodvorska, Poljska, Tina Ujevića, dr. Tome Bratkovića, Zvonka Milkovića, Silvija Strahimira Kranjčevića, Kalničke

b) Gradsko vijeće

Članak 82.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u gradska vijeća u gradovima na području Županije Međimurske su:

Grad Čakovec

I izborna jedinica:

Čakovec I - ulice: Ive Andrića, Miroslava Krleže, dr. Vinka Žganca, dr. Vlatka Mačeka, Tomaša Goričanca, Zinke Kunc, Ladislava Kralja., Antuna Mihanovića, dr. Franje Debana, Fortunata Pintarića, Nikole Pavića, Travnik, Ivana Sokača, Luje Bezeredija, Antuna Augustinčića, Slave Raškaj, Matije Gupca, Mihovila Pavleka Miškine, Milke Trnine, Radnička, Preloška, Buzovečka i Stiper

II izborna jedinica:

Čakovec II - ulice: Lavoslava Ružičke, Andrije Mohorovičića, dr. Lj. Gaja, R Boškovića, N. Tesle, Žrtava fašizma, Mlinska, Otona Kučere, Kralja Zvonimira, Stjepana Radića, Dobriše Cesarića, Ognjena Price, Kalmana Mesarića, Ivana Pergošića, Josipa Kozarca, Sajmišna, Rudolfa Štajnera, Augusta Cesarca, France Prešerna, dr. Ante Starčevića, Nova Špinčićeva, Trnavska, Mihovljanska, A. Schulteissa, S. Vraza, A. Šenoe, A. K Miošića, S. Bencea

III izborna jedinica:

Čakovec III - ulice: Ivana pl. Zajca, Vladimira Nazora, Vukovarska - neparni kućni brojevi

IV izborna jedinica:

Čakovec IV - ulice: Antuna Gustava Matoša, Bartola Kašića, S. Kolara, Istarska,

Bana J. Jelačića, D. Domjanića, Mihajla Bučića, Mihovljani - ulice: Prvomajska, R.Končara, I. G. Kovačića, I. Gundulića, J. Bajkovca, M. Kovača

V izborna jedinica:

Čakovec V - ulice: Marije Jurić Zagorke,I. Mažuranića, Martina Pušteka, P. Preradovića, J. J. Strosmayera, Trg E. Kvaternika, Kralja Tomislava, Franjevački trg, I.Gundulića, I. G. Kovačića,Tome Masaryka,ZAVNOH-a, Marofska, O. Župančića, Koče Racina, Ivana Kukuljevića

VI izborna jedinica:

Čakovec VI - ulice: O. Keršovanija, Valenta Morandinija, uska, Park Rudolfa Kropeka, Zrinsko-Frankopanska, Svetojelenska cesta, dr. Ivana Novaka, Katarine Zrinski, Matice hrvatske, Trg Republike, Franje Punčeca, Planinarski put,Jakova Gotovca,Športska, Globetka, Carinarski odvojak,Janka Slogara, Braće Weiss, Jože Požgaja, Josipa Štolcera Slavenskog, Miroslava Magdalenića, Mirka Kolarića, Florijana Andrašeca, Vukovarska - parni kućni brojevi

VII izborna jedinica:

Čakovec VII - ulice: Zagrebačka, Prilaz, Kolodvorska, Poljska, Tina Ujevića, dr. Tome Bratkovića, Zvonka Milkovića, Silvija S. Kranjčevića, V. Lisinskog, Dravska, J. Križanića, I. Meštrovića, J. Bedekovića i Domovinskih žrtava, Savska Ves

VIII izborna jedinica:

Čakovec VIII - ulice: Putjane, Travnička,Ivanovec

IX izborna jedinica:

Kuršanec, Novo Selo na Dravi, Šandrovec,Totovec

X izborna jedinica:

Mačkovec, Novo Selo Rok

XI izborna jedinica:

Šenkovec, Mihovljan - ulice: Vladimira Nazora, Matije Gupca, Nikole Tesle, J. H.Zdelara

XII izborna jedinica:

Pribislavec

XIII izborna jedinica:

Strahoninec

c) Općinsko vijeće

Članak 63.

Izborne jedinice za izbor vijećnika u općinska vijeća u općinama na području Županije Međimurske su:

Općina Belica

I izborna jedinica:

Belica - ulica: Braće Radića

II izborna jedinica:

Belica: ulice: Matije Gupca, Nikole Tesle, Vladimira Nazora i Pavleka Miškine

III izborna jedinica:

Belica - ulica: Kralja Tomislava od kbr. 1-116

IV izborna jedinica:

Belica - ulice: Kralja Tomislava od kbr. 117 -186, dr. Lj. Gaja, Zagrebačka, Josipa Slavenskog, Čakovečka i Nikole Šubića Zrinskog

V izborna jedinica:

Belica - ulice: Prvomajska i Radnička

VI izborna jedinica:

Gardinovec od kbr.1- 46 i od kbr. 254 - 308

VII izborna jedinica:

Gardinovec od kbr. 47-93 i od kbr. 197 - 253

VIII izborna jedinica:

Gardinovec od kbr. 94-140 i od kbr. 141-196.

Općina Domašinec

I izborna jedinica:

Domašinec - ulice: Braće Radića i Stjepana Mezge

II izborna jedinica:

Domašinec: Glavna ulica od kbr.1-137 i od kbr. 2-86

III izborna jedinica:

Domašinec: Glavna ulica od kbr. 139 -259 i kbr. 88 - 272

IV izborna jedinica:

Domašinec - ulice: Prvomajska,Vladimira Nazora, M Pušteka, M Kovača

V izborna jedinica:

Domašinec - ulice: A Cesarca, I. G. Kovačića, Matije Gupca, P. Pintara, naselje Turčišće od kbr.144-202

VI izborna jedinica:

Turčišće od kbr. 1- 143

VII izborna jedinica:

Dekanovec - ulice: M Tita i Prvomajska

VIII izborna jedinica:

Dekanovec - ulice: J. Kocijana, Kalnička, M. Kovača i Murska.

Općina Donja Dubrava

I izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Dravska i Matije Gupca

II izborna jedinica:

Donja Dubrava -ulice: Braće Radić, Prvomajska, Ribički prolaz, Mlinarska i Splavarska

III izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Zlatarski strmec, Kalnička, Vladimira Nazora, Koprivnička, Sajmišna i Međimurske čete

IV izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Podravska, Trg Republike i Prilaz

V izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Vinogradska, Novembarskih žrtava, Uska, Brodarska, Naselje Roma i Stari kraj

VI izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Mihovila Pavleka Miškine i Murska

VII izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Zagrebačka,Josipa Slavenskog

VIII izborna jedinica:

Donja Dubrava - ulice: Staropoljska, Grobljanska, Krbulja, Rudija Šoštarića, Začretje, 3. travnja

Općina Donji Kraljevec

I izborna jedinica:

Donji Kraljevec - ulice: Ludbreška, Gornji kraj, Prvomajska

II izborna jedinica:

Donji Kraljevec - ulice: Dravska, Grobljanska, Mlinska, Kolodvorska i Čakovečka

III izborna jedinica:

Donji Kraljevec - ulice: Cvjetna, Murska, A Šenoe, Kralja Tomislava i Palinovec,od kbr. 178 - 255

IV izborna jedinica:

Palinovec od kbr. 1 -277

V izborna jedinica:

Donji Hršćan

VI izborna jedinica:

Donji Pustakovec, Sveti Juraj u Trnju

VII izborna jedinica:

Hodošan - ulice: Vinogradska, Braće Radića, Vukov gaj, Zavrtna, Prvomajska, Cvjetna, Uska

VIII izborna jedinica:

Hodošan - ulice: Čakovečka, Glavna, Grobljanska, Palih boraca, Prečna, Školska, Tiha, Zlatoljska.

Općina Donji Vidovec

I izborna jedinica:

Donji Vidovec -ulice: Glavna ulica i Trg oslobodenja

II izborna jedinica:

Donji Vidovec -ulica: Matije Gupca

III izborna jedinica:

Donji Vidovec- ulice: Rade Končara i Nikole Tesle

IV izborna jedinica:

Donji Vidovec - ulice: Dubravska, Pavleka Miškine, M. Zvonara

V izborna jedinica:

Donji Vidovec - ulice: Vladimira Nazora, Maršala Tita

VI izborna jedinica:

Donji Vidovec - ulica: Braće Radića od kbr. 1- 66

VII izborna jedinica:

Donji Vidovec - ulice: Braće Radića od kbr. 67 - 118, Gajeva, Ognjena Price

VIII izborna jedinica:

Donji Vidovec - ulice: Augusta Šenoe, Prvomajska

Općina Goričan

I izborna jedinica:

Goričan - ulice: Kralja Zvonimira, Kralja Petra Krešimira IV, M Smoleka, Radnička, Vrtna i Prvomajska od kbr 1 do kbr.13/d

II izborna jedinica:

Goričan - ulice: Murska, Makovica, Prečna, Trg Svetog Leonarda

III izborna jedinica:

Goričan - ulice: Cvjetna, Prvomajska od. kbr. 14 do kbr. 100

IV izborna jedinica:

Goričan - ulice: Trnavska, Gajeva, Školska od kbr.1-19, dr. Vinka Žganca, Josipa Štolcera Slavenskog

V izborna jedinica:

Goričan - ulice: Školska od kbr. 20-121

VI izborna jedinica:

Goričan - ulice: Glavna, Mirogijska, Zlatnić, Zavrtna

VII izborna jedinica:

Goričan - ulice: Dravska od kbr. 25/1 do kbr. 72, Kalnička, Nova

VIII izborna jedinica:

Goričan - ulice: Donja, Tratinska, Frankopanska, Dravska od kbr. 1 do 25.

Općina Kotoriba

I izborna jedinica:

Kotoriba - ulice: Dragutina Domjanića, Ivana Matikranića, Vrtna, dr. Vinka Žganca, Nova, Kralja Tomislava od kbr.123 do kraja ulice svi neperni brojevi, Kralja Tomislava od kbr. 100 do kraja ulice svi parni brojevi, Nikole Zrinskog, Josipa Štolcera Slavenskog i Ivana Gorana Kovačića

II izborna jedinica:

Kotoriba -ulice: Kralja Petra Krešimira IV, Ruđera Boškovića, Andrije Hebranga, Katarine Zrinski, Nikole Tesle, Sajmišna, Ignaca Svetomartinskog, Pavleka Miškine, Kolodvorska

III izborna jedinica:

Kotoriba - ulice: Stjepana Radića, Kralja Tomislava od kbr.1-121, Kralja Tomislava od kbr. 2-98, Alojzija Stepinca

IV izborna jedinica:

Kotoriba - ulice: Duga, Medimurska, Matije Gupca, Bana Josipa Jelačića, Mala, Gradić, Trg slobode

V izborna jedinica:

Kotoriba - ulice: Murska, Dravska,Ljudevita Gaja, Prvomajska, Školska, 3. travnja, Vladimira Nazora, Zelengaj

VI izborna jedinica:

Sveta Marija - ulice: Glavna, Pavleka Miškine, A Habuša, M. Dvorskog, Braće Radić, Cvjetna, Rade Končara, Trg bana Jelačića, Matije Gupca

VII izborna jedinica:

Sveta Marija - ulice: Vladimira Nazora, Omladinska, Borisa Kidrića, Ivana Žabulja, Marka Kovača, Katarine Zrinski, Kolodvorska, Mije Hunajdija, Zelengaj, Braće Kanižaj

VIII izborna jedinica:

Naselje Donji Miholjac.

Općina Mala Subotica

I izborna jedinica:

Mala Subotica-ulice: Dravska, M Gupca, Braće Radića, A Stepinca, T. Goričanca, B. Bušića, Vladimira Nazora

II izborna jedinica:

Mala Subotica - ulice: Miroslava Krleže, Glavna, Nikole Tesle, V. Žganca, Augusta Šenoe, Ljudevita Gaja, I.G.Kovačića

III izborna jedinica:

Palovec

IV izborna jedinica:

Držimurec i Stelec

V izborna jedinica:

Štefanec

VI izborna jedinica:

Podbrest i Sveti Križ

VII izborna jedinica:

Orehovica - ulice: A. Cesarca, Augusta Šenoe, Frankopanska, Kralja Zvonimira, Braće Radića, Dravska, A. G. Matoša, Matije Gupca, Vinka Žganca, Čakovečka, Nikole Tesle, Vladimira Nazora, Poljska

VII izborna jedinica:

Orehovica - ulice : J. Slavenskog, Zrinskih, Pavleka Miškine, Lj. Gaja i Naselje Vularija

Općina Mursko Središće

I izborna jedinica:

Mursko Središće - ulice: Brezje, Rade Končara, Kolodvorska, Rudarska, Poljska

II izborna jedinica:

Mursko Središće - ulice: Marka Kovača, Kralja Zvonimira, Nikole Tesle, Ruđera Boškovića, Istarsko naselje

III izborna jedinica:

Mursko Središće - ulice: Trg Braće Radića, Maksima Gorkog, dr. Vinka Žganca, Tekstilna, Josipa Broza Tita, Zavrtna, Trg Bana Jelačića, Selska

IV izborna jedinica:

Mursko Središće - ulice: Frankopanska, Ivana pl. Zajca, Franje Koroša, Vl. Nazora, M. Gupca (svi parni i neparni brojevi od 1-66)

V izborna jedinica:

Mursko Središće - ulica Martinska i I. Gundulića

VI izborna jedinica:

Mursko Središće - ulice: Brežna, Matije Gupca (svi parni i neparni brojevi od 67-117), Brežna, A. Šenoa, A. Mihanovića, A. Cesarca, Murska i Naselje Hlapičina od 169-240 svi parni i neparni brojevi

VII izborna jedinica:

Hlapičina od kbr.1-168 (svi parni i neparni brojevi)

VIII izborna jedinica:

Naselje Štrukovec i Naselje Sitnice.

Općina Nedelišće

I izborna jedinica:

Dunjkovec - ulice: Vinka Karlovića, Edvarda Kardelja, Nikole Tesle, Nedelišće: ulice - Petra Preradovića, V. Nazora, Đure Đakovića, Prvomajska, Radnička, M. Viljevca i Trnavska

II izborna jedinica:

Nedelišće - ulice: S. Kolara, Štamparska, Uska, Sajmišna, Trg Republike, M. Tita, M Gupca, J. Marčeca, Lj. Gaja, Livadarska, Kalnička, J. Križanića i Čakovečka ulica od kbr. 81-117 svi parni i svi neparni brojevi

III izborna jedinica:

Nedelišće - ulice: Čakovečka od kbr.1-80, svi parni i svi neparni brojevi, A. G. Matoša, Žarkovice, Novo naselje, Grobljanska, B. Radića, Novakova, Nova ulica, Kalović Vinka

IV izborna jedinica:

Nedelišće - ulice: J. Š. Slavenskog, Vrtna, A. Šenoe, O. Price, R. Končara, Varaždinska, R. Boškovića, I. Gundulića, I. Mažuranića, Dravska

V izborna jedinica:

Gornji Kuršanec, Pušćine

VI izborna jedinica:

Dunjkovec - ulice: F. Treske, L Lovreca ,I. L. Ribara, I.L Đovanija, M Tita, M. Gupca,M. Bukovca, I. G. Kovačića, Pretetinec, Slakovec

VII izborna jedinica:

Macinec, Trnovec

VIII izborna jedinica:

Črečan, Gornji Hrašćan.

Općina Podturen

I izborna jedinica:

Maklavec

II izborna jedinica:

Novakovec od kbr. 1-170

III izborna jedinica:

Novakovec od kbr. 171-338

IV izborna jedinica:

Podturen - ulice: Glavna, Zrinska, Murska, Trg Kalvarije, Mije Hasnaša, Mala Kaniža

V izborna jedinica:

Podturen - ulice: Lončarevo naselje, Vladimira Nazora, Zavrtna, Matekovec, Čakovečka

VI izborna jedinica:

Podturen - ulice: Matije Gupca, I. G. Kovačića, Zaloka II, Ivana Gršića, Zaloka I, Tratna, Florijana Andrašeca

VII izborna jedinica:

Sivica od kbr. 1-182

VIII izborna jedinica:

Sivica od kbr.183-246, Ferketinec i Gornji Kraljevec od kbr. 186-221.

Općina Prelog

I izborna jedinica:

Cirkovljan

II izborna jedinica:

Draškovec i Hamuševec

III izborna jedinica:

Oporovec, Ćukovec, Otok

IV izborna jedinica:

Čehovec, Prelog - ulica: Antuna Mihanovića

V izborna jedinica:

Prelog - ulice: Augusta Šenoe, Kneza Branimira, Kralja Petra Krešimira IV, Trg slobode, Trg kralja Tomislava, Franje Glada, Čakovečka

VI izborna jedinica:

Prelog - ulice: Ivana Meštrovića, Kralja Zvonimira, Kalmana Mesarića, Trg Sv. Florijana, Glavna, Vladimira Nazora

VII izborna jedinica:

Prelog - ulice: Dragutina Domjanića, Stjepana Radića, Dr. Vinka Žganca, Konopljišće, Prvomajska, Nikole Tesle, Sajmišna, Frankopanska, Kralja Domagoja, Istarska

VIII izborna jedinica:

Prelog - ulice: Dravska, Ludbreška, Matije Gupca, Miroslava Krleže, Tina Ujevića, Josipa Bedekovića

Općina Selnica

I izborna jedinica:

Selnica od kbr. 1-113

II izborna jedinica:

Selnica od kbr. 114-219

III izborna jedinica:

Selnica od kbr. 220 - 282 i Plešivica

IV izborna jedinica:

Zebanec selo

V izborna jedinica:

Bukovec i Praporčan

VI izborna jedinica:

Donji Zebanec, Merhatovec

VII izborna jedinica:

Donji Koncovčak, Zavešćak od kbr. 51-88

VIII izborna jedinica:

Zavešćak od kbr. 3-49 i Gornji Zebanec.

Općina Sveti Juraj na Bregu

I izborna jedinica:

Lopatinec - ulice: E. Kardelja,I. G. Kovačića, I. L Ribara, Lj. Gaja, M Kovača, M. Gupca, Partizanska, Poljska, Prvomajska, Radnička, Vinogradska i Vrtna

II izborna jedinica:

Lopatinec - ulica: Vladimira Nazora i Pleškovec

III izborna jedinica:

Knezovec, Mali Mihaljevec

IV izborna jedinica:

Zasadbreg od kbr. 2 -188

V izborna jedinica:

Zasadbreg od kbr. 189-260, Franovec

VI izborna jedinica:

Brezje

VII izborna jedinica:

Vučetinec od kbr. 1-76, Okrugli Vrh

VIII izborna jedinica:

Vučetinec od kbr. 77 -173, Dragoslavec

Općina Sveti Martin na Muri

I izborna jedinica:

Sveti Martin na Muri od kbr. 1-88

II izborna jedinica:

Sveti Martin na Muri od kbr. 89 -128, Marof

III izborna jedinica:

Vrhovljan

IV izborna jedinica:

Lapšina, Čestijanec

V izborna jedinica:

Žabnik

VI izborna jedinica:

Brezovec i Jurovec

VII izborna jedinica:

Gornji Koncovčak, Grkavešćak, Kapelišćak

VIII izborna jedinica:

Gradišćak, Jurovčak

Općina Štrigova

I izborna jedinica:

Banfi, Robadje, Leskovec

II izborna jedinica:

JaIšovec, Štrigova

III izborna jedinica:

Sveti Urban, Grabrovnik od kbr. 1-9o

IV izborna jedinica:

Grabrovnik od. kbr 91-230, Železna Gora

V izborna jedinica:

Prekopa, Vugrišinec, Vukanovec

VI izborna jedinica:

Stanetinec, Tupkovec, Martinuševec, Prhovec

VII izborna jedinica:

Gornji Mihaljevec, Dragoslavec Selo, Dragoslavec Breg

VIII izborna jedinica:

Gornja Dubrava, Bogdanovec, Badličan, Preseka

Općina Vratišinec

I izborna jedinica:

Vratišinec od kbr.1-358

II izborna jedinica:

Vratišinec od kbr. 52-246

III izborna jedinica:

Križovec

IV izborna jedinica:

Krištanovec

V izborna jedinica:

Gornji Kraljevec od kbr. 1-185

VI izborna jedinica:

Peklenica od kbr. 1-165

VII izborna jedinica:

Peklenica od kbr. 166-346

VIII izborna jedinica:

Žiškovec

XXI GRAD ZAGREB

Članak 64.

U Gradu Zagrebu izborne jedinice za izbor članova gradske skupštine su:

I izborna jedinica:

MZ Dumovec, Centar (Sesvete), Dubec, Gajišće, Jelkovec, Kobiljak, Kraljevački Novaki, Luka Sesvetska, Novo Brestje, Sesvetska Sela, Sesvetska Selnica, Sesvetska Sopnica

II izborna jedinica:

MZ Blaguša, Cerje, Sesvetsko, Dobrodol, Gajec, Glavnica Donja, Glavnica Gornja, Goranec, Jesenovec, Kašinska Sopnica, Kašina, Pruževina, Planina Donja, Planina Gornja, Adamovec, Belovar, Kučilovina, Luižan, Popovec, Prekvršje, Prepuštovec, Sesvetski Kraljevec, Staro Brestje, Soblinec, Šašinovec, Šimučevec, Vugrovec Donji, Vugrovec Gornji, Vurnovec, Žerjavinec, Čučerje, Dankovec, Miroševec, Branovec, Jalšovec, Granešina, Oporovec, Novoselec, Đurdekovec, Novaki Granešinski, Zeleni Brijeg

III izborna jedinica:

MZ Gornja Dubrava, Klaka, Studentski grad, Trnovčica

IV izborna jedinica:

MZ Hresnički gaj, Poljanice, Novi Retkovec, 30. svibnja 1990., Stari Retkovec, Ivan Mažuranić, Donja Dubrava, Čulinec, Resnik, Ivanja Reka - Ivan Benko

V izborna jedinica:

MZ Trnava, Vukomerec, Borongaj - Lugovi, Maksimirska Naselja, Dubrava Središte, Kozari Bok, Petruševac

VI izborna jedinica:

MZ Vidovec, Markuševac, Dotršćina, Remete, Gračani, Maksimir, Bukovac, Gupčeva Zvijezda

VII izborna jedinica:

MZ Sveti Duh, Medvedgrad, Mlinovi, S. Radić, Šestinjski dol - Vrhovec, Jelenovac, Šestine.

VIII izborna jedinica:

Bukovlje Bistransko, Donja Bistra, Gornja Bistra, Ivanec Bistranski, Jablanovec, Lužnica, Novaki Bistranski, Oborovo Bistransko, Poljanica Bistranska, Šibice, Zaprešić.

IX izborna jedinica:

Ježdovec, Stupnički Obrež, Žitarka, Lučko, Donji Stupnik, Gornji Stupnik, Horvati, Hrvatski Leskovac, Demerje, Goli Breg, Desprim, Zadvorsko, Brezovica,Drežnik Brezovički, Hudi Bitek, Grančari, Kraljevec Kupinečki, Obrež Odranski, Strmec Starjak, Brebernica, Donji Trpuci, Gornji Trpuci, Donji Dragonožec, Gornji Dragonožec, Lipnica, Havidić Selo, Odra, Gornji Čehi, Donji Čehi, Mala Mlaka, Hrašće Turopoljsko, Velika Mlaka

X izborna jedinica:

MZ Hrvatski Velikani, Kurilovec, Stari Grad, Miljenko Granić, Braća Radić, V. Nazor

XI izborna jedinica:

MZ Bapča, Bukevje, Buševec, Pokupsko, Cerovski Vrh, Črnkovec, D. Lomnica, D. Hruševec, G. Hruševec, Dubranec, Gradići, Gudci, Kobilić, Kozjaća, Kravarsko, Kuće, Novo Čiče, Lekneno, Lukavec, Lukinić Brdo, Mraclin, Okuje, Orle, Poljana Čička, Ruče, Rakitovec, Šćitarjevo, Staro Čiče, Strmec Bukevski, Šiljakovina, Turopolje, Veleševec, Velika Buna, Vukovina, Gornja Lomnica, Hotnja, Lijevi Štefanki, Markuševec, Turopoljski, Pleso, Rakarje

XII izborna jedinica:

MZ Buzin, Dugave, Hrelić, Travno, Veliko polje

XIII izborna jedinica:

MZ Jakuševac, Mičevac, Sloboština, Sopot, Utrine

XIV izborna jedinica:

MZ Botinec, Krešo Đakić - Trnsko, Siget, Sveta Klara

XV izborna jedinica:

MZ Blato, Lučko, Kajzerica, Remetinec, Savski Gaj, Središće, Zaprude

XVI izborna jedinica:

MZ Špansko, Stenjevec

XVII izborna jedinica:

MZ Gajnice, Gornji Stenjevec, Orešje, Podsused, Bestovje, Novaki, Rakitje

XVIII izborna jedinica:

MZ Gornja Kustošija, Kustošija Centar, Gornje Vrapče, Perjavica, Vrapče Centar XIX izborna jedinica:

MZ Ferenščica, Folnegovićevo Naselje, Kozari putevi, Savica - Šanci, Sigečica, Žitnjak

XX izborna jedinica:

MZ Donje Svetice, Volovčica, Bruno Bušić, Peščenica, Kanal, Kralj Zvonimir

XXI izborna jedinica:

MZ Mile Budak, Trnjanska Savica, Staro Trnje, Marin Držić, Trnje, Martinovka XXII izborna jedinica:

MZ Cvjetno Naselje, Miramare, Poljane, Cvjetnica, Savski Kuti, Veslačko Naselje, Antun Mihanović, Knežija

XXIII izborna jedinica:

MZ Horvati - Srednjaci, Gajevo, Pongračevo

XXIV izborna jedinica:

MZ Jarun, Prečko

XXV izborna jedinica:

MZ Ljubljanica, Rudeš, Vrbani, Vrapče-Jug, Malešnica, Matija Gubec

XXVI izborna jedinica:

MZ Ciglenica, A Starčević, Bartol Kašić, Ban Keglević, Samoborček, Nikola Tesla

XXVII izborna jedinica:

MZ Stara Trešnjevka, S. S. Kranjčević, Petar Zrinski, Andrija Medulić, Mimara, Ivan Kukuljević Sakcinski

XXVIII izborna jedinica:

MZ Medveščak, Tuškanac, Gornji Grad, Nova Ves, A Cesarec, Cvjetni trg, Kralj Petar Svačić, Zrinjevac, August Šenoa, Kraljevac

XXIX izborna jedinica:

MZ Pavao Šubić, Šalata, Nadb. Antuna Bauera,Voćarska, Ribnjak, Petrova, Hrvat. Narod. Vladara, Petar Krešimir IV, Knez Mislav

XXX izborna jedinica:

MZ Dobri dol, Mašićeva, Dinko Šimunović, Eugen Kvaternik, Ružmarinka, Kozjak, Petrova

Članak 65.

Ovaj Zakon stupa na snagu danom objave u "Narodnim novinama".

Klasa: 015-01/92-01/05

Zagreb, 5. siječnja 1993.

ZASTUPNIČKI DOM SABORA REPUBLIKE HRVATSKE

Predsjednik zastupničkog doma Sabora

Stjepan Mesić, v. r.